Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim

Wyniki - 7 maja 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
#1 1011080Wojciechowski ŁukaszRUMIA1986M304200:19:1800:39:1400:39:19-94
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10217Krzyszkowski AndrzejGDYNIAniestowarzyszony1952M60100:19:1100:39:1500:39:17-95
#3 1035101Szwedek KrzyśGDYNIABIEGAMY RAZEM1974M401000:19:4000:39:1500:39:19-95
#4 104540Jędryczka PiotrGDYNIATopActive1993M203600:19:3200:39:1900:39:20-97
#5 1054596Pawluk JarekKWIDZYNKwidzyn Biega1972M401100:19:2900:39:2100:39:26-98
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1061356Bączek-Motała BarbaraRUMIAZSP nr 2 Wejherowo1972K40100:19:4000:39:2200:39:258-
#7 1073640Grygorowicz MarcinRUMIAAmbitious Runners Team1982M304300:19:2700:39:2200:39:24-99
#8 1084904Osiński JakubGDYNIA1993M203700:19:4900:39:2300:39:30-100
#9 1094582Brzozowski PiotrROKITKIBiegający Tczew1977M304400:19:4200:39:2400:39:33-101
#10 1104285Sajenko AdamGDAŃSKSajFly1990M203800:19:4400:39:2400:39:29-101
#11 1114462Bąkiewicz BłażejGDAŃSKSmashing Pąpkins1982M304500:19:3800:39:2500:39:32-103
#12 1125111Borski AdamWEJHEROWO42.195 WEJHEROWO1973M401200:19:3900:39:2500:39:34-103
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1132807Maj-Płotka EwaWEJHEROWOMaja Team1983K30200:19:2000:39:2500:39:309-
#14 114831Kasiborski AdamGDYNIASIŁA I HONOR1983M304600:19:1800:39:2700:39:33-105
#15 1154108Myszk DamianROBAKOWOPORTA DRZWI1986M304600:19:5100:39:2700:39:34-105
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11611Cichończuk AntoniGDYNIAAkademia Marynarki Wojennej1949M60200:19:2200:39:2900:39:30-107
#17 1174168Pietkun SławomirGDYNIADUO PROFIT Usługi BHP1972M401300:19:4600:39:2900:39:34-107
#18 1183098Pionk RafałMISZEWO1984M304800:19:2000:39:2900:39:32-107
#19 1193990Szkutnik MichałGDAŃSK1994M203900:19:4300:39:3200:39:38-110
#20 1202111Krause SzymonGOŚCICINOAmator Gościcino1998M16500:19:4100:39:3400:39:42-111
#21 121476Iwoła RemigiuszGDYNIABluemar1975M401400:19:1800:39:3500:39:39-112
#22 1224165Brom VincentGDYNIAParkrun Gdynia1977M304900:19:1700:39:3600:39:41-113
#23 1234072Matusiak BartłomiejREDAJedynka Reda1972M401500:19:1200:39:3600:39:40-113
#24 1242690Skuza MateuszWEJHEROWO42.195 Wejherowo1988M204000:19:2300:39:3600:39:38-113
#25 125220Maciejewski MartinTCZEWBiegający Tczew1993M204100:19:4700:39:3700:39:48-116
#26 1261929Osiński RafałGDAŃSKNORDCITY1989M204100:19:1900:39:3700:39:40-116
#27 1271511Demko TomaszGDYNIA1978M305000:19:3500:39:3800:39:42-118
#28 1281387Goździewicz LeszekGDYNIAbiegamyrazem.pl1976M401600:19:2200:39:3800:39:43-118
#29 129262Gołębiowski PiotrSTRASZYN1975M401700:19:4000:39:3900:39:42-120
#30 1303931Główczewski GrzegorzTCZEWAkademia Biegowa Amator Kiełpino1977M305100:19:4100:39:3900:39:45-120
#31 1314075Karpiński MelchiorGDAŃSKLightBox.pl1989M204300:19:5200:39:4000:39:52-122
#32 1322962Roszkowski ZdzisławBORKOWO1961M50500:19:2100:39:4000:39:43-122
#33 1334710Strzelka SzymonKOŚCIERZYNA1996M204300:19:3400:39:4000:39:49-122
#34 13499Łowicki BartoszPRUSZCZ GDANSKIPruszcz Biega1989M204300:19:4100:39:4000:39:45-122
#35 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1352013Tuwalska ElżbietaGDAŃSKLKS Zantyr Sztum1979K30300:19:1500:39:4100:39:4210-
#36 1364605Jankowski SebastianSTAROGARD GDAŃSKIMTB1987M204600:19:1800:39:4200:39:44-126
#37 1374842Ruciński MarekGDYNIAMORSY GDYŃSKIE1968M401800:19:4100:39:4200:39:44-126
#38 1383926Ziemianin PrzemysławHELKM PSP Gdynia1983M305200:19:2700:39:4200:39:48-126
#39 1394670Jankowski AdamPRZODKOWOPrzodkowo Biega1985M305300:19:2300:39:4300:40:03-129
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1402714Petelski PawełGDAŃSKCross Warszawa1956M60300:19:2700:39:4300:39:44-129
#41 141124Kulesza MariuszGDAŃSKCompleXsports Triathlon Team/LIBERO1977M305400:19:4300:39:4600:39:48-131
#42 1423101Ordakowski FilipGDYNIA1995M204700:19:5000:39:4800:39:52-132
#43 1434033Perak PiotrREDAPeraczki1980M305500:19:1300:39:4800:39:51-132
#44 144258Fieducik JarosławELBLĄG1969M401900:19:4600:39:4900:39:51-134
#45 1452544Roksz WiesławBOLSZEWOBCT MAJA TEAM1969M402000:19:2000:39:5000:39:53-135
#46 1462635Sobkowiak AndrzejBANINOS7 Studio Banino1983M305600:19:4900:39:5000:40:03-135
#47 1473054Górski DanielPISZPisz-Point1990M204800:19:4400:39:5100:40:00-137
#48 1481948Jagniewski BartoszGDAŃSKPGE Atom Trefl Sopot1988M204800:19:3300:39:5100:39:55-137
#49 1492761Bielecki ArturGDYNIA1986M305700:19:4000:39:5200:39:53-139
#50 1501072Heyka JarosławLĘBORKTeam ASA-Biegiem po zdrowie.1971M402100:19:4300:39:5300:40:00-140
#51 151539Bałut MichałSOPOTKS SPK Kamionka Sopot1990M205000:19:4800:39:5400:40:02-141
#52 1523843Brożyna RyszardGDYNIA1965M50600:19:3300:39:5500:40:00-142
#53 1532717Adamusiak SławomirIŁAWAparkrun Rumia1976M402200:19:5900:39:5600:40:02-143
#54 1544055Bieliński PiotrKARTUZYPOWERSYSTEM/ TRIATHLON TRÓJMIASTO1976M402200:19:5200:39:5600:39:59-143
#55 1553918Skuzjus MichałGDAŃSKOssa Biskupiec1991M205100:19:3100:39:5600:40:00-143
#56 1564400Gałka ŁukaszBRANIEWOLKS Zorza Gdynia/Rim Tim Team Braniewo1991M205200:19:3700:39:5700:40:01-146
#57 1573275Borkowski GrzegorzGDYNIA1977M305800:19:3200:40:0000:40:05-147
#58 1581360Kąkol KacperGDYNIA1993M205300:19:3800:40:0100:40:03-148
#59 159852Lidzbarski MarcinCHWASZCZYNOPPNT Gdynia1981M305900:19:5000:40:0200:40:07-149
#60 1601094Panasiuk AdrianGDYNIAMorska Jednostka Rakietowa1991M205400:19:4100:40:0400:40:12-150
#61 1612466Chyb RadosławGDYNIAGrupa biegowa Wiczlino1979M306000:19:4200:40:0800:40:10-151
#62 1624109Stankiewicz PiotrGDAŃSK1979M306000:20:0300:40:0800:40:16-151
#63 16315Tuwalska MałgorzataGDAŃSKLKS ZANTYR SZTUM1979K30400:19:3600:40:0800:40:0911-
#64 1641059Błażuk JarekGDYNIAbph runners team1979M306200:20:0500:40:1200:40:17-153
#65 1654411Głuchowski JędrzejELBLĄGTortuga Adventure Team1995M205500:19:5500:40:1200:40:18-153
#66 1663336Stawarz MonikaŁEBA1992K20700:19:1700:40:1500:40:1612-
#67 1673085Dziubiński KrzysztofRUMIA1985M306300:19:4600:40:1600:40:25-155
#68 1681900Partyka TomaszGDYNIAUKS ISKRA GDYNIA1972M402400:19:5000:40:1600:40:35-155
#69 1692329Żychniewicz DanielGDAŃSK1985M306400:19:3300:40:1700:40:17-157
#70 1704715Muza MarcinBANINOOIRP Gdańsk, CompleXsports Triathlon Team1986M306500:19:5500:40:1800:40:24-158
#71 1714771Roszkowski MarcinWEJHEROWOKP PSP Wejherowo1983M306600:19:5700:40:1900:40:21-159
#72 172640Kepka GrzegorzWEJHEROWOMajaTeam1989M205600:19:2800:40:2000:40:22-160
#73 1733987Szyszka GracjanBRUSY1994M205600:19:5500:40:2000:40:28-160
#74 1744894Jaron PiotrGDYNIALufthansa Systems Poland Runners1988M205800:19:4000:40:2100:42:22-162
#75 1754442Kaczmarski PawełRYBNOCrazy Runners Team Rybno1989M205900:19:5700:40:2200:40:36-163
#76 1764330Bielański DariuszBYTÓWRockfin Team1988M206000:20:1200:40:2300:40:26-164
#77 177776Wietecha MarcinGDAŃSKRUSH DENIED1987M206100:19:3100:40:2400:40:28-165
#78 1783897Kloskowski AdamGDYNIA1973M402500:19:4100:40:2500:40:29-166
#79 1792854Korda MarcinTCZEW1975M402500:20:1100:40:2500:40:31-166
#80 180341Karpiński JędrzejGDYNIA1993M206200:20:0000:40:2600:40:27-168
#81 1814079Tokarski ŁukaszGDYNIA1981M306700:19:5100:40:2600:40:33-168
#82 1822077Grzyś PiotrGDYNIA1991M206300:20:0400:40:2800:40:34-170
#83 1831158Chybczyński PawełGDAŃSKJudo Mifune1973M402700:19:4200:40:2900:40:35-171
#84 1841908Majkowski KarolKĘBŁOWO1983M306800:19:3600:40:2900:40:33-171
#85 185569Tyburski FilipGRUDZIĄDZ1982M306900:20:1200:40:3200:40:35-173
#86 1863506Kamiński AdamPIASECZNOGryf Pomorze1992M206400:19:4300:40:3500:40:42-174
#87 1872263Rokicki LeszekELBLĄG1973M402800:19:5500:40:3500:40:39-174
#88 1881824Wańkowicz BogdanGDYNIA1980M307000:20:0500:40:3500:40:38-174
#89 1893403Littwin JacekGDYNIAJAMAR1978M307100:19:3900:40:3700:40:40-177
#90 190310Słodowicz PiotrGDAŃSKGRUPA TRÓJMIASTO1971M402900:19:3500:40:3900:40:46-178
#91 1914633Heyka IreneuszLĘBORK1970M403000:19:4400:40:4100:40:48-179
#92 1924727Cirocki MateuszGDAŃSKAZS UG / PG1991M206500:19:4900:40:4200:40:47-180
#93 193659Oleksiewicz TomaszGDAŃSKTick Team1978M307200:19:4500:40:4200:40:51-180
#94 194474Zalewski ŁukaszRUMIADecathlon Rumia Running Team1994M206500:20:1900:40:4200:40:48-180
#95 1951325Zaworski SzymonGDYNIAPolsat Biega1976M403100:20:1100:40:4300:40:50-183
#96 1961591Twarowski MichałSTRASZYN1973M403200:20:0100:40:4400:40:54-184
#97 19769Oberzig TomaszREDA1980M307300:19:4700:40:4500:40:50-185
#98 1981579Wandtke PiotrGDYNIASubmarine Team1983M307300:19:5100:40:4500:40:49-185
#99 1993078Baranowska - Trzasko AleksandraGDYNIA1979K30500:19:4600:40:4700:40:4913-
#100 2002061Sławski KrzysztofBYTÓW1972M403300:19:4900:40:4700:40:59-187

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności