Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim

Wyniki - 7 maja 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
#1 35402455Skrzypkowska HannaSIERAKOWICE1998K161900:28:2901:02:0701:03:08872-
#2 32871082Jurgielewicz KlaudiaKOSTKOWOI LO Wejherowo1997K161500:28:2801:00:0001:00:17723-
#3 43164755Plichta PatrycjaLĘBORK1997K163500:33:5001:11:3101:11:531368-
#4 27895286Borawska AgataREDA1999K161300:27:2100:56:5800:57:14502-
#5 35644851Kaniewska AleksandraGDYNIA1999K162000:30:4201:02:1901:02:55882-
#6 17812034Witoszyńska JuliaGDYNIAZSAE w Gdyni1998K16800:25:1800:51:3800:51:41190-
#7 10143605Radecka MichalinaPRUSZCZ GDAŃSKI1999K16400:23:1100:47:4800:47:4965-
#8 38324424Nurkowska AgataGDAŃSK1999K162600:31:0701:04:5501:05:431054-
#9 43574789Plichta NataliaLĘBORK1999K163600:37:2301:13:1301:13:481397-
#10 15431527Narloch NataliaCHOJNICE1999K16700:24:4000:50:2300:50:29147-
#11 41044812Głuszkiewicz LenaGDYNIAKlimawent Team1998K163000:32:3901:08:1301:08:251226-
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !7802091Kasprzyk AlicjaŁEBA1998K16200:22:1400:46:2000:46:2144-
#13 4112868Kiełkucka MagdalenaTRABKI MAŁENORWOOD BIEGA1999K163100:32:5301:08:1801:08:281232-
#14 38604661Mańczak AdriannaKOSAKOWO1998K162700:32:0801:05:0801:05:321076-
#15 25864780Okoń AgnieszkaBRODNICA GÓRNAPowersystem2000K161000:25:4700:55:4700:56:30430-
#16 36193546Geppert OlaSOPOTBody in Motion2000K162100:29:1801:02:5401:10:14919-
#17 33751994Sil AleksandraRUMIA1998K161600:30:4701:00:3501:01:10775-
#18 44062226Limberg WeronikaKAMELASupra1997K163700:37:5101:15:5201:16:291429-
#19 44072228Sarach AngelikaRAMLEJESUPRA1997K163800:37:5201:15:5301:16:291430-
#20 41552248Wróbel AleksandraGDAŃSK1999K163200:33:5001:09:0001:09:591262-
#21 36473901Raczkowska MariaGDYNIA1999K162200:30:4701:03:0401:04:21939-
#22 41602586Kufeldt PatrycjaSOPOT1998K163300:37:5701:09:0601:09:531266-
#23 39062582Zuzanna BuczelSOPOT1999K162800:31:5101:05:3401:06:191108-
#24 13623511Lewczuk KarolinaRUMIAbiegamyrazem.pl ,Parkrun Gdynia1999K16500:24:5800:49:3600:49:59116-
#25 18843561Łunecka HannaLINIA1997K16900:25:0600:52:1100:52:24210-
#26 26744066Majkowska JoannaGDYNIA1997K161100:25:3200:56:2200:56:50460-
#27 37191673Kwaśna AleksandraGDYNIATEAM KWASNY1998K162300:30:3701:03:4601:03:58982-
#28 37211093Śmiejan ZuzannaREDAI AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GDYNI1999K162400:30:0801:03:4801:03:59984-
#29 3724840Pietrzycka NataliaREDAALO Gdynia1997K162500:30:3201:03:5201:04:15986-
#30 3470743Wiczanowska NataliaGDAŃSKBIEGAJĄCY TCZEW1997K161700:30:4001:01:2501:02:11825-
#31 39913337Mikucka MałgorztaBOJANO1998K162900:32:3301:06:4201:06:491164-
#32 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 9213162Popiołek JoannaSTRZEBIELINOZSP nr 4 Wejherowo1998K16300:23:1200:47:1900:47:3654-
#33 29711324Konieczka MajaGDYNIA1998K161400:27:3200:57:5700:58:02575-
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4343760Śleszycka AnnaGDAŃSKZorza Gdynia1998K16100:21:3600:43:4900:43:5125-
#35 42771021Słowińska KlaudiaWŁADYSŁAWOWOBiegamy Razem Władysławowo1999K163400:34:1501:10:5301:11:411345-
#36 35191472Luniak MagdalenaMOSTYGALAXY MDK GDYNIA1999K161800:31:3601:01:5601:05:42858-
#37 1475952Erdmańczyk MartaBRUSYKYOKUSHIN KARATE1999K16600:24:4000:50:0500:53:11132-
#38 27623666Oszmian AgataWŁADYSŁAWOWOTrzymam Tempo Team1999K161200:27:0800:56:5100:57:38490-
#39 9792407Całka MagdalenaSŁUPSKNight Runners Słupsk1991K203000:23:5000:47:4000:47:4664-
#40 17473568Korwat HaniaBRANIEWO1991K207200:25:5000:51:3200:51:55182-
#41 37951123Kalinowska AsiaaPOGÓRZE1987K2035900:31:4301:04:3101:05:141030-
#42 40511223Rogala AnnaGDAŃSKGForces1987K2041900:33:4101:07:1901:08:431192-
#43 12363167Dettlaff AleksandraSTRZELNOCo JA robię tu??? TEAM1994K204200:24:2100:48:5900:49:1096-
#44 32851815Tamulewicz JagodaWEJHEROWO1989K2025000:31:3200:59:5901:01:01722-
#45 35413437Majchrzak MagdalenaGDAŃSKVOLANTO - WE RUN THE INTERNET1988K2031000:29:3901:02:0801:02:26873-
#46 3798655Radecka IlonaMALBORKGrupa Malbork1987K2035900:32:0901:04:3101:11:251030-
#47 727516Naczyk MartaGDYNIAINTERSPORT1989K201900:22:0900:45:5600:46:0641-
#48 17512079Szumała - Jakubowska MartynaGDYNIA1990K207200:25:2100:51:3200:51:50182-
#49 7284961Fiałek AlicjaMALBORKACTIVE MALBORK1995K202000:23:0600:45:5700:45:5842-
#50 4056744Gil MałgorzataGDAŃSKKlopsy Team1989K2042100:33:0201:07:2701:08:131198-
#51 27773832Gruszecka KarolinaSOPOT1990K2017300:27:4500:56:5500:57:13496-
#52 38024390Szczęch NataliaGDYNIA1990K2036100:30:1101:04:3201:04:531033-
#53 12434094Ćwiek MariaSOPOTMOL1990K204300:24:1700:49:0000:49:1598-
#54 35471944Dziewa SaraGDYNIAGdynianka1992K2031100:29:4401:02:1001:02:35876-
#55 22683175Wieczorek AleksandraGDAŃSKKyokushin1995K2012100:27:1600:54:1100:54:46322-
#56 27804123Dajek NataliaGDAŃSKFLASH TEAM1991K2017400:28:2500:56:5600:57:03498-
#57 32923600Pisańska PaulinaGDAŃSK1991K2025100:29:3901:00:0001:00:50723-
#58 38044869Ruczyńska KatarzynaLUBAWA / WEJHEROWOLubawa Kocha Biegać1990K2036200:30:3101:04:3301:05:041036-
#59 17581154Kazyaka KatarzynaGDYNIA1989K207400:25:1700:51:3400:51:36185-
#60 2014555Kotwica MartaGDYNIA1992K209500:25:4000:52:5500:53:18252-
#61 22704938Danieluk KatarzynaGIŻYCKOrun&fun1989K2012200:27:5900:54:1200:54:22324-
#62 38064599Rzepczyńska MałgorzataGDAŃSKBPH Runners Team1987K2036300:30:5401:04:3401:05:181037-
#63 17591750Kijewska MilenaGDYNIA1994K207400:25:0800:51:3400:52:00185-
#64 30392474Korzeniowska MajaGDAŃSK1989K2021700:29:0200:58:3000:59:18611-
#65 3295982Sielakow AgnieszkaGDYNIA1987K2025200:27:5601:00:0101:00:12727-
#66 22721907Majkowska PaulinaBOLSZEWOKMB Bolszewo1990K2012200:25:4600:54:1200:54:43324-
#67 3040624Sowa ZuziaGDYNIADZH Junior1994K2021800:27:5000:58:3100:58:54612-
#68 2251397Misiak AlicjaSUSZAZS UG1993K20800:20:1200:41:1300:41:1815-
#69 27854562Burczyńska BeataGDAŃSK1993K2017500:28:2600:56:5700:57:05501-
#70 32982978Błaszczykiewicz AgataWARSZAWA1987K2025300:29:5401:00:0201:00:42729-
#71 3810766Miszk EwelinaSIERAKOWICESzp?rt m?szi bëc1988K2036400:30:5801:04:3901:05:261040-
#72 2275233Dulewicz MagdalenaGDYNIANAVIGIUM Running Team1987K2012400:27:2100:54:1300:54:57327-
#73 32991142Fiałek DanutaGDAŃSKBPH Runners Team1992K2025300:28:2101:00:0201:00:10729-
#74 15081498Kołtonowska KlaudiaGDYNIAKolti Team1996K205300:24:1700:50:1300:50:15143-
#75 30444563Kalkowska EmiliaRUMIA1989K2021900:29:3200:58:3300:58:51614-
#76 35573667Pijanowska SylwiaRUMIATri Team Rumia1995K2031200:30:2101:02:1501:02:53880-
#77 38131305Cylwik AleksandraWARSZAWA1994K2036500:32:2901:04:4001:06:001042-
#78 17662639Szymańska MonikaGDAŃSK1992K207400:25:5000:51:3400:51:57185-
#79 33023117Szurek GosiaGDYNIA1987K2025500:29:3501:00:0301:00:23732-
#80 1767783Boba DariaPOLANKA WIELKA1989K207700:25:4500:51:3500:52:14189-
#81 3047859Jagielska IrminaGDYNIAMadridistas Gdynia1990K2022000:29:1800:58:3400:58:57615-
#82 3815702Nowakowska AgataGDAŃSK1989K2036600:32:3001:04:4101:06:001044-
#83 2334254Szczęsna MałgorzataGDYNIAComplexsports Triathlon Team /TRI Ladies1987K20900:20:0700:41:1700:41:2116-
#84 2793122Gołębiewska DominikaGDAŃSKAWFiS W GDAŃSKU1993K2017600:29:3700:56:5800:57:46502-
#85 33053389Ochryniuk EwelinaKĘTRZYN1993K2025600:29:5901:00:0401:00:51733-
#86 35614341Badysiak UrszulaPISZ1990K2031300:31:0701:02:1901:03:18882-
#87 15141664Bartczak MagdalenaGDYNIA1996K205400:25:1700:50:1600:51:00144-
#88 25381684Prabucka WeronikaSTAROGARD GDAŃSKILeon Klub Gdynia1989K2015000:27:1600:55:3200:56:06413-
#89 27942857Rogało JoannaGDYNIAAIC TEAM1991K2017600:28:1800:56:5800:57:24502-
#90 2354917Stankiewicz AgataGDYNIA1994K201000:21:5300:41:1900:41:1917-
#91 38194081Miszk WioletaSIERAKOWICE1989K2036700:31:4701:04:4201:05:301045-
#92 40754759Masowa PaulinaGDYNIA1987K2042200:33:0801:07:5001:08:411207-
#93 27973368Darnowska KarolinaRUMIAComplexSport TriLadies1993K2017800:28:0300:56:5900:57:22507-
#94 33094171Olszewska JoannaROBAWY1993K2025700:30:3301:00:0601:04:00735-
#95 38211351Kulas PaulinaGDAŃSK1990K2036800:32:2501:04:4301:05:401049-
#96 2542712Rajkowska SandraGDYNIA1992K2015100:27:2100:55:3400:55:37414-
#97 33103355Saczuk MagdaGDAŃSK1994K2025700:31:5301:00:0601:01:10735-
#98 35663981Synowczyk JoannaPISZ1990K2031300:31:0701:02:1901:03:18882-
#99 25441999Jarocka EdytaGDAŃSK1988K2015200:27:3700:55:3500:56:04415-
#100 22892059Parszewska AlicjaGDAŃSKBrokuł Team1991K2012500:26:2600:54:1800:54:24331-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności