Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Trójmiasto - Bieg 2

Wyniki - 8 listopada 2015, Trójmiasto

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 142456Adamczuk MariuszSOPOTNAPIERAMY!1980M3000:25:3200:25:47
#2 347526Adamiak PrzemysławJUSZKOWODBK GDAŃSK TEAM1990M2000:36:0300:36:34
#3 26538Augustyniak MirosławaGDYNIAKUJATT RUNNERS TEAM1976K3000:29:4800:30:11
#4 41202Bączek-Motała BarbaraRUMIAWAWEL KRAKÓW1972K4000:21:3800:21:40
#5 297184Bąkowski ZbigniewGDAŃSKAKADEMIA BIEGANIA1951M6000:31:5700:32:06
#6 145476Baltrukas SebastianROKITKIMKS SAMBOR TCZEW1998M1600:25:3900:25:46
#7 349468Bar OlgaGDYNIA2RKI1986K2000:36:4500:37:07
#8 70327Baranowska - Trzasko AleksandraGDYNIA1979K3000:22:3400:22:37
#9 364208Baranowski AdamGDAŃSKBPH RUNNERS TEAM1984M3000:41:1600:41:44
#10 23550Basis MarcinWARSZAWABIEGAM NATURALNIE1974M4000:20:3300:20:34
#11 193153Beczek AleksandraSUCHY DWÓRPARKRUN GDYNIA1979K3000:27:0400:27:17
#12 165130Beczek DariuszRUMIA1965M5000:26:1800:26:28
#13 179409Beczek SławomirSUCHY DWÓRSTENA LINE RUNNERS1977M3000:26:4000:26:53
#14 168322Bednarski PiotrGDAŃSKSGS POLAND TEAM1987M2000:26:2600:26:38
#15 259398Będziszewska Sandra LauraWARSZAWAZACIERKI1988K2000:29:1600:29:50
#16 324252Benet AngelikaGDYNIA1989K2000:33:4100:34:09
#17 16137Beyer MonikaGDYNIA1975K4000:26:1600:26:26
#18 310132Bielecka AlicjaRUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA1998K1600:32:3500:33:07
#19 338126Bielecka KorneliaRUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA1974K4000:34:5900:35:26
#20 122125Bielecki TadeuszRUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA1974M4000:24:3200:24:39
#21 327394Bieszke IzabelaMOSTYMAMY RUSZAMY1983K3000:34:0000:34:23
#22 335393Bieszke RafałGDYNIAMAMY RUSZAMY1980M3000:34:4900:35:15
#23 94240Bloch PrzemysławCZERSKCZERSK1981M3000:23:1800:23:21
#24 359412Bogucka BeataGDYNIA1970K4000:38:4100:39:03
#25 56332Brom VincentGDYNIAPARKRUN GDYNIA1977M3000:22:0200:22:06
#26 244534Bronk RafałRUMIA1987M2000:28:4200:29:03
#27 247442Bruszewska-Głombiowska MonikaGDYNIA1972K4000:28:4200:28:49
#28 285500Brzeski MarcinGDYNIA1983M3000:31:1700:31:35
#29 282215Brzoza MateuszŻNINBPH RUNNERS TEAM1986M2000:31:0700:31:36
#30 262207Buczma DorotaGDYNIABPH RUNNERS TEAM1973K4000:29:4000:30:08
#31 741Burczyk RobertKLESZCZEWO KOŚCIERSKIEKKB STAROGARD GDAŃSKI / AZS PG1994M2000:18:4800:18:49
#32 57196Buszman KrystianRUMIAXTRAINER.PL1983M3000:22:0700:22:09
#33 296287Bużan KamilaSZEMUDZSP NR 4 WEJHEROWO1998K1600:31:5600:32:22
#34 45249Błachewicz KrzysztofIŁAWA1976M3000:21:4500:21:47
#35 48209Błażuk JarekGDYNIABPH RUNNERS TEAM1979M3000:21:4800:21:52
#36 15667Chica Lorenzo NachoGDANSK1983M3000:26:0400:26:12
#37 236518Chrapkowski JacekGDYNIAOPEC GDYNIA1977M3000:28:2900:28:48
#38 3926Chronowski WaldemarGDAŃSKLKS ZANTYR SZTUM1964M5000:21:3000:21:33
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3116Chuchała DanielREDALKB IM. BRACI PETK LĘBORK / CITYRUNNER1983M3000:17:1800:17:18
#40 340365Chumowicz MarekGDAŃSK1971M4000:35:1200:35:22
#41 129533Ciesielski WitoldGDAŃSK1973M4000:24:4800:24:53
#42 200522Cisowski MichałGDYNIA1984M3000:27:1800:27:26
#43 24134Cudnowski LeszekGDAŃSK1970M4000:28:3900:28:48
#44 147361Cydejko KrzysztofJUSZKOWO1971M4000:25:4600:25:57
#45 135543Cygert AndrzejGDYNIA1979M3000:25:1300:25:24
#46 22432Cyprusewicz JoannaKWIDZYNPARÓWYDŻOANY1984K3000:28:1100:28:25
#47 164236Czarnecka AnnaGDYNIA1972K4000:26:1800:26:27
#48 292477Dąbska AniaGDYNIA1981K3000:31:2600:31:44
#49 225478Dabulis MarcinGDAŃSK1994M2000:28:1300:28:27
#50 274436Dalke JowitaGDAŃSK1983K3000:30:1500:30:41
#51 258143Dawidowicz IzaBOGATKABOGATKA BIEGA1982K3000:29:1600:29:36
#52 216294Dawidowska NataliaRUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA1999K1600:27:4800:27:57
#53 231141Dawidowski DanielRUMIASISQO1981M3000:28:2500:29:26
#54 319547Dębicka OlaGDAŃSK1983K3000:33:0500:33:20
#55 108459Dębiec EwaGDAŃSKTRIBABECZKI/COMPLEXSPORTS1982K3000:23:5000:23:55
#56 59503Dias JuliaGDYNIALKS ZORZA GDYNIA1999K1600:22:1000:22:12
#57 21501Dias MagdalenaGDYNIAWKS FLOTA GDYNIA1997K1600:20:2800:20:29
#58 344455Dolistowska KamilaGDYNIAK.F.M. UDO1978K3000:35:4100:36:11
#59 30084Dolistowski MichałGDYNIAK.F.M. UDO1978M3000:32:1600:32:45
#60 22117Dragan KarolGDYNIA1974M4000:28:0200:28:11
#61 348288Drawc MagdalenaBOLSZEWOZSP NR 4 WEJHEROWO1998K1600:36:1300:36:39
#62 5219Drozdowski DanielGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1988M2000:21:5500:21:58
#63 252147Dudaniec-Tarkowska AgnieszkaGDAŃSKAMT1984K3000:29:0200:29:18
#64 277218Dunikowska AgnieszkaGDAŃSKBPH RUNNERS TEAM1982K3000:30:2700:30:58
#65 320216Dylański LeszekGDAŃSKBPH RUNNERS TEAM1983M3000:33:0600:33:34
#66 343493Dziemidowicz MarcinGDAŃSKDBK TEAM /GDAŃSK1977M3000:35:2800:36:02
#67 357527Dzwonkowski JakubGDAŃSKDBK GDAŃSK TEAM1990M2000:37:5900:38:31
#68 314274Erdmann AgnieszkaREDA1975K4000:32:4700:33:08
#69 298494Eremus AnnaWEJHEROWOMAJATEAM1982K3000:32:0400:32:19
#70 14196Falba KarolGDAŃSKLATIS LOGISTICS / CROSSCORE1982M3000:25:3200:25:45
#71 44105Felon MichałGDYNIAOPEC GDYNIA1977M3000:21:4400:21:45
#72 14491Filbrandt WojciechGDAŃSK1978M3000:25:3400:25:44
#73 294506Frąckiewicz IwonaGDAŃSKBIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK1968K4000:31:3000:31:45
#74 182122Frohwerk ŁukaszGDYNIAJERZYNA ZE SZCZECINA1983M3000:26:4500:26:50
#75 29233Gajewski GrzegorzGDAŃSKPOMORZE BIEGA I POMAGA1982M3000:20:5500:20:58
#76 323439Galiński MarcinSUCHY DWÓRPSG CITRONE1975M4000:33:2100:33:43
#77 69299Gańska MagdalenaGOŚCICINOMKS FIGHTER1973K4000:22:3100:22:34
#78 197291Gałka GrzegorzGDAŃSK1971M4000:27:1400:27:23
#79 34266Gałka ŁukaszGDAŃSKZORZA GDYNIA1991M2000:21:1900:21:21
#80 82474Gdaniec SławomirTCZEWMKS SAMBOR TCZEW1966M4000:22:5300:23:00
#81 332492Godlewski WaldemarGDAŃSKDBK TEAM /GDAŃSK1977M3000:34:3000:35:02
#82 126355Górecki RafałGDAŃSK1975M4000:24:4600:24:55
#83 5372Goździewicz LeszekGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1976M3000:21:5600:21:59
#84 49375Goździewicz PawełGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1977M3000:21:5100:21:54
#85 42172Gołąb JakubGDAŃSKNAPIERAMY1984M3000:21:3800:21:42
#86 127548Grabowski SebastianMRĄGOWOKB MRĄGOWO1983M3000:24:4700:24:53
#87 213390Grębosz JoannaGDYNIAJ/F1982K3000:27:4000:28:05
#88 11420Grochowski MarekGDAŃSKT.G. SOKÓŁ ZAKOPANE1970M4000:19:2600:19:28
#89 192280Grubba KasiaSZEMUDZSP NR 4 WEJHEROWO1997K1600:27:0400:27:32
#90 32161Grzebin PiotrGDAŃSKPOMORZE BIEGA I POMAGA1983M3000:21:1000:21:13
#91 131452Grzechnik RomanGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1949M6000:25:0700:25:14
#92 6740Grzegorzek BartłomiejGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1984M3000:22:3000:22:32
#93 115226Grzenkowicz JacekGDYNIALARA FABIO TEAM1966M4000:24:2200:24:29
#94 17342Grzeszczak AdamGDYNIA1971M4000:26:3200:26:45
#95 21943Grzeszczak MałgorzataGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL/ZOŁZY TEAM1975K4000:27:5800:28:09
#96 4248Gurfinkiel ŁukaszGDAŃSKCITYRUNNER1980M3000:17:3700:17:38
#97 245263Gwardjak SzymonLIDZBARK WARMIŃSKIZORZA GDYNIA1993M2000:28:4200:28:43
#98 238156Głębocki RadekGDAŃSKAKADEMIA BIEGANIA1970M4000:28:3300:28:52
#99 15775Głombiowska ZuzannaGDYNIA1996K1600:26:0800:26:10
#100 13462Głowacka KarolinaRESZEL1988K2000:25:1000:25:18

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności