Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Orlen Warsaw Marathon - Bieg OSHEE

Wyniki - 24 kwietnia 2016, Warszawa

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
5
Km
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !124003Muteti Daniel Muindi1994MMachakos Athletic Club (KEN)-100:14:20100:28:53
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !224005Maiyo Hillary Kiptum1994MBenedek Team (KEN)-200:14:21200:28:58
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 324019Kulka Szymon1993MGmina Ropa (POL)-300:14:38500:29:47
#4 420273Mwangi Joel Maina1985MBenedek Team (KEN)-400:14:37300:30:04
#5 521976Rusyuk Yuriy1987MSK 'KOVEL' - LKB Rudnik (UKR)-5-00:30:06
#6 621104Kabat Damian (Rezygnacja Open)1989MChemik Elektrownia Puławy (POL)-600:14:44600:30:24
#7 721659Pramau Uladzislau1984MDinamo (BLR)-700:14:37400:30:25
#8 824001Demczyszak Mateusz1986MWKS Śląsk (POL)-800:15:012300:30:30
#9 921973Savchuk Ruslan1986MSK KOVEL -LKB RUDNIK (UKR)-900:15:011800:30:30
#10 1021818Didovodiuk Dmytro1987MMK Luchesk-LKB Rudnik (UKR)-1000:15:001600:30:39
#11 1121884Yushchanka Maksim1990MRun4Fun.by2 (BLR)-1100:15:001500:30:39
#12 1221095Starzynski Andrzej1990MChemik Elektrownia Puławy (UKR)-1200:15:00900:30:39
#13 1321820Grytsak Iurii1985MMK Luchesk-LKB Rudnik (UKR)-1300:15:001300:30:39
#14 1421853Lohish Artsiom1990MRun4Fun (BLR)-1400:15:001400:30:39
#15 1519870Verkhavodkin Henadz1983MGrodnooblsport (BLR)-1500:15:012100:30:39
#16 1620986Kern Artur1980MChemik Elektrownia Puławy (POL)-1600:15:001000:30:39
#17 1719984Tsetserukou Ihar1978MGrodnooblsport (BLR)-1700:15:012200:30:40
#18 1821680Rybak Sergii1986MMK Luchesk-LKB Rudnik (UKR)-1800:15:001700:30:40
#19 1921977Prykhodko Viktor1988MSK 'KOVEL' - LKB Rudnik (UKR)-1900:15:012000:30:40
#20 2021974Potockiy Anton1984MSK KOVEL -LKB RUDNIK (UKR)-2000:15:00800:30:40
#21 2121883Slavenski Ilya1984MRun4Fun.by2 (BLR)-2100:15:001200:30:40
#22 2220108Kaptserau Yury1987MGrodnooblsport (BLR)-2200:15:011900:30:40
#23 2321103Kowalski Marek1991MChemik Elektrownia Puławy (POL)-2300:15:001100:30:40
#24 2421819Pechnikov Ruslan1988MMK Luchesk-LKB Rudnik (UKR)-2400:14:59700:30:42
#25 2520457Jastrzębski Kamil1992MADIDAS RUNNERS (POL)-2500:15:232400:31:14
#26 2620114Hramatouski Dzmitry1986MGrodnooblsport (BLR)-2600:15:232700:31:14
#27 2720757Oskierko Łukasz1989MADIDAS RUNNERS (POL)-2700:15:232600:31:25
#28 2822091Stajniak Bartłomiej1991MASICS FRONTRUNNER POLSKA (PO-2800:15:232500:31:28
#29 2921852Litouchyk Siarhei1988MRunforfun.by2 (BLR)-2900:15:302800:31:47
#30 3020733Mielewczyk Piotr1990MADIDAS RUNNERS (POL)-3000:15:393000:31:55
#31 3121305Wasiewicz Krzysztof1992MDECATHLON (POL) ASICS-31-00:32:02
#32 3222011Raczyński Paweł1990MSklep Biegacza Running (POL)-3200:15:403200:32:02
#33 3318305Nożyński Dariusz1980Mdcs.pl (POL)-3300:15:393100:32:10
#34 3418446Nosarzewski Konrad1991MSzukam Sponsora (POL)-3400:16:043400:32:15
#35 3524002Szymański Tomasz1986MJW 2399 Świętoszów (POL)-35-00:32:21
#36 3624159Krochmal Paweł1993M(POL)-3600:15:423300:32:47
#37 3722067Sobas Jacek1985MRunnersclub.pl (POL)-37-00:32:49
#38 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3824014Savina Nina1993KBiałoruś (BLR)1-00:16:304400:32:59
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3924011Napieraj Dominika1991KCITY TRAIL Team (POL)2-00:16:304200:32:59
#40 4021532Wojtczak Andrzej1996MLKS Osuchów (POL)-38-00:33:01
#41 4118972Skinulis Aurimas1982MSeta (LTU)-3900:16:123700:33:02
#42 4214739Raczyński Mikołaj1992MBydgoszcz (POL)-4000:16:053500:33:03
#43 4321132Nowak Rafał1975MCKS Budowlani Częstochowa (POL)-41-00:33:09
#44 4422070Misiewicz Michał1995Msklepbiegowy.com (POL)-42-00:33:15
#45 4520233Baran Mateusz1993MWarszawiaky (POL)-4300:16:143800:33:18
#46 4620236Dzerazenka Dzmitry1986MRun4Fun II (POL)-4400:16:073600:33:20
#47 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4724016Trzaskalska Izabela1988KAZS UMCS Lublin (POL)3-00:16:304300:33:27
#48 4820322Polak Sebastian1980MKB ActiveSports Warszawa (POL)-4500:16:445100:33:27
#49 4919794Chebet Agnes1992KBenedek Team (KEN)4-00:16:304100:33:32
#50 5021195Lamparski Zbigniew1987MMKB Dreptak (POL)-46-00:33:34
#51 5120196Bratukhin Andrei1991MRun4Fun II (BLR)-4700:16:435000:33:35
#52 5219793Barsosio Stellah Jepngetich1993KBenedek Team (KEN)5-00:16:293900:33:36
#53 5316343Kumolka Michał1994MJW1517/AGAD izolacje (POL)-4800:16:536100:33:36
#54 5424013Somava Iryna1990KBiałoruś (BLR)6-00:16:304500:33:41
#55 5522061Kazikowski Karol1988MRunnersclub.pl (POL)-4900:16:536000:33:47
#56 5620192Bratukhin Mikhail1989MRun4Fun II (BLR)-5000:16:294000:33:48
#57 5721756Rawski Mateusz1982M(POL)-5100:16:546300:33:48
#58 5824009Pliś Renata1985K(POL)7-00:16:334600:33:51
#59 5916310Pawełczak Mateusz1995MMWMR Run (POL)-5200:16:465200:33:51
#60 6015937Stankiewicz Radosław1989MAmbitious Runners Team (POL)-5300:16:465300:33:52
#61 6120870Chamadanau Aliaksei1983MRun4Fun II (BLR)-5400:16:434900:33:53
#62 6221786Sadrak Michał1987M(POL)-5500:16:475700:33:53
#63 6321486Florek Fabian1985MTeam Kopeć (POL)-56-00:33:53
#64 6412637Wąsicki Sebastian1988MAmbitious Runners Team (POL)-5700:16:475500:33:57
#65 6519165Giżyński Przemysław1979MTKKF Płock (POL)-5800:16:384700:33:59
#66 6616092Mocek Daniel1996MDobrzankowow (POL)-5900:17:037000:33:59
#67 6716500Babik Filip1996MENTRE.PL Team (POL)-6000:17:026900:33:59
#68 6822092Feifer Bartosz1988MWolsztyńska Akademia Biegowa /-6100:16:546200:34:02
#69 6920912Michalak Mateusz1987MNamysłów (POL)-6200:16:475600:34:04
#70 7021108Krygier Krzysztof1991MMagellan S.A. - Spieszsiepowoli.pl-63-00:34:09
#71 7120582Kurek Piotr1981MSportgas Running Team (POL)-6400:17:006400:34:09
#72 7213674Grądzki Wojciech1991MENTRE.PL Team (POL)-6500:17:026800:34:10
#73 7319795Kwamboka Teresaflavious1988KBenedek Team (POL)8-00:16:485800:34:13
#74 7413876Ostaszewski Arkadiusz1993MEYEYE Polska (POL)-6600:17:408700:34:21
#75 7516114Karolkiewicz Daniel1986MENTRE.PL Team (POL)-6700:17:137600:34:22
#76 7622012Baranow Łukasz1992MAlbatrosy (POL)-6800:17:238000:34:26
#77 7719442Obara Przemysław1995MPŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT (POL)-6900:17:227900:34:28
#78 7822119Glinka Szymon1992MSBRT (POL)-7000:16:485900:34:34
#79 7917408Wieczorek Dariusz1969MLegionowo (POL)-71-00:34:34
#80 8016214Podstawka Piotr1987MMKB Dreptak (POL)-7200:17:026700:34:34
#81 8121525Luft Mikołaj1985MLuft Tri Team (POL)-7300:17:006500:34:36
#82 8222021Ochal Olga1985KASICS / LŁKS PREFBET ŚNIADOWO9-00:16:414800:34:37
#83 8314592Wilkinson Elliott2000MABU DHABI (NZL)-7400:16:465400:34:42
#84 8417240Pietrzak Andrzej1975MPabianice (POL)-7500:17:016600:34:46
#85 8513628Mikulski Tomasz1996MKM AKTYWNI Sochaczew (POL)-7600:17:097200:34:52
#86 8617241Oleksiewicz Maurycy1982MSound Garden Hotel (POL)-7700:17:187800:35:05
#87 8722206Jagielska Ewa1982KOTWOCK MIASTO Z KLIMATEM (P10-00:17:047100:35:06
#88 8817336Ogrodnik Maciej Napoleon1997MMKS MOS Wroclaw (POL)-7800:17:238100:35:06
#89 8920024Karasek Jakub1990MENTRE.PL Team (POL)-7900:17:459400:35:12
#90 9024010Broniatowska Katarzyna1990KKS AZS AWF KRAKÓW (POL)11-00:17:107400:35:15
#91 9111593Łęczycki Arkadiusz1983MGreater Pruszków Track Club (POL)-8000:17:368600:35:18
#92 9215702Tokarski Piotr1995MKrępa (POL)-8100:17:429000:35:20
#93 9322079Kaczmarek Monika1989K(POL)12-00:17:248200:35:21
#94 9421874Gomez Zoila1979KIn The Arena (USA)13-00:17:258300:35:23
#95 9518501Omielan Wojciech1994MFMW runners (POL)-82-00:35:23
#96 9622053Graczyk Adrian1988Mbiegi.wlkp (POL)-8300:17:107300:35:23
#97 9715830Dymek Sebastian1982MBiegaj z Dymkiem Medic Park Tea-8400:17:449300:35:27
#98 9821377Sychowicz Łukasz1977M(POL)-85-00:35:27
#99 9921657Karaliou Jauhien1989MBeRunner (BLR)-86-00:35:28
#100 10020035Zych Marek1988MTKKF Płock (POL)-87-00:35:31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności