Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Błękitna Wstęga Balatonu

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Wodzisław Śląski

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13Kosek PawełTychywww.pawelkosek.com1991M100:39:31-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !289Bartuś Adrian1992M100:39:32-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 396Szmajduch MariuszMysłowiceSilesia Runners Club1986M200:40:15-3
#4 48Gibiec PrzemysławGoleszówMKS Centrum Dzięgielów/ Olza Cieszyn1990M100:40:40-4
#5 54Wolnik MateuszLyskiMOSiR ŁAZISKA GÓRNE1991M100:40:51-5
#6 67Bednorz KamilRybnikNight Runners1995M100:40:52-6
#7 727Mutwil OliwierWodzisław Śląski1999M100:42:10-7
#8 89Jagieła AdamSiemianowice ŚląskieKRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska1973M300:42:31-8
#9 984Kowalik DamianMysłowiceKS Chromik Mysłowice1994M100:43:21-9
#10 1039Lesik KrzysztofWodzisław ŚląskiFORMA Wodzisław Śląski1974M300:43:27-10
#11 1173Krupa PrzemysławMnichBiegiem przez Chybie1983M200:43:43-11
#12 1214Bartosik KrzysztofWodzisław ŚląskiForma1991M100:43:44-12
#13 131Sokołowski MarekMysłowice-WesołaRMD MONTRAIL TEAM1969M300:43:50-13
#14 1450Wróbel MarcinPAWŁOWICEMTB Pressing TEAM1983M200:44:02-14
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15108Pastorova PetraOSTRAVA1977K200:44:141-
#16 1647Kuczok MirosławWodzisław ŚląskiWodzisławska Akademia Biegania/Forma Wodzisław Śląski1972M300:44:29-15
#17 1733Skiba RyszardRACIBÓRZ1976M300:44:35-16
#18 18139Kuśka AdamRybnikGTT GLIWICE/ SULIS HOKO TEAM1992M100:44:47-17
#19 1952Kubala TomaszMARKLOWICEMTB PRESSING TEAM1975M300:44:55-18
#20 20126Boruta Adrian1981M200:44:59-19
#21 2175Proksa RobertMysłowice1964M400:45:33-20
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !225Kobierska AgnieszkaGLIWICEAZS AWF KATOWICE1980K200:45:462-
#23 2370Miśkiewicz Mariusz1981M200:46:14-21
#24 2430Rębisz MariuszRacibórzEASY RUN RACIBÓRZ1971M300:46:17-22
#25 25114Kulesza ŁukaszRybnik1985M200:46:23-23
#26 2617Krzon IreneuszRuda ŚląskaKRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska1966M400:46:38-24
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 276Bielecka DominikaWodzisław Śląski1994K100:46:423-
#28 2821Bełc PawełMKS-MOSM BYTOM1999M100:47:11-25
#29 29124Noga KrystianWodzisław Śląski1982M200:47:26-26
#30 3059Warło Agata1997K100:47:384-
#31 3116Mencewicz Paweł1972M200:47:58-27
#32 3243Musiolik MartinRacibórz1991M100:48:19-28
#33 3363Pastwa GrzegorzUltra Beskid Sport1971M300:48:20-29
#34 3422Bielińska MonikaPrzyszowicePrzyszowice Runner's1983K200:48:265-
#35 3510Stachowski IreneuszWODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI1974M300:48:36-30
#36 3671Szczypka PiotrChybieBIEGIEM PRZEZ CHYBIE1989M100:48:43-31
#37 3794Majewski ArkadiuszWodzisław ŚląskiWodzisławska Akademia Biegania/Forma Wodzisław Śląski1972M300:48:46-32
#38 3857Stempel GrzegorzWodzisław Śl.1989M100:49:06-33
#39 3944Wilk WojciechWodzisław ŚląskiROSSBIEGANI1983M200:49:11-34
#40 4048Witala TomaszŻory1977M200:49:19-35
#41 412Skalska AnnaBYTOMFESTIWAL BIEGOWY w Krynicy1980K200:49:436-
#42 4269Święczyk KrzysztofChybie-MnichBIEGIEM PRZEZ CHYBIE1985M200:49:45-36
#43 4342Mojżysz CzesławPszów1958M400:49:52-37
#44 4465Kuś TomaszMarklowice1981M200:50:00-38
#45 4540Dzierzenga ArturJastrzębie zdrój1978M200:50:31-39
#46 4698Masny MichałRydułtowy1989M100:51:13-40
#47 4741Kuczera MarekMarklowice1979M200:51:15-41
#48 4834Bierski Jan1962M400:51:33-42
#49 4919Olbrich Artur1985M200:51:36-43
#50 5054Pysz GrzegorzŻoryHRmax Żory1975M300:51:43-44
#51 51116Gadaj GrzegorzRadlinRadlinioki w biegu1986M200:51:46-45
#52 5231Rębisz AgnieszkaRacibórzEASY RUN RACIBÓRZ1973K300:51:567-
#53 5328Ostrowski BartoszCzyżowice1984M200:51:57-46
#54 54100Rencz MałgorzataOrzesze1974K300:52:078-
#55 5591Sobik AndrzejCzyżowice1978M200:52:12-47
#56 5625Knura PiotrMarklowiceForma Wodzisław Śląski/Wodzisławska Akademia Biegania1966M400:52:19-48
#57 57109Jasiak ArturWodzisław Śląski1988M100:52:26-49
#58 5820Deńca JanRudnik1953M500:52:38-50
#59 5915Bartosik SebastianWodzisław Śląski1986M200:53:09-51
#60 6037Grabarczyk DamianŚwierklany1981M200:53:15-52
#61 6149Reichert AndrzejUjazdZawisza Stara Kuźnia1951M500:53:23-53
#62 62115Trzaskalik PiotrRybnik1974M300:53:45-54
#63 6323Bieliński ArturPrzyszowicePrzyszowice Runner's1986M200:53:51-55
#64 6467Gorzolnik AdamSyrynia1994M100:54:15-56
#65 65104Kuryło ZenonRybnikSBD Energetyk Rybnik1966M400:54:16-57
#66 6638Sutkowski MarcinŚwierklanyAkademia Biegania Świerklany1988M100:54:32-58
#67 67106Musioł AndrzejCzyżowice1986M200:54:47-59
#68 68122Dzierzęga Łukasz1983M200:54:51-60
#69 69119Jabłoński Tomasz1974M300:54:53-61
#70 70105Jakubik DawidWodzisław Śląski1989M100:54:57-62
#71 7186Hejna MichałSkrzyszów1986M200:55:04-63
#72 7211Kruk Jakub1979M200:55:05-64
#73 7388Kaliciak TomaszRYBNIKEASY RUN RACIBÓRZ1960M400:55:19-65
#74 74102Baranowski PawełWrocławITMZM 20161984M200:55:38-66
#75 7512Kończak Maciej1970M300:55:42-67
#76 7682Bernat KrzysztofWodzisław ŚląskiWodzisławska Akademia Biegania1969M300:55:48-68
#77 7799Smołka KamilRydułtowy1989M100:55:58-69
#78 7878Nawrocki ZbigniewWodzisław Śląski1975M300:56:02-70
#79 7962Kuczera PawełŚwierklany2001M100:56:08-71
#80 8068Kościelniak WiolettaRudziczka1980K200:56:109-
#81 81127Brauner WojciechWodzisław Śląski1982M200:56:12-72
#82 82123Buchalik MarianRydułtowy1970M300:56:19-73
#83 8385Chrzan Tadeusz1960M400:57:12-74
#84 8483Nawrat MonikaChałupki1988K100:57:4310-
#85 8545Zdancewicz WieńczysławWodzisław Śląski1965M400:57:59-75
#86 86135Kiszka ZbigniewJastrzębie-ZdrójMTB Pressing Team / KSRG Zofiówka1973M300:58:09-76
#87 8781Lis GrzegorzRacibórz1975M300:58:42-77
#88 8832Niedzielko GrzegorzJastrzębie-ZdrójMTB PRESSING TEAM1989M100:58:54-78
#89 89110Pośpiech KarolSyryniaForma Wodzisław1954M500:59:01-79
#90 9064Parzych KatarzynaRybnik1976K300:59:0911-
#91 9129Miketa Marek1973M300:59:26-80
#92 9253Zdziebło AdamŻoryOctagon Team1974M300:59:38-81
#93 93128Połomski GrzegorzRydułtowy1980M201:00:14-82
#94 9474Mikołajczyk RafałMnichBiegiem przez Chybie1981M201:00:19-83
#95 9593Majewska RenataWodzisław ŚląskiWodzisławska Akademia Biegania1974M301:00:2012-
#96 96129Połomska EdytaRydułtowy1977M201:00:2513-
#97 9761Kuczera TadeuszŚwierklany1960M401:01:35-84
#98 9877Bernat KatarzynaWodzisław ŚląskiWodzisławska Akademia Biegania1973K301:01:4114-
#99 9955Kaptur WojciechWodzisław ŚląskiKRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski1947M501:01:56-85
#100 100137Pala ZuzannaPszczyna2004K101:02:4115-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności