Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Bieg Przodownika

Wyniki - 1 maja 2016, Dąbrowa Górnicza

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1141Nowak Andrzej1-1979SosnowiecTriathlon XTEAM00:16:31
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2282Kamiński Dominik2-1979Dąbrowa GórniczaHarpagan Sosnowiec00:17:08
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3259Wróblewski Jan3-1980Aleksandrów ŁódzkiRozbiegamy to miasto - Czechowice Dz.00:17:09
#4 4287Wiśniewski Piotr4-1983BEDZINFjordNansenTuttu.pl Team00:17:19
#5 5278Martini Dawid5-1991Lędziny00:17:45
#6 6189Stolarz Piotr6-1977Dąbrowa Górniczasrs aktywna Dąbrowa00:17:45
#7 760Głowiak Lech7-1985Katowicedoliniarze.com00:17:49
#8 850Formicki Rafał8-1995ZawiercieVictoria Zawiercie00:17:51
#9 9143Pająk Michał9-1982Dąbrowa GórniczaAktywna Dąbrowa00:17:56
#10 1025Chaba Artur10-1997Dąbrowa Górnicza00:17:59
#11 11110Lis Paweł11-1991Lędziny00:18:00
#12 12203Szuster Karol12-1983CZESTOCHOWAKM PSP SOSNOWIEC00:18:14
#13 13112Lubnau Marek13-1962SosnowiecHarpagan Sosnowiec00:18:33
#14 14202Szubert Mateusz14-1992Poreba WielkaTTA Bierun00:18:40
#15 15132Motyl Artur15-1983OlkuszTeam Olkusz00:19:12
#16 16177Smaczyński Dariusz16-1964Dąbrowa Gorniczasrs aktywna Dąbrowa00:19:31
#17 17146Parzoch Tomasz17-1996Dąbrowa Górnicza00:19:37
#18 18137Nidecki Robert18-1972Poreba Wielka00:19:40
#19 1935Dróżdż Piotr19-1984Będzin00:19:48
#20 20235Joseph Johann20-1956Saarbrücken00:19:51
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21283Olchana Joanna-11975Kraków00:19:53
#22 22280Piątek Michał21-1983Siemianowice Śląskie00:19:55
#23 2331Czado Artur22-1991Sosnwiec00:19:59
#24 24214Wisniewski Krystian23-1980Siemianowice ŚląskieNonStopAdventure00:20:10
#25 25261Krzykawski Michał24-1999SosnowiecHuragan Sosnowiec00:20:13
#26 2611Bien Mariusz25-1969Dąbrowa Górnicza00:20:14
#27 27207Turek Rafał26-1977Dąbrowa Górniczaowocowakraina00:20:17
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !28102Kwaśkiewicz Oliwia-21998Dąbrowa GórniczaTKKF Triathlon Dąbrowa Górnicza00:20:19
#29 29208Niedziela Mateusz27-1988Sosnowiec00:20:28
#30 30160Rodacki Michał28-1973Dąbrowa GórniczaTriathlon X-Team00:20:31
#31 31105Langner Maurycy29-1975Dąbrowa Górnicza00:20:37
#32 3291Kozioł Paweł30-1986Dąbrowa Górnicza00:20:40
#33 33131Molo Kamil31-1983Sosnowiec00:20:47
#34 34104Lamparski Łukasz32-1988Górki Wielkie00:20:56
#35 35211Walencik Michał33-1998Dąbrowa Górnicza00:20:58
#36 36252Zając Adam34-1976Dąbrowa GórniczaSpeleoKlub Dąbrowa Górnicza00:21:02
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 37164Ruś Marta-31975SławkówSGB " Samo sie nie przebiegnie"00:21:03
#38 3826Chrzanowska Barbara-41984BędzinZdzieraj Kapcie www.agatsu.pl00:21:06
#39 39156Podstawny Rafał35-1982SosnowiecHarpagan Sosnowiec00:21:08
#40 40142Nowak Krzysztof36-1976SosnowiecHarpagan Sosnowiec / Szombierki Runners00:21:10
#41 41188Stępień Robert37-1965WolbromWolbrom TEAM00:21:13
#42 42250Gbyl Ryan38-2000Dąbrowa GórniczaGórnik Sosnowiec00:21:18
#43 43290Gabała Michał39-1977Sosnowiec00:21:26
#44 4434Dabros Marcin40-1987Dąbrowa Górnicza00:21:27
#45 45244Zagrocki Radosław41-1989Dąbrowa Górnicza00:21:29
#46 46144Pałka Zbigniew42-1981Ruda SlaskaAUGUSTEAM00:21:32
#47 4724Bydłowski Artur43-1984Dąbrowa GórniczaPogoria Biega00:21:34
#48 48172Skotniczny Ryszard44-1962Dąbrowa Górnicza00:21:35
#49 49209Urbanski Karol45-1980BędzinW Pogoni za Duchem00:21:39
#50 503Apostolski Wojciech46-1978SosnowiecHarpagan Sosnowiec00:21:43
#51 5166Hajduk Jan47-1983SosnowiecSTRONG HOUSE CZELADZ00:21:45
#52 52149Pięta Marcin48-1979SławkówTWÓJ DIETETYK00:21:45
#53 5392Kozłowski Artur49-1974Dąbrowa Górnicza00:21:46
#54 54212Waszkiewicz Tomasz50-1974Dąbrowa GórniczaW Pogoni za Duchem00:21:47
#55 55181Sobieski Tomasz51-197200:21:48
#56 56276Kwapień Katarzyna-51973Sosnowiec00:21:48
#57 57281Hangiel Monika-61984Dąbrowa GórniczaHarpagan Sosnowiec00:21:52
#58 58239Józef Konrad52-2007Dąbrowa Górnicza00:21:57
#59 59234Józef Tomasz53-1983Dąbrowa Górnicza00:21:57
#60 60163Rojek Pawel54-1980Dąbrowa GórniczaW Pogoni za Duchem00:22:02
#61 61101Kumiega Joanna-71980Myslowice00:22:12
#62 6247Dzierzawski Tomasz55-1980OlkuszBorsuki Biegaja Olkusz00:22:13
#63 63272Ochojski Paweł56-1990Katowice00:22:15
#64 6416Błaszczyszyn Lukasz57-1986SosnowiecHeavy Metal All-Star Team00:22:16
#65 65194Sypula Łukasz58-1983Mikołów00:22:16
#66 66185Sowa Adrian59-1990Katowice00:22:20
#67 6728Cieślak Paweł60-1989Sosnowiec00:22:23
#68 6856Garbat Michał61-2000Sosnowiec00:22:28
#69 69183Sokól Grzegorz62-1981Dąbrowa Górnicza00:22:35
#70 7058Głowacki Łukasz63-1989Dąbrowa Górnicza00:22:40
#71 7197Krzyżak Krzysztof64-1974Dąbrowa GórniczaW Pogoni za Duchem00:22:40
#72 72120Zborowski Damian65-1988Dąbrowa Górnicza00:22:44
#73 73100Kula Aneta-81973Sosnowiec00:22:45
#74 74198Szczęsna Marta-91984SosnowiecHarpagan Sosnowiec00:22:46
#75 75161Rogowicz Piotr66-1963Dąbrowa GórniczaTruchtacz Myslowice00:22:47
#76 76223Wróblewska Katarzyna-101984Chorzów00:22:54
#77 77111Lotecki Maciej67-1994BukownoOlkuszbiega00:22:55
#78 78134Muc Tomasz68-1973Katowice00:23:05
#79 7964Grela Sławomir69-1964Zawiercie00:23:06
#80 80107Łatka Wojciech70-1982Sosnowiec00:23:10
#81 81199Szewczyk Robert71-1977Dąbrowa Górnicza00:23:13
#82 82268Kozieł Piotr72-1983Dąbrowa Górnicza00:23:17
#83 836Barchanowski Adam73-1994Sosnowiec00:23:18
#84 8493Krajecka-Solarz Alina-111972Sosnowiec00:23:19
#85 8554Gajewski Irek74-1973SosnowiecHarpagan Sosnowiec00:23:21
#86 86204Szymonek Piotr75-1981Dąbrowa Górnicza00:23:29
#87 87166Rybinski Łukasz76-1984Ruda SlaskaELKA Team00:23:30
#88 88127Matyszkiewicz Paweł77-1973Czeladz00:23:35
#89 89245Śliwa Anna-121988Dąbrowa Górnicza00:23:37
#90 90269Litwin Sławomir78-1976Sosnowiec00:23:38
#91 91139Noga Łukasz79-1982SosnowiecDare2Run.pl00:23:40
#92 92170Simsak Klaudia-131999Dąbrowa Górnicza00:23:41
#93 93152Piskorz Agnieszka-141981Sosnowiec00:23:41
#94 9455Gajos Robert80-1976Dąbrowa Górnicza00:23:41
#95 95220Wozniak Marek81-1964WojkowicePogoria Biega00:23:41
#96 96136Nenko Barbara-151980Ruda Slaska00:23:45
#97 97178Smuda Ryszard82-1958Tychy00:23:45
#98 9879Kapica Rafał83-1975Katowice00:23:47
#99 9918Borcz Tomasz84-1973Sosnowiecsosnowiec00:23:49
#100 100265Czubala Michał85-1982Dąbrowa Górnicza00:23:51

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności