Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim

Wyniki - 7 maja 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
#1 8013344Hajduk DariuszGDAŃSK1974M4018700:23:1300:46:2900:47:00-755
#2 802635Oktaba RafałGDYNIAUrzad Miejski w Gdansku1987M2018800:22:3300:46:2900:46:53-755
#3 8035277Pakuła MarcinGDYNIAPAKUŁA TEAM1973M4018700:22:5200:46:2900:46:52-755
#4 8042675Zając MarekREDA1979M3032200:23:5600:46:2900:46:43-755
#5 8052451Patyna AleksandraSTRASZYN1993K202300:23:0700:46:3000:47:0547-
#6 806149Wojdyło DanielLUBISZEWO1976M4018900:22:5400:46:3000:46:32-759
#7 807488Godlewski MarcinELBLĄG1972M4019000:22:5300:46:3100:46:55-760
#8 8084749Głombiowski TomaszGDYNIAFINSA SPORTS TEAM1975M4019000:22:4900:46:3100:46:46-760
#9 8093489Król JarosławELBLĄG, GRONOWO GORNEmBank1975M4019000:23:2900:46:3100:46:54-760
#10 810522Starobrat RafałGDYNIA1984M3032300:22:4900:46:3100:46:43-760
#11 8113589Pokrzywnicki JakubSOPOT1993M2018900:24:2200:46:3200:47:22-764
#12 8123007Schoennagel PawełGDAŃSKschoenagina1975M4019300:22:1400:46:3200:49:33-764
#13 8134374Barbarski PawełGDYNIALPP TEAM1986M3032400:23:2000:46:3300:47:08-766
#14 8143302Jasicki MarcinGDYNIAbracia1998M161700:23:2000:46:3300:46:38-766
#15 8154713Drewniak ZbyszekGDYNIASopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego1970M4019400:22:4200:46:3400:46:40-768
#16 8164907Dziezyc TomaszKLESZCZEWOEaton Triathlon Team1978M3032500:22:4700:46:3400:46:37-768
#17 8172956Kolasa BartoszGDYNIAMieciu Team1979M3032500:23:1700:46:3400:46:59-768
#18 8184113Reszke JarosławROBAKOWO1980M3032500:24:2900:46:3400:47:10-768
#19 8195000Maderski RafałSOPOTSCANDINAVIAN EXPRESS RUNNING TEAM1977M3032800:22:3600:46:3500:46:41-772
#20 820761Mierski WojciechSIERAKOWICE1988M2019000:23:3300:46:3500:47:35-772
#21 821433Balicki AndrzejGDYNIA1951M60700:22:5200:46:3600:46:45-774
#22 8222888Cynkiel MaciejGDYNIA1977M3032900:22:4700:46:3600:46:47-774
#23 8234056Janiak TomaszGDAŃSK1969M4019500:23:0100:46:3600:47:02-774
#24 8244370Ryszka MarcinGDYNIA1975M4019500:23:1300:46:3600:46:42-774
#25 8252623Hlades MarcinGDAŃSKAKTUWUJ SIĘ W TRIATHLONIE1976M4019700:22:3300:46:3700:46:40-778
#26 8263671Toporek DanielCZECZEWOSpecjal Team1994M2019100:22:1300:46:3700:46:57-778
#27 8273391Andrzejewski PrzemysławGDAŃSK1986M3033000:23:0700:46:3800:46:46-780
#28 8283156Janowski MarcinGDYNIAKS Pidrina Gdynia1973M4019800:21:5100:46:3800:46:41-780
#29 82960Jusza MaciejGDAŃSKIntel Runners1984M3033000:22:3100:46:3800:46:39-780
#30 8304067Zieleniecki MarcinGDAŃSK1970M4019800:23:0300:46:3800:46:55-780
#31 8313119Kolinski MateuszKALISKANET-COM / LEŚNE DZIADKI1980M3033200:22:3900:46:3900:46:47-784
#32 8321555Paprota MaciejSIERAKOWICEKlub Biegaczy Długodystansowych1978M3033200:22:4000:46:3900:47:14-784
#33 8332305Leśniewski RobertOTOMIN1973M4020000:22:4200:46:4000:46:54-786
#34 834270Sitarczuk MariuszGDAŃSK1982M3033400:23:0100:46:4000:46:53-786
#35 8352998Szopiński AdamGDYNIA2000M161800:23:2700:46:4000:46:54-786
#36 836977Rogalo JanSOPOT1989M2019200:23:0500:46:4200:47:06-789
#37 8372920Sarwa ŁukaszGDYNIA1978M3033500:22:4900:46:4300:46:52-790
#38 8383857Wilbik JoannaGDAŃSKPomorze Biega i Pomaga1983K302000:22:1500:46:4300:46:4948-
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8392768Adamczyk BożenaPASŁĘKKB BiegamBoLubię Pasłęk1971K40300:23:0800:46:4400:46:5749-
#40 8403420Grott TomaszGDAŃSKEx Siedlce Gdańsk1975M4020100:22:3700:46:4400:46:54-791
#41 8413505Malecki ŁukaszSTRASZYNStraszyn Biega1983M3033600:22:2900:46:4400:46:52-791
#42 8421681Szaruta-Raflesz KarolinaGDYNIA1991K202400:22:5500:46:4400:47:0549-
#43 843163Urbaniak DanielRUMIAK.F.M.-UDO1979M3033600:22:5100:46:4400:46:52-791
#44 8441745Sawoniewicz AndrzejGDYNIA1983M3033800:23:1700:46:4500:47:21-794
#45 8453348Smółkowski MarcinRUMIA1984M3033900:23:1800:46:4600:47:27-795
#46 8462882Kański RobertLĘBORK1982M3034000:22:5100:46:4700:47:08-796
#47 8471594Klasa JacekGDYNIALotos Running Team1971M4020200:22:3000:46:4700:47:03-796
#48 8483951Rogiński ŁukaszMRĄGOWO1999M161900:22:1600:46:4700:47:01-796
#49 8493510Sowa MichałWEJHEROWO1998M161900:23:5900:46:4700:47:24-796
#50 8502820Tomaszewska AgnieszkaGDAŃSKGrupa Trójmiasto1976K40400:22:5000:46:4700:46:5551-
#51 851197Freitag AdamWEJHEROWO1968M4020300:22:3900:46:4800:46:54-800
#52 8521786Nietupski MarcinSOPOT1974M4020300:22:3900:46:4800:46:53-800
#53 853725Rutkowski MaciejCZESTKOWO1973M4020300:23:0000:46:4800:47:14-800
#54 8541654Dutkiewicz KrzysztofGDAŃSKDKS Riviera Brzeźnieńska1967M4020600:25:0000:46:4900:47:15-803
#55 855426Gesing PawełGDAŃSKTyszkiewicz Nieruchomości1971M4020600:23:0600:46:4900:47:13-803
#56 8562427Labudda MateuszGDYNIArunREM1990M2019300:23:3400:46:4900:47:08-803
#57 8571981Orzechowski PawełGDAŃSK1989M2019300:23:1000:46:4900:47:14-803
#58 8581925Wygnańczuk MichałGDYNIAIZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIA1987M2019300:23:1000:46:4900:47:00-803
#59 8591249Budzisz DanielKUŹNICA1986M3034100:22:5400:46:5000:46:58-808
#60 860507Kieliba FilipGDYNIA1989M2019600:22:4200:46:5000:46:56-808
#61 8614164Kroll DamianSTARE POLE1973M4020800:22:3900:46:5000:47:01-808
#62 862557Niski PiotrGDYNIA1998M162100:22:2900:46:5000:47:00-808
#63 8631917Kapturski HubertGDYNIAMiszcze Płyta1982M3034200:22:4500:46:5100:47:02-812
#64 8643073Beger MaciejGDYNIA1999M162200:23:4200:46:5200:47:09-813
#65 8652587Jóźwiak TomaszKWIDZYNIP-Kwidzyn Team1958M503900:23:3400:46:5200:47:00-813
#66 8664613Kwaśniewski RomanSTAROGARD GDAŃSKIKKB Starogard Gdański1960M503900:22:4900:46:5200:47:03-813
#67 8672257Nalewski ŁukaszGDYNIA1991M2019700:22:1100:46:5200:46:58-813
#68 8681962Pyż SławomirGDAŃSKZKM Gdańsk1982M3034300:22:4400:46:5200:46:56-813
#69 869920Duch MarekGDAŃSKGForces1974M4020900:23:0000:46:5300:53:07-818
#70 8701285Kiedrowska KamilaGDAŃSKMKS HALICZ Ustrzyki Dolne1995K202500:22:5900:46:5300:47:0452-
#71 8711367Felkner RyszardCHŁAPOWOBiegamy Razem Władysławowo1961M504100:22:5900:46:5400:47:24-819
#72 872535Sałabon GrzegorzLĘBORKRWT Bydgoszcz - WŁ Lębork1966M504100:22:3900:46:5400:47:05-819
#73 8733630Tołoczko TomaszGDAŃSK1991M2019800:22:2500:46:5400:46:59-819
#74 874453Dargacz ArturGDYNIAMARCOPOL RUNNING TEAM1976M4021000:23:1900:46:5500:47:07-822
#75 8751695Karpowicz BartoszGDYNIAKUJATT Runners Team1978M3034400:23:4100:46:5500:47:32-822
#76 876486Latoszewski KrystianGODZISZEWOGAG1970M4021000:23:3400:46:5500:47:38-822
#77 877817Wielgus JanuszGDYNIA1978M3034400:23:3800:46:5500:47:21-822
#78 8781232Wontorski PiotrGDAŃSKTea Team1986M3034400:21:4100:46:5500:47:10-822
#79 8791765Czeplina BartoszGDYNIAMężczyzna1984M3034700:23:3700:46:5600:47:04-827
#80 880905Semmerling PrzemysławGDYNIA1980M3034700:23:0500:46:5600:46:59-827
#81 8811782Kleban PawełGDAŃSK1977M3034900:22:4200:46:5700:49:59-829
#82 882467Kopeć IgorGDYNIA1976M4021200:23:5200:46:5700:50:34-829
#83 8831482Kołodzik KlaudiaLUZINOLuzino1987K202600:23:1600:46:5700:47:1553-
#84 8842721Szczerbuk RafałGDAŃSKProContact1980M3035000:23:2200:46:5800:47:10-831
#85 8853611Brandt PawełSOPOTSopocki Potok Kamionka1984M3035100:23:2000:46:5900:50:06-832
#86 8863706Kmieć BartłomiejELBLĄG1989M2019900:23:0900:46:5900:47:30-832
#87 887500Rosa GrzegorzLUZINO1980M3035100:22:4300:46:5900:47:23-832
#88 888577Pipka AdamPROKOWO1976M4021300:22:3400:47:0000:47:22-835
#89 8892458Kania WojciechGDYNIA1982M3035300:23:0600:47:0100:47:14-836
#90 8901542Jakubowski PawełGDANSKBBL Gdansk i zBN Gdansk1978M3035400:21:4300:47:0200:47:06-837
#91 8911539Maliszewski KrzysztofGDAŃSKBIMET1971M4021400:23:3100:47:0200:47:34-837
#92 892376Włoch MichałGDYNIA1977M3035400:23:0700:47:0200:50:17-837
#93 8931207Kożyczkowski EdwardPOBŁOCIE1985M3035600:22:0000:47:0400:47:18-840
#94 8942450Szweda LeszekWIELKI BUKOWIECPOLPHARMA RUN TEAM1972M4021500:22:4500:47:0400:47:22-840
#95 8952894Szymaniewski PawełGDAŃSK1973M4021500:23:3100:47:0400:47:43-840
#96 896285Wasilewski ArkadiuszSOPOTTDT1973M4021500:22:4200:47:0400:47:20-840
#97 8974105Kotłowski MariuszGDYNIArunREM1990M2020000:23:3200:47:0500:47:25-844
#98 8984005Korytowski AdamGDYNIA1994M2020100:23:2600:47:0600:47:34-845
#99 8991823Lanc ŁukaszLEŚNIEWOMTB - Małe Trójmiasto Biega1988M2020100:22:4800:47:0600:47:46-845
#100 9003930Małyska RadekGDYNIARADEX-TEAM1982M3035700:22:2400:47:0600:47:08-845

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności