Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Nasza Dycha

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Gostyń

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 101565Marcin RoszakKB MIŚ BOREK WLKP.borek wielkopolski1980M303493-00:43:2600:43:23
#2 102141Grzegorz RaszewskiGostyń1966M50894-00:43:3000:43:28
#3 103298Bartosz Michalakciacho team triathlonŚrem1979M303595-00:43:3500:43:33
#4 104317Karol KaczmarekPożegowoGostyń1996M201696-00:43:3600:43:32
#5 105216Łukasz WikierskiGB Wielkopolscy BiegaczePoznań1979M303697-00:43:3600:43:33
#6 106389Kamil LiberekPoznań1984M303798-00:43:3700:43:30
#7 107562Maciej PiechowiakHSHGDąbrówka1979M303899-00:43:3700:43:37
#8 108387Karol GrzeszczakGostyń1973M4035100-00:43:3700:43:33
#9 109292Michał Chudzińskichudy teamNochowo1976M4036101-00:43:4000:43:36
#10 110453Przemek JanickiStraż Pożarna GostyńGostyń1980M3039102-00:43:4100:43:37
#11 111510Krzysztof Zakrzewski3:33 TEAMPalędzie1971M4037103-00:43:4300:43:37
#12 112242Bartosz ŁabędzkiRydzyna1982M3040104-00:43:4500:43:44
#13 113570Marcin WojtkowiakBIEGAJ Z KROBIĄKrobia1999M164105-00:43:4500:43:43
#14 114125Michał BanaszakRydzyna1985M3041106-00:43:4800:43:47
#15 115172Tomasz HertmanowskiKOŚCIANKościan1970M4038107-00:43:5000:43:47
#16 116489Przemysław NapierajSiemowo1987M2017108-00:43:5100:43:50
#17 117462Sławomir MarzecSW GostyńGostyń1986M3042109-00:43:5200:43:47
#18 118109Roman MarciniakPoznań1976M4039110-00:44:0000:43:54
#19 119439Aleksander JagodzińskiGostyń1976M4040111-00:44:0600:44:06
#20 120127Szczepan RabiegaLeszno1975M4041112-00:44:1000:44:09
#21 121164Marcin KoniecznyGostyń1979M3043113-00:44:1600:44:11
#22 122450Przemysław TomaszewskiGostyń1969M4042114-00:44:1900:44:13
#23 12373Lucjan ŚwistekNETBOX BIEGAGostyń1972M4043115-00:44:2000:44:15
#24 124209Łukasz FryskaPoznań1985M3044116-00:44:2300:44:12
#25 125171Krzysztof HertmanowskiKOŚCIANKościan1972M4044117-00:44:2500:44:23
#26 126134Krzysztof SwornowskiGiG Runnerspoznań1975M4045118-00:44:2700:44:22
#27 127114Jarosław KalakKS KrotoszKrotoszyn1981M3045119-00:44:3000:44:24
#28 128206Mariusz KnieSucha1979M3046120-00:44:3400:44:29
#29 129307Zbigniew ZajączkowskiMamy Biegamy Wsparcie TechniczneKpmorniki1981M3047121-00:44:3700:44:23
#30 130211Dariusz NaskrętPiaski Biegają / TRPiaskiPiaski1984M3048122-00:44:3900:44:34
#31 131384Patryk DąbrowskiPoznań1981M3049123-00:44:4200:44:38
#32 132567Michał JędryczkowskiBIEGAJ Z KROBIĄKrobia1975M4046124-00:44:4400:44:39
#33 133327Hubert MichalakNiagara fitness clubDrzymałowo1997M165125-00:45:0000:44:57
#34 13465Dariusz DzikowskiGostyń1977M3050126-00:45:0200:45:00
#35 135406Jacek StrabelKomorniki1980M3051127-00:45:0300:44:54
#36 136150Tomasz HojnyPoznań1979M3052128-00:45:0400:45:00
#37 137280Mariusz MarciniakMarwinPiaski1975M4047129-00:45:0500:44:49
#38 13878Jarosław NehringJW 1517Leszno1971M4048130-00:45:0900:45:08
#39 139540Marcin GródzińskiMostowej ReprezentantGostyń1984M3053131-00:45:1000:45:04
#40 14059Piotr MatysikWiry1984M3054132-00:45:1100:45:07
#41 141507Maciej NowackiStraż Pożarna GostyńStary Gostyń1983M3055133-00:45:1300:45:08
#42 142444Michał DzierlaGostyńGOSTYŃ1992M2018134-00:45:1400:45:09
#43 143544Zbigniew MajewskiBIEGAJ Z KROBIĄKROBIA1985M3056135-00:45:1700:45:13
#44 144123Mateusz SzklannyDolsk1993M2019136-00:45:1900:45:15
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 145546Izabela BanaszczakTGV Runing TeamKościan1984K303-900:45:2000:45:12
#46 146484Aleksander Adamiak1 RWT SPSwarzędz1974M4049137-00:45:2100:45:17
#47 147313Mikołaj MazurekPogorzela1990M2020138-00:45:2200:45:05
#48 14866Marcin MellerLuboński Klub BiegaczaLuboń1983M3057139-00:45:2200:45:17
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 149513Jolanta JeżKlub biegacza365 GostyńGostyń1976K403-1000:45:2300:45:20
#50 15051Dariusz SzymczakGostyń1975M4050140-00:45:2600:45:19
#51 15113Kamil TomczakUKS Biskupianka Stara KrobiaKrobia2000M166141-00:45:3000:45:30
#52 152267Bartosz NowickiPoznań1983M3058142-00:45:3000:45:27
#53 153549Robert ChudyGostyń1972M4051143-00:45:3400:45:24
#54 154188Karol KałużnyKS KROTOSZ KROTOSZYNKrotoszyn1984M3059144-00:45:3800:45:29
#55 155465Michał WłodarczykKoźmin BiegaKoźmin Wielkopolski1996M2021145-00:45:3900:45:30
#56 15684Arkadiusz TylińskiLeszno1966M509146-00:45:4000:45:39
#57 157446Łukasz PorzucekGRUPA BIEGOWA ROZBIEGANY RAWICZRawicz1978M3060147-00:45:4300:45:32
#58 158504Marek PienieżnyKoźmin BiegaKOŹMIN WIELKOPOLSKI1982M3061148-00:45:4500:45:36
#59 159487Marcin BorowczykKoźmin BiegaKoźmin Wlkp.1978M3062149-00:45:4700:45:39
#60 160120Edyta BiernackaGostyń1979K304-1100:45:4700:45:44
#61 161345Bronisław MatylaSPINKO LesznoRydzyna1965M5010150-00:45:4800:45:44
#62 162226Piotr KarmanŚrem1981M3063151-00:45:5000:45:43
#63 163379Adam GrelakWolsztyńska Akademia BiegowaWolsztyn1983M3064152-00:46:0900:46:06
#64 164479Paweł WojciechowskiGostyń1976M4052153-00:46:1500:46:09
#65 165227Przemysław WoźniakWingPoznań1975M4053154-00:46:2000:46:06
#66 166461Adam PerłaNaramowice BiegająPoznań1977M3065155-00:46:2300:46:17
#67 16740Marcin GurdekRehauŚrem1976M4054156-00:46:2600:46:26
#68 168520Pawel DębickiSZKARADOWO1969M4055157-00:46:3300:46:23
#69 169511Maciej LemanDrużyna SzpikuPoznań1970M4056158-00:46:3600:46:19
#70 170486Michał WachowiakMarillion Solo RunnerStrzelce Małe1980M3066159-00:46:3600:46:22
#71 171301Andrzej DajewskiStare Oborzyska1959M5011160-00:46:4100:46:35
#72 172196Sebastian GrzegorzKościan1976M4057161-00:46:4500:46:39
#73 173429Tomasz StrzodaJaraczewo1971M4058162-00:46:4600:46:37
#74 174279Mirosław Garzełdycha drzymały rakoniewiceRakoniewice1982M3067163-00:46:4600:46:32
#75 175516Tomek KaszyńskiLuboń1978M3068164-00:46:5100:46:45
#76 176215Maciej PopekWŁOCŁAWEK1977M3069165-00:46:5300:46:49
#77 177354Anna JarczyńskaMosina biegaMosina1976K404-1200:46:5500:46:49
#78 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17824Tadeusz CzajkaTarnowo Podgórne1956M601166-00:46:5500:46:49
#79 179356Stanisław MenzelRunners Power ŚremŚrem1965M5012167-00:46:5700:46:49
#80 180410Jakub MarciniakUKS Jedynka GostyńGostyń2000M167168-00:47:0000:46:53
#81 181325Paulina BartkowiakKB SUKCES ŻMIGRÓDŻmigród1993K205-1300:47:0100:46:57
#82 182333Robert GrabkowskiKB SUKCES ŻMIGRÓDŻMIGRÓD1969M4059169-00:47:0300:47:00
#83 183118Artur TomaszewskiBorek Wlkp.1984M3070170-00:47:0500:46:53
#84 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !184420Wadim SielutinKB Lew LegnicaLegnica1956M602170-00:47:0500:47:01
#85 185158Witold Klupadaleszyn1976M4060172-00:47:0900:47:03
#86 186291Lidia WajszczakGB Wielkopolscy Biegacze, Sporty Walki GostyńPiaski1992K206-1400:47:0900:47:04
#87 18794Dawid Turbańskikunowo1984M3071173-00:47:1100:47:00
#88 188512Krzysztof KluczykGostyńGostyń1975M4061174-00:47:1300:47:03
#89 189121Slawomir Kóskaczempiń1978M3072175-00:47:2000:47:10
#90 190263Michał JóśkowiakSamotny WilkGrodzisk Wielkopolski1978M3073176-00:47:2100:47:13
#91 191126Marek WójcikWójcik biega teamWierzbno1974M4062177-00:47:2700:47:22
#92 19242Jarosław SowińskiTeraz Tulce My BiegamyTulce1963M5013178-00:47:3000:47:30
#93 19393Sławomir StróżykRogowo1982M3074179-00:47:3000:47:21
#94 1946Sławomir MrózBorek Wlkp.1979M3075180-00:47:3100:47:14
#95 195581Remigiusz KrzyżańskiKościan1962M5014181-00:47:3400:47:28
#96 19647Szymon SteczkoPoznań1969M4063182-00:47:3400:47:13
#97 197556Fryderyk WróbelMUKS Białe Tygrysy JarocinJarocin1979M3076183-00:47:3600:47:26
#98 198102Adrian KozaczekGostyńGostyń1988M2022184-00:47:3600:47:24
#99 199113Tomasz JankowskiMaPiTo SpeedKsiąż Wielkopolski1985M3077185-00:47:3800:47:27
#100 20055Zbigniew FiebichLUCKY LUKILeszno1976M4064186-00:47:4100:47:37

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności