Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim

Wyniki - 7 maja 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
#1 11662547Abracham PiotrGDYNIAJa nie dam rady1983M3047200:24:5700:48:4100:49:18-1080
#2 36412390Abramczyk JustynaUSTKA1984K3037500:30:2201:03:0101:03:25935-
#3 40181015Abramczyk MateuszBORKOWO1991M2061600:33:4601:07:0301:07:34-2839
#4 29992214Abramek RobertKLESZCZEWKOsevenSPORTS1978M3097800:28:1200:58:1000:58:28-2407
#5 9952110Abramowicz MichałGDAŃSK1986M3039700:24:1200:47:4400:48:17-931
#6 15612870Adamczak KrzysztofGDYNIA1960M509200:24:1500:50:2900:50:34-1411
#7 30853305Adamczak MartaGDAŃSK1990K2022100:29:1800:58:4500:59:53629-
#8 16202868Adamczak MateuszGDYNIASII Gdańsk1988M2032900:24:3800:50:4700:51:24-1463
#9 620797Adamczak SławomirGDYNIA1963M502900:21:5000:45:1300:45:20-586
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8392768Adamczyk BożenaPASŁĘKKB BiegamBoLubię Pasłęk1971K40300:23:0800:46:4400:46:5749-
#11 23434945Adamczyk KingaKARTUZYPomorska Szkoła Walki FIGHTER1975K405700:26:4100:54:3500:55:07350-
#12 22983199Adamczyk MichałGDAŃSK1993M2044700:26:2500:54:2100:55:03-1963
#13 43394360Adamczyk MonikaGDYNIA1988K2046800:34:2301:12:1501:12:251384-
#14 19054161Adamczyk SzymonGDAŃSK1978M3069300:26:0000:52:2000:52:57-1689
#15 4582767Adamczyk ZbigniewPASŁĘKKB BiegamBoLubię Pasłęk1970M409700:20:5300:44:0300:44:07-432
#16 30283961Adamek Jakub KrzysztofSŁAWNO1993M2052400:28:2200:58:2400:58:55-2422
#17 32311061Adamek MartynaSŁAWNOSŁAWNO1989K2024000:29:4800:59:4201:00:13692-
#18 34173867Adamek MałgorzataGDAŃSK1987K2027700:28:5501:01:0101:01:40795-
#19 33202239Adamiak PawełWARSZAWANOTUS RUNNING TEAM1966M5019000:28:5901:00:1101:03:39-2576
#20 17571733Adamiak RadosławGDYNIANa Fali1991M2035400:27:1500:51:3400:57:59-1573
#21 34072679Adamowicz KrzysztofGDAŃSK1962M5019500:28:0401:00:5601:01:09-2614
#22 44231624Adamowicz MartaJANKOWO GDANSKIE1977K3057200:39:0701:17:4101:18:411442-
#23 33232426Adamska OlaGINCZ1988K2026100:30:5701:00:1201:04:39746-
#24 3024653Adamus CezaryGDYNIA1972M4063400:28:2700:58:2300:59:13-2421
#25 43813347Adamus DorotaGDYNIA1975K4028300:36:2201:14:2601:15:381413-
#26 1532717Adamusiak SławomirIŁAWAparkrun Rumia1976M402200:19:5900:39:5600:40:02-143
#27 24692506Adrianowicz BożenaBOLSZEWO1961K501000:27:1200:55:1300:55:26396-
#28 3564787Afeltowicz MichałGDYNIA1975M407100:21:0300:43:0200:43:17-335
#29 15994403Aksan PiotrGDYNIA1990M2032500:24:5200:50:4100:51:15-1445
#30 12013262Albecka KatarzynaWEJHEROWOMajaTeam1982K303800:24:5700:48:4900:49:2693-
#31 325107Albecki WitoldWEJHEROWOAKKUS1972M406700:20:4800:42:3500:42:47-306
#32 36072484Alfuth AnnaGDAŃSK1991K2032400:30:5901:02:4301:03:04911-
#33 25435279Almrych AndrzejTOKARYKujatt Runners Team1977M3086100:25:4600:55:3500:55:38-2129
#34 329752Ambroziak AdamKOWALE1980M30104200:27:3301:00:0201:00:05-2569
#35 581232Ambroziak KrzysztofGDAŃSKBlue Media Team1979M3023100:22:0400:44:5600:45:18-548
#36 1604854Andrusz ArkadiuszGDAŃSK1975M4037600:26:2900:50:4200:50:58-1450
#37 831023Andrusz KamilGDYNIATridea Team / Trilozofia.pl1978M303100:19:1000:38:3900:38:45-77
#38 3590156Andruszkiewicz KatarzynaGDYNIABBL Gdynia1967K4017100:30:0101:02:3401:03:10897-
#39 25191102Andryskowski CezaryGDAŃSKJJ1990M2047400:27:0700:55:2700:55:57-2108
#40 2524000Andryskowski MarekLĘBORKZHP LĘBORK1979M309400:19:2900:41:3100:41:38-235
#41 9283246Andryskowski MarekLĘBORK1965M504500:23:0500:47:2300:47:40-873
#42 2035356Andrzejczak ZbigniewREWAWKB Śledziowe Wzgórze1956M602700:25:0100:53:0200:53:06-1778
#43 31044585Andrzejczyk GrzegorzGDYNIATEAM KROPLA BESKIDU1975M4064400:27:3600:58:5200:59:16-2466
#44 30645149Andrzejewska DorotaGDAŃSK1983K3025100:28:1800:58:4000:58:55623-
#45 18764138Andrzejewski LeszekKOLECZKOWO1959M5011100:25:1500:52:0700:52:27-1668
#46 8273391Andrzejewski PrzemysławGDAŃSK1986M3033000:23:0700:46:3800:46:46-780
#47 7102172Angielczyk AdamELBLĄG1988M2017600:23:0200:45:4900:46:28-671
#48 37482421Anioła SzymonGDAŃSK1992M2059400:30:0501:04:0601:04:42-2747
#49 39293812Antczak AgnieszkaGDYNIA1985K3045500:33:1401:05:4701:06:531127-
#50 21211864Antczak MagdalenaGDAŃSKSpokojnie to tylko kontuzja team1989K2010800:26:2200:53:2700:53:33283-
#51 44153288Antkowiak RemigiuszGDYNIA1976M4077400:37:1701:16:3201:20:03-2980
#52 2688159Antonowicz RobertRUMIA1974M4058800:27:1600:56:2700:56:51-2223
#53 26824502Antoszkiewicz PaulinaOLSZTYN1991K2016600:27:0500:56:2500:59:30462-
#54 1162787Apanasewicz RobertGDAŃSKARRO RUNNERS TEAM1973M4026800:23:5200:48:3800:48:48-1076
#55 1293604Arciemiuk MariuszGDAŃSKDELPHI GDAŃSK1975M4030700:23:4400:49:1300:49:20-1191
#56 3834629Arciuch ŻanettaGDYNIAParkrun Gdynia1976K4020200:30:1901:04:5601:05:041057-
#57 32154037Armada AnnaGDAŃSKno to myk1985K3028200:29:3800:59:3301:00:47687-
#58 32164038Armada BartoszGDAŃSKno to myk1985M30102700:29:3800:59:3301:00:47-2529
#59 2349976Armatyński KsaweryGDYNIAKL Gdynia1998M164300:26:2600:54:3900:54:43-1998
#60 41983448Aszyk MarikaGRABOWO KOŚCIERSKIE1991K2044700:33:2601:09:3901:10:561293-
#61 34951385Augustyn RozaliaGDAŃSKActiveLive1991K2029700:29:4501:01:4301:05:53842-
#62 38003127Augustyniak MirosławaGDYNIAKujatt Runners Team1976K4019600:31:0001:04:3201:07:431033-
#63 30555259Augustyniek LeszekZAKOPANE1966M5017400:28:3800:58:3700:52:42-2435
#64 32363888Austen BartłomiejGDYNIA.Nowoczesna1978M30103300:26:4400:59:4500:59:48-2542
#65 26172353Bąba DorotaŻUKOWO1970K408300:26:3100:55:5600:56:30441-
#66 38271111Babiarz JerzyGDYNIA1959M5020700:30:1301:04:5301:05:27-2777
#67 42382507Babicka AnnaKWIDZYNKwidzyn Biega1980K3052400:33:3601:10:0901:10:171318-
#68 4273347Babicka KatarzynaGDYNIABigYellowFoot Adventure Team1989K2046200:34:2901:10:5201:11:391343-
#69 25641789Babirecki MirosławGDYNIAPADŁ NA RYJ TEAM1971M4057100:27:3000:55:4200:56:14-2141
#70 13852546Bach MaciejPRUSZCZ GDAŃSKILOTOS Running Team1987M2028000:24:0300:49:4200:56:13-1268
#71 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1061356Bączek-Motała BarbaraRUMIAZSP nr 2 Wejherowo1972K40100:19:4000:39:2200:39:258-
#72 289962Badowski MaciejGDYNIATAG1984M3010800:20:4600:42:0100:42:07-271
#73 11971176Badtke DamianGDYNIABPH Runners Team1987M2024400:25:1900:48:4800:49:27-1107
#74 35614341Badysiak UrszulaPISZ1990K2031300:31:0701:02:1901:03:18882-
#75 448443Badziong MateuszGDAŃSKIntel Runners1991M2011800:20:1700:43:5700:44:01-422
#76 43823838Bagieńska MałgorzataGDAŃSKLetfoszyjem jak biegam1969K4028400:35:4301:14:4101:15:261414-
#77 11702843Bagiński DanielGDAŃSK1996M2024000:24:3200:48:4300:52:16-1084
#78 36452867Bagiński JulianGDYNIA1974M4069600:29:4001:03:0301:03:16-2707
#79 2301245Bagiński KrzysztofRUMIA1979M3079700:26:4900:54:2200:55:00-1964
#80 2974385Bagiński TomaszGDAŃSK1980M3011100:20:5300:42:1100:42:23-279
#81 3441422Bajc AndrzejGDYNIATeam Nutrilite1975M4068000:29:1901:01:1201:01:46-2634
#82 1114462Bąkiewicz BłażejGDAŃSKSmashing Pąpkins1982M304500:19:3800:39:2500:39:32-103
#83 18113259Bąkowska BeataROKOCIN1989K208000:26:1000:51:4800:52:28199-
#84 34822743Bąkowski MarekGDAŃSKSerwis Reno-Max Sport Team1978M30107100:29:5801:01:3501:02:28-2650
#85 18183261Bąkowski TadeuszROKOCIN1964M5010600:26:1200:51:4900:52:28-1618
#86 21112115Bąkowski ZbigniewGDAŃSKAkademia Biegania1951M602900:25:5300:53:2300:53:36-1831
#87 34375280Balbier PawełGDYNIA1984M30106200:30:1301:01:1101:01:19-2632
#88 11642155Balcer TadeuszGDYNIAThomson Reuters1989M2023800:24:3000:48:4000:48:51-1078
#89 37493957Balcerzak DorotaINOWROCŁAWBBL INOWROCŁAW1969K4018900:31:4401:04:0601:04:571002-
#90 821433Balicki AndrzejGDYNIA1951M60700:22:5200:46:3600:46:45-774
#91 35001743Balicki KrzysztofGDYNIA1970M4068300:28:0401:01:4401:01:53-2656
#92 40441580Bambrowicz Kołakowska AleksandraREDAStrefa Piękna/Tri-Team Rumia/Runeda1976K4022700:33:2101:07:1601:07:401187-
#93 10612655Banach PiotrCHWASZCZYNOCHWASZCZYNO BIEGA1970M4025400:23:0400:48:0600:48:12-990
#94 43972895Banach-Cyra AnnaGDYNIABojano Biega1979K3056200:37:1401:15:2801:15:371421-
#95 39132942Banaczyk SabinaGDYNIA1979K3044800:32:3101:05:4001:06:201112-
#96 423041Banaszewski ŁukaszGRUDZIĄDZKM PSP Grudziądz1991M201900:17:5400:36:5700:37:01-40
#97 16001491Bańczerowski KrzysztofGDYNIAallin1980M3060600:25:0800:50:4100:54:15-1445
#98 30144484Bańda MałgorzataPIŁABAŃDA RUNNERS1995K2021500:24:5800:58:2000:55:39600-
#99 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !39961091Bandurski JacekSOPOTBIEGAM BO LUBIE GDAŃSK1935M80100:33:5501:06:4701:07:48-2829
#100 7853920Banka ArkadiuszELBLĄGOJCOWA WOLA RUNNING1978M3031500:23:0900:46:2200:46:45-741

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności