Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg z Okazji Otwarcia Nowego Przebiegu Drogi 21

Wyniki - 11 grudnia 2015, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1244Zblewski Tadeusz1984M4Run Team Bytów (POL)-1100:08:19200:17:3500:17:35
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2243Wirkus Łukasz1988MUlks Talex Borzytuchom (POL)-2200:08:19300:17:4500:17:45
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3160Borychowski Mariusz1972MKB Tupot Ustka (POL)-3300:08:19100:17:4700:17:47
#4 4442Jakubiak Robert1971MSłupsk (POL)-44-00:18:0900:17:29
#5 6436Szremski Marek1970MKM PSP Słupsk JRG 2 (POL)-6600:08:32400:18:3000:18:30
#6 7273Garski Kryspin1976MŚwiat Płytek u Kryspina / Sexy R-7700:09:10600:19:3700:19:34
#7 8235Szopiński Tomasz1983MBryza Postomino (POL)-8800:09:11700:19:4600:19:45
#8 1042Nagórek Kamil1983MNight Runners Słupsk (KNA)-101000:09:481500:20:4600:20:46
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11364Karolak Anna1985KSTOPA Słupsk (POL)1-100:09:502000:20:5000:20:49
#10 12446Kurkul Przemek1995MPałówko (POL)-111100:09:25900:20:5700:20:54
#11 13234Prędki Grzegorz1985MWolny Biegacz ) (POL)-121200:09:411300:21:0000:21:00
#12 14450Golański Krzysztof1986MDamnica (POL)-131300:09:471400:21:0200:21:02
#13 15326Brzezicki Paweł1991MUstka (POL)-141400:09:552300:21:0900:21:09
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16322Golańska Katarzyna1989KSłupsk (POL)2-2-00:21:1000:21:10
#15 18361Lemańczyk Andrzej1984MDorian team Sławno (POL)-161600:09:381100:21:3300:21:31
#16 19323Lewandowski Robert1985MKsięte (POL)-171700:10:063100:21:3900:21:33
#17 2083Nagórek Krzysztof1957MTUPOT USTKA (POL)-181800:10:012900:21:4000:21:39
#18 21250Foit Hubert2001MGimnazjum Nr 5 (POL)-191900:09:381000:21:4300:21:41
#19 22279Grabowicz Michal1973MUstka (POL)-202000:10:053000:21:4600:21:43
#20 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 23161Wieleba Marlena1988KKB Tupot Ustka (POL)3-300:09:501800:21:4700:21:47
#21 25135Dęga Ryszard1955MTUPOT USTKA (POL)-222200:09:592700:21:5100:21:51
#22 26325Jaskólski Piotr1985MNight Runners Słupsk (POL)-232300:09:501900:21:5300:21:50
#23 2751Tyszka Michał1978MNight Runners Słupsk (POL)-242400:09:491700:21:5400:21:53
#24 28384Kułdo Kamil1998MSłupsk (POL)-252500:09:481600:21:5700:21:55
#25 2992Pluta Adam1981MSTOPA Słupsk (POL)-262600:09:582600:22:0000:21:59
#26 30278Werra Krzysztof1969MSłupsk (POL)-272700:09:502100:22:0300:22:03
#27 31363Zajko Michał1987MSłupsk (POL)-282800:10:073200:22:0900:22:00
#28 34128Oleszek Jerzy1971MGrabno (POL)-313100:10:183600:22:2000:22:20
#29 35181Piłczyński Zbigniew1963MSłupsk (POL)-323200:10:203700:22:2800:22:25
#30 36220Lis Krzysztof2000MSłupsk (POL)-333300:10:264100:22:3200:22:31
#31 3764Zduński Maciej1985MSłupsk (POL)-343400:10:254000:22:3700:22:27
#32 3865Kordylas Michał1986MSłupsk (POL)-353500:10:314800:22:4400:22:35
#33 3997Wilkowski Wojtek1966MSSI AktywniDamnica (POL)-363600:10:304500:22:4500:22:39
#34 40368Karolak Asia1985KSTOPA Słupsk (POL)4-400:10:284300:22:4500:22:45
#35 41445Kurkul Janek1999MPałówko (POL)-373700:09:562400:22:4800:22:48
#36 42129Lewandowski Tomasz1975MSłupsk (POL)-383800:10:294400:22:5300:22:52
#37 43357Leśniak Tomasz1974MAT TEAM (POL)-393900:10:314700:22:5600:22:55
#38 44449Wasiłek Michał1986MCASTORAMA TEAM (POL)-404000:10:304600:22:5900:22:52
#39 45105Ciesielski Dawid1993MBryza Postomino (POL)-414100:09:582500:23:0100:22:59
#40 46312Szot Tomasz1990MSłupsk (POL)-424200:10:385100:23:0600:23:06
#41 47111Stramel Piotr1966MSłupsk (POL)-434300:10:405200:23:0700:23:05
#42 48302Prus Mikołaj1993MAragorTeam (POL)-444400:10:243900:23:0800:23:07
#43 49122Cerapiński Maciej1982MSłupsk (POL)-454500:10:597000:23:0900:23:09
#44 50118Szuta Andrzej1979MMARKOS SPORT TEAM (POL)-464600:10:586700:23:1600:22:58
#45 51292Mojsiewicz Jan2000MRedzikowo (POL)-474700:10:264200:23:1600:23:16
#46 53213Wąchnicki Marcin1979MSłupsk (POL)-494900:10:586800:23:2300:23:15
#47 54140Minko Tomasz1994MSłupsk (POL)-505000:11:4010000:23:2400:23:17
#48 55172Krefta Adrianna1995KSłupsk (POL)5-500:10:173500:23:3000:23:28
#49 56376Wojdyga Mateusz1991MSGO SEC (POL)-515100:10:445500:23:3300:23:28
#50 57223Dyjas Klaudiusz1979MNight Runners Słupsk (POL)-525200:10:344900:23:3600:23:34
#51 58344Chodorowski Tomasz1996MSłupsk (POL)-535300:10:163400:23:3700:23:35
#52 59226Węsierska-Mułyk Marzena1985KNight Runners Słupsk (POL)6-600:10:475700:23:3900:23:39
#53 6067Gajek Artur1976MKORZYBSKIE REKINY (POL)-545400:11:097400:23:4000:23:23
#54 62169Bondarenko Jan1954MSłupsk-Biegajło (POL)-565600:10:526300:23:4100:23:39
#55 6356Kasprowicz Małgorzata1981KSTOPA Słupsk (POL)7-700:10:425300:23:4500:23:44
#56 6441Kargul Jacek1979MNight Runners Słupsk (POL)-575700:10:465600:23:5000:23:48
#57 6584Kubiński Rafał1965MSłupsk (POL)-585800:10:556500:23:5000:23:46
#58 66438Sech Roman1996MSłupsk (POL)-595900:10:163300:23:5700:23:57
#59 67216Wojciekian Stanisław1956MWATAHA (POL)-606000:11:027100:24:0000:23:48
#60 68141Herman Patryk1994MSłupsk (POL)-616100:11:409900:24:0300:23:55
#61 69164Salamonik Piotr1966MSłupsk (POL)-626200:10:526200:24:0400:24:04
#62 70385Cyrankowski Przemysław1997MWybrzeże Objazda (POL)-636300:11:5411900:24:0400:23:40
#63 71189Borecki Antoni2005MSzkoła Podstawowa NR 2 w SŁU-646400:10:506000:24:0700:24:07
#64 729Borecki Grzegorz1978MSzkoła Podstawowa NR 6 w SŁU-656500:10:516100:24:0800:24:08
#65 73412Wit Wojciech1997MSłupsk (POL)-666600:10:505800:24:1000:24:02
#66 74130Szczepaniak Jacek1967MKORZYBSKIE REKINY (POL)-676700:10:505900:24:1300:24:05
#67 75258Kołodziejczak Marcin1975MSłupsk (POL)-686800:11:208400:24:1500:24:02
#68 7637Lerczyński Szymon1983MBATALION OCHRONY BAZY (POL-696900:11:4911000:24:1600:24:09
#69 78225Szewczuk Andrzej1953MSTOPA Słupsk (POL)-717100:10:385000:24:2400:24:24
#70 79398Pryzwan Łukasz1981MSłupsk (POL)-727200:12:0313500:24:2400:24:10
#71 80286Lewandowski Maciej1986MSłupsk (POL)-737300:11:188200:24:2600:24:04
#72 81431Żandarmski Piotr1987MSłupsk (POL)-747400:10:586900:24:2800:24:11
#73 82366Konobrodzki Piotr1965MSłupsk (POL)-757500:11:369700:24:3000:24:14
#74 83298Wicens Jacek1986MBOLESZEWO (Sławno) Jacek - bi-767600:11:5912900:24:3100:24:24
#75 84184Jakima Szymon1983MSłupsk (POL)-777700:11:228600:24:3100:24:22
#76 8569Strzelecki Zbigniew1956MKORZYBSKIE REKINY (POL)-787800:11:5912800:24:3200:24:14
#77 86411Wyszomirski Marek1985MSłupsk (POL)-797900:11:5211500:24:3500:24:19
#78 87441Niwiński Grzegorz1958MTUPOT USTKA (POL)-808000:12:0013300:24:3700:24:13
#79 88403Iwiński Jakub1989MSłupsk (POL)-818100:11:4610700:24:4400:24:27
#80 89143Cejko Dawid1996MSłupsk (POL)-828200:10:576600:24:4400:24:42
#81 9080Werenc Remigiusz1986MSłupsk (POL)-838300:10:445400:24:4600:24:44
#82 91428Jaworski Grzegorz1995MUstka (POL)-848400:11:4310300:24:4700:24:23
#83 9335Kaniak Sławomir1976MORLEN CUK (POL)-868600:11:4910900:24:5100:24:43
#84 94221Zieleniewicz Weronika1999KSławno (POL)8-800:11:228500:24:5400:24:51
#85 96334Żyliński Jacek1976MSłupsk (POL)-888800:11:288900:24:5600:24:53
#86 9717Olechowicz Zbigniew1948MTupot Ustka (POL)-898900:11:047200:24:5600:24:56
#87 9873Nachyła Piotr1971MSTOPA Słupsk (POL)-909000:11:168000:24:5600:24:53
#88 99246Roziewicz Dominik2001MGimnazjum Nr 5 (POL)-919100:11:4510600:24:5700:24:55
#89 100301Tabaka Waldemar1971MLew Lębork (POL)-929200:11:198300:24:5700:24:44
#90 101291Zawada Andrzej1966MZespół Szkól Ponadgimnazjalnyc-939300:11:4310400:24:5900:24:35
#91 10321Łańcucki Jaroslaw1984MNight Runners Słupsk (POL)-959500:11:319000:25:0200:25:02
#92 104410Łotysz Grzegorz1976MMagia Dźwięku (POL)-969600:11:238700:25:0400:24:42
#93 105440Rutecka Sylwia1982KTUPOT USTKA (POL)9-900:11:329100:25:0400:25:03
#94 106426Gaweł Zbigniew1956MSłupsk (POL)-979700:11:369600:25:0500:25:01
#95 107163Walińska Agnieszka1973KSłupsk (POL)10-1000:11:339400:25:0900:25:07
#96 10828Bajer Maciej1984MSłupsk (POL)-989800:10:536400:25:1000:25:06
#97 109231Kowal Wiktoria2001KSTOPA Słupsk (POL)11-1100:11:137600:25:1000:25:08
#98 11095Dziewientkowski Krzysztof1987MSłupsk (POL)-999900:11:4410500:25:1100:25:06
#99 111383Wit Zbigniew1964MSłupsk (POL)-10010000:11:248800:25:1200:25:08
#100 113144Luty Łukasz1983MSłupsk (POL)-10210200:11:097300:25:3000:25:26

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności