Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Chwaszczyńska '10

Wyniki - 12 marca 2016, Chwaszczyno

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
#1 35527Adamczyk Kinga-701975K 40-4920KARTUZY000:56:3310.6100:05:39
#2 45389Adamska Justyna-1221976K 40-4934BANINO001:09:538.5900:06:59
#3 40652Albiniak Przemysław311-1980M 30-39122WEJHEROWO13DTR01:00:469.8700:06:05
#4 45571Alchimowicz Katarzyna-1231985K 30-3954GLINCZPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER01:10:218.5300:07:02
#5 2628Andrzejczak Sławomir225-1970M 40-4958LĘDOWO-OSIEDLEGRZESŁAW USTKA00:51:4711.5900:05:11
#6 287241Atejczyk-Waletko Dorota-411980K 30-3919GDYNIA000:52:5711.3300:05:18
#7 20766Augustyniak Jarek183-1973M 40-4944GDAŃSK000:49:2912.1300:04:57
#8 34367Augustyniak Mirosława-651976K 40-4919GDYNIAKUJATT RUNNERS TEAM00:55:2710.8200:05:33
#9 37979Bąba Dorota-801970K 40-4923ŻUKOWO000:58:1610.3000:05:50
#10 514Babiński Łukasz5-1985M 30-39-PELPLINKLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA00:35:0117.1300:03:30
#11 13492Bach Maciej124-1987M 20-2929PRUSZCZ GDAŃSKI000:46:1612.9700:04:38
#12 2850Badziong Mateusz27-1991M 20-296GDAŃSKINTEL RUNNERS / AZS UG00:39:1815.2700:03:56
#13 14788Banach Piotr135-1970M 40-4930CHWASZCZYNOCHWASZCZYNO BIEGA00:46:4712.8300:04:41
#14 852Banaś Sebastian81-1976M 40-4916ELBLĄG000:43:4213.7300:04:22
#15 16396Barganska Justyna-161979K 30-395BYTÓW000:47:1312.7100:04:43
#16 39112Batycki Krzysztof305-1980M 30-39119HELHELSKIE WICHRY - J.W. PB HEL00:59:1210.1400:05:55
#17 27465Bednarczyk Wojciech236-1978M 30-3997REDA000:52:1911.4700:05:14
#18 25536Bednarek Anna-341981K 30-3916LINIANASZE ZDROWIE SZEMUD00:51:3311.6400:05:09
#19 9657Bielecki Tadeusz92-1974M 40-4920RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA00:44:3113.4800:04:27
#20 27735Bieszke Izabela-391983K 30-3918MOSTYWYMIATACZE00:52:2411.4500:05:14
#21 22234Bieszke Rafał196-1980M 30-3983GDYNIAWYMIATACZE00:50:0311.9900:05:00
#22 45286Bluj Elżbieta-1211985K 30-3953GDYNIA001:09:478.6000:06:59
#23 45685Bluj-Bruderek Monika-1241986K 30-3955GDAŃSKOSNIP RUNNING TEAM01:10:268.5200:07:03
#24 6418Bobońsp Radosław60-1986M 30-3925BOLSZEWOKMB BOLSZEWO00:42:0014.2900:04:12
#25 46533Bobrowska Natalia-1301978K 30-3957KARTUZYROWEROWE KASZUBY01:25:177.0400:08:32
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1725Bobrucki Łukasz16-1997M 0-191LINIAZSMI00:38:0415.7600:03:48
#27 43358Bogdan Tomasz325-1984M 30-39129GDYNIA001:04:389.2800:06:28
#28 1961Bogusz Tomasz18-1981M 30-396GDYNIA000:38:0615.7500:03:49
#29 5677Bojan Adam52-1972M 40-497RUMIA000:41:2014.5200:04:08
#30 39819Bork-Dettlaff Marlena-901985K 30-3936BOLSZEWOKMB BOLSZEWO00:59:3910.0600:05:58
#31 323Borzyszkowski Rafał31-1989M 20-299WIELKI KLINCZMARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ00:39:4715.0800:03:59
#32 16491Broniszewski Maciej148-1982M 30-3957GDYNIA000:47:1812.6800:04:44
#33 39930Bronk Joanna-911990K 20-2917RUMIA000:59:4210.0500:05:58
#34 18631Bronk Rafał167-1987M 20-2933RUMIA000:48:3112.3700:04:51
#35 19482Browarczyk Tomasz173-1982M 30-3971ŁEBIEŃSKA HUTA000:48:5012.2900:04:53
#36 41516Bujak Aleksandra-1001994K 20-2918BOLSZEWOKMB BOLSZEWO01:01:379.7400:06:10
#37 39748Burszczan Elżbieta-891973K 40-4927SIEMIROWICESIEMIROWICE00:59:2610.1000:05:57
#38 39647Burszczan Mariusz308-1971M 40-4989SIEMIROWICE44 BAZA SIEMIROWICE00:59:2610.1000:05:57
#39 41981Bławat Michał317-1974M 40-4994CHWASZCZYNOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER01:01:569.6900:06:12
#40 17887Chyliński Arek159-1980M 30-3964GDAŃSKLEŚNE DZIADKI / INTEL RUNNERS00:48:0912.4600:04:49
#41 32063Ciesielczyk Kinga-531979K 30-3920WEJHEROWO000:54:2411.0300:05:26
#42 30168Cieszyński Krzysztof253-1977M 30-39103MISZEWO000:53:3011.2100:05:21
#43 21129Cieszyński Piotr187-1970M 40-4945RUMIARUNEDA00:49:3712.0900:04:58
#44 2020Ciuchnicki Bartosz19-1984M 30-397ŁOMŻA"BIEGAMY DLA ZDROWIA" / 18 BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY00:38:1615.6800:03:50
#45 8149Czaja Andrzej77-1963M 50-594ŁĘCZYCE000:43:2313.8300:04:20
#46 23655Czapiewski Jarosław206-1975M 40-4950GDYNIATATA KRZYSIA I MATUSIA00:50:2511.9000:05:03
#47 19923Czaykowski Wojciech178-1980M 30-3974GDYNIAKASZUBIEGACZE00:49:0512.2200:04:55
#48 21317Dąbrowska Aleksandra-251977K 30-3911BOLSZEWOKMB BOLSZEWO00:49:4312.0700:04:58
#49 16272Dąbrowski Mariusz147-1974M 40-4936GDAŃSK000:47:1112.7200:04:43
#50 25453Daciuk Marek221-1978M 30-3993GDYNIADRUŻYNA DUŻEJ WAGI00:51:3111.6500:05:09
#51 32680Dalke Jowita-561983K 30-3921GDAŃSK000:54:3610.9900:05:28
#52 29038Damps Katarzyna-421976K 40-4911SKRZESZEWO000:53:0111.3200:05:18
#53 31532Daszczyński Adam263-1972M 40-4974KOSOWOADAŚKO TEAM00:54:1911.0500:05:26
#54 28376Dawidowski Dawid243-1983M 30-3999SIERAKOWICEJEDZIEMY DO ODCIĘCIA00:52:4611.3700:05:17
#55 15369Dawidowski Michał141-1998M 0-196POMIECZYNO000:46:5912.7700:04:42
#56 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !697Dęga Ryszard65-1955M 60 i więcej1USTKATUPOT-USTKA00:42:3314.1000:04:15
#57 7113Deka Przemysław67-1991M 20-2915GRUDZIĄDZ000:42:4014.0600:04:16
#58 426Dembowski Mariusz4-1983M 30-39-LIDZBARKLKS WEL LIDZBARK00:34:0917.5700:03:25
#59 46378Dering Sandra-1291992K 20-2922CHWASZCZYNOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER01:14:348.0500:07:27
#60 29546Dettlaff Grzegorz250-1975M 40-4969GNIEŻDŻEWO000:53:1411.2700:05:19
#61 9939Dmitruczuk Adam94-1994M 20-2920GDYNIA000:44:4413.4100:04:28
#62 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32859Dmitruczuk Edyta-581964K 50-593WEJHEROWO000:54:3910.9800:05:28
#63 392501Dolistowski Michał306-1978M 30-39120GDYNIAK.F.M. - UDO00:59:2010.1100:05:56
#64 440504Domaszk Krzysztof328-1986M 30-39132CHWASZCZYNO01:05:249.1700:06:32
#65 21242Domaszk Zbigniew188-1973M 40-4946BYTÖW000:49:4012.0800:04:58
#66 6783Dombrowski Radosław63-1979M 30-3927GDAŃSK000:42:2514.1500:04:15
#67 25240Dorsz Beata-331972K 40-498GDYNIABRAK00:51:1911.6900:05:08
#68 41070Drewa Tomasz313-1974M 40-4992GDYNIA001:00:569.8500:06:06
#69 45037Dudkowska Magdalena-1191981K 30-3952PRUSZCZ GDAŃSKICLICKMEETING01:08:568.7000:06:54
#70 32424Dulewicz Magdalena-551987K 20-2911CHWASZCZYNONAVIGIUM RUNNING TEAM00:54:3311.0000:05:27
#71 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11590Dziewiatowska Joanna-91974K 40-491TUCHOMDIETETYKA-24.PL00:45:1313.2700:04:31
#72 29962Dziuda Izabela-471976K 40-4913RUMIA000:53:2811.2200:05:21
#73 54209Dziuma Arkadiusz50-1979M 30-3921SOPOT00:41:1714.5300:04:08
#74 41364Erdmann Piotr315-1984M 30-39123GDAŃSK001:01:159.8000:06:08
#75 2939Ewska-Głombiowska Monika-441972K 40-4912GDYNIA000:53:0911.2900:05:19
#76 15611Formela Sebastian144-1976M 40-4934LUZINO000:47:0212.7600:04:42
#77 4856Formela Łukasz45-1975M 40-495KARTUZYFORAL-UBEZPIECZENIA00:40:5314.6800:04:05
#78 5394Furman Rafał49-1981M 30-3920SIERAKOWICE000:41:0414.6100:04:06
#79 2244Gajewski Bartek21-1982M 30-398GDYNIAGWBA00:38:2015.6500:03:50
#80 35697Gajewski Grzegorz286-1983M 30-39111GDAŃSK00:56:3310.6100:05:39
#81 33473Gardzielewski Wojciech273-1975M 40-4980ŻUKOWOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER00:54:4410.9600:05:28
#82 20174Gawin Rafał180-1974M 40-4943KOŚCIERZYNA000:49:1212.2000:04:55
#83 12815Gawron Piotr118-1975M 40-4924BYTÓWKB GOCH BYTÓW00:45:5913.0500:04:36
#84 46460Gazarkiewicz Michał335-1977M 30-39134RUMIAINTER CARS01:23:247.1900:08:20
#85 26310Gmiński Mirosław226-1972M 40-4959CHWASZCZYNO000:51:5711.5500:05:12
#86 13122Gontarz Rafał121-1973M 40-4926KOŚCIERZYNAPOZYTYWNA ENDORFINA KOŚCIERZYNA00:46:0613.0200:04:37
#87 784Góra Przemysław74-1985M 30-3931NOWY PODLEŚMARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ00:43:0513.9300:04:19
#88 2575Góralski Marcin24-1980M 30-3911GDYNIA000:39:0415.3600:03:54
#89 23295Górski Dariusz202-1969M 40-4949TUCHOM000:50:1511.9400:05:01
#90 7693Goryl Patrycjusz72-1979M 30-3930BANINOSTUDIO S7 BANINO00:42:5413.9900:04:17
#91 284500Gołąbek Łukasz244-1984M 30-39100GDAŃSKJEDZIEMY DO ODCIĘCIA☺00:52:4711.3700:05:17
#92 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10751Grabias Aleksandra-81988K 20-291GDAŃSK000:45:0213.3200:04:30
#93 2915Grala Marta-431993K 20-296CHWASZCZYNO000:53:0311.3100:05:18
#94 4046Grala Mirosław309-1961M 50-5925CHWASZCZYNOUPS01:00:289.9200:06:03
#95 11321Grot Jarosław105-1972M 40-4922TUCHOMVIGO00:45:1013.2800:04:31
#96 23143Grzechulski Piotr201-1975M 40-4948WEJHEROWOJW3411 GRÓJEC00:50:1511.9400:05:01
#97 12928Grzenkowicz Jacek119-1966M 50-598GDYNIA000:46:0013.0400:04:36
#98 425517Grzymała Jarosław321-1978M 30-39126GDAŃSK001:03:069.5100:06:19
#99 7245Grzyś Piotr68-1991M 20-2916GDYNIA000:42:4214.0500:04:16
#100 1881Gutowski Damian169-1979M 30-3968CHWASZCZYNOCHWASZCZYNO BIEGA00:48:3612.3500:04:52

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności