Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Trójmiasto - Bieg 2

Wyniki - 8 listopada 2015, Trójmiasto

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Przysiężny OskarGDAŃSKLKB IM. BRACI PETK LĘBORK1986M2000:17:1000:17:10
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Rolbiecki MichałWEJHEROWOMAJA TEAM1986M2000:17:1700:17:18
#3 64Janowski FilipSZCZECINLKS OLIMPIC SZCZECIN1991M2000:18:2500:18:25
#4 6312Tuwalska MałgorzataGDAŃSKLKS ZANTYR SZTUM1979K3000:22:2500:22:26
#5 6613Tuwalska ElzbietaGRABOWIECLKS ZANTYR SZTUM1979K3000:22:2800:22:29
#6 22117Dragan KarolGDYNIA1974M4000:28:0200:28:11
#7 22818Kawecki WojtekBANINORUNFORFUN TRÓJMIASTO1975M4000:28:2000:28:33
#8 5219Drozdowski DanielGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1988M2000:21:5500:21:58
#9 6120Stopa KrzysztofTCZEW1972M4000:22:2200:22:25
#10 29521Szpyra EdwardGDYNIAPARKRUN GDYNIA1947M6000:31:3200:31:41
#11 31322Pawlikowska ElżbietaRUMIATEAM NUTRILITE1955K6000:32:4600:33:16
#12 20823Urbaniak DanielRUMIAK.F.M. - UDO1979M3000:27:3200:28:00
#13 3926Chronowski WaldemarGDAŃSKLKS ZANTYR SZTUM1964M5000:21:3000:21:33
#14 13927Wojcik MarcinGDYNIA1983M3000:25:3000:25:40
#15 1428Wojciechowski SebastianWARSZAWATEAM KOPEĆ1983M3000:20:0900:20:10
#16 21829Sierocin AgataGDYNIA1985K3000:27:5200:28:06
#17 18130Maksymiuk PiotrGDAŃSK1982M3000:26:4500:26:50
#18 9631Kulka JanekPOGÓRZEPARÓWYDŻOANY1982M3000:23:2100:23:25
#19 22432Cyprusewicz JoannaKWIDZYNPARÓWYDŻOANY1984K3000:28:1100:28:25
#20 23733Kulka-Dolecka AnnaGDAŃSKPARÓWYDŻOANY1978K3000:28:3000:28:43
#21 24134Cudnowski LeszekGDAŃSK1970M4000:28:3900:28:48
#22 20635Zygry-Wiśniewska KarolinaGDANSKGEMINI SOPOT TEAM1979K3000:27:3100:27:46
#23 3036Wróblewski VictorGDYNIA1980M3000:21:0300:21:05
#24 16137Beyer MonikaGDYNIA1975K4000:26:1600:26:26
#25 26538Augustyniak MirosławaGDYNIAKUJATT RUNNERS TEAM1976K3000:29:4800:30:11
#26 6740Grzegorzek BartłomiejGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1984M3000:22:3000:22:32
#27 741Burczyk RobertKLESZCZEWO KOŚCIERSKIEKKB STAROGARD GDAŃSKI / AZS PG1994M2000:18:4800:18:49
#28 17342Grzeszczak AdamGDYNIA1971M4000:26:3200:26:45
#29 21943Grzeszczak MałgorzataGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL/ZOŁZY TEAM1975K4000:27:5800:28:09
#30 20144Wiśniewski MichałGDAŃSKPOLSKI KLUB PRZYGODY1977M3000:27:1900:27:35
#31 7745Skiba ŁukaszGDYNIAPARÓWYDŻOANY1981M3000:22:4300:22:48
#32 29346Prasek MartaGDYNIA1982K3000:31:2600:31:45
#33 16747Śliwak AnnaRUMIA1984K3000:26:1900:26:35
#34 20348Spisak KatarzynaGDAŃSK1981K3000:27:2100:27:28
#35 22349Stasiński HenrykGDAŃSK1959M5000:28:0800:28:21
#36 26951Szczypka ArkadiuszGDYNIA1967M4000:29:5300:30:37
#37 28455Muszyński AndrzejGDYNIA1980M3000:31:1300:31:35
#38 19060Witowska AnnaGDYNIA1988K2000:27:0100:27:11
#39 7861Wojciechowski ŁukaszRUMIA1986M2000:22:4800:22:54
#40 13462Głowacka KarolinaRESZEL1988K2000:25:1000:25:18
#41 29964Prasek LucynaGDYNIA1956K5000:32:1300:32:36
#42 15667Chica Lorenzo NachoGDANSK1983M3000:26:0400:26:12
#43 9968Szymborski AdamGDAŃSKTRI FREAK1979M3000:23:3200:23:42
#44 24269Robles Jose CarlosGDANSK1988M2000:28:4100:28:51
#45 10771Malinowska AnnaGDAŃSK1986K2000:23:4700:23:47
#46 5372Goździewicz LeszekGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1976M3000:21:5600:21:59
#47 574Piotrowski RadosławGDYNIAUKS AZYMUT 451996M1600:18:2100:18:21
#48 15775Głombiowska ZuzannaGDYNIA1996K1600:26:0800:26:10
#49 12576Kuptz MarcinRUMIAGEMINI SOPOT TEAM1978M3000:24:4200:24:49
#50 30277Szymborska AgnieszkaGDAŃSKTRI FREAK1976K3000:32:2700:32:38
#51 26678Starzec AndrzejGDAŃSK1947M6000:29:5000:30:10
#52 17681Zabłudowski PiotrSOPOTKOŁO ROWERU1974M4000:26:3700:26:54
#53 35183Kaczmarek SławomirRUMIASKOK WYBRZEŻE1976M3000:36:5400:37:26
#54 30084Dolistowski MichałGDYNIAK.F.M. UDO1978M3000:32:1600:32:45
#55 15086Kacmajor AnnaGDAŃSK1965K5000:25:5200:26:00
#56 30487Nadgrabski AndrzejGDAŃSK1964M5000:32:2800:32:50
#57 17188Szymczak PawełGDAŃSKKB MANIAC POZNAŃ1974M4000:26:3000:26:42
#58 1889Wierziński PiotrKARTUZY1972M4000:20:2200:20:24
#59 8690Wierziński KamilKARTUZY1998M1600:23:0500:23:11
#60 14491Filbrandt WojciechGDAŃSK1978M3000:25:3400:25:44
#61 19592Rogocz MaciejGDYNIA1977M3000:27:1100:27:32
#62 19493Koehna MartaWŁADYSŁAWOWO1980K3000:27:0500:27:21
#63 7194Renachowski MirosławREDAOPEC GDYNIA1974M4000:22:3600:22:42
#64 1295Keslinke ŁukaszGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1983M3000:19:5400:19:55
#65 14196Falba KarolGDAŃSKLATIS LOGISTICS / CROSSCORE1982M3000:25:3200:25:45
#66 19197Hejmowski SylwesterGDYNIAKUJATT RUNNERS TEAM1974M4000:27:0100:27:25
#67 17499Porański OktawiuszSOPOTKB GOCH1976M3000:26:3500:26:52
#68 113100Rybarczyk KrzysztofGDAŃSK1988M2000:24:2000:24:31
#69 98102Paschke RomanGDYNIA1978M3000:23:3000:23:36
#70 44105Felon MichałGDYNIAOPEC GDYNIA1977M3000:21:4400:21:45
#71 170106Kulpaczyński PatrykGDAŃSKGOGGLE PAE TEAM1977M3000:26:2900:26:45
#72 149107Podolski MarekGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1984M3000:25:5100:26:01
#73 180108Olszewski KarolGDYNIAPARÓWYDŻOANY1982M3000:26:4200:26:56
#74 290110Jasiński MirekGDAŃSK1963M5000:31:2400:31:39
#75 24112Wronka CezaryGDAŃSKINTEL RUNNERS / GT RAT1986M2000:20:4600:20:48
#76 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3116Chuchała DanielREDALKB IM. BRACI PETK LĘBORK / CITYRUNNER1983M3000:17:1800:17:18
#77 114119Kulewicz ArkadiuszGDAŃSKAKADEMIA BIEGANIA1982M3000:24:2000:24:30
#78 214120Rogowski LeszekGDAŃSKOPRYCHY TEAM1974M4000:27:4000:27:52
#79 182122Frohwerk ŁukaszGDYNIAJERZYNA ZE SZCZECINA1983M3000:26:4500:26:50
#80 151123Lademan DamianORLE1989M2000:25:5600:27:00
#81 112124Jakubek Zbigniew ZibiGDAŃSKTEAM TRÓJMIASTO1971M4000:24:0600:24:11
#82 122125Bielecki TadeuszRUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA1974M4000:24:3200:24:39
#83 338126Bielecka KorneliaRUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA1974K4000:34:5900:35:26
#84 165130Beczek DariuszRUMIA1965M5000:26:1800:26:28
#85 260131Lazarowicz-Beczek IzabelaRUMIA1972K4000:29:1900:29:32
#86 310132Bielecka AlicjaRUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA1998K1600:32:3500:33:07
#87 123135Wysocki PiotrGDYNIA1986M2000:24:3900:24:48
#88 267136Tomaszunas WaldekGDYNIACHWNO1981M3000:29:5100:30:06
#89 217137Król ArkadiuszGDAŃSKTEAM TRÓJMIASTO1977M3000:27:4800:28:05
#90 273138Walkusz-Minko EwelinaGDAŃSK1985K3000:30:1400:30:32
#91 231141Dawidowski DanielRUMIASISQO1981M3000:28:2500:29:26
#92 89142Konieczki DariuszWEJHEROWOREM ELBLĄG (WEJHEROWO)1977M3000:23:0800:23:12
#93 258143Dawidowicz IzaBOGATKABOGATKA BIEGA1982K3000:29:1600:29:36
#94 252147Dudaniec-Tarkowska AgnieszkaGDAŃSKAMT1984K3000:29:0200:29:18
#95 193153Beczek AleksandraSUCHY DWÓRPARKRUN GDYNIA1979K3000:27:0400:27:17
#96 238156Głębocki RadekGDAŃSKAKADEMIA BIEGANIA1970M4000:28:3300:28:52
#97 104158Szuliński DawidKWIDZYN1986M2000:23:4000:23:44
#98 32161Grzebin PiotrGDAŃSKPOMORZE BIEGA I POMAGA1983M3000:21:1000:21:13
#99 162162Rybczonek MateuszGDYNIA1984M3000:26:1800:26:32
#100 249163Romanowska JoannaGDYNIA1978K3000:28:5300:29:14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności