Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Rekrut

Wyniki - 7 listopada 2015, Poznań

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14Homa Bogusław1986MFITNESS CLUB 24 (POL)-1Seria ELITE (08:40:00)100:44:11
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21Madejski Krzysztof1991MCROSS KICK KOŁOBRZEG (POL)-2Seria ELITE (08:40:00)200:45:48
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3520Dmuch Jakub1992MFORFITer (POL)-3VI seria (10:30:00)100:46:46
#4 418Krawiecki Mateusz1989M(POL)-4Seria ELITE (08:40:00)300:46:56
#5 59Sałata Marcin1988MReal Girls & Fit Mates (POL)-5Seria ELITE (08:40:00)400:47:13
#6 6474Szymczak Przemysław1992M(POL)-6V seria (10:00:00)100:48:15
#7 715Graczyk Bartosz1980M(POL)-7Seria ELITE (08:40:00)500:48:17
#8 8473Szymczak Mariusz1991M(POL)-8V seria (10:00:00)200:48:39
#9 9313Masztaler Tomasz1988MSportowe Świry Szczecin (POL)-9IV seria (09:40:00)100:48:43
#10 1082Smiecinski Dominik1986MBiegaj z Trenerami FC24 Gliwice (P-10III seria (09:20:00)100:49:00
#11 11750Omielijańczyk Adam1986M(POL)-11VII seria (11:00:00)100:49:36
#12 12734Karasiński Kamil1992M(POL)-12VII seria (11:00:00)200:49:51
#13 131144Matuszewski Krzysztof1991MSCIM (POL)-13X seria (12:30:00)100:49:57
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14511Chyrun Sasza1988KCaffeine Barbell (POL)1-VI seria (10:30:00)200:50:12
#15 15888Kaczmarek Jędrzej1994M(POL)-14VIII seria (11:30:00)100:50:13
#16 16196Oleszczuk Patryk1987M(POL)-15III seria (09:20:00)200:50:28
#17 171139Ratajek Dawid1986MRekiny Fitnessu (POL)-16X seria (12:30:00)200:50:38
#18 18234Pupkowski Kamil1984MALGRAF TEAM (POL)-17IV seria (09:40:00)200:50:41
#19 192Kasza Rafał1984MCrossFit SENSHI & CZAR PRL-u ZIE-18Seria ELITE (08:40:00)600:50:55
#20 2019Wesołowski Szymon1988M(POL)-19Seria ELITE (08:40:00)700:51:10
#21 211291Chamarczuk Mikołaj1992MPOUNDOUTGEARTEAM (POL)-20XI seria (13:00:00)100:51:11
#22 22799Fonferek Mikołaj1991MDo odcinki (POL)-21VIII seria (11:30:00)200:51:15
#23 235Piórkowski Adrian1990MKoniuchy (POL)-22Seria ELITE (08:40:00)800:51:15
#24 2411Bandosz Robert1990MSPARTA SIERPC (POL)-23Seria ELITE (08:40:00)900:51:25
#25 25233Karczmarski Mateusz1987MALGRAF TEAM (POL)-24IV seria (09:40:00)300:51:27
#26 26780Wierzowiecki Grzegorz1984MAMADEUS CROSS GYM (POL)-25VIII seria (11:30:00)300:51:32
#27 27231Zdziennicki Łukasz1984M(POL)-26III seria (09:20:00)300:51:42
#28 28537Gawroński Robert1991MKuzyni Krzycha (POL)-27VI seria (10:30:00)300:51:45
#29 29268Szalkiewicz Karol1983MDZIKIE DZIKI GORZÓW (POL)-28IV seria (09:40:00)400:51:52
#30 30213Sozański Mariusz1991M(POL)-29III seria (09:20:00)400:51:59
#31 311376Wieczorek Tomasz1976M(POL)-30VI seria (10:30:00)400:52:13
#32 32263Kołodziński Paweł1982MDZIKIE DZIKI GORZÓW (POL)-31IV seria (09:40:00)500:52:15
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33925Pietroszek Agata1993KCrazyFamily (POL)2-IX seria (12:00:00)100:52:16
#34 3413Błędzki Adam1987M(POL)-32Seria ELITE (08:40:00)1000:52:16
#35 35259Głażewski Rafał1980MDZIKIE DZIKI GORZÓW (POL)-33IV seria (09:40:00)600:52:29
#36 36829Kubiak Dominik1986MPRZEBIEGLI (POL)-34VIII seria (11:30:00)400:52:31
#37 377Gabriel Artur1984MPOUNDOUTGEARTEAM (POL)-36XI seria (13:00:00)200:52:34
#38 381371Grzesiak Bartosz1981MReebokCrossfitPoznan (POL)-35III seria (09:20:00)500:52:34
#39 39825Brak Danych1980M(POL)-37VIII seria (11:30:00)500:52:35
#40 40800Janka Dawid1992MDo odcinki (POL)-38VIII seria (11:30:00)600:52:36
#41 41393Jaroszczak Tomasz1996MSuchy Las (POL)-39V seria (10:00:00)300:52:45
#42 42314Rossa Sebastian1990MSportowe Świry Szczecin (POL)-40IV seria (09:40:00)700:52:46
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 436Szulc Magdalena1986KKoniuchy (POL)3-Seria ELITE (08:40:00)1100:52:47
#44 44679Szydłowski Tomasz1985MHOJNIE OBDARZENI (POL)-41VII seria (11:00:00)300:52:53
#45 45434Jankowski Waldemar1989M(POL)-42V seria (10:00:00)400:52:56
#46 46397Tomczak Jakub1996MSuchy Las (POL)-43V seria (10:00:00)500:52:59
#47 47185Krzymiński Piotr1982M(POL)-44III seria (09:20:00)600:53:07
#48 481348Wiktorowicz Michał1991M(POL)-45XI seria (13:00:00)300:53:10
#49 49677Wrzesiński Mikołaj1989MFabryka Formy Suchy Las (POL)-46VII seria (11:00:00)400:53:14
#50 50420Dzikowski Piotr1994M(POL)-47V seria (10:00:00)600:53:21
#51 51375Szkurat Karol1985MMagiel Fitness Team (POL)-48V seria (10:00:00)700:53:24
#52 521009Rozanski Rafal1978MTsunami Szczecinek (POL)-49IX seria (12:00:00)200:53:26
#53 53909Śledzik Sebastian1968M(POL)-50VIII seria (11:30:00)700:53:35
#54 54211Sobierajski Jacek1989M(POL)-51III seria (09:20:00)700:53:40
#55 55559Stuła Seweryn1981MStowarzyszenie "Bieg Powstania-52VI seria (10:30:00)500:53:46
#56 5649Lisowski Adam1982MSOCIOS GÓRNIK (POL)-53II seria (09:00:00)100:53:50
#57 57597Kmieciak Jakub1997M(POL)-54VI seria (10:30:00)600:53:51
#58 58589Idczak Piotr1985M(POL)-55VI seria (10:30:00)700:53:53
#59 59549Zieliński Łukasz1988MNie biegam, nie znam się. (POL)-56VI seria (10:30:00)800:53:54
#60 601062Władysiak Jacek1988M(POL)-57IX seria (12:00:00)300:54:06
#61 61881Garczyński Andrzej1978M(POL)-58VIII seria (11:30:00)800:54:10
#62 62216Stykała Mateusz1993M(POL)-59III seria (09:20:00)800:54:24
#63 631200Walczak Robert1980M(POL)-60X seria (12:30:00)300:54:38
#64 64264Kowalczuk Artur1978MDZIKIE DZIKI GORZÓW (POL)-61IV seria (09:40:00)800:54:38
#65 65300Kwiatek Maciej1994MNORDCITY (POL)-62IV seria (09:40:00)900:55:04
#66 66830Nawrocki Paweł1980MPRZEBIEGLI (POL)-63VIII seria (11:30:00)900:55:08
#67 673Gruszewska Aurelia1981KDZIKIE DZIKI GORZÓW (POL)4-Seria ELITE (08:40:00)1200:55:18
#68 681387Jaworski Patryk1993M(POL)-64XI seria (13:00:00)400:55:20
#69 691355Dybicz Joanna1979K(POL)5-X seria (12:30:00)400:55:29
#70 701356Gajek Anna1977K(POL)6-X seria (12:30:00)500:55:37
#71 71548Zakrzewski Krzysztof1971MNie biegam, nie znam się. (POL)-65VI seria (10:30:00)900:55:37
#72 72569Łajp Sebastian1983MWinkiel Team (POL)-66VI seria (10:30:00)1000:55:40
#73 73778Szczęsny Andrzej1982MAMADEUS CROSS GYM (POL)-67VIII seria (11:30:00)1000:56:01
#74 74392Jaroszczak Paweł1994MSuchy Las (POL)-68V seria (10:00:00)800:56:04
#75 75732Jędrzejko Patryk1993M(POL)-69VII seria (11:00:00)500:56:12
#76 7626Mrotek Kevin1992MCiepłe Wygazowane Piwo (POL)-70II seria (09:00:00)200:56:27
#77 7723Wolek Kamil1994MChewbacca AGHRRR Team (POL)-72II seria (09:00:00)300:56:36
#78 781302Balc Krzysztof1973MTEAM ORLEN (POL)-71XI seria (13:00:00)500:56:36
#79 79155Adamek Damian1984M(POL)-73III seria (09:20:00)900:56:37
#80 808Gmaj Weronika1991KReal Girls & Fit Mates (POL)7-Seria ELITE (08:40:00)1300:56:52
#81 81902Olszewski Piotr1988M(POL)-74VIII seria (11:30:00)1100:57:01
#82 82766Urban Damian1996M(POL)-75VII seria (11:00:00)600:57:07
#83 831042Podolski Sebastian1991M(POL)-76IX seria (12:00:00)400:57:11
#84 84656Cattaneo Paweł1990MFabryka Formy Suchy Las (POL)-77VII seria (11:00:00)700:57:15
#85 85666Korcz Maciej1980MFabryka Formy Suchy Las (POL)-78VII seria (11:00:00)800:57:16
#86 86756Rosolski Dawid1987M(POL)-79VII seria (11:00:00)900:57:17
#87 871170Chorążak Michał1996M(POL)-80X seria (12:30:00)600:57:20
#88 88664Klimaszyk Jan1995MFabryka Formy Suchy Las (POL)-81VII seria (11:00:00)1000:57:20
#89 891339Kuchta Seweryn1987M(POL)-82XI seria (13:00:00)600:57:21
#90 90180Janiszewski Grzegorz1967M(POL)-83III seria (09:20:00)1000:57:23
#91 91923Domoradzki Łukasz1995MCrazyFamily (POL)-84IX seria (12:00:00)500:57:26
#92 921392Vu Anh Tuan1985M(POL)-85XI seria (13:00:00)700:57:28
#93 93725Dutkiewicz Michał1984M(POL)-86VII seria (11:00:00)1100:57:48
#94 94947Wawrzyniak Rafał1971MIPPON TEAM (POL)-87IV seria (09:40:00)1000:57:50
#95 9524Janc Kacper1992MCiepłe Wygazowane Piwo (POL)-88II seria (09:00:00)400:57:51
#96 9643Tuwalski Bernard1969MPOWER TRAINING (POL)-89II seria (09:00:00)500:57:58
#97 97106Kralewski Robert1974MIPPON TEAM (POL)-90IV seria (09:40:00)1100:57:58
#98 98905Pawlak Filip1995M(POL)-91VIII seria (11:30:00)1200:57:59
#99 99267Pura Robert1977MDZIKIE DZIKI GORZÓW (POL)-92IV seria (09:40:00)1200:58:01
#100 100411Banaszyk Jerzy1982M(POL)-93V seria (10:00:00)900:58:09

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności