Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Chwaszczyńska '10

Wyniki - 12 marca 2016, Chwaszczyno

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
#1 31167Jankowski Sebastian30-1987M 20-29883-200 STAROGARD GDAŃSKI, KOLINCZ 56/5000:39:4615.0900:03:59
#2 7693Goryl Patrycjusz72-1979M 30-3930BANINOSTUDIO S7 BANINO00:42:5413.9900:04:17
#3 434198Kordas-Stępska Karolina-1091977K 30-3946BANINOKORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCI01:04:559.2400:06:29
#4 435201Koza-Zatoński Wojciech326-1981M 30-39130BANINOSUBMARINE TEAM01:05:009.2300:06:30
#5 436383Zatońska-Koza Monika-1101982K 30-3947BANINOSUBMARINE TEAM01:05:019.2300:06:30
#6 45389Adamska Justyna-1221976K 40-4934BANINO001:09:538.5900:06:59
#7 216119Krzyśko Krzysztof190-1981M 30-3979BANINOSTUDIO S7 BANINO00:49:4912.0400:04:59
#8 223220Lorek Maciej197-1969M 40-4947BANINOSTUDIO S7 BANINO00:50:0511.9800:05:00
#9 229314Liana Jolanta-301977K 30-3914BANINOKORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚĆI00:50:1011.9600:05:01
#10 331337Warszewska Paulina-611985K 30-3924BOJANO000:54:4010.9800:05:28
#11 361116Kleina Dorota-731976K 40-4922BOJANO000:56:4410.5800:05:40
#12 133279Niew Ęgłowski Marcin123-1993M 20-2928BOJANO000:46:1512.9700:04:37
#13 429457Student Beata-1061970K 40-4931BOJANO001:03:519.4000:06:23
#14 192280Niew Ęgłowski Paweł171-1996M 20-2934BOJANOARKA GDYNIA00:48:4712.3000:04:53
#15 200456Student Tomasz179-1968M 40-4942BOJANO000:49:1012.2000:04:55
#16 203284Nagel Anna-231976K 40-495BOJANOTENIS KLUB BYTÓW00:49:2012.1600:04:56
#17 6418Bobońsp Radosław60-1986M 30-3925BOLSZEWOKMB BOLSZEWO00:42:0014.2900:04:12
#18 345233Majkowska Paulina-661990K 20-2912BOLSZEWO000:55:3610.7900:05:34
#19 39819Bork-Dettlaff Marlena-901985K 30-3936BOLSZEWOKMB BOLSZEWO00:59:3910.0600:05:58
#20 149352Wróblewski Milosz137-1976M 40-4931BOLSZEWOPORTA DRZWI00:46:5012.8100:04:41
#21 41516Bujak Aleksandra-1001994K 20-2918BOLSZEWOKMB BOLSZEWO01:01:379.7400:06:10
#22 173122Kowalewski Łukasz156-1986M 30-3961BOLSZEWOKMB BOLSZEWO00:47:4512.5700:04:46
#23 21317Dąbrowska Aleksandra-251977K 30-3911BOLSZEWOKMB BOLSZEWO00:49:4312.0700:04:58
#24 306189Kostuch Aneta-501991K 20-299BORKOWOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER00:53:4211.1700:05:22
#25 97286Michna Michał93-1980M 30-3937BORKOWO ŁOSTOWICKIEKUJATT RUNNERS TEAM00:44:3613.4500:04:28
#26 152376Wojciechowski Cezary140-1982M 30-3955BRANIEWO000:46:5512.7900:04:41
#27 52484Sławski Krzysztof48-1972M 40-496BYTÓW000:41:0014.6300:04:06
#28 127359Zieman Michał117-1988M 20-2926BYTÓWKLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW00:45:5813.0500:04:36
#29 12815Gawron Piotr118-1975M 40-4924BYTÓWKB GOCH BYTÓW00:45:5913.0500:04:36
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !157315Nowodworska Justyna-131985K 30-392BYTÓW000:47:0712.7300:04:43
#31 16396Barganska Justyna-161979K 30-395BYTÓW000:47:1312.7100:04:43
#32 169316Maszka Emilia-171984K 30-396BYTÓWOSP BORZYTUCHOM00:47:3212.6200:04:45
#33 183231Majkowski Stanisław164-1956M 60 i więcej4BYTÓWKB "GOCH" BYTÓW00:48:1912.4200:04:50
#34 191206Kluczewska Emilia-211984K 30-399BYTÓW000:48:4312.3200:04:52
#35 458118Jarzembińska Beata-1251966K 50-596BYTÓWK.B. "GOCH" BYTÓW01:11:238.4100:07:08
#36 21242Domaszk Zbigniew188-1973M 40-4946BYTÖW000:49:4012.0800:04:58
#37 241177Kaczmarek Aneta-311976K 40-497BYTÓWTENIS KLUB BYTÓW00:50:3311.8700:05:03
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13483Spierewka Rafał12-1992M 20-292BYTÓW000:37:3715.9500:03:46
#39 122439Socha Marek112-1978M 30-3946CHMIELNOWODNIK SZUWAREK00:45:3013.1900:04:33
#40 26283Pionk Rafał25-1984M 30-3912CHWASZCZYNO000:39:0715.3400:03:55
#41 2915Grala Marta-431993K 20-296CHWASZCZYNO000:53:0311.3100:05:18
#42 41249Lidzbarski Marcin39-1981M 30-3916CHWASZCZYNOKORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚĆI00:40:2414.8500:04:02
#43 298301Lewandowski Kuba-461990K 20-297CHWASZCZYNO000:53:2711.2300:05:21
#44 304227Podgórski Sławomir255-1972M 40-4971CHWASZCZYNOUBEZPIECZENIA CHWASZCZYNO00:53:3811.1900:05:22
#45 312443Sawczuk Marek261-1975M 40-4973CHWASZCZYNO000:54:1111.0700:05:25
#46 32424Dulewicz Magdalena-551987K 20-2911CHWASZCZYNONAVIGIUM RUNNING TEAM00:54:3311.0000:05:27
#47 327202Hewelt Joanna-571983K 30-3922CHWASZCZYNO000:54:3710.9900:05:28
#48 332203Hewelt Marek271-1974M 40-4979CHWASZCZYNO000:54:4110.9700:05:28
#49 112199Kasprzyk Paweł104-1990M 20-2924CHWASZCZYNO000:45:0913.2900:04:31
#50 375338Zakrzewska Iwona-791986K 30-3932CHWASZCZYNO000:57:5810.3500:05:48
#51 389106Kurnatowska Beata-851974K 40-4926CHWASZCZYNO000:59:1010.1400:05:55
#52 14788Banach Piotr135-1970M 40-4930CHWASZCZYNOCHWASZCZYNO BIEGA00:46:4712.8300:04:41
#53 4046Grala Mirosław309-1961M 50-5925CHWASZCZYNOUPS01:00:289.9200:06:03
#54 408218Piernicka Krystyna-961958K 50-594CHWASZCZYNO001:00:509.8600:06:05
#55 41981Bławat Michał317-1974M 40-4994CHWASZCZYNOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER01:01:569.6900:06:12
#56 423304Nosel Filip319-1998M 0-199CHWASZCZYNOCHWASZCZYNO BIEGA01:02:329.5900:06:15
#57 174459Szumlas Dariusz157-1977M 30-3962CHWASZCZYNO000:47:5012.5400:04:47
#58 440504Domaszk Krzysztof328-1986M 30-39132CHWASZCZYNO01:05:249.1700:06:32
#59 185226Liszewski Marek166-1979M 30-3967CHWASZCZYNOKS CHWASZCZYNO00:48:2712.3800:04:51
#60 1881Gutowski Damian169-1979M 30-3968CHWASZCZYNOCHWASZCZYNO BIEGA00:48:3612.3500:04:52
#61 444222Nosel Aleksandra-1161968K 40-4932CHWASZCZYNOCHWASZCZYNO BIEGA01:07:058.9400:06:43
#62 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 190179Kaczmarek-Byzdra Aleksandra-201974K 40-493CHWASZCZYNOBBL GDAŃSK00:48:3912.3300:04:52
#63 448370Ziębińska Beata-1181963K 50-595CHWASZCZYNO001:08:518.7100:06:53
#64 454364Zębrzuski Jaroslaw332-1973M 40-4996CHWASZCZYNOGREGORTRAVEL.COM01:09:578.5800:07:00
#65 461221Niewiadomski Jarosław334-1969M 40-4998CHWASZCZYNOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER01:14:178.0800:07:26
#66 462419Seroka Sławomira-1281966K 50-597CHWASZCZYNOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER01:14:178.0800:07:26
#67 46378Dering Sandra-1291992K 20-2922CHWASZCZYNOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER01:14:348.0500:07:27
#68 246313Nowak Mirosław215-1967M 40-4953CHWASZCZYNOCHWASZCZYNO BIEGA00:50:4711.8100:05:05
#69 26310Gmiński Mirosław226-1972M 40-4959CHWASZCZYNO000:51:5711.5500:05:12
#70 353193Krugiołka Paweł284-1987M 20-2949CIEPLEWO000:56:1810.6600:05:38
#71 49503Puzdrowski Daniel46-1993M 20-2914CZAPLE000:40:5414.6700:04:05
#72 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !33125Kozłowski Jerzy32-1957M 50-591CZARNA DĄBRÓWKA000:39:5115.0600:03:59
#73 253420Szyłejko Rafał220-1973M 40-4956CZECZEWOPOMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER00:51:3011.6500:05:09
#74 264366Zabrocki Radosław227-1974M 40-4960CZECZEWOCOM-DKM00:51:5711.5500:05:12
#75 401402Radecka-Mikulicz Liliana-931978K 30-3938DĄBROWAKORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCI00:59:5610.0100:06:00
#76 102346Wójcik Damian96-1970M 40-4921DARŁOWORUNNERSWALDE DARŁOWO00:44:4713.4000:04:29
#77 459404Reglińska Dorota-1261973K 40-4935DZIERŻĄŻNO001:13:268.1700:07:21
#78 218435Singer Marcin192-1982M 30-3981EGIERTOWO000:49:5412.0200:04:59
#79 852Banaś Sebastian81-1976M 40-4916ELBLĄG000:43:4213.7300:04:22
#80 118452Serafin Bartłomiej109-1982M 30-3944ELBLĄG000:45:2013.2400:04:32
#81 143374Wojciechowski Dariusz132-1976M 40-4928ELBLĄG000:46:3812.8700:04:40
#82 215297Otłowski Grzegorz189-1986M 30-3978ELBLĄG000:49:4712.0500:04:59
#83 237462Szwaba Grzegorz207-1983M 30-3988GARCZ000:50:2911.8900:05:03
#84 24373Wronka Cezary23-1986M 30-3910GDAŃSKINTEL RUNNERS / GT RAT00:38:4315.5000:03:52
#85 27166Jagniewski Bartosz26-1988M 20-295GDAŃSKPGE ATOM TREFL SOPOT00:39:1415.2900:03:55
#86 2850Badziong Mateusz27-1991M 20-296GDAŃSKINTEL RUNNERS / AZS UG00:39:1815.2700:03:56
#87 284500Gołąbek Łukasz244-1984M 30-39100GDAŃSKJEDZIEMY DO ODCIĘCIA☺00:52:4711.3700:05:17
#88 29448Szczykutowicz Tomasz28-1989M 20-297GDANSK000:39:3815.1400:03:58
#89 285440Tworkowski Sławomir245-1965M 50-5919GDAŃSK000:52:5211.3500:05:17
#90 300252Mańczak Ilona-481987K 20-298GDAŃSK000:53:2811.2200:05:21
#91 305320Pettke Nikodem256-2016M 0-197GDAŃSK000:53:3911.1800:05:22
#92 308427Syrewicz Paweł258-1993M 20-2945GDAŃSK000:53:4811.1500:05:23
#93 309410Socha Klaudia-511991K 20-2910GDAŃSK000:53:4811.1500:05:23
#94 311400Świsłowski Michał260-2016M 0-198GDAŃSK000:53:5911.1100:05:24
#95 60272Nawrocki Mariusz56-1974M 40-4910GDAŃSK000:41:3714.4200:04:10
#96 62244Pankowski Tomasz58-1974M 40-4911GDAŃSKBALTIC-STAR00:41:4114.3900:04:10
#97 318251Puchalski Janek266-1983M 30-39104GDAŃSKZKS OLIMPIA ELBLĄG00:54:2011.0400:05:26
#98 6783Dombrowski Radosław63-1979M 30-3927GDAŃSK000:42:2514.1500:04:15
#99 68450Szumski Waldemar64-1979M 30-3928GDAŃSKPADŁ NA RYJ TEAM00:42:2814.1300:04:15
#100 32680Dalke Jowita-561983K 30-3921GDAŃSK000:54:3610.9900:05:28

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności