Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Nasza Dycha

Wyniki - 3 kwietnia 2016, Gostyń

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 301500Sławomir BukGostyń1981M30102269-00:52:0800:51:52
#2 302157Beata IwańskaBrylant KórnikPoznań1976K4012-3300:52:0800:51:50
#3 303518Dawid KasprzakŚrem1978M30103270-00:52:1400:51:49
#4 304320Jacek MalkiewiczKSU WielichowoWielichowo1969M4098271-00:52:1600:52:01
#5 305321Przemysław FechnerKościan1982M30104272-00:52:1600:52:00
#6 306335Małgorzata MatuszewskaRunner's PowerŚrem1975K4013-3400:52:1800:52:11
#7 307372Jacek PawlickiPROMYKŚREM1959M5020273-00:52:1800:52:08
#8 308186Natalia GembickaPoznań1984K3011-3500:52:3600:52:10
#9 309471Lidka KasperskaGROTNIKI1977K3012-3600:52:3800:52:34
#10 310286Magdalena ZuterMUKS SZOK BOJANOWOBojanowo1979K3013-3700:52:3900:52:33
#11 311407Andrzej KnychałaGostyń1986M30105274-00:52:4200:52:26
#12 312223Alicja ŁocmanCONNECTOR TEAMLuboń1980K3014-3800:52:4700:52:32
#13 313303Tomasz PiętaTOPFARMLuboń1977M30106275-00:52:4800:52:30
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !314578Hannelore SółkowskaXII LO im M.C.SkłodowskiejPoznań1958K502-3900:52:5200:52:41
#15 315219Karol NawrotRawicz1982M30107276-00:52:5600:52:48
#16 316466Arkadiusz StachowiakGostyń1980M30108277-00:53:0500:52:44
#17 31783Aleksandra NycGostyń1995K2010-4000:53:0600:53:04
#18 318506Krzysztof KoniecznyKONIECZNY RUNNING TEAMGostyń1996M2040278-00:53:0800:52:49
#19 319230Agata Byszkiewicz-GreczukKSA Fitness Zone ŚremŚrem1983K3015-4100:53:1000:52:50
#20 320539Krzysztof MałyszekGostyń1978M30109279-00:53:1200:52:57
#21 321417Wojciech KuflińskiJARACZEWO BIEGAJaraczewo1981M30110280-00:53:1400:53:04
#22 32214Anna KukawkaUKS Biskupianka Stara KrobiaRawicz1977K3016-4200:53:1800:53:11
#23 323541Jacek RatajskiKrotoszyn1967M4099281-00:53:1900:52:57
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !324572Monika LisieckaBIEGAJ Z KROBIĄKrobia2000K162-4300:53:2500:53:17
#25 325248Łukasz MerczyńskiMasłowo1994M2041282-00:53:3000:53:11
#26 32672Marcin TalmaGB Wielkopolscy BiegaczePiaski1991M2042283-00:53:3300:53:30
#27 327505Tomasz PrzymusDolsk1978M30111284-00:53:4200:53:39
#28 328151Roman ChudyKłoda1958M5021285-00:53:4600:53:43
#29 329423Wioleta MatyjaRunner's PowersŚrem1976K4014-4400:53:4600:53:39
#30 330380Marek Zgoła-0Psarskie1975M40100286-00:53:4700:53:40
#31 33154Marek GrześRunner's PowerŚrem1958M5022287-00:53:4700:53:40
#32 332277Mateusz BlaszkaLuboń1989M2043288-00:53:5300:53:53
#33 333495Łukasz Burkiewicz- -Pudliszki1973M40101289-00:53:5600:53:38
#34 334225Tobiasz BrillPEKHOWrocław1985M30112290-00:53:5700:53:35
#35 335257Marcin HebelNiechlów1982M30113291-00:54:0300:53:56
#36 336179Iza DąbrowskaMUD GOATSPoznań1977K3017-4500:54:0400:53:50
#37 337398Marta MałeckaPoznań1989K2011-4600:54:0500:53:57
#38 338268Jagoda GrzempowskaGostyń1991K2012-4700:54:0800:53:57
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33967Monika KalitkaGostyń1997K163-4800:54:0900:54:01
#40 340441Tomasz OchlińskiJARACZEWO BIEGAJaraczewo1972M40102292-00:54:1100:54:01
#41 341132Dagmara SeńLeszno1982K3018-4900:54:1200:53:50
#42 342391Michał SztulKrzywińKrzywiń1957M5023293-00:54:1200:53:55
#43 343474Marcin NowakPSP GostyńGostyń1974M40103294-00:54:1500:54:00
#44 344367Mirosław WaluśKrobia1956M604295-00:54:2200:54:13
#45 3459Magdalena DanekPoznań1974K4015-5000:54:2600:54:15
#46 346575Estera WasiakKrobia1994K2013-5100:54:3000:54:21
#47 347382Marcin GembalskiNETBOX BIEGAGostyń1981M30114296-00:54:3400:54:27
#48 348434Magdalena WenderskaBIEGAJ Z KROBIĄKrobia1986K3019-5200:54:3600:54:28
#49 349529Danuta DominiakStarkówiec Piatkowski1971K4016-5300:54:4000:54:32
#50 350385Olech BestrzyńskiCzłapak RobakowoGądki1971M40104297-00:54:4200:54:27
#51 35174Przemysław BidermanBIDUS BIEGAGostyń1987M2044298-00:54:4200:54:27
#52 352459Magda WalenczakMaratończyk PoznańLWÓWEK1984K3020-5400:54:4800:54:38
#53 353340Piotr SłojewskiSwarzędz1973M40105299-00:54:5400:54:32
#54 354551Ireneusz BukowskiSW GostyńGostyń1973M40106300-00:55:0000:54:35
#55 355142Michał WaleńskiPiaski1982M30115301-00:55:0100:54:49
#56 356273Marcin Bukgliwice1988M2045302-00:55:0400:54:48
#57 357289Maciej RelewiczPoznan1979M30116303-00:55:1000:54:56
#58 35897Mariusz RychłyBrzezie1982M30117304-00:55:1000:55:01
#59 359115Marta ChudzińskaALFA TEAMGostyń1999K164-5500:55:1300:55:01
#60 360116Paweł ChudzińskiAFLA TEAMGostyń1972M40107305-00:55:1400:55:02
#61 361515Małgorzata HofmanRąbiń1994K2014-5600:55:2300:55:10
#62 362365Fabian BrychcyWolsztyńska Akademia BiegowaWolsztyn1977M30118306-00:55:2500:55:11
#63 363559Adrian WolnyALBANNERSGostyń1987M2046307-00:55:2700:55:14
#64 364165Paulina KaźmierczakGostyń1991K2015-5700:55:3000:55:17
#65 365274Ireneusz BartkowiakPoznań1973M40108308-00:55:3200:55:16
#66 36650Sławomir PrzybylakUKS BISKUPIANKA,GTS CITIUS,SW GOSTYŃGostyń1979M30119309-00:55:3800:55:13
#67 367442Łukasz Matysiakmiejska górka1973M40109310-00:55:3900:55:29
#68 368399Agnieszka WilczyńskaNesthornPOZNAŃ1979K3021-5800:55:4900:55:36
#69 369396Błażej WilczyńskiNesthornPOZNAŃ1978M30120311-00:55:4900:55:36
#70 370584Piotr KaczorCzachorowo1978M30121312-00:55:5000:55:34
#71 371324Natalia Szutta-HegenbartWolsztyńska Akademia BiegowaSiedlec1976K4017-5900:55:5100:55:38
#72 372194Konstancja Lissewskarewor.wordpress.comPoznań1986K3022-6000:55:5600:55:41
#73 373237Waldemar GłowackiOdolanów1974M40110313-00:55:5800:55:35
#74 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !374491Aleksandra WolnaWORUBAPoznań1956K601-6100:56:1500:56:08
#75 375411Natalia MachowinaNETBOX BIEGAGostyń1987K2016-6200:56:1800:56:09
#76 376353Adam Roszczak33 BLTPoznań1975M40111314-00:56:2000:56:08
#77 377130Krzysztof GórkiewiczGostyń1957M5024315-00:56:2400:56:07
#78 378364Magdalena ŁopaczykLeszno1983K3023-6300:56:3400:56:21
#79 379571Patrycja KasztelanBIEGAJ Z KROBIĄŻytowiecko1997K165-6400:56:4500:56:37
#80 380445Anna RogalaGostyń1990K2017-6500:56:4800:56:24
#81 381193Hanna KaźmierczakKobiety biegająŚrem1976K4018-6600:56:5100:56:30
#82 382326Radek TomczakDolsk1961M5025316-00:56:5200:56:32
#83 383375Łukasz KończakPudliszki1989M2047317-00:57:0000:56:37
#84 384550Dariusz SztajerJarocinJarocin1973M40112318-00:57:0600:57:01
#85 38598Paweł DąbrowskiWielkopolscy BiegaczePoznań1975M40113319-00:57:1600:56:51
#86 386440Izabela BajerPoznan1971K4019-6700:57:2300:57:07
#87 387295Karolina KaniewskaPogorzela1984K3024-6800:57:2400:57:22
#88 388220Gabriela TeterPoznań1981K3025-6900:57:3000:57:19
#89 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 389342Jolanta OlszewskaWolsztyńska Akademia BiegowaWolsztyn1962K503-7000:57:3700:57:24
#90 390296Marta ZielińskaKB Maniac PoznańCzerwonak1987K2018-7100:57:4300:57:31
#91 391576Weronika WasiakKrobia1991K2019-7200:57:4300:57:34
#92 392184Waldemar DominiakKonin1985M30122320-00:57:5300:57:42
#93 393201Przemysław LeśniewiczLeszno1983M30123321-00:57:5700:57:37
#94 394199Józef NowakBBC SKÓRZEWOSKÓRZEWO1955M605322-00:58:0000:57:56
#95 395485Maciej NiemierŚremŚrem1965M5026323-00:58:0700:57:47
#96 39652Ewelina KaźmierskaSporty Walki GostyńGostyń1977K3026-7300:58:0700:57:58
#97 397100Monika KubiakGostyń1988K2020-7400:58:0800:57:50
#98 398492Robert IdkowiakGostyń1971M40114324-00:58:1200:57:45
#99 399412Adam PiętaTop FarmLUBOŃ1975M40115325-00:58:1200:57:50
#100 400582Joanna PosiłaMosina1979K3027-7500:58:1400:57:50

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności