Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim

Wyniki - 13 lutego 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
#1 36792989.Jancen AngelinaGDAŃSK1981K3036000:30:3801:00:4201:01:43865-
#2 2384202Abramek ArkadiuszPRUSZCZ GDAŃSKIsevenSPORTS1977M3083100:26:4900:52:5301:05:25-2030
#3 25052088Abramek RobertKLESZCZEWKOsevenSPORTS1978M3088000:26:2900:53:3100:57:04-2123
#4 16002692Adamczak KrzysztofGDYNIA1960M507200:23:4200:49:1100:49:12-1452
#5 31663769Adamczak MartaGDAŃSK1990K2021500:28:3900:57:0500:57:27630-
#6 14232691Adamczak MateuszGDYNIASII Gdańsk1988M2029800:23:3800:48:1500:48:42-1307
#7 29821823Adamczewska AgnieszkaGDYNIA1974K409100:27:3600:55:5200:56:42553-
#8 17863349Adamczyk DominikSOPOTAkademia Biegania1985M3067900:25:1800:50:0500:50:46-1602
#9 3571454Adamczyk MarcinGDAŃSKBlue Media Team1982M3014300:20:3300:41:4000:41:47-339
#10 26074023Adamczyk SzymonGDAŃSK1978M3090600:26:3000:54:0200:54:27-2198
#11 31213222Adamek Jakub KrzysztofSŁAWNO1993M2054500:28:1200:56:4100:57:16-2512
#12 35423226Adamek MartynaSŁAWNOSŁAWNO1989K2027600:29:5900:59:3701:00:11789-
#13 33591491Adamek MałgorzataGDAŃSK1987K2025300:28:5800:58:1501:05:08719-
#14 18873898Adamiak KatarzynaGDAŃSKIntersport1990K208000:24:4700:50:3600:51:14211-
#15 2910451Adamowicz KrzysztofGDAŃSK1962M5015800:27:3600:55:3200:55:52-2386
#16 44692265Adamowicz MartaJANKOWO GDANSKIE1977K3056000:36:4101:15:0901:16:031341-
#17 31322070Adamska OlaGINCZ1988K2020900:28:3100:56:4801:01:12616-
#18 3535209Adamski TomaszGDYNIAGDYNIA SPORT TEAM1989M209600:21:0300:41:3700:42:03-335
#19 1623805Adamusiak SławomirIŁAWAparkrun Rumia1976M402400:19:3400:38:5100:38:58-155
#20 22042403Adrianowicz BożenaBOŻENA1961K50700:25:4600:52:0400:52:12302-
#21 5233307Afeltowicz MichałGDYNIA1975M4011000:20:5600:43:0300:43:10-495
#22 3980118Albecka KatarzynaWEJHEROWO1982K3042200:31:0201:03:3701:07:071027-
#23 212182Albecki WitoldWEJHEROWOKKUS1972M403600:19:2700:39:3800:39:42-202
#24 32672754Albiniak PrzemekWEJHEROWO13 Dtr1980M30106900:28:2300:57:4200:57:46-2586
#25 40434176Alchimowicz KatarzynaGLINCZPomorska Szkoła Walki FIGHTER1985K3044500:32:0501:04:2301:05:071068-
#26 29542556Ambroziak AdamKOWALE1980M3099700:26:3400:55:4400:55:49-2414
#27 3361656Ambroziak KrzysztofGDAŃSKBlue Media Team1979M30109700:27:5900:58:1600:58:51-2641
#28 19535178Ananiew WojtekGDAŃSK1974M4044300:25:1400:50:5300:51:26-1730
#29 173767Andrusz KamilGDYNIAridea Team / Mniam.NET1978M306700:19:5800:39:1000:39:18-165
#30 33884122Andryskowski CezaryGDAŃSKJJ1990M2057700:30:4400:58:2800:59:26-2661
#31 2431826Andryskowski MarekLĘBORKHP LĘBORK1979M309800:19:0500:39:5800:40:02-231
#32 12603719Andryskowski MarekLĘBORK1965M505000:23:2100:47:2500:47:36-1161
#33 4583885Andryskowski ZdzisławLĘBORK1970M409100:20:5800:42:3500:42:45-431
#34 2024889Andrzejczak ZbigniewREWAWKB Śledziowe Wzgórze1956M602100:25:0000:51:1600:51:33-1778
#35 24782371Andrzejczyk GrzegorzGDYNIATEAM KROPLA BESKIDU1975M4053700:26:5700:53:2200:53:36-2098
#36 43192065Andrzejewski PrzemysławGDAŃSK1986M30126900:34:4001:09:1401:15:51-3080
#37 4361493Angielczyk AdamELBLĄG1988M2011000:20:4000:42:2300:42:48-411
#38 31283746Antczak AgnieszkaGDYNIA1985K3025900:29:0200:56:4600:57:18612-
#39 33454007Antczak DamianGDYNIA1982M30109000:28:2200:58:1100:58:18-2632
#40 3412712Antczak MagdalenaGDAŃSKSpokojnie to tylko kontuzja team1989K2025700:30:0100:58:3700:59:48736-
#41 13213105Antczak ŁukaszŁÓDŹRockfin team1983M3053800:25:1200:47:4500:48:57-1218
#42 44311078Anzulewicz KarolinaGDYNIA1988K2043200:35:3201:12:3201:12:531318-
#43 202642Arbat MariuszKWIDZYNWIDZYN BIEGA1977M307800:19:5700:39:3200:39:37-193
#44 1296632Arciemiuk MariuszGDAŃSKDELPHI GDAŃSK1975M4029900:23:5500:47:3600:48:03-1194
#45 3346909Arciuch ŻanettaGDYNIAParkrun Gdynia1976K4012300:28:2700:58:1100:58:20713-
#46 9834700Arendt MichałGDYNIA1985M3041600:22:5800:46:0200:46:27-917
#47 37343337Armada AnnaGDAŃSKno to myk1985K3037200:31:4501:01:0901:02:29893-
#48 20613563Armatyński KsaweryGDYNIAArmaty1998M165000:26:2000:51:2500:51:32-1808
#49 21804497Aubrecht PawełPRUSZCZ GDAŃSKIBiegaj Ze Mną1987M2042400:25:5600:51:5700:52:32-1886
#50 40963472Augustyn RozaliaGDAŃSKActiveLive1991K2036700:31:4901:05:0801:08:171104-
#51 37655163Augustynek LeszekZAKOPANE1966M5020000:30:5701:01:2701:02:32-2852
#52 2614478Augustyniak MirosławaGDYNIAKujatt Runners Team1976K407000:26:5600:54:0300:54:05412-
#53 43302628Augustyniak NataliaGDYNIA1986K3052300:31:0701:09:3801:06:581247-
#54 22012045Austen BartłomiejGDYNIA.Nowoczesna1978M3079200:26:0400:52:0300:52:43-1899
#55 40091433Bąba DorotaŻUKOWO1970K4018800:33:0201:03:5601:07:531047-
#56 3730682Babiarz JerzyGDYNIA1959M5019800:29:4901:01:0701:07:36-2838
#57 15353838Babiarz TomekSTRASZYNStraszyn Biega1989M2031600:24:2500:48:5000:49:09-1397
#58 42381572Babicka AnnaKWIDZYN1980K3050700:32:2901:07:4001:08:391195-
#59 3395156Babicka KatarzynaGDYNIABigYellowFoot Adventure Team1989K2025500:29:3900:58:3400:59:32731-
#60 302886Babinski LukaszPELPLINPelplin Biega1985M301200:17:0700:34:2700:34:30-28
#61 2250841Babirecki MirosławGDYNIAPADŁ NA RYJ TEAM1971M4049400:26:0600:52:1500:52:36-1929
#62 9843217Bach MaciejPRUSZCZ GDAŃSKI1987M2021700:23:1400:46:0200:52:34-917
#63 29213048Bach-Dąbrowska IrenaGDAŃSK1980K3021500:28:1100:55:3600:55:46526-
#64 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2501196Bączek-Motała BarbaraRUMIASP nr 2 Wejherowo1972K40100:20:1200:40:0400:40:0713-
#65 37543207Badeński SebastianGDYNIA1978M30117700:31:4801:01:1901:08:11-2846
#66 21282626Badowska KatarzynaGDYNIABLIŹNIAKI TEAM1985K3011400:25:3600:51:4300:51:44272-
#67 20472785Badtke DamianGDYNIABPH Runners Team1987M2040900:25:4100:51:2000:51:51-1796
#68 40892917Badziag DamianLĘBORKMetal Team1986M30122700:31:1901:05:0301:14:09-2988
#69 1881096Badziong MateuszGDAŃSKntel Runners1991M206600:19:3300:39:2100:39:26-180
#70 4340879Bagieńska MałgorzataGDAŃSKLetfoszyjem jak biegam1969K4022600:33:3601:09:5301:10:241254-
#71 34491122Bagiński JulianGDYNIA1974M4067800:28:4600:58:5300:59:13-2701
#72 2779107Bagiński KrzysztofRUMIA1979M3095100:28:0000:54:5500:55:40-2307
#73 626164Bagiński TomaszGDAŃSK1980M3026300:22:1600:43:5600:44:08-592
#74 614229Bagrowski TomaszGDAŃSKRadość Biegania1981M302300:17:5100:36:1200:36:19-58
#75 39374230Bajc AndrzejGDYNIATeam Nutrilite1975M4074000:30:0601:03:0801:03:26-2928
#76 21702400Bajczyk PaulinaWEJHEROWOMorska Jednostka Rakietowa1991K2010900:25:4000:51:5400:52:30289-
#77 13881797Bajer MaciejSŁUPSK1984M3055800:24:2200:48:0500:48:23-1276
#78 2422229Bąk PawelWIATROWIEC1977M309700:20:1300:39:5700:40:07-230
#79 23294001Bąkowski MarekGDAŃSKSerwis Reno-Max Sport Team1978M3081800:26:4300:52:3800:53:19-1991
#80 21944237Bąkowski ZbigniewGDAŃSKAkademia Biegania1951M602200:25:0600:52:0000:52:06-1894
#81 25193455Bakunowicz JarosławMAŁDYTY1969M4054800:26:5600:53:3500:53:47-2135
#82 22463457Bakunowicz WojciechMAŁDYTY2000M165700:26:5500:52:1400:52:27-1925
#83 5764255Bakuła MateuszGDYNIABLUE MEDIA TEAM1986M3024100:21:3800:43:3200:43:49-545
#84 8143992Bala MariuszELBLĄG1979M3033700:22:3300:45:0700:45:35-765
#85 17692984Balcer TadeuszGDYNIAWhymailer1989M2036200:26:2700:49:5800:50:43-1588
#86 34733823Balewska PatrycjaGDYNIA1990K2026300:29:2200:59:0400:59:19757-
#87 151597Balicki AndrzejGDYNIA1951M601200:24:3600:48:4200:49:06-1378
#88 32161755Balicki KrzysztofGDYNIA1970M4065500:28:1100:57:2100:57:41-2559
#89 12812337Banach PiotrCHWASZCZYNO1970M4029500:23:1500:47:3100:47:37-1180
#90 41033001Banach-Cyra AnnaGDYNIA1979K3046200:31:3401:05:1301:06:091110-
#91 41273024Banaczyk SabinaGDYNIA1979K3046900:32:1501:05:4201:06:061120-
#92 525063Banaszewski ŁukaszWIELKI WEŁCZKW PSP Toruń1991M202400:17:5100:35:5100:35:56-49
#93 27063956Bańczerowski KrzysztofGDYNIAallin1980M3092800:27:2000:54:3200:58:17-2267
#94 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !41601178Bandurski JacekSOPOTBIEGAM BO LUBIE GDAŃSK1935M80100:33:2501:06:1801:07:10-3013
#95 38391018Bandzmer KamilGDYNIA1990M2062500:31:4301:02:0901:03:25-2891
#96 13111676Banka ArkadiuszELBLĄGOJCOWA WOLA RUNNING1978M3053500:24:0300:47:4100:48:13-1208
#97 3424487Bańkowska MonikaGDYNIABigYellowFoot Adventure Team1984K3030700:29:0400:58:4300:58:59740-
#98 578116Baran GabrielGDYNIA1994M2014000:21:5200:43:3300:46:41-547
#99 27141964Baran PrzemysławGDYNIA1975M4058700:27:0400:54:3300:54:48-2272
#100 9702610Baran TomaszGDYNIAŁebcz Dana Biegacz1974M4021300:22:5900:45:5600:46:04-904

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności