Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Morpol Bike Challenge

Wyniki - 10 kwietnia 2016, Łysomiczki

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 10199Petk Jerzy1956M-5+JGR PETK (POL)-871000:41:549601:10:59
#2 1027Bieńkowski Tomasz1974M-4K04 (POL)-882300:42:1810201:11:25
#3 103276Pałubicki Łukasz2000M-1Słupsk (POL)-89700:42:2110401:11:28
#4 1048Bierka Wojciech1974M-4K04 (POL)-902400:42:1910301:11:30
#5 105122Zawistowski Sylwester1975M-4Gdańsk (POL)-912500:42:2310501:11:42
#6 10633Kamionka Klaudia1993K-1LEW Lębork (POL)15-900:42:029801:11:47
#7 107255Kierun Dawid1996M-2(POL)-921700:42:2710601:12:43
#8 108106Strzembowicz Mariusz1981M-3Słupsk (POL)-933400:42:079901:12:44
#9 109124Zielinska Marzena1972K-2Apteki Dom Leków (POL)16-700:43:2110901:13:52
#10 11029Jastrzębski Sylwester1974M-4K04 (POL)-942600:44:0211301:14:01
#11 1114Babicz Bartłomiej1972M-4Gdańsk (POL)-952700:43:3011101:14:12
#12 11237Kondratowicz Katarzyna1979K-2Team MUSTANG Pasłęk (POL)17-800:43:1010801:14:14
#13 11318Ferenc Radosław1982M-3TRI Force Słupsk (POL)-963500:44:4211901:14:58
#14 11489Piramowicz Bartosz1983M-3Łeba (POL)-973600:44:1511501:14:59
#15 11556Kwiatkowski Jarosław1974M-4Słupsk (POL)-982800:44:0111201:15:05
#16 11653Kuras Tomasz1966M-4Słupsk (POL)-992900:43:2411001:15:09
#17 11791Pliszka Kamil1978M-3Sztum (POL)-1003700:44:1211401:15:23
#18 118247Knuth Stanisław1976M-3Dębnica Kaszubska (POL)-1013800:44:5312001:15:39
#19 11961Leszczuk Tomasz1983M-3Słupsk (POL)-1023900:44:4011801:15:45
#20 120103Skierka Grzegorz1984M-3Kwasowo (POL)-1034000:45:3312501:16:10
#21 121115Wąchnicka Justyna1980K-2Szczecin (POL)18-900:45:1512201:16:49
#22 122123Zgliński Michał1974M-4Gdańsk (POL)-1043000:45:1712301:17:19
#23 123102Sitek Tomasz1978M-3Gdańsk (POL)-1054100:45:2512401:17:37
#24 12441Kowalczyk Tomasz1976M-3Słupsk (POL)-1064200:46:1512901:17:57
#25 12567Maliszewska Ola1967K-2Słupsk (POL)19-1000:46:1212801:18:13
#26 126229Lipiński Grzegorz1971M-4Domtel-Sport (POL)-1073100:45:5612701:18:17
#27 127261Moroń Tomasz1976M-3(POL)-1084300:46:4313201:19:46
#28 128112Ślepski Kajetan2004M-1VO2max MTB Team (POL)-109800:44:2711701:19:47
#29 12926Jakubek Aleksandra1971K-2VO2max MTB Team (POL)20-1100:44:2411601:19:47
#30 130268Bożek Mateusz1988M-2(POL)-1101800:45:3412601:20:03
#31 13184Ociepa Jacek1971M-4Warszawa (POL)-1113200:47:4313301:20:59
#32 13238Kopka Przemysław1975M-4Podole Małe (POL)-1123300:46:3813001:21:13
#33 133257Kerlin Łukasz1994M-2(POL)-1131900:46:4313101:21:27
#34 134120Zaniewski Grzegorz1975M-4Kobylnica (POL)-1143400:44:5912101:22:35
#35 13516Dobosz Romuald1951M-5+KB "Tupot" Ustka (POL)-1151100:49:0813401:23:55
#36 13652Kunowski Jakub2001M-1Słupsk (POL)-116900:50:1013601:25:39
#37 13779Mrugalski Stanisław1964M-5+MTS Hamer Miastko (POL)-1171200:51:0213701:25:45
#38 13832Kalinowski Krzysztof1979M-3Słupsk (POL)-1184400:51:3214001:26:07
#39 139226Piramowicz Maciej1986M-2Łeba (POL)-1192000:51:2613901:26:19
#40 14097Rowiński-Kolas Tomasz1973M-4STOPA SŁUPSK (POL)-1203500:49:5113501:26:22
#41 141266Chyliński Andrzej1976M-3(POL)-1214500:52:1614201:26:59
#42 14224Grota Mariusz1980M-3Słupsk (POL)-1224600:51:1213801:27:12
#43 14364Łukasik Renata1961K-2Gdynia (POL)21-1200:52:1414101:28:34
#44 14448Kubiak Paweł1982M-3Dębnica Kaszubska (POL)-1234700:54:1414401:31:46
#45 145118Wicik Agnieszka1973K-2Słupsk (POL)22-1300:55:3214501:35:48
#46 14681Myszk Edmund1956M-5+Sela Bike Kaszuby (POL)-1241300:55:3414601:35:49
#47 147278Olczyk Paweł1976M-3Słupsk (POL)-1254800:54:0914301:36:22
#48 14834Karkut Dariusz1966M-4MTS Hamer Miastko (POL)-1263601:07:3914701:52:20
#49 14935Karkut Monika1973K-2MTS Hamer Miastko (POL)23-1401:07:4414801:53:51
#50 1503Banasiński Andrzej1955M-5+Słupsk (POL)-1271401:09:3114901:56:54
#51 151231Szapłyko Andrzej1945M-5+MLKS Baszta Bytów (POL)-1281501:09:5115002:01:39
#52 -27Jakusz Przemysław1985M-3NYPEL REDA----
#53 -104Slater Christian1978M-3Słupsk----
#54 -250Wiczk Arkadiusz1982M-3MLKS Baszta Bytów----
#55 -281Roppel Rafał1980M-3Gdańsk----

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności