Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg z Okazji Otwarcia Nowego Przebiegu Drogi 21

Wyniki - 11 grudnia 2015, Słupsk

Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1244Zblewski Tadeusz1984M4Run Team Bytów (POL)-1100:08:19200:17:3500:17:35
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2243Wirkus Łukasz1988MUlks Talex Borzytuchom (POL)-2200:08:19300:17:4500:17:45
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3160Borychowski Mariusz1972MKB Tupot Ustka (POL)-3300:08:19100:17:4700:17:47
#4 4442Jakubiak Robert1971MSłupsk (POL)-44-00:18:0900:17:29
#5 514Rudnik Krzysztof1980MNight Runners Słupsk (POL)-5500:08:33500:18:2900:18:29
#6 6436Szremski Marek1970MKM PSP Słupsk JRG 2 (POL)-6600:08:32400:18:3000:18:30
#7 7273Garski Kryspin1976MŚwiat Płytek u Kryspina / Sexy R-7700:09:10600:19:3700:19:34
#8 8235Szopiński Tomasz1983MBryza Postomino (POL)-8800:09:11700:19:4600:19:45
#9 9114Rodziński Damian1978MSTOPA Słupsk (POL)-9900:09:12800:20:1400:20:13
#10 1042Nagórek Kamil1983MNight Runners Słupsk (KNA)-101000:09:481500:20:4600:20:46
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11364Karolak Anna1985KSTOPA Słupsk (POL)1-100:09:502000:20:5000:20:49
#12 12446Kurkul Przemek1995MPałówko (POL)-111100:09:25900:20:5700:20:54
#13 13234Prędki Grzegorz1985MWolny Biegacz ) (POL)-121200:09:411300:21:0000:21:00
#14 14450Golański Krzysztof1986MDamnica (POL)-131300:09:471400:21:0200:21:02
#15 15326Brzezicki Paweł1991MUstka (POL)-141400:09:552300:21:0900:21:09
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16322Golańska Katarzyna1989KSłupsk (POL)2-2-00:21:1000:21:10
#17 17304Goździewicz Paweł1977Mbiegamyrazem.pl (POL)-151500:09:391200:21:1500:21:14
#18 18361Lemańczyk Andrzej1984MDorian team Sławno (POL)-161600:09:381100:21:3300:21:31
#19 19323Lewandowski Robert1985MKsięte (POL)-171700:10:063100:21:3900:21:33
#20 2083Nagórek Krzysztof1957MTUPOT USTKA (POL)-181800:10:012900:21:4000:21:39
#21 21250Foit Hubert2001MGimnazjum Nr 5 (POL)-191900:09:381000:21:4300:21:41
#22 22279Grabowicz Michal1973MUstka (POL)-202000:10:053000:21:4600:21:43
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 23161Wieleba Marlena1988KKB Tupot Ustka (POL)3-300:09:501800:21:4700:21:47
#24 2431Kowalczyk Maciej1978MKończewo (POL)-212100:10:002800:21:4800:21:45
#25 25135Dęga Ryszard1955MTUPOT USTKA (POL)-222200:09:592700:21:5100:21:51
#26 26325Jaskólski Piotr1985MNight Runners Słupsk (POL)-232300:09:501900:21:5300:21:50
#27 2751Tyszka Michał1978MNight Runners Słupsk (POL)-242400:09:491700:21:5400:21:53
#28 28384Kułdo Kamil1998MSłupsk (POL)-252500:09:481600:21:5700:21:55
#29 2992Pluta Adam1981MSTOPA Słupsk (POL)-262600:09:582600:22:0000:21:59
#30 30278Werra Krzysztof1969MSłupsk (POL)-272700:09:502100:22:0300:22:03
#31 31363Zajko Michał1987MSłupsk (POL)-282800:10:073200:22:0900:22:00
#32 3219Żylicz Paweł1993MSTOPA Słupsk (POL)-292900:10:213800:22:1200:22:08
#33 33205Grzegorzek Bartłomiej1984Mbiegamyrazem.pl / Intel Runners-303000:09:512200:22:1700:22:17
#34 34128Oleszek Jerzy1971MGrabno (POL)-313100:10:183600:22:2000:22:20
#35 35181Piłczyński Zbigniew1963MSłupsk (POL)-323200:10:203700:22:2800:22:25
#36 36220Lis Krzysztof2000MSłupsk (POL)-333300:10:264100:22:3200:22:31
#37 3764Zduński Maciej1985MSłupsk (POL)-343400:10:254000:22:3700:22:27
#38 3865Kordylas Michał1986MSłupsk (POL)-353500:10:314800:22:4400:22:35
#39 3997Wilkowski Wojtek1966MSSI AktywniDamnica (POL)-363600:10:304500:22:4500:22:39
#40 40368Karolak Asia1985KSTOPA Słupsk (POL)4-400:10:284300:22:4500:22:45
#41 41445Kurkul Janek1999MPałówko (POL)-373700:09:562400:22:4800:22:48
#42 42129Lewandowski Tomasz1975MSłupsk (POL)-383800:10:294400:22:5300:22:52
#43 43357Leśniak Tomasz1974MAT TEAM (POL)-393900:10:314700:22:5600:22:55
#44 44449Wasiłek Michał1986MCASTORAMA TEAM (POL)-404000:10:304600:22:5900:22:52
#45 45105Ciesielski Dawid1993MBryza Postomino (POL)-414100:09:582500:23:0100:22:59
#46 46312Szot Tomasz1990MSłupsk (POL)-424200:10:385100:23:0600:23:06
#47 47111Stramel Piotr1966MSłupsk (POL)-434300:10:405200:23:0700:23:05
#48 48302Prus Mikołaj1993MAragorTeam (POL)-444400:10:243900:23:0800:23:07
#49 49122Cerapiński Maciej1982MSłupsk (POL)-454500:10:597000:23:0900:23:09
#50 50118Szuta Andrzej1979MMARKOS SPORT TEAM (POL)-464600:10:586700:23:1600:22:58
#51 51292Mojsiewicz Jan2000MRedzikowo (POL)-474700:10:264200:23:1600:23:16
#52 52124Skępiec Adam1978MSłupsk (POL)-484800:11:157900:23:1800:23:10
#53 53213Wąchnicki Marcin1979MSłupsk (POL)-494900:10:586800:23:2300:23:15
#54 54140Minko Tomasz1994MSłupsk (POL)-505000:11:4010000:23:2400:23:17
#55 55172Krefta Adrianna1995KSłupsk (POL)5-500:10:173500:23:3000:23:28
#56 56376Wojdyga Mateusz1991MSGO SEC (POL)-515100:10:445500:23:3300:23:28
#57 57223Dyjas Klaudiusz1979MNight Runners Słupsk (POL)-525200:10:344900:23:3600:23:34
#58 58344Chodorowski Tomasz1996MSłupsk (POL)-535300:10:163400:23:3700:23:35
#59 59226Węsierska-Mułyk Marzena1985KNight Runners Słupsk (POL)6-600:10:475700:23:3900:23:39
#60 6067Gajek Artur1976MKORZYBSKIE REKINY (POL)-545400:11:097400:23:4000:23:23
#61 6196Szałkowski Wojtek1976MTUPOT USTKA (POL)-555500:11:329200:23:4100:23:27
#62 62169Bondarenko Jan1954MSłupsk-Biegajło (POL)-565600:10:526300:23:4100:23:39
#63 6356Kasprowicz Małgorzata1981KSTOPA Słupsk (POL)7-700:10:425300:23:4500:23:44
#64 6441Kargul Jacek1979MNight Runners Słupsk (POL)-575700:10:465600:23:5000:23:48
#65 6584Kubiński Rafał1965MSłupsk (POL)-585800:10:556500:23:5000:23:46
#66 66438Sech Roman1996MSłupsk (POL)-595900:10:163300:23:5700:23:57
#67 67216Wojciekian Stanisław1956MWATAHA (POL)-606000:11:027100:24:0000:23:48
#68 68141Herman Patryk1994MSłupsk (POL)-616100:11:409900:24:0300:23:55
#69 69164Salamonik Piotr1966MSłupsk (POL)-626200:10:526200:24:0400:24:04
#70 70385Cyrankowski Przemysław1997MWybrzeże Objazda (POL)-636300:11:5411900:24:0400:23:40
#71 71189Borecki Antoni2005MSzkoła Podstawowa NR 2 w SŁU-646400:10:506000:24:0700:24:07
#72 729Borecki Grzegorz1978MSzkoła Podstawowa NR 6 w SŁU-656500:10:516100:24:0800:24:08
#73 73412Wit Wojciech1997MSłupsk (POL)-666600:10:505800:24:1000:24:02
#74 74130Szczepaniak Jacek1967MKORZYBSKIE REKINY (POL)-676700:10:505900:24:1300:24:05
#75 75258Kołodziejczak Marcin1975MSłupsk (POL)-686800:11:208400:24:1500:24:02
#76 7637Lerczyński Szymon1983MBATALION OCHRONY BAZY (POL-696900:11:4911000:24:1600:24:09
#77 77307Puścian Krzysztof Kamil1974MGimnazjum w Manowie (POL)-707000:11:117500:24:2100:24:14
#78 78225Szewczuk Andrzej1953MSTOPA Słupsk (POL)-717100:10:385000:24:2400:24:24
#79 79398Pryzwan Łukasz1981MSłupsk (POL)-727200:12:0313500:24:2400:24:10
#80 80286Lewandowski Maciej1986MSłupsk (POL)-737300:11:188200:24:2600:24:04
#81 81431Żandarmski Piotr1987MSłupsk (POL)-747400:10:586900:24:2800:24:11
#82 82366Konobrodzki Piotr1965MSłupsk (POL)-757500:11:369700:24:3000:24:14
#83 83298Wicens Jacek1986MBOLESZEWO (Sławno) Jacek - bi-767600:11:5912900:24:3100:24:24
#84 84184Jakima Szymon1983MSłupsk (POL)-777700:11:228600:24:3100:24:22
#85 8569Strzelecki Zbigniew1956MKORZYBSKIE REKINY (POL)-787800:11:5912800:24:3200:24:14
#86 86411Wyszomirski Marek1985MSłupsk (POL)-797900:11:5211500:24:3500:24:19
#87 87441Niwiński Grzegorz1958MTUPOT USTKA (POL)-808000:12:0013300:24:3700:24:13
#88 88403Iwiński Jakub1989MSłupsk (POL)-818100:11:4610700:24:4400:24:27
#89 89143Cejko Dawid1996MSłupsk (POL)-828200:10:576600:24:4400:24:42
#90 9080Werenc Remigiusz1986MSłupsk (POL)-838300:10:445400:24:4600:24:44
#91 91428Jaworski Grzegorz1995MUstka (POL)-848400:11:4310300:24:4700:24:23
#92 92340Żywicki Bartosz1982MDziki Koszalin (POL)-858500:11:5612400:24:4900:24:34
#93 9335Kaniak Sławomir1976MORLEN CUK (POL)-868600:11:4910900:24:5100:24:43
#94 94221Zieleniewicz Weronika1999KSławno (POL)8-800:11:228500:24:5400:24:51
#95 9516Lelukiewicz Rafał1983MPiast Słupsk (POL)-878700:11:178100:24:5500:24:48
#96 96334Żyliński Jacek1976MSłupsk (POL)-888800:11:288900:24:5600:24:53
#97 9717Olechowicz Zbigniew1948MTupot Ustka (POL)-898900:11:047200:24:5600:24:56
#98 9873Nachyła Piotr1971MSTOPA Słupsk (POL)-909000:11:168000:24:5600:24:53
#99 99246Roziewicz Dominik2001MGimnazjum Nr 5 (POL)-919100:11:4510600:24:5700:24:55
#100 100301Tabaka Waldemar1971MLew Lębork (POL)-929200:11:198300:24:5700:24:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności