Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Wiewiórki

Wyniki - 13 lutego 2016, Ruda Śląska

Msc
Rok
K
M
Pkt
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Adrian PołećRUDA ŚLĄSKA19921600:58:29-11
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Adam JagiełaKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19731600:59:06-21
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Przemysław BasaKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19731600:59:57-31
#4 4Arkadiusz PołećKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19901601:00:02-41
#5 5Maciej ZięcinaMASNA KRYTYCZNA ADS KATOWICE19771601:02:17-51
#6 6Jarosław ProkopKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA19711601:03:04-61
#7 7Paweł TomaszewskiŚWIĘTOCHŁOWICE19971601:03:40-71
#8 8Andrzej GłuszekKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19741601:05:03-81
#9 9Grzegorz SkworcSIEMIANOWICE ŚL.19871601:05:37-91
#10 10Piotr MuskietorzMIKOŁÓW19881601:06:04-101
#11 11Dariusz SzkodaRUDA ŚLĄSKA19801601:06:40-111
#12 12Marek RóżańskiKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19661601:06:48-121
#13 13Łukasz PilarczykKATOWICE19841601:06:50-131
#14 14Ireneusz KrzonKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19661601:06:57-141
#15 15Bartłomiej ZbąskiRUDA ŚLĄSKA19821601:07:19-151
#16 16Krzysztof LeśnikowskiCHORZÓW19751601:07:20-161
#17 17Łukasz PęcherzKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA19801601:07:52-171
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18Barbara SobczykWROCŁAW19861601:08:201-1
#19 19Zbigniew FijałkowskiKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19621601:09:46-181
#20 20Mariusz AdamczykKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA19761601:10:05-191
#21 21Tomasz KulpokKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19801601:10:20-201
#22 22Krzysztof MajekKATOWICE19711601:11:56-211
#23 23Tomasz MatejekKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA19781601:11:57-221
#24 24Krzysztof AdamskiZABRZE19851601:12:10-231
#25 25Łukasz KurzejaRUDA ŚLĄSKA19791601:12:13-241
#26 26Witold BąkRUDA ŚLĄSKA19711601:12:19-251
#27 27Janusz PilisMIKOŁÓW19621601:12:26-261
#28 28Robert KowalskiSBD ENERGETYK RYBNIK19681601:12:47-271
#29 29Jacek MartinCHORZÓW19711601:13:11-281
#30 30Maciej ZambrzyckiZABRZE19791601:13:29-291
#31 31Sebastian PawłowskiCHORZÓW19871601:13:39-301
#32 32Arkadiusz WilińskiKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19771601:14:08-311
#33 33Sławomir KałużaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE19721601:14:38-321
#34 34Krzysztof DudaMIKOŁÓW19751601:15:02-331
#35 35Bartosz TomaszewskiŚWIĘTOCHŁOWICE19701601:15:06-341
#36 36Dawid RauchtlewchBYTOM19811601:15:09-351
#37 37Adrian SzołtysekPANIÓWKI19831601:15:19-361
#38 38Wojciech WojtyczkaRUDA ŚLĄSKA19851601:15:23-371
#39 39Zbigniew BończukRUDA ŚLĄSKA19731601:15:41-381
#40 40Marek SzeszkoKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19641601:15:42-391
#41 41Krzysztof KryszkKATOWICE19761601:15:48-401
#42 42Krzysztof KoźlickiRUDA ŚLĄSKA19731601:15:54-411
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !43Monika JareckaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE19801601:16:002-1
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !43Aneta RajdaKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19761601:16:002-1
#45 45Tomasz WiaterCHORZÓW19791601:16:20-421
#46 46Piotr KubaczMIKOŁÓW19741601:17:01-431
#47 47Damian WitałaRUDA ŚLĄSKA19721601:17:05-441
#48 48Dariusz MałkiewiczKATOWICE19741601:17:06-451
#49 49Dominik SzabatowskiRUDA ŚLĄSKA19781601:17:18-461
#50 50Barbara Olschimke-MarmurowiczSILESIA NORDIC TEAM19731601:17:344-1
#51 51Sławomir MańkaMIKOŁÓW19781601:17:43-471
#52 52Krzysztof KobakMYSŁOWICE19731601:17:57-481
#53 53Wiktor SzeferRUDA ŚLĄSKA19751601:18:36-491
#54 54Marek CiszyńskiKATOWICE19641601:18:57-501
#55 55Andrzej TomanLUXTORPEDA CZERWIONKA19621601:19:36-511
#56 56Rafał GrundKATOWICE20041601:19:57-521
#57 57Rafał WylotekRUDA ŚLĄSKA19731601:20:01-531
#58 58Damian GrundKATOWICE19731601:20:10-541
#59 59Jarosław KulejSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE19681601:20:12-551
#60 60Marek MuszyńskiKATOWICE19741601:20:33-561
#61 61Ireneusz WręczyckiCHORZÓW19661601:20:37-571
#62 62Waldemar BereszkoTKKF SATURN CZELADŹ19521601:20:48-581
#63 63Leszek ChojnackiRUDA ŚLĄSKA19751601:21:05-591
#64 64Janusz Kurasiewicz19801601:21:08-601
#65 65Miłosz LechJAWORZNO19821601:21:40-611
#66 66Maciej WolnyKATOWICE19751601:21:52-621
#67 67Krzysztof WieczorekTRUCHTACZ MYSŁOWICE19681601:21:58-631
#68 68Dariusz NicińskiRUDA ŚLĄSKA19711601:22:02-641
#69 69Marcin GoclikRUDA ŚLĄSKA19911601:22:03-651
#70 70Grzegorz OleśRUDA ŚLĄSKA19771601:22:07-661
#71 71Katarzyna WojtyczkaRUDA ŚLĄSKA19851601:22:185-1
#72 72Przemysław ZielińskiRUDA ŚLĄSKA19851601:22:36-671
#73 73Przemysław BargielRUDA ŚLĄSKA19761601:22:52-681
#74 74Jolanta MolędaZABRZE19791601:23:366-1
#75 75Marek MaruszczykRUDA ŚLĄSKA19681601:23:49-691
#76 76Jarosław GoclikRUDA ŚLĄSKA19661601:23:56-701
#77 77Krzysztof HermanRUDA ŚLĄSKA19801601:24:00-711
#78 78Tomasz RzeżuchaRUDA ŚLĄSKA19801601:25:04-721
#79 79Jakub BrzozowiczŚWIĘTOCHŁOWICE19851601:25:07-731
#80 80Anna GemzaKATOWICE19861601:25:197-1
#81 80Mirosław SkrzypczykKATOWICE19711601:25:19-741
#82 82Adrian GałązkaŚWIĘTOCHŁOWICE19841601:26:28-751
#83 83Jan KraclaKATOWICE19671601:26:40-761
#84 84Piotr SzczypkaKATOWICE19851601:26:44-771
#85 85Adam MakosSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE19741601:26:50-781
#86 86Zbigniew WencelŚWIĘTOCHŁOWICE19741601:26:55-791
#87 87Andrzej SzczerbaSOSNOWIEC19721601:27:02-801
#88 88Paweł WarcabaRUDA ŚLĄSKA19761601:27:20-811
#89 89Aleksandra KoczurKATOWICE19851601:27:218-1
#90 90Barbara Szulc-WylężekPIEKARY ŚLĄSKIE19741601:27:379-1
#91 91Jarosław PiłatKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19791601:28:28-821
#92 92Tomasz ForencRUDA ŚLĄSKA19781601:28:29-831
#93 93Leszek ŻuberKATOWICE19621601:28:32-841
#94 94Dorota SzeszkoKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19621601:29:1010-1
#95 95Jacek WęgrzykRUDA ŚLĄSKA19731601:29:44-851
#96 95Mariusz BieleckiCZELADŹ19691601:29:44-851
#97 97Andrzej FloreckiAKMB PĘDZIWIATR GLIWICE19551601:29:58-871
#98 98Wioletta JończykKATOWICE19781601:30:2011-1
#99 99Grzegorz WnukSBD ENERGETYK RYBNIK19681601:30:31-881
#100 100Mikołaj MakosMYSŁOWICE19751601:30:38-891

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności