Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Słupski Bieg Orkiestrowy

Wyniki - 10 stycznia 2016, Słupsk

Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1139Borychowski Mariusz1972MKB TUPOT Ustka (POL)-1100:13:03
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !295Pelo Artur1978M1LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZ-2200:13:06
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 391Szremski Marek1970M(POL)-3300:13:26
#4 487Wróblewski Leszek1987MNiezabyszewo (POL)-4400:14:00
#5 573Rudnik Krzysztof1980MNight Runners Słupsk (POL)-5500:14:06
#6 679Garski Kryspin1976MŚwiat Płytek/Sexyrunners (POL)-6600:14:20
#7 769Nagórek Kamil1983MNight Runners Słupsk (NRU)-7700:14:48
#8 8120Burzyński Aleksander1977MSTOPA Słupsk (POL)-8800:15:09
#9 924Skorupski Robert1978MSTOPA Słupsk (POL)-9900:15:20
#10 1044Gajewski Andrzej1977MSSI Aktywni Damnica (POL)-101000:15:26
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11142Wieleba Marlena1988KKB TUPOT Ustka (POL)1-100:15:35
#12 129Łabicki Konrad1988M7 BOW (POL)-111100:15:36
#13 1340Wiśniewski Mieczysław1954M(POL)-121200:15:42
#14 14103Cerapiński Maciej1982MSłupsk (POL)-131300:15:45
#15 15137Lewandowski Robert1985MBBL Słupsk / Night Runners Słupsk-141400:15:47
#16 1632Kułdo Kamil1998MSłupsk (POL)-151500:15:52
#17 1770Nagórek Krzysztof1957MTUPOT USTKA (POL)-161600:15:52
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !18123Karolak Anna1985K(POL)2-200:16:06
#19 1941Gierlach Jacek1989MSTOPA Słupsk (POL)-171700:16:19
#20 2060Prus Mikołaj1993M(POL)-181800:16:38
#21 2174Knuth Stanisław1976MDębnica Kaszubska (POL)-191900:16:39
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 22115Karolak Asia1985KSTOPA Słupsk (POL)3-300:16:42
#23 2316Stramel Piotr1966M(POL)-202000:16:42
#24 24112Gierczak Paweł1981M(POL)-212100:16:52
#25 2533Wołdarczyk Hubert1999MSłupsk (POL)-222200:16:56
#26 2699Tyszka Michał1978MNight Runners Słupsk (POL)-232300:17:03
#27 27130Bondarenko Jan1954MSłupsk (POL)-242400:17:05
#28 2831Piłczyński Zbigniew1963MSłupsk (POL)-252500:17:17
#29 29125Borusiński Piotr1976MSTOPA Słupsk (POL)-262600:17:17
#30 30110Wąsicki Jacek1973MSTOPA Słupsk (POL)-272700:17:25
#31 3145Żylicz Paweł1993MSTOPA Słupsk (POL)-282800:17:34
#32 3227Kobierowski Sławomir1981M(POL)-292900:17:35
#33 33124Kubiński Rafał1965MSłupsk (POL)-303000:17:43
#34 3439Gaweł Zbigniew1956M(POL)-313100:17:45
#35 3530Ślefarski Andrzej1974MSTOPA Słupsk (POL)-323200:17:50
#36 36138Żandarmski Piotr1987MDębnica Kaszubska (POL)-333300:17:56
#37 3748Zabielski Sebastian1980MSTOPA Słupsk (POL)-343400:17:57
#38 38114Gierczak Piotr1983M(POL)-353500:18:00
#39 3978Zientarska Joanna1974KŚwiat Płytek u Kryspina (POL)4-400:18:01
#40 408Szuta Andrzej1979MMARKOS Team (POL)-363600:18:08
#41 4189Klinkusz Adrian1978M(POL)-373700:18:10
#42 4253Dyjas Klaudiusz1979M(POL)-383800:18:11
#43 43136Zduńska Agnieszka1976K(POL)5-500:18:13
#44 44147Bargańska Justyna1979K(POL)6-600:18:19
#45 45149Kępiński Marcin1984M(POL)-393900:18:27
#46 4657Włodarczyk Marta1984KSTOPA Słupsk (POL)7-700:18:39
#47 4759Rodziński Damian1978MSTOPA Słupsk (POL)-404000:18:40
#48 48128Zblewski Patryk1984M(POL)-414100:18:45
#49 49145Chyrek Łukasz1979MNight Runners Słupsk (POL)-424200:18:46
#50 5029Kuzio Waldemar1978MSłupsk (POL)-434300:18:53
#51 5152Szewczuk Andrzej1953MOrkiestra z Sercem (POL)-444400:19:01
#52 5210Karaś Maciej1974MHard Core Siemianice (POL)-454500:19:03
#53 53117Kulak Rafał1978MGłobino (POL)-464600:19:08
#54 5414Konobrodzki Piotr1965M(POL)-474700:19:11
#55 55129Kowal Wiktoria2001KSTOPA Słupsk (POL)8-800:19:12
#56 56131Półtorzycki Piotr1971MSTOPA Słupsk (POL)-484800:19:16
#57 57108Kośla Justyna1980KNight Runners Słupsk (POL)9-900:19:17
#58 5892Romanowski-Cackowski Patryk1979M(POL)-494900:19:18
#59 59153Klimczak Patryk1997M(POL)-505000:19:22
#60 60146Bielewicz Anna1977KSTOPA Słupsk (POL)10-1000:19:30
#61 6158Wencławski Michał1993MAragorTeam (POL)-515100:19:31
#62 62152Kaczmarek Wiesław1959MGrupa Motocyklowa Słupsk (POL)-525200:19:34
#63 633Grochowski Henryk1968M(POL)-535300:19:41
#64 6442Tórz Andrzej1955M(POL)-545400:20:00
#65 65111Hryhorowicz Joanna1979KNight Runners Słupsk (POL)11-1100:20:01
#66 6681Brovchenko Sylwia1988KŚwiał Płytek u Kryspina (POL)12-1200:20:11
#67 6780Brovchenko Jurii1989MŚwiat Płytek u Kryspina (POL)-555500:20:12
#68 6855Klimski Michał1988M(POL)-565600:20:12
#69 6954Gawin Paulina1987K(POL)13-1300:20:13
#70 7094Kargul Jacek1979MNight Runners Słupsk (POL)-575700:20:15
#71 7147Węsierska-Mukuk Marzena1985K(POL)14-1400:20:17
#72 7246Mukuk Paweł1986M(POL)-585800:20:18
#73 7388Rutecki Robert1982M(POL)-595900:20:19
#74 74135Jaskólski Piotr1985MNight Runners Słupsk (POL)-606000:20:22
#75 7575Turczyn Grzegorz1970MNight Runners Słupsk (POL)-616100:20:24
#76 7626Łakomska Wanda1955K(POL)15-1500:20:26
#77 771Żarna Patryk1979MNight Runners Słupsk (POL)-626200:20:27
#78 78134Kępka Karolina1975KSTOPA Słupsk (POL)16-1600:20:29
#79 79113Nachyła Piotr1971MSTOPA Słupsk (POL)-636300:20:29
#80 80141Pawski Jarosław1965MSTOPA Słupsk (POL)-646400:20:31
#81 8111Pudło Paweł1972MNicht Runners Słupsk (POL)-656500:20:34
#82 8296Czech Roman1949MKB GOCH BYTÓW (POL)-666600:20:35
#83 83144Putresza Sławomir1981M(POL)-676700:20:36
#84 84109Kosicki Kajetan2007MSTOPA Słupsk (POL)-686800:20:42
#85 85106Kosicki Tomasz1979MSTOPA Słupsk (POL)-696900:20:43
#86 8677Muszyński Jacek1952MKB GOCH BYTÓW (POL)-707000:20:45
#87 8793Czerwiński Waldemar1985M(POL)-717100:20:50
#88 88100Nazarko Małgorzata1976KBBL Słupsk / Night Runners Słupsk17-1700:20:51
#89 89122Holak Kamila1982KBBL Słupsk / Night Runners Słupsk18-1800:20:52
#90 90121Holak Monika1983KBBL Słupsk (POL)19-1900:21:00
#91 91104Kanigowski Lech1954MBBL Słupsk (POL)-727200:21:03
#92 9215Bursztynowicz Jacek1973M(POL)-737300:21:04
#93 935Sikorski Kamil2001MGimnazjum nr 5 (POL)-747400:21:07
#94 94119Klauz Basia1978KSłupsk (POL)20-2000:21:08
#95 95127Borusińska Ola1980KSTOPA Słupsk (POL)21-2100:21:16
#96 96107Kosicka Iwona1979KSTOPA Słupsk (POL)22-2200:21:16
#97 97140Mielczarek Mateusz1986MNight Runners Słupsk (POL)-757500:21:16
#98 9812Bednarczyk Arkadiusz1973MSTOPA Słupsk (POL)-767600:21:24
#99 9913Bednarczyk Bożena1975KSTOPA Słupsk (POL)23-2300:21:25
#100 100154Klimczak Agnieszka1972KSiemianice (POL)24-2400:21:31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności