Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim

Wyniki - 13 lutego 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
#1 201951Socha GrzegorzGDYNIA1987M206900:20:1700:39:3100:39:36-190
#2 202642Arbat MariuszKWIDZYNWIDZYN BIEGA1977M307800:19:5700:39:3200:39:37-193
#3 2031075Rokicki LeszekELBLĄG1973M403400:19:4900:39:3200:39:39-193
#4 204668Kąkol GrzegorzGDYNIAalls of Steel1988M207000:20:0200:39:3300:39:42-195
#5 205198Nieradka IwonaGDYNIAun-passion.pl1991K20600:19:2900:39:3300:39:359-
#6 20657Woś KamilGDAŃSKordcity1983M307900:19:3000:39:3300:39:35-195
#7 2074483Borski AdamWEJHEROWO2.195 Wejherowo1973M403500:19:4700:39:3500:39:44-197
#8 2081325Winiarski JacekGDYNIAZS Gdańsk1964M50800:19:3000:39:3500:39:38-197
#9 2093668Dziemian JakubGDAŃSKordcity1990M207100:19:1700:39:3600:39:42-199
#10 210836Oleksiewicz TomaszGDAŃSKick Team1978M308000:19:4900:39:3700:39:42-200
#11 2113343Pochranowicz JanuszBIAŁY BÓRiezależni Biały Bór1956M60400:19:4200:39:3700:39:39-200
#12 212182Albecki WitoldWEJHEROWOKKUS1972M403600:19:2700:39:3800:39:42-202
#13 2131855Nuszel PawełGDYNIAIEGAMYRAZEM.PL1983M308100:19:5900:39:3900:39:41-203
#14 2144219Skrzybalski KamilŁEBAustlA Runna ŁbA exclusice /lmtd edtn/1988M207200:19:5000:39:3900:39:46-203
#15 215350Łęcki PawełŻYRARDÓWYR. A. F. A. ŻYRARDÓW1989M207300:19:2500:39:4000:39:46-205
#16 2163938Borkowski GrzegorzGDYNIA1977M308200:19:4900:39:4100:39:46-206
#17 2171378Misiak AlicjaSUSZKS TRS SUSZ1993K20700:20:1400:39:4100:39:4910-
#18 2183871Orzeszko GrzegorzGDAŃSKOTOS Running Team1979M308200:19:3900:39:4100:39:46-206
#19 2192967Sosnowski JarosławTCZEWIEGAJĄCY TCZEW1972M403700:19:5400:39:4100:39:48-206
#20 2204112Pionk RafałMISZEWO1984M308400:20:0000:39:4200:39:56-209
#21 221618Oseńko AdamWEJHEROWOTB - Małe Trójmiasto Biega1984M308500:19:4300:39:4300:39:52-210
#22 2224651Piotrowski MaciejGDYNIA1997M16500:20:1900:39:4300:40:03-210
#23 2234450Kulesza MariuszGDAŃSKompleXsports Triathlon Team/LIBERO1977M308600:20:1300:39:4400:39:47-212
#24 2243269Legaszewski RomanSKÓRCZKTYWNI KOCIEWIACY1983M308600:19:4600:39:4400:39:45-212
#25 2254767Myszk DamianROBAKOWOORTA DRZWI1986M308600:19:5700:39:4400:39:48-212
#26 2263688Synak RafałPRUSZCZ GDAŃSKIiegam bo lubię1976M403800:19:3900:39:4400:39:59-212
#27 2275010Pokrzywińska-Osior BeataWYDMINY2O Hummel Running Team1986K30400:19:4500:39:4500:39:5311-
#28 2281780Rembecki MarcinSLUPSK1983M308900:20:0400:39:4600:39:54-216
#29 229136Twarowski MichałGDAŃSK1973M403900:19:3500:39:4600:39:47-216
#30 230287Maciejewski MartinTCZEWiegający Tczew1993M207400:20:0600:39:4800:40:05-218
#31 231157Elmiś GrzegorzHELiegacz Portowy Hel1975M404000:19:5200:39:5000:39:58-219
#32 2323252Piwoński PiotrLĘBORKSP KPW Gdynia1986M309000:19:4800:39:5000:40:09-219
#33 233332Bloch SzymonGDYNIA1989M207500:19:5000:39:5100:39:59-221
#34 2343393Górski DanielPISZisz-Point1990M207500:20:0900:39:5100:40:03-221
#35 2353523Romanowski ŁukaszGDAŃSKlpa!1982M309100:19:5100:39:5100:40:00-221
#36 2361247Yankovskiy DmitriyKALININGRADaliningrad1977M309100:19:5700:39:5100:39:56-221
#37 2371013Piesik PrzemysławGDYNIAsnvhfgnwe3othwfhlnvkxvn5mscjhlfk2wjoijwerjqoijsis1985M309300:20:0700:39:5300:40:04-225
#38 23843Oberzig TomaszREDA1980M309400:19:5200:39:5400:40:01-226
#39 239926Chlebowski JanRUMIA1979M309500:19:5500:39:5500:39:58-227
#40 2404165Jankowski AdamPRZODKOWO1985M309500:19:4700:39:5500:40:04-227
#41 2411850Gołębiowski PiotrSTRASZYN1975M404100:19:5000:39:5600:40:00-229
#42 2422229Bąk PawelWIATROWIEC1977M309700:20:1300:39:5700:40:07-230
#43 2431826Andryskowski MarekLĘBORKHP LĘBORK1979M309800:19:0500:39:5800:40:02-231
#44 244245Macijewska BożenaGNIEWOWOuneda1984K30500:19:5300:39:5800:43:0112-
#45 2452440Leszczyński AdamGDYNIA1986M309900:20:0900:40:0100:40:17-232
#46 2462127Roszkowski ZdzisławBORKOWO1961M50900:19:4100:40:0200:40:06-233
#47 2474198Dobka MarcinKARTUZYARTUSIA1976M404200:19:4400:40:0300:40:06-234
#48 2481147Kierkowski PrzemysławRUŻEW 4808 Elbląg1983M3010000:19:5000:40:0300:40:10-234
#49 2494159Osiński JakubGDYNIA1993M207700:20:1200:40:0300:40:08-234
#50 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2501196Bączek-Motała BarbaraRUMIASP nr 2 Wejherowo1972K40100:20:1200:40:0400:40:0713-
#51 2512355Wilandt KonradGDYNIAdyński Triathlon1985M3010100:19:2100:40:0700:40:10-237
#52 252507Fieducik JarosławELBLĄG1969M404300:20:2800:40:1000:40:21-238
#53 2531897Włodarczyk KamilDARŁOWOun-log.com1992M207800:20:2600:40:1000:40:16-238
#54 2543511Litwin JarosławRUMIA1963M501000:20:0000:40:1400:40:19-240
#55 2554226Furman RafałSIERAKOWICE1981M3010200:20:1200:40:1600:40:27-241
#56 2561189Partyka TomaszGDYNIAUKS ISKRA GDYNIA1972M404400:19:4900:40:1600:40:29-241
#57 257387Wojciechowski ŁukaszRUMIA1986M3010200:19:5000:40:1600:40:24-241
#58 2584508Nowicki ArturMALCZYCEJW 1889 5kz1984M3010400:20:2300:40:1800:40:22-244
#59 2594412Szypniewska JoannaGDYNIA1994K20800:20:0100:40:1900:40:4014-
#60 2601059Goździewicz PawełGDYNIAbiegamyrazem.pl1977M3010500:20:1500:40:2000:40:26-245
#61 2611943Tuwalska ElżbietaGDAŃSKLKS Zantyr Sztum1979K30600:19:5500:40:2000:40:2315-
#62 2624391Kuchta PiotrSZCZECINKsiążąt Pomorskich Team Szczecin1988M207900:19:4000:40:2100:40:24-246
#63 2631090Prętnik DawidRUMIAOśrodek szkolenia Nurków i Płetwonurków WP1983M3010600:20:0800:40:2300:40:30-247
#64 2645062Wiśniowski MichałBYDGOSZCZKW PSP TORUŃ1980M3010600:20:0100:40:2300:40:30-247
#65 2654411Langowski MarioMALBORK1984M3010800:19:4400:40:2400:40:27-249
#66 2664630Mrozowski SławomirSOPOT1984M3010800:20:0800:40:2400:40:31-249
#67 2672197Matusiak BartłomiejREDAJedynka Reda1972M404500:19:3300:40:2500:40:31-251
#68 2682256Minuth ŁukaszGDAŃSKLOTOS Running Team1982M3011000:20:1100:40:2600:40:31-252
#69 2693811Groszewski RadosławOLSZTYNTri NEGU1976M404600:19:3900:40:2700:40:29-253
#70 2702630Richert JarosławLUZINO1980M3011100:20:0000:40:2700:40:35-253
#71 2712575Dziubiński KrzysztofRUMIA1985M3011200:20:0900:40:2800:40:39-255
#72 2723966Kurkowski MarekSTAROGARD GDAŃSKI1968M404700:19:4400:40:2900:40:32-256
#73 273102Szczęsny PiotrTULISZKÓWMVM1990M208000:20:2200:40:3000:40:38-257
#74 2742300Bieliński PiotrKARTUZYPOWERSYSTEM1976M404800:20:1900:40:3100:40:36-258
#75 2753866Jagniewski BartoszGDAŃSKPGE Atom Trefl Sopot1988M208100:19:5500:40:3100:40:38-258
#76 2762703Paszkowski PawełBORKOWO ŁOSTOWICKIE1986M3011300:19:5400:40:3100:40:35-258
#77 2772230Wojtowicz MarcinGDYNIABBL Bałtyk Gdynia1976M404900:20:0600:40:3500:40:44-261
#78 2784591Bugiera JacekGDYNIAPwC CoE Run Team1988M208200:20:1400:40:3600:40:39-262
#79 279753Czaiński KamilKOWALE1993M208300:20:4100:40:3700:40:48-263
#80 280119Lip RafałGDYNIAParówydżoany1981M3011400:20:0200:40:3700:40:44-263
#81 2814732Ruciński MarekGDYNIAMORSY GDYŃSKIE1968M405000:20:1200:40:3800:40:43-265
#82 2821694Wilmont KrzysztofSŁUPSKDECATHLON SŁUPSK1987M208400:20:0500:40:3800:40:51-265
#83 2833660Stawarz MonikaŁEBA1992K20900:19:4500:40:4000:40:4316-
#84 2843996Centkowska AleksandraGDYNIASP27 Gdańsk1988K201000:20:0900:40:4200:40:4617-
#85 2852130Chudy HenrykSŁAWSKOk s olszewski i synowie1955M60500:19:4200:40:4200:40:44-267
#86 286819Maćkowski MaciejBYDGOSZCZ1986M3011500:20:0400:40:4200:40:44-267
#87 2871503Żyliński AdamGDYNIAAKK GDAKK1984M3011600:19:5400:40:4300:40:46-269
#88 2884047Noga WitoldGDAŃSKBiegowyswiat.pl1962M501100:20:1400:40:4500:40:50-270
#89 2891328Pergoł BogusławGDAŃSKGIWK BIEGA1972M405100:20:1800:40:4500:40:55-270
#90 2902934Zwoliński TomaszMOSTYKM PSP Gdynia1971M405100:20:2200:40:4500:40:49-270
#91 291998Bruchmann KarolREDARUNEDA1985M3011700:20:4700:40:4700:40:52-273
#92 2923056Borowski JakubGDAŃSKOIRP GDAŃSK1981M3011800:20:1200:40:4800:40:56-274
#93 293418Sosnowski ŁukaszWIĘCBORKTKKF Wodnik Więcbork1985M3011900:20:0700:40:4900:40:54-275
#94 2941838Klepacz LeszekGDYNIA1983M3012000:20:0000:40:5000:40:56-276
#95 2953204Mackiewicz RafałGDYNIANRC Team1986M3012000:19:5200:40:5000:40:57-276
#96 2961027Słodowicz PiotrGDAŃSKGRUPA TRÓJMIASTO1971M405300:20:0100:40:5100:40:59-278
#97 2972860Heyka IreneuszLĘBORK1970M405400:19:5600:40:5200:41:03-279
#98 2985213Puch RobertGDAŃSK1975M405500:20:5400:40:5500:40:56-280
#99 2994708Kościelak ArkadiuszGDAŃSKAPEX241976M405600:20:2500:40:5600:41:03-281
#100 3002315Zaworski SzymonGDYNIAPolsat Biega1976M405600:20:3000:40:5600:41:04-281

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności