Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim

Wyniki - 13 lutego 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
#1 1012807Kasperek PatrykSTAROGARD GDAŃSKIKKB Starogard Gdański1994M203400:18:2700:37:4700:37:53-97
#2 1021480Pardo SebastianTCZEWBiegający Tczew1981M304300:18:5700:37:4700:37:54-97
#3 1032006Szreder HenrykGDAŃSK1971M401400:18:3900:37:4800:37:51-99
#4 1043774Kisielewski MateuszPSZCZÓŁKICFK1989M203500:18:3500:37:5000:37:52-100
#5 1055045Szwedek KrzysztofGDYNIAbiegamyrazem.pl Gdynia1974M401500:18:4300:37:5000:37:55-100
#6 106529Wysłouch MichałGDAŃSKF3Team1984M304400:19:0900:37:5000:37:56-100
#7 1071923Palma PawełREDAsubmarine team1977M304500:18:5700:37:5100:37:55-103
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1082914Rolbiecka MonikaWEJHEROWOMaja Team1988K20300:19:0300:37:5100:37:544-
#9 109108Skierka BartoszGDAŃSKKORBA1976M401600:18:4500:37:5100:37:56-103
#10 110546Omielan WojciechEŁKFMW runners1994M203600:18:4600:37:5200:37:58-105
#11 1113280Formela GrzegorzSOPOT1988M203700:18:2200:37:5300:37:56-106
#12 1121343Wąsicki SebastianREDAAmbitious Runners Team1988M203800:18:2400:37:5400:37:55-107
#13 1133351Lemke KrzysztofGDYNIAGdyński Triathlon1977M304600:18:5600:37:5700:38:00-108
#14 11410Pobłocka KatarzynaLĘBORKUKS Ekonomik-Maratończyk Lębork1994K20400:18:5000:37:5700:37:585-
#15 1153097Zalewski KonradCHEŁMGrupa Biegowa Stepokury1987M203900:19:1600:38:0000:38:08-109
#16 1164852Kos GrzegorzGDYNIA1977M304700:19:0000:38:0100:38:08-110
#17 1175039Lecki MateuszSZCZECINEKTeam Biegowy Szczecinek1986M304700:19:1000:38:0100:38:05-110
#18 1184039Ceklarz MichałGDYNIAWin4Fun Team1998M16400:19:3000:38:0500:41:10-112
#19 119493Gajewski BartekGDYNIAGWBA / BUSIO TEAM1982M304900:19:1700:38:0500:38:09-112
#20 1204858Tomaszewicz MarcinELBLĄGCompleXsports Triathlon Team1990M204000:19:1800:38:0500:38:10-112
#21 1213085Tomaszewski JarosławGDYNIA1975M401700:18:5100:38:0700:38:12-115
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1224973Krzyszkowski AndrzejGDYNIAniestowarzyszony1952M60100:19:0400:38:0900:38:11-116
#23 1234190Wiwatowski WiesławGDYNIA1971M401800:19:1400:38:0900:38:37-116
#24 1244477Wronka CezaryWROCŁAWGrupa Triathlonowa RAT1986M305000:19:0900:38:1200:38:14-118
#25 1251252Rudnicki DariuszPOGÓRZE1985M305100:19:0700:38:1300:38:22-119
#26 1262314Stelmasik PiotrGDYNIA1987M204100:19:0400:38:1400:38:24-120
#27 1271730Bednarczyk Tomasz PiotrLĘBORK1987M204200:19:0100:38:1600:38:21-121
#28 1282132Skubij KrzysztofGDYNIA1990M204200:19:1500:38:1600:38:20-121
#29 1294066Grzonka PiotrCZARNA WODA/GDYNIA1988M204400:19:2300:38:2200:38:27-123
#30 1302301Kamiński MariuszKOSAKOWO1985M305200:19:0700:38:2200:38:27-123
#31 131808Krynicki MaciejZIELONAroll4life / plichwyscig.pl1989M204500:19:0800:38:2500:38:28-125
#32 132274Gruba PiotrGDAŃSKPowersystem/Triathlon Trójmiasto1983M305300:19:0600:38:2600:38:31-126
#33 1331409Sobolewski MarcinZALEWOUKS TRS Susz1977M305300:19:2200:38:2600:38:32-126
#34 1341171Kasiborski AdamGDYNIASIŁA I HONOR1983M305500:18:5300:38:2700:38:31-128
#35 1353210Brożyna RyszardGDYNIA1965M50700:19:0300:38:2800:38:31-129
#36 1361374Kotarski MariuszRUMIAbiegamyrazem.pl1980M305600:19:2500:38:3000:38:36-130
#37 1371278Pesta AdamGDYNIAAzymut 451969M401900:18:5000:38:3000:38:37-130
#38 1381015Bałut MichałSOPOTSopocki Potok Kamionka1990M204600:19:0000:38:3200:38:43-132
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13914Cichończuk AntoniGDYNIAFLOTA Gdynia1949M60200:19:0400:38:3200:38:34-132
#40 1402765Garski KryspinBYTÓWŚwiat Płytek u Kryspina1976M402000:19:2200:38:3200:38:38-132
#41 1412068Mrozowicz CezaryGDYNIANEXUS Team1978M305700:19:0800:38:3400:38:36-135
#42 142586Kobiałka KonradWARSZAWANaprzód Młociny1978M305800:18:4600:38:3600:38:40-136
#43 1432030Mazurczak RobertGDAŃSKIMPULS1982M305800:19:2100:38:3600:38:44-136
#44 1441510Łowicki BartoszPRUSZCZ GDANSKIPruszcz Biega1989M204700:19:0500:38:3600:38:39-136
#45 1454539Krakowski JanGDYNIAInvictus 3City1994M204800:19:1700:38:3900:38:46-139
#46 14666Felon MichałGDYNIAOpec Gdynia1977M306000:18:5600:38:4000:38:41-140
#47 1472163Kaczyński KrzysztofLĘDZIECHOWOPiekło Lędziechowo1986M306000:19:2100:38:4000:38:46-140
#48 1483741Pogorzelski WojciechTOLKMICKOTEAM NOWINKA1981M306000:18:4900:38:4000:38:43-140
#49 1492880Kepka GrzegorzWEJHEROWOMajaTeam1989M204900:19:0200:38:4200:38:48-143
#50 1502348Leśniewski AdamWEJHEROWO42.195 Wejherowo1971M402100:19:3400:38:4300:38:47-144
#51 151444Chorabik MateuszGDYNIA1995M205000:19:0700:38:4400:38:49-145
#52 152324Dombrzalski BartoszGDAŃSKWłasna Strzecha1978M306300:19:0800:38:4400:38:54-145
#53 1532495Cichoń MaciejREDA42.195 Wejherowo1972M402200:19:0400:38:4600:38:51-147
#54 1544295Landowski LeszekOSIECZNA1992M205100:19:1700:38:4600:38:53-147
#55 1552316Landowski PawełOSIECZNAKM PSP Gdansk1990M205200:19:1700:38:4700:38:53-149
#56 156825Szczepański NormanGDANSK1990M205200:19:0000:38:4700:38:52-149
#57 1571060Goździewicz LeszekGDYNIAbiegamyrazem.pl1976M402300:19:2200:38:4800:38:54-151
#58 158339Wiatrowski KrzysztofKOWALETriWiatraki/IronTeam3City1977M306400:19:3900:38:4900:38:57-152
#59 1594259Mielewczyk RafałLĘBORK1994M205400:19:2800:38:5000:38:57-153
#60 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !160882Pazda-Pozorska GosiuniaKOBYLNICANight Runners Słupsk1982K30200:19:1100:38:5000:38:536-
#61 1611742Pomagruk ŁukaszGDAŃSK1989M205400:19:0500:38:5000:38:56-153
#62 1623805Adamusiak SławomirIŁAWAparkrun Rumia1976M402400:19:3400:38:5100:38:58-155
#63 1634357Boczar MirosławWROCŁAWKW PSP WROCŁAW1976M402500:19:4100:38:5400:39:00-156
#64 1643860Swinarski MaciejGDANSKMotoSyberia.com1978M306500:19:0500:38:5500:39:00-157
#65 1652931Zajk MichałREDAGeoban1990M205600:19:4000:38:5500:39:04-157
#66 166160Szczykutowicz TomaszGDANSK1989M205700:18:4600:38:5600:38:58-159
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1671267Tuwalska MałgorzataGDAŃSKLKS ZANTYR SZTUM1979K30300:19:1200:38:5600:38:597-
#68 1683444Kwiatkowski PawełCZERSK1983M306600:19:2300:38:5800:39:05-160
#69 1693202Roksz WiesławBOLSZEWOBCT MAJA TEAM1969M402600:19:1300:38:5900:39:02-161
#70 170936Osiński RafałGDAŃSKNORDCITY1989M205800:19:3600:39:0500:39:10-162
#71 1715060Kujawa ZbigniewJANOWIEC WLKP.W PSP Toruń1990M205900:19:0700:39:0600:39:07-163
#72 1722287Krzeszewski GrzegorzELBLĄGCM El-Hurt1972M402700:19:2400:39:0700:39:12-164
#73 173767Andrusz KamilGDYNIAridea Team / Mniam.NET1978M306700:19:5800:39:1000:39:18-165
#74 1743524Mitroszonek SebastianWEJHEROWOTB - Małe Trójmiasto Biega1993M206000:19:4300:39:1000:39:19-165
#75 1754628Studniak MateuszGDYNIAekeZergRush1989M206100:19:2800:39:1100:39:16-167
#76 1761271Szymański ArturGDAŃSKOTOS Running Team1969M402800:19:3600:39:1100:39:15-167
#77 1772483Gałęza SławomirGDYNIAinneapolis Twins1979M306800:19:5800:39:1200:39:26-169
#78 1783886Cirocki MateuszGDAŃSKZS UG / PG1991M206200:20:0700:39:1300:39:21-170
#79 1791800Liber PawełELBLĄG1972M402900:19:4600:39:1400:39:24-171
#80 1803865Sajenko AdamGDAŃSKajFly1990M206300:18:4900:39:1400:39:23-171
#81 1815061Nawrocki RadosławWIERZCHUCIN KRÓLEWSKIŁokietek" Wierzchucin Królewski1980M306900:19:4300:39:1600:39:21-173
#82 1822291Wietecha MarcinGDAŃSKUSH DENIED1987M206400:19:2400:39:1600:39:22-173
#83 1831440Telszewski MaciejMAŁA PIAŚNICAagabunda Mała Piaśnica1978M307000:19:3300:39:1700:39:20-175
#84 184310Kalinowski ArkadiuszGDAŃSKygrysy Pomorskie1971M403000:19:2400:39:1900:39:20-176
#85 185622Mrówka MichałGDAŃSKmbitious Runners Team1984M307100:19:2900:39:2000:39:25-177
#86 1861318Niedziela TomekGDYNIA1985M307100:19:3700:39:2000:39:28-177
#87 1875020Pisarewicz KarolWARSZAWAKO Bank Polski1988M206500:19:5200:39:2000:39:27-177
#88 1881096Badziong MateuszGDAŃSKntel Runners1991M206600:19:3300:39:2100:39:26-180
#89 1892762Dettlaff AdamBRZYNOP PSP WEJHEROWO1986M307300:19:3200:39:2200:39:32-181
#90 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1901905Petelski PawełGDAŃSKross Warszawa1956M60300:19:3700:39:2200:39:23-181
#91 1912062Różalski PiotrELBLĄGlaktywni GIT Team Elbląg1979M307400:19:4800:39:2300:39:31-183
#92 19211Pochranowicz AleksandraBIAŁY BÓRZS Uniwersytet Gdański1990K20500:19:1100:39:2500:39:288-
#93 1932565Serkowski PiotrSTĘŻYCAP PSP Tczew1976M403100:19:3200:39:2600:39:30-184
#94 1942503Główczewski GrzegorzTCZEWkademia Biegowa Amator Kiełpino1977M307500:19:4300:39:2700:39:33-185
#95 195640Hojnowski PawełGDAŃSK3Team1976M403200:19:4400:39:2700:39:42-185
#96 1963181Karpiński MelchiorGDAŃSKightBox.pl1989M206700:20:0900:39:2700:39:41-185
#97 197540Skiba ŁukaszGDYNIAarówydżoany1981M307600:19:5300:39:2800:39:35-188
#98 1981452Jankowski SebastianSTAROGARD GDAŃSKITB1987M206800:19:4200:39:2900:39:33-189
#99 1992896Głowacki MariuszPRUSZCZ GDAŃSKI1984M307700:19:2800:39:3100:39:34-190
#100 200771Iwoła RemigiuszGDYNIAluemar1975M403300:19:3600:39:3100:39:38-190

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności