Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim

Wyniki - 7 maja 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
#1 4012397Rogawski SebastianGDAŃSK1981M3016100:20:3500:43:2700:43:31-379
#2 4021081Serkowski PiotrSTĘŻYCAKP PSP Tczew1976M407800:20:3600:43:2700:43:37-379
#3 403658Szarejko MaciejSOPOTO co biega?1984M3016100:20:4100:43:2700:43:31-379
#4 4041646Szymków SławekSTRASZYNTorus Triathlon Team1970M407800:21:2000:43:2700:43:31-379
#5 4054208Kaczmarski TomekGDYNIAWZWGD1978M3016300:21:1100:43:2800:43:53-383
#6 4063070Borchmann PiotrGDYNIA1981M3016400:21:0200:43:2900:43:31-384
#7 4072332Welke ArturGDYNIADSZMD, LST1977M3016400:21:1700:43:2900:43:39-384
#8 4084331Bobrowski MaciejBANINOSzef Akitek1972M408000:21:0100:43:3100:43:40-386
#9 4093028Nicewicz RobertGDYNIANicek1974M408000:21:0200:43:3100:43:40-386
#10 4103704Lemiech DariuszIŁAWA1985M3016600:21:1700:43:3200:43:50-388
#11 411791Zabielski TomaszGDAŃSK1980M3016600:21:2700:43:3200:43:50-388
#12 4124953Bogucki MarcinSOPOT1983M3016800:20:0900:43:3300:43:41-390
#13 4131108Rytlewski MichałŚLIWICE1980M3016800:21:2200:43:3300:43:58-390
#14 4144018Łangowski ArkadiuszGDAŃSK1981M3016800:21:0200:43:3300:43:42-390
#15 4152649Wojnarowski AdamGDAŃSK1983M3017100:22:3000:43:3400:50:08-393
#16 416763Korpalski TomaszGDAŃSKTeam GADUS1981M3017200:22:1600:43:3500:44:00-394
#17 417912Piekut AnnaTCZEW1979K301000:21:1900:43:3500:43:4123-
#18 418827Strojnowski SławomirGDAŃSK1963M501900:21:2800:43:3500:43:39-394
#19 4192283Wróblewski MiloszBOLSZEWOPORTA DRZWI1976M408200:21:4200:43:3700:43:49-396
#20 420758Siłkowski RadosławGDYNIA1975M408300:20:4400:43:4100:43:43-397
#21 4212812Topolski PiotrGDAŃSK1979M3017300:21:2500:43:4100:43:45-397
#22 4224872Hadziewicz MateuszELBLĄG1992M2011100:20:4500:43:4200:43:50-399
#23 4232632Myszk ŁukaszGDYNIATerramar1982M3017400:21:0400:43:4200:43:49-399
#24 4245275Suchocki MichałSUCHY DWÓRPARK RUN GDYNIA1995M2011200:21:4200:43:4400:43:47-401
#25 425174Żygenda RobertGDYNIABrapol Wiesz, na czym stoisz!!!1967M408400:21:2800:43:4400:43:59-401
#26 426346Tuliński AndrzejGDAŃSKLOTOS RUNNING TEAM1986M3017500:21:1200:43:4500:43:51-403
#27 4274997Hadziewicz RomanELBLĄG1968M408500:21:1600:43:4600:43:50-404
#28 428873Sawostianik AnnaGDANSK1991K201300:21:2900:43:4600:43:4924-
#29 429311Szlagowski MikołajSOPOTLOTOS Running Team1987M2011300:22:2300:43:4600:44:31-404
#30 430436Gibas JacekDĘBOGÓRZE WYBUDOWANIEOpec Gdynia, Gibi Team1971M408600:21:1400:43:4700:43:56-406
#31 431774Zadora AndrzejGDYNIAPOLSKA - MORSY GDYNIA1968M408700:22:0700:43:4800:44:07-407
#32 432439Lademan DamianORLE1989M2011400:21:2900:43:4900:43:57-408
#33 4333449Sandberg DawidBYTOM1989M2011400:23:0400:43:4900:44:05-408
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4343760Śleszycka AnnaGDAŃSKZorza Gdynia1998K16100:21:3600:43:4900:43:5125-
#35 4354648Jankowski PiotrIŁAWARezerwowe Psy1984M3017600:21:3900:43:5100:43:52-410
#36 436209Mikołajczyk SławomirGDYNIAMetal1971M408800:21:4900:43:5200:44:04-411
#37 4371797Zybort JacekGDYNIA1976M408800:21:3300:43:5200:44:09-411
#38 4382302Górski SławomirWEJHEROWO1973M409000:21:4500:43:5300:43:58-413
#39 4393786Woźniak TomaszGDAŃSKTridea Team1976M409000:21:5300:43:5300:44:13-413
#40 4402680Drankiewicz RobertGDYNIA1976M409200:21:5700:43:5400:44:20-415
#41 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4412542Jaszczerska GrażynaGRUDZIĄDZJASZCZER TEAM1965K50100:21:3500:43:5400:43:5826-
#42 4422538Jaszczerski PiotrGRUDZIĄDZJASZCZER TEAM1964M502000:21:3500:43:5400:43:58-415
#43 4431609Witowski ŁukaszGDYNIATeam Konrad1980M3017700:21:4400:43:5400:44:17-415
#44 4441568Narloch JakubKOŚCIERZYNASGSP1993M2011600:21:1100:43:5500:44:03-418
#45 4451760Strączek MichałMRZEŻYNObdow MW1976M409300:21:2900:43:5500:44:09-418
#46 4461287Szalewski MarcinPRZYJAŹŃ1984M3017800:22:1000:43:5600:44:21-420
#47 4473717Wójcik TomaszGDYNIA1990M2011700:21:4100:43:5600:44:07-420
#48 448443Badziong MateuszGDAŃSKIntel Runners1991M2011800:20:1700:43:5700:44:01-422
#49 449510Lenckowski LechDĘBIEŃCrazy Runners Team Rybno1986M3017900:21:0800:43:5700:44:11-422
#50 450736Wieliczko DamianGDAŃSKBLUE MEDIA TEAM1990M2011800:21:1900:43:5700:43:59-422
#51 4511891Żółtkiewicz PiotrUŚNICE1978M3017900:21:3200:43:5700:44:10-422
#52 4522523Pietnoczko JacekBRANIEWO1982M3018100:22:1900:43:5900:44:21-426
#53 453581Kołkowski KrzysztofGDYNIAPSG Citron1972M409400:21:4200:44:0000:44:10-427
#54 4541205Hołówka SławomirKRAKÓW1973M409500:21:5000:44:0100:44:03-428
#55 4554428Hinc PawełGDYNIAPKM GDYNIA1958M502100:21:4900:44:0200:44:23-429
#56 456603Szczęsny PiotrTULISZKÓWMVM1990M2012000:20:5900:44:0200:44:06-429
#57 4574127Wiwatowski WiesławGDYNIA1971M409600:21:1000:44:0200:44:08-429
#58 4582767Adamczyk ZbigniewPASŁĘKKB BiegamBoLubię Pasłęk1970M409700:20:5300:44:0300:44:07-432
#59 4591897Podkowski WojciechGDYNIAMorsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl1968M409700:22:2300:44:0300:44:21-432
#60 460305Skrzypkowski PiotrSIERAKOWICE1985M3018200:21:2100:44:0300:45:03-432
#61 4613269Wraga RafałGDAŃSKFORFIT1984M3018200:20:5800:44:0300:44:06-432
#62 462926Serkowski MarcinGDYNIAb/n1975M409900:21:4400:44:0400:44:19-436
#63 4632673Dadacz MariuszGDYNIAParkrun Gdynia1976M4010000:21:4500:44:0500:44:29-437
#64 4642659Klimaszewski MarcinPREGOWO GORNE, GMINA KOLBIntel Runners1973M4010000:22:0400:44:0500:44:37-437
#65 4654719Książak WaldemarGDYNIA33drOP1973M4010000:22:0500:44:0500:44:30-437
#66 4665121Swiniarski JarosławGDYNIA1958M502200:21:5600:44:0500:44:29-437
#67 4672143Zaparty KrzysztofGDYNIA1974M4010300:21:5700:44:0600:44:16-441
#68 4683339Cieślak TomaszGDYNIAGdynia Sport Team1986M3018400:22:1000:44:0700:44:15-442
#69 4691067Kowalski FilipGDYNIABPH Runners Team1985M3018400:21:5400:44:0700:44:28-442
#70 4703946Sikora IwonaGDYNIAMEWA Gdynia1979K301100:22:0900:44:0700:44:1327-
#71 471699Padzik JakubSUCHY DWÓRTAG!1999M161100:21:4100:44:0800:44:12-444
#72 4723879Folwarski MarcinGDAŃSKGZHM Folwarscy1982M3018600:21:5000:44:0900:44:22-445
#73 4732567Dobka AndrzejKARTUZY1954M60400:21:1200:44:1000:44:16-446
#74 4744177Uber MarcinPRUSZCZ GDAŃSKIDecathlon Przymorze Running Team1991M2012100:22:2100:44:1000:44:14-446
#75 4751163Erdmańczyk JanLEŚNO1968M4010400:21:1600:44:1100:44:13-448
#76 4763543Baranowski RomanWEJHEROWOPORTA DRZWI1973M4010500:21:1300:44:1200:44:31-449
#77 4772944Chwojnicki JanuszGDYNIAex Bytovia Bytów1972M4010600:22:2800:44:1300:44:17-450
#78 4783121Maciejewski PawełTCZEWBiegający Tczew1991M2012200:22:0100:44:1300:44:20-450
#79 479828Bigus PawełLĘBORK1992M2012300:22:4900:44:1500:44:36-452
#80 48044Kaczykowski KarolŻELISTRZEWOKorona Żelistrzewo Biega1971M4010700:22:0700:44:1500:44:25-452
#81 4814979Klewek AndrejGDAŃSKZbieracz Złomu1977M3018700:21:5800:44:1500:44:18-452
#82 4821593Piór MaciejGDYNIAOIRP Gdańsk1984M3018700:21:5000:44:1500:44:28-452
#83 4831169Ignaciuk MichałGDYNIABestie1983M3018900:21:4800:44:1700:44:39-456
#84 484189Wyszkowski MarcinKOŁOBRZEGKB WYGAN1973M4010800:21:3600:44:1700:44:34-456
#85 4851570Orłowski TomaszCHOJNICE1968M4010900:21:5700:44:1800:44:37-458
#86 4864816Pergoł MarekBORKOWO ŁOSTOWICKIE1972M4010900:21:2400:44:1800:44:25-458
#87 487513Prokop JacekOSTASZEWO NAD JEZ. HARTOWBiegam U KOLESI1974M4010900:22:0200:44:1800:44:30-458
#88 4884196Setzke ArturŻUKOWOPomorska Szkoła Walki FIGHTER1993M2012400:21:0700:44:1800:44:22-458
#89 4891103Domagała TomaszRUMIAHGS1976M4011200:21:0700:44:1900:44:22-462
#90 4901903Kobylarczyk KrzysztofMOSTYBiegam z Kają1974M4011200:21:1100:44:1900:44:23-462
#91 4912950Wiśniewski TomaszKOŚCIERZYNA1976M4011200:22:1800:44:1900:44:35-462
#92 492762Dorotin MirosławGNIEW1979M3019000:21:3500:44:2100:44:41-465
#93 4932024Mikielski MarekOLSZTYNEK1960M502300:21:2800:44:2100:44:23-465
#94 4944870Wnuk MaciejGDAŃSKGang Albani1988M2012500:20:5200:44:2200:44:35-467
#95 4952241Kisieliński MarekGDAŃSKWUŻ Gdańsk1969M4011500:22:0300:44:2300:44:33-468
#96 4964883Bisha MieczysławRUMIA1969M4011600:21:4900:44:2500:44:31-469
#97 4974895Cząstka TomaszGDYNIAGdynia Sport Team1985M3019100:21:5400:44:2500:46:33-469
#98 498575Kulas PawełPOGÓRZEPączek & Pączek1981M3019100:21:5800:44:2500:44:46-469
#99 4994996Konkel KatarzynaGNIEWOWOMaja Team1994K201400:20:5800:44:2600:44:3228-
#100 5003290Mąka MarcinGDYNIA1977M3019300:21:5800:44:2600:44:35-472

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności