Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Chwaszczyńska '10

Wyniki - 12 marca 2016, Chwaszczyno

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
#1 30168Cieszyński Krzysztof253-1977M 30-39103MISZEWO000:53:3011.2100:05:21
#2 302354Wojciechowska Agnieszka-491975K 40-4914ŻUKOWO000:53:3511.2000:05:21
#3 303371Waryś Marek254-1970M 40-4970KOLBUDY000:53:3611.1900:05:22
#4 304227Podgórski Sławomir255-1972M 40-4971CHWASZCZYNOUBEZPIECZENIA CHWASZCZYNO00:53:3811.1900:05:22
#5 305320Pettke Nikodem256-2016M 0-197GDAŃSK000:53:3911.1800:05:22
#6 306189Kostuch Aneta-501991K 20-299BORKOWOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER00:53:4211.1700:05:22
#7 307487Singer Wiesław257-1958M 50-5920POŁĘCZYNO000:53:4611.1600:05:23
#8 308427Syrewicz Paweł258-1993M 20-2945GDAŃSK000:53:4811.1500:05:23
#9 309410Socha Klaudia-511991K 20-2910GDAŃSK000:53:4811.1500:05:23
#10 310254Marcinkowski Tomasz259-1969M 40-4972GDYNIA000:53:5611.1200:05:24
#11 311400Świsłowski Michał260-2016M 0-198GDAŃSK000:53:5911.1100:05:24
#12 312443Sawczuk Marek261-1975M 40-4973CHWASZCZYNO000:54:1111.0700:05:25
#13 313434Rogalski Krzysztof262-1951M 60 i więcej7GDYNIAKUJATT RUNNERS TEAM00:54:1411.0600:05:25
#14 314491Śliwińska Katarzyna-521970K 40-4915GDYNIAKS ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ00:54:1811.0500:05:26
#15 31532Daszczyński Adam263-1972M 40-4974KOSOWOADAŚKO TEAM00:54:1911.0500:05:26
#16 316293Maszota Waldemar264-1971M 40-4975GDYNIADZH MW00:54:1911.0500:05:26
#17 317471Szmigiero Arkadiusz265-1974M 40-4976SLUPSKW.P.K SŁOŃ TEAM00:54:2011.0400:05:26
#18 318251Puchalski Janek266-1983M 30-39104GDAŃSKZKS OLIMPIA ELBLĄG00:54:2011.0400:05:26
#19 319181Kwaśny Damian267-1976M 40-4977WEJHEROWOORP "KASZUB"00:54:2111.0400:05:26
#20 32063Ciesielczyk Kinga-531979K 30-3920WEJHEROWO000:54:2411.0300:05:26
#21 321278Puszkar Jarek268-1979M 30-39105GDYNIA000:54:2511.0300:05:27
#22 322266Luniak Ewa-541975K 40-4916MOSTY000:54:2711.0200:05:27
#23 323403Stoltmann Wojciech269-1969M 40-4978GDYNIA000:54:2911.0100:05:27
#24 32424Dulewicz Magdalena-551987K 20-2911CHWASZCZYNONAVIGIUM RUNNING TEAM00:54:3311.0000:05:27
#25 325482Ropel Mirosław270-1959M 50-5921WEJHEROWO000:54:3510.9900:05:28
#26 32680Dalke Jowita-561983K 30-3921GDAŃSK000:54:3610.9900:05:28
#27 327202Hewelt Joanna-571983K 30-3922CHWASZCZYNO000:54:3710.9900:05:28
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32859Dmitruczuk Edyta-581964K 50-593WEJHEROWO000:54:3910.9800:05:28
#29 329372Wiśniewska Kornelia-591974K 40-4917GDAŃSK000:54:4010.9800:05:28
#30 330141Kankowska Justyna-601982K 30-3923LUZINO000:54:4010.9800:05:28
#31 331337Warszewska Paulina-611985K 30-3924BOJANO000:54:4010.9800:05:28
#32 332203Hewelt Marek271-1974M 40-4979CHWASZCZYNO000:54:4110.9700:05:28
#33 333465Skurtys Cezary272-1982M 30-39106REDAKUJATT RUNNERS TEAM00:54:4210.9700:05:28
#34 33473Gardzielewski Wojciech273-1975M 40-4980ŻUKOWOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER00:54:4410.9600:05:28
#35 335290Nurkowski Łukasz274-1992M 20-2946GDAŃSKPG00:54:4410.9600:05:28
#36 336277Młodzińska Małgorzata-621978K 30-3925RUMIAASCONI00:54:4610.9600:05:29
#37 337488Surgoft Piotr275-1985M 30-39107REDAMEGA COFFEE TEAM00:54:4610.9600:05:29
#38 338147Knut Zbigniew276-1970M 40-4981WEJHEROWOPORTA DRZWI00:54:5710.9200:05:30
#39 339176Hewelt Krystian277-1993M 20-2947KIELNO000:54:5710.9200:05:30
#40 340111Krasa Slawomir278-1976M 40-4982SZCZECINJW 3411 GRÓJEC00:54:5810.9200:05:30
#41 341131Kowszyło Aniela-631986K 30-3926GDYNIA000:55:1410.8600:05:31
#42 342415Szatkowska Izabela-641969K 40-4918GDANSK000:55:1710.8500:05:32
#43 34367Augustyniak Mirosława-651976K 40-4919GDYNIAKUJATT RUNNERS TEAM00:55:2710.8200:05:33
#44 344489Szultk Piotr279-1967M 40-4983GDYNIA000:55:3110.8100:05:33
#45 345233Majkowska Paulina-661990K 20-2912BOLSZEWO000:55:3610.7900:05:34
#46 346274Pawelski Marek280-1987M 20-2948GDYNIA000:55:3910.7800:05:34
#47 347499Napieralski Piotr281-1977M 30-39108USTKAGRZESŁAW00:55:4510.7600:05:35
#48 348375Wojtczak Maciej282-1982M 30-39109GDAŃSKKASZUBIEGACZE00:55:5910.7200:05:36
#49 349157Kazyaka Katarzyna-671989K 20-2913GDYNIA000:56:0110.7100:05:36
#50 350291Obst Karolina-681992K 20-2914GDYNIA000:56:0210.7100:05:36
#51 351451Smarszcz Wiesław283-1958M 50-5922LĘBORK000:56:0210.7100:05:36
#52 352418Sawicka Mariola-691983K 30-3927REDALZS DUBENINKI00:56:0610.7000:05:37
#53 353193Krugiołka Paweł284-1987M 20-2949CIEPLEWO000:56:1810.6600:05:38
#54 354350Waletko Grzegorz285-1979M 30-39110GDYNIA3FO00:56:2710.6300:05:39
#55 35527Adamczyk Kinga-701975K 40-4920KARTUZY000:56:3310.6100:05:39
#56 35697Gajewski Grzegorz286-1983M 30-39111GDAŃSK00:56:3310.6100:05:39
#57 357143Korpal Krzysztof287-1971M 40-4984RUMIAPARKRUN RUMIA00:56:3510.6000:05:39
#58 358495Tabisz Katarzyna-711970K 40-4921WEJHEROWO000:56:3710.6000:05:40
#59 359154Krajniewski Roman288-1985M 30-39112GDAŃSK000:56:3810.5900:05:40
#60 360312Przewoska Katarzyna-721981K 30-3928GDYNIA000:56:4210.5800:05:40
#61 361116Kleina Dorota-731976K 40-4922BOJANO000:56:4410.5800:05:40
#62 362422Skrzypek Mariusz289-1977M 30-39113WEJHEROWO000:56:4910.5600:05:41
#63 363309Pawlak Leszek290-1979M 30-39114GDYNIA000:56:5010.5600:05:41
#64 364321Lewandowski Paweł291-1990M 20-2950GDAŃSK000:56:5110.5500:05:41
#65 365461Szpyra Edward292-1947M 60 i więcej8GDYNIAPARKRUN GDYNIA00:57:0210.5200:05:42
#66 366362Warpas Daniel293-1978M 30-39115REDA000:57:0610.5100:05:43
#67 367204Krause Adam294-1986M 30-39116GDYNIAAMATOR GOŚCICINO00:57:0710.5000:05:43
#68 368429Szustek Natalia-741978K 30-3929TUCHOM000:57:0710.5000:05:43
#69 369238Ostrowski Mirosław295-1967M 40-4985PRZYWIDZKASZUBIEGACZE00:57:1510.4800:05:43
#70 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !370240Middleton Kasia-752015K 0-191GDANSK000:57:2910.4400:05:45
#71 371416Radziszewska Elżbieta-761984K 30-3930GDAŃSK000:57:3510.4200:05:46
#72 372146Hajdukowicz Janusz296-1966M 50-5923GDAŃSK000:57:3910.4100:05:46
#73 373405Reggel Celina-771990K 20-2915ŻUKOWO000:57:4110.4000:05:46
#74 374259Nowak Aurelia-781981K 30-3931ŁAPINOKASZUBIEGACZE00:57:4610.3900:05:47
#75 375338Zakrzewska Iwona-791986K 30-3932CHWASZCZYNO000:57:5810.3500:05:48
#76 376478Skotarczak Rafał297-1975M 40-4986GDAŃSKSKOTI-JORA00:58:0510.3300:05:48
#77 377270Pachulski Michał298-1979M 30-39117GDAŃSK000:58:1410.3000:05:49
#78 378460Spustek Artur299-1987M 20-2951WŁADYSŁAWOWOJW 3411 GRÓJEC00:58:1510.3000:05:49
#79 37979Bąba Dorota-801970K 40-4923ŻUKOWO000:58:1610.3000:05:50
#80 380319Nowakowski Marcin300-1971M 40-4987PRZODKOWO000:58:2010.2900:05:50
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !381173Jurgielewicz Klaudia-811997K 0-192KOSTKOWOI LO WEJHEROWO00:58:2210.2800:05:50
#82 382246Laskowski Łukasz301-1990M 20-2952GDYNIAK.F.M.-UDO00:58:2410.2700:05:50
#83 383288Potrykus Małgorzata-821969K 40-4924KOLECZKOWO000:58:3410.2400:05:51
#84 384276Łobodzińska Dorota-831976K 40-4925GDYNIAWYMIATACZE00:58:3710.2400:05:52
#85 385207Janczak Agata-841987K 20-2916GDAŃSKPADŁ NA RYJ TEAM00:58:3710.2400:05:52
#86 386365Zelewski Krystian302-1977M 30-39118PUCK000:58:3910.2300:05:52
#87 387432Siemiński Jerzy303-1959M 50-5924GDAŃSKARCON00:58:4610.2100:05:53
#88 388182Klawikowska Jacek304-1972M 40-4988GDYNIA000:59:0410.1600:05:54
#89 389106Kurnatowska Beata-851974K 40-4926CHWASZCZYNO000:59:1010.1400:05:55
#90 390351Wica Katarzyna-861982K 30-3933REWAWYMIATACZE00:59:1010.1400:05:55
#91 39112Batycki Krzysztof305-1980M 30-39119HELHELSKIE WICHRY - J.W. PB HEL00:59:1210.1400:05:55
#92 392501Dolistowski Michał306-1978M 30-39120GDYNIAK.F.M. - UDO00:59:2010.1100:05:56
#93 393186Klasa Anna-871985K 30-3934SIERAKOWICEMAŁŻEŃSTWO Z KLASĄ00:59:2410.1000:05:56
#94 394187Klasa Andrzej307-1980M 30-39121SIERAKOWICEMAŁŻEŃSTWO Z KLASĄ00:59:2410.1000:05:56
#95 395368Wenta Wiesława-881978K 30-3935SIERAKOWICEŚCIGACZE00:59:2510.1000:05:56
#96 39647Burszczan Mariusz308-1971M 40-4989SIEMIROWICE44 BAZA SIEMIROWICE00:59:2610.1000:05:57
#97 39748Burszczan Elżbieta-891973K 40-4927SIEMIROWICESIEMIROWICE00:59:2610.1000:05:57
#98 39819Bork-Dettlaff Marlena-901985K 30-3936BOLSZEWOKMB BOLSZEWO00:59:3910.0600:05:58
#99 39930Bronk Joanna-911990K 20-2917RUMIA000:59:4210.0500:05:58
#100 400153Jędrzejak Magdalena-921978K 30-3937GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL / GDYŃSKIE MORSY00:59:4810.0300:05:59

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności