Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Chwaszczyńska '10

Wyniki - 12 marca 2016, Chwaszczyno

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
#1 401402Radecka-Mikulicz Liliana-931978K 30-3938DĄBROWAKORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCI00:59:5610.0100:06:00
#2 402158Konkol Joanna-941980K 30-3939KĄPINO001:00:089.9800:06:01
#3 403307Potocka Aniela-951981K 30-3940GDAŃSK001:00:099.9800:06:01
#4 4046Grala Mirosław309-1961M 50-5925CHWASZCZYNOUPS01:00:289.9200:06:03
#5 405110Kabała Marek310-1969M 40-4990GDYNIA001:00:419.8900:06:04
#6 40652Albiniak Przemysław311-1980M 30-39122WEJHEROWO13DTR01:00:469.8700:06:05
#7 407369Wenta Waldemar312-1974M 40-4991SIERAKOWICEŚCIGACZE01:00:479.8700:06:05
#8 408218Piernicka Krystyna-961958K 50-594CHWASZCZYNO001:00:509.8600:06:05
#9 409194Krupa-Żak Iwona-971967K 40-4928GDAŃSK001:00:529.8600:06:05
#10 41070Drewa Tomasz313-1974M 40-4992GDYNIA001:00:569.8500:06:06
#11 411468Torzewski Radosław314-1969M 40-4993GDYNIAOSNIP WP ACTIVE TEAM01:01:069.8200:06:07
#12 412497Kornalewicz Katarzyna-981984K 30-3941GDYNIASALON URODY I MASAŻU PURE BEAUTY & KATJASPA01:01:109.8100:06:07
#13 41364Erdmann Piotr315-1984M 30-39123GDAŃSK001:01:159.8000:06:08
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !414126Jakubowska Krystyna-991956K 60 i więcej1KOLBUDY001:01:329.7500:06:09
#15 41516Bujak Aleksandra-1001994K 20-2918BOLSZEWOKMB BOLSZEWO01:01:379.7400:06:10
#16 416311Mikołajczyk Daniel316-1981M 30-39124GDAŃSK198101:01:409.7300:06:10
#17 417267Oleszczuk Monika-1011974K 40-4929MOSTY001:01:459.7200:06:10
#18 418431Radzieńska Kamila-1021983K 30-3942GDYNIAMAMY-BIEGAMY01:01:559.6900:06:12
#19 41981Bławat Michał317-1974M 40-4994CHWASZCZYNOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER01:01:569.6900:06:12
#20 420299Ociepa Agata-1031993K 20-2919POZNAŃ001:02:019.6700:06:12
#21 421438Siezieniewska Agnieszka-1041980K 30-3943GDAŃSKLOTOS RUNNING TEAM01:02:059.6600:06:12
#22 422235Pogorzelski Jarek318-1962M 50-5926PSZCZÓŁKI001:02:289.6100:06:15
#23 423304Nosel Filip319-1998M 0-199CHWASZCZYNOCHWASZCZYNO BIEGA01:02:329.5900:06:15
#24 424433Siwicki Piotr320-1977M 30-39125GDYNIAPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER01:02:589.5300:06:18
#25 425517Grzymała Jarosław321-1978M 30-39126GDAŃSK001:03:069.5100:06:19
#26 426275Łobodziński Fryderyk322-1975M 40-4995GDYNIAWYMIATACZE01:03:329.4400:06:21
#27 427289Nurkowska Katarzyna-1051968K 40-4930GDAŃSKLOTOS RUNNING TEAM01:03:399.4300:06:22
#28 428253Łachmacki Michał323-1981M 30-39127WEJHEROWO001:03:439.4200:06:22
#29 429457Student Beata-1061970K 40-4931BOJANO001:03:519.4000:06:23
#30 430137Janusz Iwona-1071985K 30-3944HEL001:04:109.3500:06:25
#31 431255Pęzioł Tomasz324-1986M 30-39128ŁĘCZYCE001:04:119.3500:06:25
#32 432256Pęzioł Kinga-1081984K 30-3945ŁĘCZYCE001:04:179.3300:06:26
#33 43358Bogdan Tomasz325-1984M 30-39129GDYNIA001:04:389.2800:06:28
#34 434198Kordas-Stępska Karolina-1091977K 30-3946BANINOKORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCI01:04:559.2400:06:29
#35 435201Koza-Zatoński Wojciech326-1981M 30-39130BANINOSUBMARINE TEAM01:05:009.2300:06:30
#36 436383Zatońska-Koza Monika-1101982K 30-3947BANINOSUBMARINE TEAM01:05:019.2300:06:30
#37 437163Heldt Grzegorz327-1981M 30-39131ZEMBRZYCEINTEL RUNNERS01:05:199.1900:06:32
#38 438162Heldt Iwona-1111991K 20-2920ZEMBRZYCEINTEL RUNNERS01:05:209.1800:06:32
#39 439230Nikodemczyk Patrycja-1121985K 30-3948GDYNIAMAMY BIEGAMY TRÓJMIASTO01:05:219.1800:06:32
#40 440504Domaszk Krzysztof328-1986M 30-39132CHWASZCZYNO01:05:249.1700:06:32
#41 441265Olszewska Adrianna-1131984K 30-3949GDYNIANAJEŻENIE ENDORFINĄ01:06:419.0000:06:40
#42 442200Kowalak Katarzyna-1141986K 30-3950KARTUZY001:06:578.9600:06:42
#43 443506Michałowska Barbara-1151980K 30-3951PIERWOSZYNOWYMIATACZE01:07:038.9500:06:42
#44 444222Nosel Aleksandra-1161968K 40-4932CHWASZCZYNOCHWASZCZYNO BIEGA01:07:058.9400:06:43
#45 445340Zubowicz Marek329-1964M 50-5927TUCHOM001:07:168.9200:06:44
#46 446185Klawikowska Agnieszka-1171990K 20-2921TUCHOMCHWASZCZYNO BIEGA, REPREZENTACJA Z TUCHOMIA01:07:178.9200:06:44
#47 447234Matwiejczyk Bartosz330-1977M 30-39133KARCZEMKICHWASZCZYNO BIEGA01:07:188.9200:06:44
#48 448370Ziębińska Beata-1181963K 50-595CHWASZCZYNO001:08:518.7100:06:53
#49 449414Szatkowski Ryszard331-1966M 50-5928GDANSK001:08:528.7100:06:53
#50 45037Dudkowska Magdalena-1191981K 30-3952PRUSZCZ GDAŃSKICLICKMEETING01:08:568.7000:06:54
#51 451341Zubowicz Dorota-1201967K 40-4933TUCHOM001:09:018.6900:06:54
#52 45286Bluj Elżbieta-1211985K 30-3953GDYNIA001:09:478.6000:06:59
#53 45389Adamska Justyna-1221976K 40-4934BANINO001:09:538.5900:06:59
#54 454364Zębrzuski Jaroslaw332-1973M 40-4996CHWASZCZYNOGREGORTRAVEL.COM01:09:578.5800:07:00
#55 45571Alchimowicz Katarzyna-1231985K 30-3954GLINCZPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER01:10:218.5300:07:02
#56 45685Bluj-Bruderek Monika-1241986K 30-3955GDAŃSKOSNIP RUNNING TEAM01:10:268.5200:07:03
#57 457310Lenc Piotr333-1975M 40-4997GDAŃSK001:11:168.4200:07:08
#58 458118Jarzembińska Beata-1251966K 50-596BYTÓWK.B. "GOCH" BYTÓW01:11:238.4100:07:08
#59 459404Reglińska Dorota-1261973K 40-4935DZIERŻĄŻNO001:13:268.1700:07:21
#60 460237Ostrowska Monika-1271979K 30-3956PRZYWIDZKASZUBIEGACZE01:13:498.1300:07:23
#61 461221Niewiadomski Jarosław334-1969M 40-4998CHWASZCZYNOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER01:14:178.0800:07:26
#62 462419Seroka Sławomira-1281966K 50-597CHWASZCZYNOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER01:14:178.0800:07:26
#63 46378Dering Sandra-1291992K 20-2922CHWASZCZYNOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER01:14:348.0500:07:27
#64 46460Gazarkiewicz Michał335-1977M 30-39134RUMIAINTER CARS01:23:247.1900:08:20
#65 46533Bobrowska Natalia-1301978K 30-3957KARTUZYROWEROWE KASZUBY01:25:177.0400:08:32
#66 466117Korjat Karolina-1311981K 30-3958GDYNIAMAMY-BIEGAMY TRÓJMIASTO01:25:177.0400:08:32
#67 467134Jazdzewska Anna-1321978K 30-3959KARTUZYROWEROWE KASZUBY01:25:177.0400:08:32
#68 468515Szymański Agata-1331986K 30-3960GDAŃSK01:25:177.0400:08:32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności