Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Wiosenny 2016

Wyniki - 13 marca 2016, Chorzów

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
M
K
-
-
-
#1 14691621Łopatka KazimierzPIEKARY ŚL.MOSIRPolska1935M64+1300:08:217.2000:41:2601:21:291003-
#2 14481576Kurek EdwardKATOWICEPolska1939M64+1100:07:048.5000:33:5301:10:28995-
#3 8691422Pendolski FranciszekKATOWICEPolska1942M64+400:05:2811.0000:28:1100:53:45727-
#4 8821503Muszyński JanKATOWICEBBJMPolska1945M64+500:05:3610.7000:29:1700:53:56736-
#5 992573Holewa PiotrRADZIONKÓWPolska1945M64+700:05:4410.5000:30:2800:55:37801-
#6 975253Gogolin JerzyZABRZEPolska1947M64+600:05:3510.8000:27:2900:55:22792-
#7 1175526Starostka AndrzejKĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPolska1948M64+900:06:039.9000:31:1900:58:48902-
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7981148Dylla FranzTARNOW OPOLSKIPolska1948M64+300:05:2411.1000:27:0200:52:47674-
#9 1361809Dudkiewicz PiotrCHORZÓWPolska1950M64+1000:06:419.0000:34:3201:04:35965-
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !342650Skrzypski MarianRUDA ŚLĄSKAKRS TKKF "JASTRZĄB"RUDA ŚLĄSKAPolska1950M64+100:04:3513.1000:22:4500:45:46320-
#11 14661218Łogiewa AndrzejKATOWICEKB JÓZEFINKAPolska1950M64+1200:07:477.7000:37:5401:15:441001-
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !641417Bogdan RyszardKATOWICEPolska1951M64+200:05:1011.6000:26:3200:50:21568-
#13 1044210Antolak EdwardKATOWICETKKF SATURN CZELADŹPolska1951M64+800:05:4310.5000:28:1000:56:30830-
#14 359325Zawierucha JanŻORYPolska1952M50-642400:04:3713.0000:23:4100:46:06335-
#15 13851173Jeziorski JanKATOWICEPolska1952M50-649400:06:419.0000:32:5001:05:49976-
#16 12021093Król AntoniSIEMIANOWICE ŚLĄSKIENIEZRZESZONYPolska1952M50-648600:06:079.8000:30:1100:59:29911-
#17 1129845Tomeko JosefMARAS TEAMSlovakia1953M50-648000:05:5710.1000:31:3100:57:59876-
#18 1299178Krupa AndrzejCHORZÓWCHSBD "W RUCHU"Polska1953M50-649200:06:259.4000:32:4901:02:17944-
#19 10531054Grabowski ZbigniewBYTOMPolska1953M50-647500:05:5010.3000:30:2300:56:35837-
#20 8071600Jędrzejec KrzysztofKATOWICE1Polska1953M50-646000:05:2111.2000:26:4600:52:54680-
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 64365Kwieciak JarosławDĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolska1954M50-64300:03:5515.3000:19:5200:39:1363-
#22 1224481Kowalczyk TadeuszKRAKÓWPolska1954M50-648800:06:099.8000:30:5000:59:55919-
#23 2711415Ołdakowski LeszekKATOWICEPANEWNIKIPolska1954M50-642100:04:2713.5000:22:3200:44:30252-
#24 577384Florecki AndrzejGLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPolska1955M50-644200:04:5912.0000:24:5200:49:27521-
#25 1379904Parcz LucynaKLUCZEPolska1955K49+1400:06:438.9000:33:4301:05:31-406
#26 11261447Strzoda HenrykŁAZISKA GÓRNEPolska1955M50-647900:05:5610.1000:30:1500:57:53873-
#27 11301036Moćko GrzegorzKATOWICENIEZRZESZONYPolska1955M50-648100:05:5710.1000:29:4200:58:00877-
#28 1429951Rał ZdzisławaGLIWICEPolska1955K49+1700:07:078.4000:35:0001:09:35-441
#29 438749Cybula StanisławCHORZÓWPolska1955M50-643200:04:4312.7000:23:2400:47:13400-
#30 5601394Mielcarek LeszekBYTOMPolska1955M50-643900:05:0012.0000:25:3800:49:09507-
#31 818318Zelik BronisławSIEMIANOWICE ŚLĄSKIETSUNAMI BYTKÓWPolska1955M50-646200:05:2411.1000:28:3000:53:01688-
#32 401532Major StefanŻARKIAMBITNI AMATORZYPolska1956M50-642800:04:4012.8000:23:3300:46:42373-
#33 741950Pawłowski CzesławKATOWICEPolska1956M50-645500:05:1811.3000:26:5500:51:46637-
#34 618760Dziubdziela JarosławKATOWICEPolska1957M50-644700:05:0211.9000:24:4700:50:00550-
#35 625394Szul JózefŻORYPolska1957M50-644900:05:0611.7000:25:5900:50:06555-
#36 14281059Kapica MałgorzataSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAMPolska1957K49+1600:07:088.4000:37:0401:09:35-440
#37 1278329Palej LeszekZABRZEBIEGAJKOLOROWO.PLPolska1957M50-649000:06:179.5000:31:4701:01:26936-
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !621551Pytel JanuszSOSNOWIECSOKÓŁ ZAKOPANEPolska1958M50-64200:03:5515.3000:19:2800:39:1061-
#39 870555Szmit JerzySIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolska1958M50-646500:05:3010.9000:28:2400:53:45728-
#40 1461413Sidło MarekRUDA ŚLĄSKADRUŻYNA BIEGOWAPolska1958M50-649600:07:328.0000:38:0501:13:29998-
#41 484539Koziołek LudwikKATOWICEPolska1958M50-643500:04:4812.5000:24:2600:47:57439-
#42 1085514Kurkowska AldonaCHORZÓWŚCIEŻKI BIEGOWEPolska1959K49+700:05:5210.2000:29:3000:57:04-231
#43 1181277Salasowicz JerzyHANUSEKPolska1959M50-64700:04:0614.7000:20:1700:40:56114-
#44 154785Zapała RyszardKATOWICEPolska1959M50-641100:04:1214.3000:20:5100:42:02145-
#45 239126Fajer MarekMYSZKÓWZWIK MYSZKÓWPolska1959M50-641900:04:2413.6000:22:0800:43:58223-
#46 1009220Lachera BogdanZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPolska1959M50-647000:05:3910.6000:28:2500:55:54810-
#47 1022726Książek AndrzejMYSŁOWICEPolska1959M50-647100:05:4310.5000:29:0600:56:08818-
#48 1291232Gorol MarekMYSŁOWICETRAVOISPolska1959M50-649100:06:219.5000:32:0601:01:54940-
#49 794209Krupa KrzysztofSIEMIANOWICESIEMIANOWICEPolska1959M50-645800:05:2311.1000:27:1800:52:40671-
#50 1055229Kościelniak JózefŁAZISKA GÓRNEPolska1959M50-647600:05:4910.3000:29:1100:56:37838-
#51 301139Nowakowski ZenonZABRZEPolska1959M50-642300:04:3013.3000:22:3900:45:03280-
#52 1329615Solik KrystynaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolska1959K49+1300:06:329.2000:33:2701:03:22-374
#53 609513Mierzejewski MarekKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEKPolska1960M50-644500:05:0211.9000:24:4000:49:47545-
#54 1124219Lachera MarysiaZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPolska1960K49+800:05:5110.3000:28:4000:57:50-253
#55 416326Celarek JanuszSIEMIANOWICECREJZY MORNING RANNERSPolska1960M50-642900:04:4112.8000:24:4900:46:51385-
#56 185109Zielonka WieławKATOWICECOVERIS-POLSKAPolska1960M50-641400:04:1714.0000:21:0900:42:52174-
#57 1001414Sidło UrszulaRUDA ŚLĄSKADRUŻYNA BIEGOWAPolska1960K49+500:05:4610.4000:30:0300:55:47-195
#58 5021518Wolny ZdzisławCHORZÓWPolska1960M50-643700:04:4912.5000:24:4500:48:09454-
#59 10741517Wolna IrenaCHORZOWPolska1960K49+600:05:4310.5000:28:4400:56:54-226
#60 576268Gałązka MarekŚWIĘTOCHŁOWICEPolska1961M50-644100:05:0411.8000:26:0200:49:25520-
#61 6601139Hańczur JanBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolska1961M50-645200:05:0711.7000:25:5900:50:34581-
#62 934511Sajda TosiaKATOWICEMANHATTAN27Polska1961K49+400:05:3710.7000:29:3000:54:35-167
#63 208646Połeć JerzyRUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPolska1961M50-641500:04:2213.8000:21:3400:43:35193-
#64 368964Królikowski WojciechMIKOŁÓWPolska1962M50-642500:04:3713.0000:23:0100:46:12344-
#65 11411023Tomala KrystianSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolska1962M50-648200:05:5610.1000:29:5600:58:18884-
#66 11581390Góralczyk KrystianORZESZEDOMSILPolska1962M50-648400:06:0110.0000:30:2600:58:33892-
#67 1169554Sarecki MarianROKITNO SZLACHECKIEPolska1962M50-648500:06:049.9000:31:5000:58:45898-
#68 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 658652Szeszko DorotaBYTOMKRS.TKKF.JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPolska1962K49+300:05:0511.8000:25:4900:50:33-79
#69 149630Fijałkowski ZbigniewŚWIĘTOCHŁOWICEKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPolska1962M50-641000:04:1114.3000:20:3700:41:51140-
#70 423914Nogły JanuszCHORZÓWPolska1962M50-643000:04:4112.8000:23:4000:46:54389-
#71 12221567Zemła KrzysztofPolska1962M50-648700:06:099.7000:30:2000:59:53918-
#72 983518Niesler MarianBYTOMNIEZRZESZONYPolska1962M50-646800:05:3510.7000:29:0200:55:26795-
#73 10521376Mrożek ZbigniewDĄBROWA GÓRNICZABRAKPolska1962M50-647400:05:4410.5000:28:2100:56:35836-
#74 8631424Pytlarz MarekCHORZÓWPolska1963M50-646400:05:2910.9000:28:2100:53:43722-
#75 1152566Zgoda BogusławSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEFIRANY-ASIA.PLPolska1963M50-648300:05:5410.2000:30:1400:58:27891-
#76 4271359Błaszczyński MarekKATOWICEHENIA - KATOWICEPolska1963M50-643100:04:4212.8000:23:0600:46:59392-
#77 7241179Maras LadislavMARAS TEAMSlovakia1963M50-645300:05:1811.3000:28:1400:51:31628-
#78 485798Rogowicz PiotrDĄBROWA GÓRNICZATRUCHTACZ MYSŁOWICEPolska1963M50-643600:04:4812.5000:24:0600:47:58440-
#79 1258735Szczotka IlonaKATOWICEPolska1963K49+1200:06:179.6000:32:3201:00:48-330
#80 788734Szczotka AndrzejKATOWICEPolska1963M50-645700:05:2411.1000:28:5000:52:36668-
#81 8251Stawowski BogumiłKATOWICEPolska1964M50-64400:03:5815.1000:19:5000:39:4479-
#82 6301182Słupik KrzysztofTARNÓWPolska1964M50-645000:05:0711.7000:26:1400:50:10560-
#83 1168556Sarecka DanutaROKITNO SZLACHECKIEPolska1964K49+1000:06:049.9000:31:5000:58:44-271
#84 659651Szeszko MarekBYTOMKRS.TKKF.JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPolska1964M50-645100:05:0511.8000:25:4900:50:33580-
#85 1631132Stec JerzyZABRZEUM ZABRZEPolska1964M50-641200:04:1414.2000:21:1300:42:16153-
#86 173405Kuchta MirosławKATOWICEPolska1964M50-641300:04:1514.1000:21:2100:42:29163-
#87 1256294Piątek IrenaPTAKOWICEPolska1964K49+1100:06:119.7000:30:5901:00:47-328
#88 10451024Woźniak MarekWOJKOWICEPOGORIA BIEGAPolska1964M50-647300:05:4810.3000:29:3100:56:30831-
#89 1309548Szendzielorz BogusławRADLINPolska1964M50-649300:06:259.4000:31:0201:02:39949-
#90 81057Warzecha WojciechPIEKARY ŚLĄSKIEPolska1964M50-646100:05:1911.3000:25:1200:52:55682-
#91 8201358Osada LeszekSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolska1964M50-646300:05:2311.1000:27:0900:53:03690-
#92 99412Motyl PiotrKATOWICEPolska1965M50-64600:04:0115.0000:19:5900:40:0896-
#93 38126Sokół AdamKATOWICEFUCHS OIL TEAMPolska1965M50-642600:04:3812.9000:22:4100:46:23355-
#94 1413681Smyła EwaŁĄKAPolska1965K49+1500:06:588.6000:35:0701:07:47-428
#95 136480Kowal AndrzejKONOPISKAKS CITY CROSS CZESTOCHOWAPolska1965M50-64900:04:0914.5000:20:4200:41:29128-
#96 3921065Pędowski WojciechGLIWICEINDYWIDUALNIEPolska1965M50-642700:04:4012.9000:23:1700:46:37365-
#97 14491217Paradowski KrzysztofKATOWICEKB JÓZEFINKAPolska1965M50-649500:07:208.2000:34:5301:11:13996-
#98 1236658Gajos AndrzejJAWORZNOPolska1965M50-648900:06:109.7000:31:2001:00:12924-
#99 214605Kałuski JarosławSTRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPolska1965M50-641600:04:2213.7000:21:4700:43:40198-
#100 470743Gojny MariuszRYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPolska1965M50-643300:04:4612.6000:24:5100:47:42425-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności