Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg z Okazji Otwarcia Nowego Przebiegu Drogi 21

Wyniki - 11 grudnia 2015, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
-
#1 249388Bajc Dorota1974KSmołdzino (POL)63-6300:14:5729800:30:5900:30:48
#2 10828Bajer Maciej1984MSłupsk (POL)-989800:10:536400:25:1000:25:06
#3 336400Baradziej-Świetlak Aleksandra1983KSłupsk (POL)111-11100:15:5433300:34:3400:34:23
#4 149188Bałasz Paweł1977MSłupsk (POL)-12912900:13:1820300:27:0500:26:47
#5 261180Bednarczyk Arkadiusz1973MSTOPA Słupsk (POL)-19319300:14:3627300:31:2500:31:19
#6 260185Bednarczyk Bożena1975KSTOPA Słupsk (POL)68-6800:14:3627100:31:2400:31:20
#7 2341Biedroń Robert1976MPrezydent Miasta Słupska (POL)-18118100:12:5717600:30:2300:30:23
#8 319308Boczkowska Agnieszka1989KSłupsk (POL)100-10000:15:0130200:33:3200:33:20
#9 14523Bogusz Marietta1990KNight Runners Słupsk (POL)19-1900:11:5913000:27:0000:26:49
#10 62169Bondarenko Jan1954MSłupsk-Biegajło (POL)-565600:10:526300:23:4100:23:39
#11 71189Borecki Antoni2005MSzkoła Podstawowa NR 2 w SŁU-646400:10:506000:24:0700:24:07
#12 729Borecki Grzegorz1978MSzkoła Podstawowa NR 6 w SŁU-656500:10:516100:24:0800:24:08
#13 292154Borowiński Wojciech1994MHeniar Słupsk (POL)-21121100:15:1131400:32:1100:31:48
#14 22636Borowska Iwona1967KSłupsk (POL)48-4800:13:2421200:30:1200:30:03
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3160Borychowski Mariusz1972MKB Tupot Ustka (POL)-3300:08:19100:17:4700:17:47
#16 21810Boś Grzegorz1981MDart Team Słupsk (POL)-17317300:14:0623000:29:4900:29:30
#17 213224Botwinionek Tomasz1980MSłupsk (POL)-16916900:14:0623100:29:3900:29:15
#18 15326Brzezicki Paweł1991MUstka (POL)-141400:09:552300:21:0900:21:09
#19 28470Brzozowska Magdalena1987KSłupsk (POL)77-7700:14:5329400:31:4700:31:36
#20 114156Budkowski Łukasz1992MSłupsk (POL)-10310300:11:4210100:25:3700:25:29
#21 320251Burkiewicz Aleksandra2001KGimnazjum Nr 5 (POL)101-10100:15:1431700:33:3500:33:34
#22 247390Burzyńska Antonina2005KSTOPA Słupsk (POL)62-6200:15:0931200:30:5400:30:43
#23 266191Burzyński Aleksander1977MSTOPA Słupsk (POL)-19819800:15:0930800:31:2600:31:14
#24 327214Bzdek Julia2003KSłupsk (POL)106-10600:15:5233000:33:4000:33:26
#25 321259Błażejów Izabella1976KSłupsk (POL)102-10200:15:0230300:33:3600:33:34
#26 30560Błencka Hania1982KSłupsk (POL)92-9200:14:5029000:32:3800:32:20
#27 89143Cejko Dawid1996MSłupsk (POL)-828200:10:576600:24:4400:24:42
#28 49122Cerapiński Maciej1982MSłupsk (POL)-454500:10:597000:23:0900:23:09
#29 187314Chabowski Daniel1984MSłupsk (POL)-15515500:12:0513900:28:2000:28:07
#30 13890Chamera Krzysztof1972MBMG SŁUPSK (POL)-12112100:12:5117000:26:4400:26:19
#31 58344Chodorowski Tomasz1996MSłupsk (POL)-535300:10:163400:23:3700:23:35
#32 362152Chrapkowska Iwona1984KUM Słupsk (POL)131-13100:17:5835800:39:5200:39:50
#33 30379Chrzanowski Bartosz1990MSłupsk (POL)-21221200:15:0130100:32:3000:32:30
#34 221155Chyba Bartłomiej1976MSłupsk (POL)-17517500:13:0318300:29:5200:29:40
#35 313263Cichosz Sylwia1975KSłupsk (POL)95-9500:15:0930900:33:0300:32:42
#36 45105Ciesielski Dawid1993MBryza Postomino (POL)-414100:09:582500:23:0100:22:59
#37 343395Cieślak Cezary2005MNight Runners Słupsk (POL)-22722700:17:1935000:35:4200:35:24
#38 34422Cieślak Kalina1980KNight Runners Słupsk (POL)117-11700:17:2035100:35:4200:35:24
#39 196269Ćmiel Tomasz1975MGimnazjum Nr 5 (POL)-16116100:12:4616400:28:3800:28:38
#40 70385Cyrankowski Przemysław1997MWybrzeże Objazda (POL)-636300:11:5411900:24:0400:23:40
#41 254196Czarnowska Jolanta1965KBBL Słupsk (POL)66-6600:14:2024800:31:1100:30:58
#42 170416Czech Roman1949MKlub Biegacza Goch Bytow (POL)-14514500:12:1714700:27:5300:27:39
#43 17487Czepiel Iwona1979KKORZYBSKIE REKINY (POL)26-2600:13:2120800:27:5900:27:39
#44 17388Czepiel Łukasz1978MKORZYBSKIE REKINY (POL)-14814800:13:2020700:27:5900:27:41
#45 370362Czernichowska Teresa1961KSłupsk (POL)138-13800:20:5137000:42:1600:42:05
#46 302317Czupajło Agata2000KSłupsk (POL)91-9100:13:3221600:32:3000:32:29
#47 181187Dąbrowska-Bałasz Joanna1977KSłupsk (POL)29-2900:13:1720200:28:0600:27:50
#48 25135Dęga Ryszard1955MTUPOT USTKA (POL)-222200:09:592700:21:5100:21:51
#49 361125Domańska Monika1975KSłupsk (POL)130-13000:17:3035400:38:1500:37:55
#50 210381Domaszk Zbigniew1973MBytów (POL)-16716700:12:4716500:29:3200:29:32
#51 354200Dudek Agnieszka1988KPlatforma Obywatelska Słupsk (125-12500:16:2334700:37:1900:37:08
#52 121389Dulanowski Kamil1986MSiemianice (POL)-10910900:12:2415100:26:0400:25:54
#53 57223Dyjas Klaudiusz1979MNight Runners Słupsk (POL)-525200:10:344900:23:3600:23:34
#54 203348Dzienisz Piotr1966MSłupsk (POL)-16416400:14:1524100:28:5700:28:32
#55 11095Dziewientkowski Krzysztof1987MSłupsk (POL)-999900:11:4410500:25:1100:25:06
#56 180297Felska Katarzyna1987KNight Runners Słupsk (POL)28-2800:13:3121500:28:0500:27:52
#57 32627Firlong Kasia1987KNight Runners Słupsk (POL)105-10500:14:5129300:33:3900:33:20
#58 21250Foit Hubert2001MGimnazjum Nr 5 (POL)-191900:09:381000:21:4300:21:41
#59 224174Fruba Andrzej1958MRedzikowo (POL)-17817800:13:2220900:30:0300:29:51
#60 23920Fruba Karina1983KSTOPA Słupsk (POL)57-5700:13:5021900:30:3700:30:34
#61 309212Fudro Piotr1979MSłupsk (POL)-21721700:15:1331600:32:4400:32:34
#62 112121Furman Tomasz1979MSłupsk (POL)-10110100:12:0614000:25:2700:25:19
#63 339277Furman Wioletta1976KSłupsk (POL)114-11400:15:5633400:35:0800:34:46
#64 195134Gaffke Krzysztof1979MSłupsk (POL)-16016000:13:0618700:28:3400:28:15
#65 6067Gajek Artur1976MKORZYBSKIE REKINY (POL)-545400:11:097400:23:4000:23:23
#66 193353Gargasz Mariusz1986MSłupsk (POL)-15915900:15:3032100:28:3200:28:04
#67 7273Garski Kryspin1976MŚwiat Płytek u Kryspina / Sexy R-7700:09:10600:19:3700:19:34
#68 106426Gaweł Zbigniew1956MSłupsk (POL)-979700:11:369600:25:0500:25:01
#69 15062Gawron Anna1988KSłupsk (POL)21-2100:11:5512300:27:0900:27:09
#70 366336Gałczyńska Janina1955KDWA KIJE SŁUPSK (POL)135-13500:19:3436700:41:0700:40:38
#71 376335Gałczyński Albin1955MDWA KIJE SŁUPSK (POL)-23523500:22:4237200:45:0300:44:35
#72 162253Giemza Agnieszka1985KBBL Słupsk (POL)24-2400:13:0518600:27:3800:27:27
#73 259222Gierlach Jacek1989MSTOPA Słupsk (POL)-19219200:14:2425700:31:2400:31:19
#74 209266Golańska Karolina2001KGimnazjum Nr 5 (POL)43-4300:12:3815900:29:2300:29:23
#75 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16322Golańska Katarzyna1989KSłupsk (POL)2-2-00:21:1000:21:10
#76 14450Golański Krzysztof1986MDamnica (POL)-131300:09:471400:21:0200:21:02
#77 283346Gorzelak Dominika2001KSłupsk (POL)76-7600:14:2124900:31:4600:31:33
#78 285345Gorzelak Krzysztof1974MSłupsk (POL)-20820800:14:2024700:31:4800:31:35
#79 17304Goździewicz Paweł1977Mbiegamyrazem.pl (POL)-151500:09:391200:21:1500:21:14
#80 22279Grabowicz Michal1973MUstka (POL)-202000:10:053000:21:4600:21:43
#81 23889Grebienik Andrzej1974MSłupsk (POL)-18218200:13:2921400:30:3500:30:35
#82 351351Gryczka Anna1980KSłupsk (POL)124-12400:15:4432800:37:0700:37:03
#83 299300Grządzielska-Zblewska Urszula1977KSłupsk (POL)88-8800:14:1724200:32:2100:32:17
#84 368401Grzegorczyk Mateusz2003MUstka (POL)-23223200:18:0935900:41:1500:41:02
#85 33205Grzegorzek Bartłomiej1984Mbiegamyrazem.pl / Intel Runners-303000:09:512200:22:1700:22:17
#86 12075Grzeszewski Oskar1977MKrępa Słupska (POL)-10810800:11:5712600:26:0300:26:03
#87 347159Główczewska Marta1985KSłupsk (POL)120-12000:15:2432000:35:4500:35:43
#88 291166Hałasiewicz-Tokarska Danuta1981KSłupsk (POL)81-8100:14:0623200:32:0700:31:44
#89 68141Herman Patryk1994MSłupsk (POL)-616100:11:409900:24:0300:23:55
#90 200310Holak Kamila1982KBBL Słupsk (POL)37-3700:14:0522900:28:4600:28:30
#91 201309Holak Monika1983KBBL Słupsk (POL)38-3800:13:5722300:28:5000:28:34
#92 182380Hryhorowicz Joanna1979KNight Runners Słupsk (POL)30-3000:13:3321700:28:0700:27:52
#93 88403Iwiński Jakub1989MSłupsk (POL)-818100:11:4610700:24:4400:24:27
#94 84184Jakima Szymon1983MSłupsk (POL)-777700:11:228600:24:3100:24:22
#95 128365Jakubiak Maciej1981MKlub Biegacza KP (POL)-11311300:12:3816100:26:2600:26:05
#96 4442Jakubiak Robert1971MSłupsk (POL)-44-00:18:0900:17:29
#97 177373Jakuła Tomasz1987MNight Runners Słupsk (POL)-15015000:11:5311800:28:0300:28:01
#98 287288Jankiewicz Agnieszka1972KSłupsk (POL)78-7800:14:3827500:31:5400:31:47
#99 342287Jankiewicz Aleksander2002MSłupsk (POL)-22622600:16:5134900:35:3100:35:25
#100 27432Jankowska Justyna1986KSłupsk (POL)72-7200:14:3125900:31:2900:31:09

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności