Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

TUT - Trójmiejski Ultra Track

Wyniki - 13 lutego 2016, Gdynia

Msc
Nr
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !111Grinius GediminasVilniusTEAM VIBRAM05:16:0505:16:0712.3000:00:00
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !212Stelmach DominikaWarszawaadidas team05:30:4105:30:4911.8000:14:41
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !32209Sulewski KrzysztofBarczewoFINISZ MORĄG05:43:2305:43:2411.4000:27:17
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 43239Baranow TomaszPlaterówbrak05:49:2305:49:2611.2000:33:15
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !527Wenta MartaGdyniaWojownicy Leśnej Rynny05:50:1805:50:2011.1000:34:11
#6 64101Truszkowski DamianWarszawaDream Run05:59:4405:59:4910.8000:43:36
#7 75147Alker AdamWarszawaPWPW06:00:0306:00:0410.8000:43:55
#8 86152Zyskowski AndrzejOlsztynMafia Team Lubliniec06:01:2606:01:3110.8000:45:19
#9 9712Falandysz DamianPruszkówWPRunning06:04:5206:04:5310.7000:48:44
#10 108131Uramek GrzegorzOborniki Śląskiebrak06:06:5306:06:5510.6000:50:45
#11 11927Terzoni ChristianCASTELNOVO NE' MONTIDream Run06:09:2306:09:2610.6000:53:15
#12 1210171Kokociński DariuszGdańskbrak06:18:2106:18:2610.3001:02:13
#13 1311254Marszałek SławomirPoznańKB Maniac Poznań06:18:2506:18:3210.3001:02:18
#14 1412110Bojka PiotrGdańskex-AZS AWFiS Gdańsk Wioślarstwo06:19:0406:19:0610.3001:02:56
#15 151315Borusiński PiotrSłupskStopa Słupsk06:22:0906:22:1410.2001:06:01
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 16316Karolak AnnaslupskStopa Słupsk06:23:0406:23:1010.2001:06:56
#17 174224Matejczuk AgataParzęczewKS Alaska/Spartez06:23:1206:23:2010.2001:07:04
#18 1814208Mazurek MichalJAWORFABER TEAM06:23:3806:23:5110.2001:07:30
#19 1915214Szewczyk JarosławNowy Dwór Gdańskibrak06:24:4406:24:5410.1001:08:36
#20 2016241Ptaszyński WojciechFromborkbrak06:27:0006:27:0410.1001:10:53
#21 2117223Juraszek MarcinBolesławiecbrak06:28:5906:29:0310.0001:12:51
#22 2218200Kot RafałSzczytnoWay Behind Horizon06:29:3106:29:3410.0001:13:23
#23 231951Wesołowski SebastianBydgoszcz1 Brygada Logistyczna06:32:0906:32:159.9001:16:01
#24 242018Miś WaldekGdańskBPH Runers Team06:33:5606:34:099.9001:17:48
#25 252169Hewelt MaciejGdańskPrimavera Jastrzębia Góra06:35:4206:35:449.9001:19:34
#26 2622129Wrona SławomirGdyniawww.call3.pl06:38:0306:38:179.8001:21:55
#27 2723175Murawski MaciejGdań„ skMiki Team06:38:1006:38:159.8001:22:02
#28 2824155Błażuk JarosławGdyniaBPH Runers Team06:38:4306:38:559.8001:22:35
#29 292553Brazulewicz BartoszGdańskbrak06:38:5706:39:049.8001:22:50
#30 302658Muza MarcinBaninoOIRP Gdańsk06:41:3206:41:409.7001:25:24
#31 3127201Urbański RobertGdańskAZS AWFiS Gdańsk wioślarstwo06:42:1906:42:289.7001:26:11
#32 322897Brączyk KrzysztofWięcborkTKKF WODNIK WIĘCBORK06:44:4506:44:579.6001:28:37
#33 3329244Kłosek JacekRacibórzbrak06:44:5006:45:219.6001:28:42
#34 3430126Fałek PawełWarszawaCrossfit MGW06:46:2406:46:299.6001:30:16
#35 3531235Świerczyński KacperWarszawaCrossfit MGW06:46:2406:46:299.6001:30:17
#36 363266Dygdoń PrzemysławWarszawamBank06:46:2606:46:309.6001:30:18
#37 3733105Czajkowski TomaszGdańskORTOsfera.pl06:49:5806:50:009.5001:33:50
#38 383448Boruszewski RafałRedabrak06:50:0106:50:179.5001:33:53
#39 393529Sawicz MichałGdańskFINISZ MORĄG06:50:3206:50:589.5001:34:25
#40 4036197Sierocin JakubSopotKDATP06:51:1306:51:239.5001:35:05
#41 4137184Piecha ArturRybnikT-Mobile Running Team06:52:0206:52:119.5001:35:55
#42 42524Iwan MałgorzataGdańskDrużyna Szpiku06:52:1406:52:329.5001:36:06
#43 4338103Cieplik ŁukaszGdyniaNAVIGATORIA/runrecord.pl06:52:5606:53:229.4001:36:48
#44 4439228Gaffka ArkadiuszŁebabrak06:55:0906:55:379.4001:39:02
#45 4540123Kwiatkowski RyszardOlsztynAKM Olimp Olsztyn sklep biegowy.com06:57:0006:57:139.3001:40:52
#46 4641114Markowski WiesławTCZEWBIEGAJĄCY TCZEW06:58:1006:58:169.3001:42:02
#47 4742231Kowalski- Barysznikow MikołajPrzysłupKINGRUNNER.COM06:58:1106:58:449.3001:42:03
#48 4843142Luliński PawełWarszawaWWAA06:59:4606:59:499.3001:43:38
#49 4944191Kuchciński SławomirMławaLOTOS Running Team07:01:4307:01:499.2001:45:35
#50 5045222Mroziński BłażejWarszawaZłote Klocki Na Sznurku07:03:3407:03:589.2001:47:26
#51 5146128Kanigowski GrzegorzGdańskbrak07:04:0707:04:129.2001:47:59
#52 524733Ziemianin PrzemekHelKM PSP Gdynia07:04:3307:04:539.2001:48:26
#53 5348141Rzechowski FilipGdyniabrak07:05:1107:05:209.2001:49:03
#54 5449163Kokotkiewicz AdamRumiabrak07:05:2607:05:299.2001:49:19
#55 555028Mucowski JaromirGdyniabrak07:06:1007:06:129.2001:50:02
#56 5651238Myrcik RafałPruszcz Gdański49. Baza Lotnicza07:08:4607:08:499.1001:52:39
#57 5752109Witt BartoszToruńRaramuri power Club07:09:0707:09:169.1001:53:00
#58 585330Malinowski MaciejToruńbrak07:09:1207:09:209.1001:53:04
#59 5954137Hinc JanuszGdyniaComplexsport/Gemini Team07:09:1407:09:309.1001:53:06
#60 6055169Augustyniak MariuszSuszUKS TRS Susz07:09:5707:10:069.1001:53:50
#61 6156115Zawidzki DariuszPoznańWilda Biega07:10:2507:10:279.1001:54:17
#62 625732Pielecki BartekBANINOLis z Banina07:10:3307:10:559.1001:54:25
#63 6358272Sosiński GrzegorzGdanskbrak07:11:4107:12:059.0001:55:33
#64 6459111Michna MichałGdańsk KowaleKUJATT RUNNERS TEAM07:11:4907:12:129.0001:55:41
#65 656132Malinowska AnnaGdańskbrak07:14:4307:15:029.0001:58:35
#66 6660135Kołodziejczyk KamilRybnikRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY07:14:4407:15:039.0001:58:36
#67 6761202Szczepański AdamMilanowekAlbatrosy07:15:2807:15:349.0001:59:20
#68 6862232Pomierski ZbigniewKWIDZYNKIZ07:15:5007:16:068.9001:59:42
#69 6963215Guzowski AndrzejGrudziądzbrak07:16:2807:16:558.9002:00:20
#70 7064173Topolski PiotrSopotbrak07:17:0707:17:158.9002:00:59
#71 7165190Gajewski GrzegorzGdańskPomorze biega i pomaga07:17:1307:17:238.9002:01:05
#72 726645Zakrzewski Wojciech HarryOstródabrak07:18:3207:19:128.9002:02:24
#73 736765Menziński PrzemysławBarczewoFINISZ MORĄG07:18:4207:18:438.9002:02:34
#74 7468273Janiszewski KamilAleksandrów ŁódzkiROSSBIEGANI07:19:4207:20:148.9002:03:34
#75 756922Wolny- Dunst TomaszgdyniaOIRP Gdańsk07:22:1807:22:558.8002:06:10
#76 7670227Kanawka GrzegorzGdańskbrak07:23:2007:23:228.8002:07:12
#77 777226Księżnik DorotaSkarbimierzbrak07:24:1507:24:428.8002:08:07
#78 7871183Pawłowski JacekŻukowoKS Tęcza Gdynia07:24:1707:24:218.8002:08:09
#79 7972149Matejka ŁukaszWarszawaBiegam Na Tarchominie07:24:3007:24:428.8002:08:22
#80 8073213Werner KamilWarszawaBiegam Na Tarchominie07:24:3207:24:438.8002:08:24
#81 817490Strzelecki JacekGdańskbrak07:25:5207:26:068.7002:09:44
#82 8275158Chełminiak MarcinSopotGoralen07:27:3307:27:478.7002:11:26
#83 837639Jaszewski TomaszBYTÓWK.B. GOCH BYTÓW07:29:1507:29:218.7002:13:07
#84 847794Łubieński WojciechPoznańbrak07:30:2807:31:078.6002:14:20
#85 8578198Skraburski PiotrGdańskTEA TEAM07:33:1107:33:268.6002:17:03
#86 8679188Moll BartoszGdańskbrak07:33:1307:33:268.6002:17:05
#87 8780108Świderek TomaszPiotrków Trybunalskibrak07:33:3607:34:098.6002:17:28
#88 8881229Jędrzejuk RobertWarszawaDream Run07:34:0507:34:098.6002:17:57
#89 898270Iwan PawełGdańskDrużyna Szpiku07:34:3507:34:538.6002:18:28
#90 9083236Rodziński DamianSŁUPSKStopa Słupsk07:36:4907:36:558.5002:20:41
#91 918476Morus TomaszKwidzynbrak07:37:0307:37:368.5002:20:55
#92 9285185Walczyński RobertGdyniabrak07:37:0307:37:378.5002:20:55
#93 9386167Wojniusz MaciekGdyniabrak07:37:1407:37:488.5002:21:06
#94 9483Szydłowska GosiaGdańskbrak07:37:1907:37:228.5002:21:11
#95 959196Bort KlaudiaGdyniaOIRP Gdańsk07:37:2207:37:458.5002:21:15
#96 968778Gorgol TomaszBydgoszczRUN BDG07:38:5707:39:138.5002:22:49
#97 9788220Bołbot PiotrGdyniaZaraz wracam07:38:5907:39:128.5002:22:51
#98 988995Sikora GrzegorzKsiążeniceT-Mobile Running Team07:43:4607:43:558.4002:27:39
#99 999050Figel MichałGdańskMiki Team07:45:0707:45:128.4002:29:00
#100 10091107Szalak PawełLublinbrak07:46:3207:47:018.4002:30:25

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności