Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Gdansk #215

Wyniki - 9 kwietnia 2016, Gdansk

Cityzen_ General
Msc
Kat
M
K
-
#1 107Adam BorekVM40-4450.55 %00:27:1291-
#2 19Adam BorskiVM40-4467.73 %00:20:2718-42.195 Wejherowo
#3 149Adam PolinceuszVM60-6454.29 %00:30:20111-
#4 90Adam SaganowskiVM35-3951.92 %00:25:3377-
#5 165Agata NosekJW11-1442.40 %00:37:04-50
#6 168Agnieszka FedorowiczVW40-4440.57 %00:37:43-52
#7 157Agnieszka KlimczakVW35-3947.51 %00:31:51-42
#8 164Agnieszka MachalicaVW35-3943.91 %00:34:28-49
#9 88Agnieszka TurskaVW35-3959.17 %00:25:16-12
#10 154Andrzej DurajczykVM55-5950.05 %00:31:30114-
#11 145Andrzej KęprowskiVM45-4949.74 %00:29:11109-
#12 24Andrzej KlewekVM35-3965.04 %00:20:5022-
#13 39Andrzej LustykVM50-5470.04 %00:21:4537-
#14 151Anna CirockaVW40-4450.05 %00:30:44-39
#15 141Anna GierszewskaJW15-1752.40 %00:28:51-33
#16 138Anna GruźlewskaSW30-3451.72 %00:28:39-30Tygrysy Pomorskie
#17 95Antoni GazarkiewiczVM60-6463.99 %00:25:4482-
#18 4Arkadiusz Marek KalinowskiVM45-4976.46 %00:18:334-Tygrysy Pomorskie
#19 129Artur KutzmannVM35-3946.92 %00:28:06104-Blue Media Team
#20 5Artur SzymańskiVM45-4976.31 %00:18:435-LOTOS Running Team
#21 142Aurelia MakowskaSW25-2951.12 %00:28:57-34
#22 114Bartosz FilipowiczVM40-4449.70 %00:27:2894-Intel Runners
#23 63Bartosz PisVM40-4459.39 %00:23:3160-Biegowyswiat.pl
#24 21Bartłomiej ZyntekVM35-3965.99 %00:20:3219-
#25 113Basia FilipowiczJW1062.14 %00:27:28-20
#26 98Beata RomanowskaVW50-5464.80 %00:26:11-15
#27 160Bogumiła TrojanowskaVW50-5451.99 %00:33:03-45
#28 13Bogusław PergołVM40-4472.26 %00:19:2813-GIWK Running Team
#29 106Bolesław SosnowskiVM65-6963.54 %00:27:0990-OJ TKKF Rozstaje Gdansk
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Cezary WronkaSM30-3471.85 %00:18:002-
#31 137Dagmara PiotrowskaVW45-4955.57 %00:28:35-29
#32 17Damian FijołekSM20-2463.69 %00:20:2016-
#33 146Danuta Spiczak BrzezińskaVW50-5458.85 %00:29:12-37
#34 72Daria BobaSW25-2961.50 %00:24:04-7
#35 91Dariusz SuskiVM45-4956.32 %00:25:3478-
#36 83Dariusz WeberVM45-4957.91 %00:24:5274-
#37 7Dawid SkowrońskiSM25-2967.95 %00:18:597-
#38 46Dawid ŻyłowskiSM18-1959.79 %00:22:0344-
#39 135Dominik SzwedJM1055.58 %00:28:24108-Biegowyswiat.pl
#40 162Dominika BiegajVW40-4446.01 %00:33:26-47
#41 118Dominika GołębiewskaSW20-2453.53 %00:27:39-22
#42 56Dorian HorstenJM11-1462.71 %00:22:3753-
#43 76Edward MorozowskiVM50-5461.79 %00:24:1568-
#44 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14Elżbieta TuwalskaVW35-3975.89 %00:19:46-1LKS Zantyr Sztum
#45 161Ewa PopielSW30-3444.56 %00:33:15-46
#46 125Ewa TymińskaVW55-5967.50 %00:27:57-24
#47 68Ewelina SobiechSW20-2461.71 %00:23:59-5
#48 47Filip KisielińskiSM18-1959.74 %00:22:0445-
#49 96Gaweł SzydłowskiSM20-2449.87 %00:25:5283-
#50 55Grzegorz SzymańskiVM35-3958.46 %00:22:3352-
#51 28Grzegorz WiśniewskiJM15-1764.03 %00:21:0526-
#52 23Hubert KowalikVM35-3963.88 %00:20:4621-
#53 163Inga WyrzykowskaJW1054.48 %00:34:27-48
#54 117J.M. Pia Regan-JasińskiVW55-5966.41 %00:27:38-21Biegowyswiat.pl
#55 80Jakub FedorowiczVM40-4455.68 %00:24:3171-
#56 37Jakub JaroszSM18-1961.03 %00:21:3635-TKKF Koszalin
#57 53Jan WabnicVM50-5465.60 %00:22:2950-
#58 134Janek SkopczyńskiJM11-1452.35 %00:28:24107-Biegowyswiat.pl
#59 121Jarek SkopczyńskiVM35-3948.41 %00:27:4798-Biegowyswiat.pl
#60 153Joanna KorchutSW30-3447.62 %00:31:13-40
#61 143Justyna BujakSW30-3451.12 %00:28:59-35KUJATT Runners Team
#62 58Kacper Maciej KukierSM18-1958.12 %00:22:4155-
#63 126Kacper Piotr PorczykJM1058.39 %00:28:00102-
#64 59Kamil DanilewiczVM35-3957.74 %00:22:5056-
#65 150Kamil IlkiewiczVM35-3944.10 %00:30:30112-
#66 57Kamil SzulcJM11-1462.57 %00:22:4054-
#67 144Karolina WszeborowskaSW20-2450.80 %00:29:08-36
#68 120Kasia SkopczyńskaVW35-3954.17 %00:27:47-23Biegowyswiat.pl
#69 148Katarzyna PszczółkowskaSW25-2949.44 %00:29:56-38
#70 156Katarzyna Sempołowicz-LipskaVW40-4448.32 %00:31:50-41Thomson Reuters
#71 66Kinga ZielińskaSW18-1962.31 %00:23:50-4
#72 97Kornelia WiśniewskaVW40-4459.20 %00:25:59-14
#73 45Krystian Łukasz MatusiakSM30-3458.79 %00:22:0043-
#74 119Krzysztof Jan TymińskiVM65-6961.71 %00:27:4197-
#75 51Krzysztof JędrzejewskiVM35-3959.63 %00:22:1549-
#76 22Krzysztof KlawikowskiSM30-3463.52 %00:20:3920-
#77 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Krzysztof KotowskiSM30-3471.29 %00:18:243-
#78 54Krzysztof PliszkaVM35-3959.73 %00:22:3151-
#79 34Krzysztof WeissVM50-5469.74 %00:21:1932-
#80 73Kuba KarolewiczJM11-1460.21 %00:24:0566-
#81 77Leszek CudnowskiVM45-4958.05 %00:24:2669-
#82 35Leszek SikorskiSM30-3460.59 %00:21:2433-
#83 101Leszek WoronowiczVM50-5456.27 %00:26:5286-
#84 38Lukasz OzorowskiSM30-3460.09 %00:21:4336-
#85 104Maciej DrapellaVM50-5455.32 %00:27:0588-Biegowyswiat.pl
#86 15Maciej GachSM30-3465.74 %00:19:5114-Pomorze Biega i Pomaga
#87 147Maciej PogorzelskiVM40-4447.40 %00:29:13110-Straszyn Biega
#88 108Maciej Tomasz CherekVM40-4451.29 %00:27:1492-
#89 132Magdalena CzapaVW40-4455.09 %00:28:21-26
#90 140Magdalena Kiedrowicz-KopećVW45-4956.32 %00:28:46-32
#91 79Magdalena KochalskaSW18-1961.13 %00:24:29-9
#92 12Marcin Hubert KawalowskiVM35-3968.25 %00:19:1912-
#93 40Marcin KoniecznySM30-3459.57 %00:21:4638-
#94 6Marcin WietechaSM25-2968.50 %00:18:506-
#95 25Marek KisielińskiVM45-4968.40 %00:20:5323-
#96 78Marek PawłowskiVM40-4456.57 %00:24:2970-Akademia Biegania
#97 110Mariola Grażyna GrabowskaVW45-4959.41 %00:27:16-17KS Pidrina Gdynia
#98 42Mariusz WiktorzakSM30-3459.54 %00:21:5540-
#99 111Marta JuruśSW20-2454.25 %00:27:17-18
#100 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 52Marta Kaminska-OlczakSW30-3466.77 %00:22:19-3

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności