Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim

Wyniki - 13 lutego 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
#1 10065170Ciszyn JakubADVENTURE PARK KOLIBKI1993M2022500:23:2600:46:0900:47:30-939
#2 3222Myślak Piotr1990M201700:17:0400:34:3500:34:35-31
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8065246Mueller Krystian1944M70100:23:1400:45:0200:45:30-759
#4 42875169Janus MaciejADVENTURE PARK KOLIBKI1993M2065600:32:5101:08:2501:09:46-3068
#5 42895166Jabłoński KamilADVENTURE PARK KOLIBKI1988M2065700:33:4401:08:2601:09:46-3070
#6 42915172Zalewska EmiliaADVENTURE PARK1986K3051400:32:5201:08:2601:09:461219-
#7 38165154Roztropiński GrzegorzHelios Gdynia1977M30119000:32:2101:01:5501:03:19-2878
#8 40564595Koralewska Irena82-522Magnum Kwidzyn1968K4019100:31:4901:04:3401:05:171076-
#9 672922Kurkiewicz PawełANTONIÓWKW PSP Rzeszów1991M202800:17:5700:36:4300:36:45-64
#10 43553752Marzejan MonikaAURSKOG1982K3052800:34:4001:10:0501:10:191262-
#11 1800910Liana JolantaBANINOKordas-Stępska Wycena Nieruchomości1977K308000:25:1600:50:0800:50:34187-
#12 38684921Kózka GrzegorzBANINO1972M4073100:30:4501:02:3001:03:26-2900
#13 10711238Łuczkiw KamilBANINO1988M2024000:23:1900:46:2700:46:51-992
#14 41595185Poniatowska AleksandraBANINOCOMPLEX SPORTS1982K3048300:32:0401:06:1601:06:541145-
#15 3281992Sobkowiak AndrzejBANINOS7 Studio Banino1983M3013000:20:5000:41:1800:41:36-308
#16 31604280Bieroń MarcinBANINO1980M30104900:27:0000:57:0301:00:43-2532
#17 1702433Grodzki KrzysztofBANINO1983M3065500:24:2400:49:4100:50:41-1536
#18 470305Bobrowski MaciejBANINO1972M409500:20:5900:42:4100:42:53-443
#19 35451036Cyman PiotrBANINO1964M5019100:28:5300:59:3900:59:42-2753
#20 7894840Sadowski TomaszBARTOSZYCE1986M3032700:22:1500:44:5400:45:03-743
#21 24715207Brylowski BartoszBERLIN1987M2047200:26:2500:53:2000:54:24-2091
#22 17322921Pojnar KarolBESKOKMOW1994M2035800:25:3700:49:4800:50:27-1558
#23 19211Pochranowicz AleksandraBIAŁY BÓRZS Uniwersytet Gdański1990K20500:19:1100:39:2500:39:288-
#24 2113343Pochranowicz JanuszBIAŁY BÓRiezależni Biały Bór1956M60400:19:4200:39:3700:39:39-200
#25 3212892Dziki AdrianBIELICATurbina Bielica1992M208800:20:2300:41:1600:41:27-303
#26 42943007Pluto-Prondzinska KlaudiaBIELSKO1991K2039800:35:2601:08:3401:09:251221-
#27 24241273Krause KrzysztofBIESZKOWICEwww.skanujemydokumenty.pl1979M3084500:26:1800:53:0500:53:19-2056
#28 35943047Witek AdrianBISKUPIECKinetic Team1989M2060500:28:5500:59:5901:00:15-2778
#29 22913380Kołakowski MariuszBOJANO1970M4050700:26:0600:52:2500:58:32-1958
#30 38532683Kreft-Wilczyńska IlonaBOJANO1967K4017100:31:1001:02:1901:03:02957-
#31 38545150Wilczyński PiotrBOJANO1968M4072800:31:1001:02:1901:06:02-2895
#32 10441938Niewęgłowski MarcinBOJANOArka Gdynia1993M2023400:23:3900:46:2000:46:39-966
#33 10593381Rychter TomaszBOJANO1973M4023000:22:5500:46:2200:49:28-975
#34 621959Mazur AndrzejBOJANOKM PSP Gdynia / Florian Chojnice1974M40700:17:5600:36:1700:36:18-59
#35 3231805Stępień MaciejBOJANOAT TEAM1972M406500:21:0900:41:1600:41:37-303
#36 863942Tkaczyk PawełBOJANONAVY1976M4019300:22:1800:45:2100:45:46-804
#37 16412672Niewęgłowski PawełBOJANO1996M2034100:24:4400:49:2200:49:31-1486
#38 43032322Mikucka ElżbietaBOJANO1967K4022200:33:3401:08:4301:09:391229-
#39 14881566Wiśniewski MarekBOJANOM1977M3058700:23:4500:48:3600:48:48-1357
#40 773681Wróblewski MiloszBOLSZEWOPORTA DRZWI1976M4017400:22:4000:44:4700:45:08-727
#41 10394125Kotwica TomaszBOLSZEWOZSP 21986M3042900:22:4000:46:1700:46:20-959
#42 44014701Walaszkowska KrzysztofaBOLSZEWO1982K3054000:34:3601:11:2701:11:521298-
#43 26242599Majkowska PaulinaBOLSZEWO1990K2015000:27:1100:54:0600:54:43414-
#44 39233739Wróblewska AnnaBOLSZEWO1975K4018000:32:0701:03:0101:03:58999-
#45 8844983Witkowski AdrianBOLSZEWODream Team1997M162300:22:5200:45:2700:45:43-824
#46 2164695Grażyna KrauzaBOLSZEWORUN Babys1961K50600:25:4300:51:5300:52:00287-
#47 29814406Walaszkowski MarcinBOLSZEWO1978M30100500:28:1300:55:5100:56:39-2427
#48 1693202Roksz WiesławBOLSZEWOBCT MAJA TEAM1969M402600:19:1300:38:5900:39:02-161
#49 9651222Bujakiewicz AndrzejBOLSZEWO1982M3040200:21:4600:45:5400:45:56-899
#50 40381058Szymko MarzenaBOLSZEWOBlue Media Team1987K2035800:29:5501:04:1901:01:491065-
#51 2259692Dąbrowska AleksandraBOLSZEWORUN Babys1977K3013600:25:4700:52:1700:52:49323-
#52 38901928Niedźwiedzki ArkadiuszBORCZ1982M30120600:31:5701:02:4201:04:06-2911
#53 40511930Niedźwiedzka AgataBORCZ1984K3044900:31:5801:04:3101:05:541074-
#54 350319Fengler KrzysztofBORECZNO1990M209500:21:0500:41:3600:42:08-332
#55 2462127Roszkowski ZdzisławBORKOWO1961M50900:19:4100:40:0200:40:06-233
#56 12834550Lesisz ŁukaszBORKOWO1984M3052400:23:4900:47:3100:48:16-1180
#57 10283764Kulczycki MichałBORKOWO1983M3042700:23:4500:46:1500:46:45-953
#58 23504174Kostuch AnetaBORKOWOPomorska Szkoła Walki FIGHTER1991K2012500:23:4400:52:4300:46:59344-
#59 3652141Czernecki LudwikBORKOWO1979M30116200:29:4801:00:2601:00:58-2803
#60 8833617Pergoł MarekBORKOWO1972M4019500:22:2800:45:2700:45:35-824
#61 21653762Kulczycka BarbaraBORKOWO1985K3012300:26:1000:51:5300:52:23287-
#62 14384283Lesisz AgataBORKOWO1984K304600:23:5700:48:1900:49:04119-
#63 673236Drewa PrzemekBORKOWOKuzyni biegają dla Wolnej Palestyny1989M2016300:22:0400:44:1300:44:36-636
#64 42613566Bober EwelinaBORKOWO1988K2039200:30:3801:08:0201:05:471209-
#65 32421921Maciejewski AdamBORKOWOGdańsk1998M166400:29:0600:57:3100:58:01-2571
#66 14944413Barski BartłomiejBORKOWO1988M2030800:23:2900:48:3800:48:53-1363
#67 2018885Zamojski PiotrBORKOWOWarbud Running Team1985M3074300:25:3200:51:1400:52:00-1773
#68 2762703Paszkowski PawełBORKOWO ŁOSTOWICKIE1986M3011300:19:5400:40:3100:40:35-258
#69 21373387Bujwid ArkadiuszBORNE SULINOWOBorne Biega1986M3077700:22:2300:51:4600:43:00-1861
#70 38312641Bobrycka DanutaBORNE-SULINOWOLUBIE BIEGAĆ1964K503300:30:4201:02:0501:02:22944-
#71 8822074Chlebowski JerzyBORZĘCINBoręczyn1960M503300:22:4800:45:2700:45:30-824
#72 22042403Adrianowicz BożenaBOŻENA1961K50700:25:4600:52:0400:52:12302-
#73 10911966Rząd KrzysztofBOŻEPOLE WIELKIE1986M3045600:22:5900:46:3400:46:45-1009
#74 7863625Jaszczuk JarosławBRANIEWO1977M3032500:22:3100:44:5300:45:10-741
#75 2840422Butkiewicz JakubBRANIEWOMors of Braniewo1988M2051700:28:1300:55:1000:56:31-2343
#76 28432774Sarnik DariuszBRANIEWO1988M2051800:28:1300:55:1100:56:32-2344
#77 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 564046Drost MateuszBRANIEWOZatoka Braniewo1998M16300:17:5400:36:0000:36:03-53
#78 5684245Wardzinski PawełBRANIEWORRT1988M2013800:18:4300:43:2700:40:30-534
#79 16624475Jaszczuk PiotrBRANIEWOKU AZS WAT1996M2034700:24:5400:49:3000:56:16-1503
#80 3832763Jakimczuk AleksandraBRANIEWO1989K201100:20:4100:41:5300:41:5518-
#81 44793754Stachowiak AlbertBRANIEWO1976M4079600:37:2901:15:5501:19:56-3134
#82 16663626Grobelny MarekBRANIEWOMOS Zatoka Braniewo1999M164300:24:5400:49:3100:50:17-1507
#83 39944128Frączyk BogdanBRANIEWO1960M5021000:32:1301:03:4401:04:33-2956
#84 418706Sarak ArturBRANIEWO1988M2010600:21:1600:42:1200:42:24-395
#85 940646Markus MarcinBRANIEWO1988M2021400:22:1500:45:4400:45:57-878
#86 7114707Brzeski DarekBRANIEWOPOWER TEAM BRANIEWO1971M4015500:22:0500:44:2800:44:35-670
#87 3785687Kiełek MaciejBRANIEWOEichholz1973M4072000:31:1601:01:3401:02:40-2864
#88 7151157Durkiewicz AleksanderBRANIEWO1974M4015600:22:0500:44:2900:44:46-673
#89 25364665Korwat HaniaBRANIEWO1991K2013900:27:1800:53:3800:54:03387-
#90 14962865Frączyk JulitaBRANIEWO/GDYNIA1985K305200:23:5600:48:3800:49:12131-
#91 40261459Twarogowski DariuszBRODNICA1987M2063800:32:3401:04:0601:07:47-2967
#92 15323366Rogalla BartoszBRUSYUKS Gryf Brusy1979M3060500:23:4000:48:4800:49:06-1393
#93 23243970Rafiński RafałBRUSY1997M165800:27:1900:52:3401:02:50-1989
#94 21223365Słomińska AgataBRUSY1989K2010500:25:5800:51:4000:52:03270-
#95 3763497Szyszka GracjanBRUSY1994M209800:20:2300:41:5000:45:02-358
#96 4474428Kozak ZofiaBRUSYKYOKUSHIN KARATE1990K2043700:36:4901:15:3501:16:351343-
#97 24482410Rafiński WaldemarBRUSY1988M2046900:27:1800:53:1200:54:28-2071
#98 1439809Ossowska BeataBRUSYKyokushin Karate1996K205500:24:4900:48:1900:54:57119-
#99 2213146Erdmańczyk MartaBRUSYKYOKUSHIN KARATE1999K161000:25:3700:52:0500:55:37307-
#100 2733802Ossowski PawełBRUSYKyokushin Karate1986M3093500:26:0600:54:3801:01:16-2280

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności