Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Chwaszczyńska '10

Wyniki - 12 marca 2016, Chwaszczyno

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
#1 20174Gawin Rafał180-1974M 40-4943KOŚCIERZYNA000:49:1212.2000:04:55
#2 202348Żabiełowicz Anna-221975K 40-494REDAMAMY- BIEGAMY00:49:1412.1900:04:55
#3 203284Nagel Anna-231976K 40-495BOJANOTENIS KLUB BYTÓW00:49:2012.1600:04:56
#4 204426Szulc Kamila-241984K 30-3910GDYNIA000:49:2412.1500:04:56
#5 205423Reńkas Grzegorz181-1981M 30-3975LUZINO000:49:2812.1300:04:57
#6 206264Majewski Pawel182-1986M 30-3976GDYNIA000:49:2812.1300:04:57
#7 20766Augustyniak Jarek183-1973M 40-4944GDAŃSK000:49:2912.1300:04:57
#8 208399Tabaczyński Łukasz184-1983M 30-3977GDAŃSK000:49:3012.1200:04:57
#9 209298Płotka Kamil185-1992M 20-2935GDYNIA000:49:3212.1100:04:57
#10 210294Lihs Rafał186-1993M 20-2936ŻUKOWOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER00:49:3212.1100:04:57
#11 21129Cieszyński Piotr187-1970M 40-4945RUMIARUNEDA00:49:3712.0900:04:58
#12 21242Domaszk Zbigniew188-1973M 40-4946BYTÖW000:49:4012.0800:04:58
#13 21317Dąbrowska Aleksandra-251977K 30-3911BOLSZEWOKMB BOLSZEWO00:49:4312.0700:04:58
#14 214190Kurpisz-Kasprzak Magda-261983K 30-3912GDYNIAPSIEBIEGI.PL00:49:4712.0500:04:59
#15 215297Otłowski Grzegorz189-1986M 30-3978ELBLĄG000:49:4712.0500:04:59
#16 216119Krzyśko Krzysztof190-1981M 30-3979BANINOSTUDIO S7 BANINO00:49:4912.0400:04:59
#17 217247Ołdak Adam191-1986M 30-3980GDYNIAWYMIATACZE00:49:5412.0200:04:59
#18 218435Singer Marcin192-1982M 30-3981EGIERTOWO000:49:5412.0200:04:59
#19 219292Obst Grzegorz193-1985M 30-3982GDYNIAKHP ORKA GDYNIA00:49:5412.0200:04:59
#20 220145Hajdukowicz Robert194-1988M 20-2937GDAŃSK000:50:0012.0000:05:00
#21 221485Szulist Stanisław195-1957M 50-5914SOBOWIDZ000:50:0211.9900:05:00
#22 22234Bieszke Rafał196-1980M 30-3983GDYNIAWYMIATACZE00:50:0311.9900:05:00
#23 223220Lorek Maciej197-1969M 40-4947BANINOSTUDIO S7 BANINO00:50:0511.9800:05:00
#24 224136Hryhorowicz Joanna-271979K 30-3913SŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSK00:50:0511.9800:05:00
#25 225401Tworzydło Emilia-281990K 20-294GDYNIA000:50:0611.9800:05:01
#26 226347Zielonka Adam198-1965M 50-5915GDYNIAAMICUS AR00:50:0711.9700:05:01
#27 227184Jabłońska-Kierszk Beata-291975K 40-496PRZECHLEWOFABRYKA UŚMIECHU00:50:0811.9700:05:01
#28 228317Marciniuk Michał199-1982M 30-3984GDYNIAKANCELARIA KFMM00:50:0911.9600:05:01
#29 229314Liana Jolanta-301977K 30-3914BANINOKORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚĆI00:50:1011.9600:05:01
#30 230178Kwiatkowski Michał200-1983M 30-3985WEJHEROWO000:50:1511.9400:05:01
#31 23143Grzechulski Piotr201-1975M 40-4948WEJHEROWOJW3411 GRÓJEC00:50:1511.9400:05:01
#32 23295Górski Dariusz202-1969M 40-4949TUCHOM000:50:1511.9400:05:01
#33 233281Latański Piotr203-1981M 30-3986REDAJW5004 - ORP PUŁASKI00:50:1711.9300:05:02
#34 234367Wesołowski Paweł204-1991M 20-2938REDA000:50:1811.9300:05:02
#35 235180Karczewski Karol205-1981M 30-3987GLINCZPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER00:50:2511.9000:05:03
#36 23655Czapiewski Jarosław206-1975M 40-4950GDYNIATATA KRZYSIA I MATUSIA00:50:2511.9000:05:03
#37 237462Szwaba Grzegorz207-1983M 30-3988GARCZ000:50:2911.8900:05:03
#38 238355Zganiacz Andrzej208-1978M 30-3989MIKOROWO000:50:3211.8700:05:03
#39 239295Pirski Adam209-1987M 20-2939GDAŃSK - OSOWA000:50:3211.8700:05:03
#40 240417Sawicki Marcin210-1981M 30-3990REDAKOCHAM MARIOLKĘ00:50:3211.8700:05:03
#41 241177Kaczmarek Aneta-311976K 40-497BYTÓWTENIS KLUB BYTÓW00:50:3311.8700:05:03
#42 242308Matusewicz Michał211-1981M 30-3991GDYNIA000:50:3611.8600:05:04
#43 243107Kulaszewski Piotr212-1975M 40-4951KOŚCIERZYNA000:50:4111.8400:05:04
#44 244236Malek Andrzej213-1951M 60 i więcej5KOSCIERZYNA000:50:4511.8200:05:05
#45 245192Kempczyński Piotr214-1973M 40-4952GDYNIAHUSARIA RUN GDYNIA00:50:4511.8200:05:05
#46 246313Nowak Mirosław215-1967M 40-4953CHWASZCZYNOCHWASZCZYNO BIEGA00:50:4711.8100:05:05
#47 247133Hinz Anna-321981K 30-3915RUMIAPARKRUN RUMIA00:50:5411.7900:05:05
#48 248445Ściechowicz Adam216-1972M 40-4954GDYNIACENTRUM OPERACJI MORSKICH00:50:5511.7800:05:06
#49 249496Tabisz Mikołaj217-1995M 20-2940WEJHEROWO000:50:5811.7700:05:06
#50 250378Wittbrot Adi218-1976M 40-4955KOSAKOWOMETA00:51:1111.7200:05:07
#51 251282Plewiński Rafał219-1983M 30-3992GDYNIAKUJATT RUNNERS TEAM00:51:1711.7000:05:08
#52 25240Dorsz Beata-331972K 40-498GDYNIABRAK00:51:1911.6900:05:08
#53 253420Szyłejko Rafał220-1973M 40-4956CZECZEWOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER00:51:3011.6500:05:09
#54 25453Daciuk Marek221-1978M 30-3993GDYNIADRUŻYNA DUŻEJ WAGI00:51:3111.6500:05:09
#55 25536Bednarek Anna-341981K 30-3916LINIANASZE ZDROWIE SZEMUD00:51:3311.6400:05:09
#56 256113Kalbarczyk Jolanta-351976K 40-499ŚWIERZNO000:51:3511.6300:05:10
#57 257411Tomczykowski Dawid222-1981M 30-3994GDAŃSK000:51:3711.6200:05:10
#58 258446Szrama Marian223-1966M 50-5916LĘBORKBAZA 4400:51:3811.6200:05:10
#59 259196Jeżewska Alicja-361976K 40-4910GRABOWO-KOŚCIERSKIE000:51:4111.6100:05:10
#60 260138Kreft Maciej224-1973M 40-4957PUCK000:51:4411.6000:05:10
#61 26184Gładkowska Joanna-371992K 20-295GDYNIA000:51:4611.5900:05:11
#62 2628Andrzejczak Sławomir225-1970M 40-4958LĘDOWO-OSIEDLEGRZESŁAW USTKA00:51:4711.5900:05:11
#63 26310Gmiński Mirosław226-1972M 40-4959CHWASZCZYNO000:51:5711.5500:05:12
#64 264366Zabrocki Radosław227-1974M 40-4960CZECZEWOCOM-DKM00:51:5711.5500:05:12
#65 265513Lepa Michal228-1978M 30-3995GDAŃSKAIC TEAM00:52:0111.5300:05:12
#66 266287Miłejko Arkadiusz229-1976M 40-4961GRZYBNO000:52:0211.5300:05:12
#67 267115Krawczuk Andrzej230-1957M 50-5917GDAŃSK000:52:0411.5200:05:12
#68 268458Szulc Wojciech231-1989M 20-2941GDYNIA000:52:0611.5200:05:13
#69 269514Sychowski Tadeusz232-1955M 60 i więcej6REDA00:52:1211.4900:05:13
#70 27041Łęgowski Janusz233-1958M 50-5918PUCK00:52:1411.4900:05:13
#71 271165Klawikowski Tomek234-1986M 30-3996KIEŁPINOAKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINO00:52:1711.4800:05:14
#72 272164Klawikowska Paulina-381986K 30-3917KIEŁPINOAKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINO00:52:1711.4800:05:14
#73 273477Turczyn Grzegorz235-1970M 40-4962SŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSK00:52:1911.4700:05:14
#74 27465Bednarczyk Wojciech236-1978M 30-3997REDA000:52:1911.4700:05:14
#75 275339Zadroga Piotr237-1973M 40-4963GDAŃSK000:52:2011.4600:05:14
#76 276205Karpiński Sławomir238-1976M 40-4964WEJHEROWO000:52:2111.4600:05:14
#77 27735Bieszke Izabela-391983K 30-3918MOSTYWYMIATACZE00:52:2411.4500:05:14
#78 278219Makarski Michał239-1983M 30-3998GDYNIA000:52:2511.4500:05:15
#79 279250Michalak Karol240-1992M 20-2942REDARUNEDA00:52:2511.4500:05:15
#80 280148Kaczorowski Grzegorz241-1974M 40-4965RUMIADLA ŻONY00:52:2711.4400:05:15
#81 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !281170Krzysztofiak Grazyna-401958K 50-591KWIDZYN000:52:3611.4100:05:16
#82 282342Woźniak Grzegorz242-1968M 40-4966USTKAGRZESŁAW00:52:4111.3900:05:16
#83 28376Dawidowski Dawid243-1983M 30-3999SIERAKOWICEJEDZIEMY DO ODCIĘCIA00:52:4611.3700:05:17
#84 284500Gołąbek Łukasz244-1984M 30-39100GDAŃSKJEDZIEMY DO ODCIĘCIA☺00:52:4711.3700:05:17
#85 285440Tworkowski Sławomir245-1965M 50-5919GDAŃSK000:52:5211.3500:05:17
#86 286437Szlendak Grzegorz246-1982M 30-39101GDYNIAKASZUBIEGACZE00:52:5511.3400:05:17
#87 287241Atejczyk-Waletko Dorota-411980K 30-3919GDYNIA000:52:5711.3300:05:18
#88 288257Przymorski Waldemar247-1971M 40-4967USTKA000:52:5911.3200:05:18
#89 289361Zdrojewski Piotr248-1976M 40-4968PUCK000:53:0111.3200:05:18
#90 29038Damps Katarzyna-421976K 40-4911SKRZESZEWO000:53:0111.3200:05:18
#91 2915Grala Marta-431993K 20-296CHWASZCZYNO000:53:0311.3100:05:18
#92 292129Krygier Ireneusz249-1978M 30-39102USTKAW.P.K SŁOŃ TEAM00:53:0611.3000:05:19
#93 2939Ewska-Głombiowska Monika-441972K 40-4912GDYNIA000:53:0911.2900:05:19
#94 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !294229Łotocka Wiesława-451960K 50-592GDYNIABIEGOWY ŚWIAT00:53:1211.2800:05:19
#95 29546Dettlaff Grzegorz250-1975M 40-4969GNIEŻDŻEWO000:53:1411.2700:05:19
#96 296225Olszyński Kamil251-1992M 20-2943GDYNIA000:53:2211.2400:05:20
#97 297300Przybyło Karol252-1990M 20-2944GDYNIA000:53:2611.2300:05:21
#98 298301Lewandowski Kuba-461990K 20-297CHWASZCZYNO000:53:2711.2300:05:21
#99 29962Dziuda Izabela-471976K 40-4913RUMIA000:53:2811.2200:05:21
#100 300252Mańczak Ilona-481987K 20-298GDAŃSK000:53:2811.2200:05:21

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności