Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Bieg Biegamy z Ekonomikiem

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Słupsk

Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !145Borychowski Mariusz1972MTUPOT USTKA (POL)-1100:13:38
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2107Jefimczyk Norbert1999MSSI AKTYWNI DAMNICA (POL)U (1),-2200:13:51
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3203Wieczorek Alan2000MGimnazjum nr 5 (POL)U (2),-3300:14:53
#4 410Golański Krzysztof1986M7 BOW (POL)-4400:15:06
#5 5188Kamieniecki Rafał1979MTUPOT USTKA (POL)-5500:15:19
#6 619Nagórek Kamil1983MNight Runners Słupsk (POL)-6600:15:22
#7 7103Kurkul Przemek1995MKB Bryza Postomino (POL)-7700:15:38
#8 825Gajewski Andrzej1977MSSI AKTYWNI DAMNICA (POL)-8800:15:44
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !962Karolak Anna1985KSłupsk (POL)1-100:15:46
#10 1082Rodziński Damian1978MSTOPA SŁUPSK (POL)-9900:15:50
#11 11102Kurkul Janek1999MZespół Szkół Budowlanych (POL)U (3),-101000:15:50
#12 1240Cerapiński Maciej1982MSłupsk (POL)-111100:15:55
#13 13202Zduński Maciej1985MSłupsk (POL)-121200:16:13
#14 14192Schulz Tomasz1984MSzulik Team (POL)-131300:16:31
#15 15184Prus Mikołaj1993MSłupsk (POL)-141400:16:33
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16221Wieleba Marlena1988KKB Tupot Ustka (POL)2-200:16:33
#17 1758Gierczak Pawel1981MSłupsk (POL)-151500:16:36
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18136Karolak Asia1985Kstopa (POL)3-300:16:38
#19 19215Wilkowski Wojciech1966MSSI AKTYWNI DAMNICA (POL)-161600:16:45
#20 20224Wrzachol Piotr1996MUSTKA (POL)U (4),-171700:16:45
#21 21212Żylicz Paweł1993MSTOPA Słupsk (POL)-181800:16:59
#22 22150Nowak Piotr1990MKORZYBSKIE REKINY (POL)-191900:17:02
#23 23135Lewna Weronika2001KSłupsk (POL)U (5),4-400:17:07
#24 24195Pryzwan Łukasz1981MSłupsk (POL)-202000:17:08
#25 25145Stramel Piotr1966MSłupsk (POL)-212100:17:08
#26 2696Komorowski Mateusz1994MLębork (POL)-222200:17:20
#27 2734Gawron Maciej2000MBieganie - pozytywny nałóg (POL)U (6),-232300:17:21
#28 28219Werra Krzysztof1969MKlub Przyjaciół Zdrowia Słupsk (PO-242400:17:24
#29 29143Szuta Andrzej1979MMARKOS SPORT TEAM (POL)-252500:17:25
#30 3011Borecki Antoni2005MSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W SU (7),-262600:17:26
#31 31105Lelukiewicz Rafał1983MPiast Słupsk (POL)-272700:17:31
#32 3283Żandarmowski Piotr1987MMARKOS SPORT TEAM (POL)-282800:17:42
#33 33134Jakima Szymon1983MSłupsk (POL)-292900:17:48
#34 3427Foit Hubert2001MGimnazjum nr 5 (POL)U (8),-303000:17:55
#35 3512Borecki Grzegorz1978MSZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W S-313100:18:08
#36 36220Wach Mateusz1997MI LO w Słupsku (POL)U (9),-323200:18:14
#37 371Vu Cao Mateusz1999MSłupsk (POL)U (10),-333300:18:19
#38 38164Szczygieł Kacper2000MGimnazjum nr 5 (POL)U (11),-343400:18:21
#39 3959Gierczak Piotr1983MUSTKA (POL)-353500:18:22
#40 40108Kasprowicz Małgorzata1981KGim4/Stopa Słupsk (POL)5-500:18:28
#41 41133Luty Radosław1993MSłupsk (POL)-363600:18:35
#42 4257Gorczyński Sebastian1982MUSTKA (POL)-373700:18:35
#43 43209Ziółkowska Monika1988KSłupsk (POL)6-600:18:39
#44 44171Ratajczyk Monika1984KStrzelinko (POL)7-700:18:43
#45 45187Niwiński Grzegorz1958M(POL)-383800:18:47
#46 4633Binkowski Krzysztof1989MCastorama Team Słupsk (POL)-393900:18:48
#47 47183Ostaszewski Emil1980MSłupsk (POL)-404000:18:51
#48 48208Zieleniewicz Weronika1999KSłupsk (POL)U (12),8-800:18:52
#49 4997Kijewski Przemysław1987MSłupsk (POL)-414100:18:54
#50 50207Wyszomirski Marek1985MSłupsk (POL)-424200:19:03
#51 51124Michalak Piotr2002MGimnazjum nr 5 (POL)U (13),-434300:19:14
#52 52167Szarek Paweł1984MUSTKA (POL)-444400:19:14
#53 5326Borkowski Paweł2002MGimnazjum nr 5 (POL)U (14),-454500:19:18
#54 547Hostyński Adam1991MAkademia Pomorska w Słupska (P-464600:19:19
#55 5556Czerwiński Waldemar1985MMARKOS SPORT TEAM (POL)-474800:19:24
#56 56128Krupiński Daniel1976MSłupsk (POL)-484900:19:27
#57 5760Tomiński Rafał1988MSłupsk (POL)-495000:19:29
#58 5824Cischke Michał1978MCiemino (POL)-505100:19:29
#59 5989Łakomski Wojciech1987M(POL)-515200:19:30
#60 60177Kościesza Michał1988MUSTKA (POL)-525300:19:32
#61 6135Gugała Robert1998MSłupsk (POL)U (15),-535400:19:38
#62 62152Sarwiński Adrian2001MSłupsk (POL)U (16),-545500:19:46
#63 6315Dwulit Dominik1994MKORZYBSKIE REKINY (POL)-555600:19:49
#64 64118Kowal Wiktoria2001KSTOPA Słupsk (POL)U (17),9-900:19:50
#65 65132Luty Łukasz1983MSłupsk (POL)-565700:19:50
#66 66111Kawka Rafał2001MGimnazjum nr 5 (POL)U (18),-575800:19:50
#67 67117Kowal Zbigniew1977MSTOPA Słupsk (POL)-585900:19:51
#68 68213Wencławski Michał1993MAragorTeam (POL)-596000:19:52
#69 69199Rutecka Sylwia1982KTUPOT USTKA (POL)10-1000:19:55
#70 7049Budynek Filip1999MSłupsk (POL)U (19),-606100:19:59
#71 71104Kurkul Karol1990MPałówko (POL)-616200:19:59
#72 72130Prędki Grzegorz1985M(POL)-626300:20:01
#73 73174Ptaszek Paweł1980MGimnazjum nr 5 (POL)-636400:20:02
#74 7485Konobrodzki Piotr1965MSłupsk (POL)-646500:20:10
#75 75100Majchrzak Artur1973MKS Damnica (POL)-656600:20:11
#76 7632Hryhorowicz Joanna1979KNight Runners Słupsk (POL)11-1100:20:17
#77 77156Napieralski Piotr1977MGRZESŁAW USTKA (POL)-666700:20:18
#78 78166Roziewicz Dominik2001MGimnazjum nr 5 (POL)U (20),-676800:20:24
#79 7984Jarynkiewicz Maciej1985MSłupsk (POL)-686900:20:24
#80 80123Kotecka Oliwia2002KGimnazjum nr 5 (POL)U (21),12-1200:20:28
#81 81181Staniaszek Bogusław1952MTUPOT Usstka (POL)-697000:20:32
#82 82211Turczyn Grzegorz1970MNight Runners Słupsk (POL)-707100:20:34
#83 83218Traczyk Dominika2000KGimnazjum nr 5 (POL)U (22),13-1300:20:46
#84 8414Kotusiewicz Karol1989MPotęgowo (POL)-717200:20:47
#85 85147Pudło Paweł1972MNight Runners Słupsk (POL)-727300:20:48
#86 86180Kucharski Tomasz1974MSłupsk (POL)-737400:20:50
#87 874Czerwiński Rafał1978MSłupsk (POL)-747500:20:53
#88 88141Woźniak Monika1980Ksiemianice (POL)14-1400:20:55
#89 89144Szymańczak Marek1982MSłupsk (POL)-757600:20:59
#90 90153Pacek Gabrysia2001KSłupsk (POL)U (23),15-1500:20:59
#91 9188Łakomska Wanda1955K(POL)16-1600:21:01
#92 92168Szmigiero Arkadiusz1974MW.P.K.SŁOŃ TEAM (POL)-767700:21:06
#93 9390Mułyk Paweł1986MNight Runners Słupsk (POL)-777800:21:10
#94 94158Przymorski Waldemar1971MUSTKA (POL)-787900:21:11
#95 95122Maciejewski Krzysztof1988MPLOiRR (POL)-798000:21:12
#96 96165Rombalska Julia1997KSłupsk (POL)U (24),17-1700:21:16
#97 9744Grebienik Andrzej1974MSłupsk (POL)-808100:21:20
#98 98101Krygier Ireneusz1979M(POL)-818200:21:25
#99 99114Kul Maksymilian2002MGimnazjum nr 5 (POL)U (25),-828300:21:28
#100 10055Grota Mariusz1980MSłupsk (POL)-838400:21:28

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności