Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim

Wyniki - 7 maja 2016, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12Grycko TomaszWŁADYSŁAWOWOUKS BLIZA WŁADYSŁAWOWO/ ADIDAS RUNNING1992M20100:14:5800:30:1900:30:19-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23Kowalski MarekŻUKOWOGKS Żukowo1991M20200:14:5900:30:3700:30:37-2
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !45Pieterczyk DamianOLSZTYNKM PSP Olsztyn1984M30200:15:1900:31:2600:31:26-4
#4 676Pobłocka KamilaLĘBORKUKS Ekonomik-Maratończyk Lębork1990K20400:18:2800:37:5400:37:544-
#5 5327Kopeć WojciechOLSZTYNEKMTZ / OCTIM TEAM KOPEĆ1986M3020700:21:3900:44:3800:46:43-502
#6 728Rolbiecka MonikaWEJHEROWOMaja Team1988K20500:18:4400:38:1300:38:145-
#7 739Pobłocka KatarzynaLĘBORKUKS Ekonomik-Maratończyk Lębork1994K20600:18:5900:38:1800:38:196-
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4610Łagownik MartaGDAŃSKSmaruj Na Trening Team1995K20300:18:3100:37:0600:37:073-
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11611Cichończuk AntoniGDYNIAAkademia Marynarki Wojennej1949M60200:19:2200:39:2900:39:30-107
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 512Gurfinkiel ŁukaszGDAŃSK1980M30300:15:3800:31:5900:31:59-5
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9014Pazda-Pozorska GosiuniaKOBYLNICANight Runners Słupsk1982K30100:19:0000:38:4300:38:447-
#12 16315Tuwalska MałgorzataGDAŃSKLKS ZANTYR SZTUM1979K30400:19:3600:40:0800:40:0911-
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10217Krzyszkowski AndrzejGDYNIAniestowarzyszony1952M60100:19:1100:39:1500:39:17-95
#14 225218Miszewski MarcinGDYNIAIntel Runners1988M2043800:25:4400:54:0600:59:24-1931
#15 719Rolbiecki MichałWEJHEROWOLLKS Smętowo Graniczne1986M30500:15:4800:32:3500:32:35-7
#16 620Przysiężny OskarGDAŃSKLKB im. Braci Petk Lębork1986M30400:15:5200:32:2300:32:24-6
#17 129821Kurzajewski MaciejWARSZAWAPKO BIEGAJMY RAZEM1973M4030800:24:1200:49:1400:51:37-1194
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !328Dobrowolski EmilCHOTOMÓWLŁKS PREFBET ŚNIADOWO1986M30100:15:0100:31:1500:31:16-3
#19 1029Stępniak KacperRUMIAUKS TRI-TEAM RUMIA1994M20400:16:2100:33:3700:33:37-10
#20 1330Rak MateuszSOPOTUKS TRI-TEAM RUMIA1990M20700:16:4200:34:1100:34:12-13
#21 406631Gontarz LeszekGDAŃSK1970M4073900:30:1401:07:4201:08:01-2865
#22 187532Spurgiasz PatrykMRZEZINOSteinpol Ilanka Rzepin1991M2037800:24:4000:52:0600:52:37-1665
#23 37133Redynk MateuszGDAŃSKJJ1991M2010500:21:3100:43:1000:43:33-350
#24 120234Glembin AleksanderMRZEZINODrużyna Szpiku1989M2024500:23:5000:48:4900:48:57-1109
#25 405035Patelczyk AgaBOLSZEWOPizza team1991K2041900:32:5701:07:1901:07:401192-
#26 97836Juszko ArturGDAŃSKTygrysy z Wartsili1974M4023500:22:4900:47:3900:47:40-915
#27 119937Mroczek SylwiaRUMIA1972K40900:24:0200:48:4800:49:0191-
#28 300639Żakowicz AleksandraBYDGOSZCZ1982K3023700:28:1700:58:1200:59:11594-
#29 377840Kollek AnnaWŁADYSŁAWOWOBiegamy Razem Władysławowo1964K503000:30:4901:04:2501:04:371019-
#30 96841Koliński TomaszGDYNIA1972M4023200:23:1700:47:3700:47:48-908
#31 50542Szramka ŁukaszGNIEW1983M3019600:21:4400:44:2700:44:34-476
#32 66443Baranowski MateuszPRABUTY1992M2016800:22:3800:45:2900:45:38-628
#33 48044Kaczykowski KarolŻELISTRZEWOKorona Żelistrzewo Biega1971M4010700:22:0700:44:1500:44:25-452
#34 179745Liss AleksandraKWIDZYNKwidzyn Biega1979K308000:25:0800:51:4400:51:50195-
#35 404946Ginter MaciejWEJHEROWOPizza team1989M2062000:32:5701:07:1901:07:40-2858
#36 220847Gumowski MichałGDYNIAHusaria Run Gdynia1987M2043200:24:2000:53:5400:54:11-1904
#37 333548Socha DorotaGDYNIA1982K3030800:28:5701:00:1601:00:41754-
#38 421849Okuniewski AdamGDAŃSK1954M607400:32:2901:09:5101:09:58-2913
#39 61450Szwarc AdamMOSTY1987M2015400:22:2100:45:0700:45:27-579
#40 113151Sobieraj GrzegorzGDAŃSK1982M3045700:23:5700:48:2900:54:31-1046
#41 329752Ambroziak AdamKOWALE1980M30104200:27:3301:00:0201:00:05-2569
#42 218753Charzyński KrzysiekGDYNIAMaciej nie dałby rady1988M2042800:27:2800:53:4800:54:08-1891
#43 350554Stolc KingaSKARSZEWY1982K3034500:30:2201:01:4801:02:18847-
#44 137555Greczyło AdamGDYNIAGO TRI KKS TEAM1976M4032400:24:4600:49:4000:50:23-1257
#45 149456Stasiak KrzysztofSOPOTHellmann Triathlon Team1973M4034800:25:1200:50:0900:50:32-1351
#46 201857Żołdowicz RadosławREDAStrefaTuningu.pl1980M3072100:25:0000:52:5500:53:17-1763
#47 210958Korjat BartoszGDYNIAStrefa Tuningu1984M3075000:25:1300:53:2100:53:37-1830
#48 186559Janowicz-Glowienka AnnaWŁADYSŁAWOWOBiegamy Razem Władysławowo1979K308400:26:1500:52:0400:52:16206-
#49 82960Jusza MaciejGDAŃSKIntel Runners1984M3033000:22:3100:46:3800:46:39-780
#50 137661Jaworski KrzysztofGDYNIA1966M507400:24:0400:49:4000:49:41-1257
#51 251662Mroczek RobertRUMIA1972M4055800:25:4900:55:2600:55:39-2105
#52 265463Pietrzykowski RobertGDYNIALENA TEAM1971M4058000:27:5100:56:1200:56:55-2199
#53 305764Greczyło EwaGDYNIAGO TRI KKS TEAM1974K4012100:29:1100:58:3700:59:13621-
#54 311165Kozłowska OlimpiaWŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO1981K3026200:27:5700:58:5600:59:08641-
#55 77066Wiecki PrzemysławPSZCZÓŁKI GDYNIA1977M3030800:22:5300:46:1200:46:43-724
#56 37067Panek MichałSOPOTPadł Na Ryj Team1984M3014500:21:1800:43:0900:43:19-347
#57 164568Szramka RafałGDAŃSKrun.log.com1975M4038200:25:4900:51:0000:51:36-1483
#58 19769Oberzig TomaszREDA1980M307300:19:4700:40:4500:40:50-185
#59 393370Kowalak KatarzynaKARTUZY1986K3045700:31:0301:05:4801:06:121130-
#60 99271Zimny RafałŻUKOWOStudio S7 Banino1974M4023900:23:2300:47:4200:48:13-926
#61 373872Zgórzyńska SylwiaFROMBORK1986K3040100:31:0701:03:5801:05:02994-
#62 289473Tamulewicz-Downey AgataWEJHEROWO1984K3021900:28:2600:57:3000:58:17548-
#63 338874Szymul Hintzke AgnieszkaWŁADYSŁAWOWOBiegamy razem Władysławowo1980K3032000:29:1701:00:4101:00:53783-
#64 144175Bareła Rafał, StefanRUMIAParkrun Rumia1969M4033800:24:3600:49:5400:50:28-1313
#65 324776Kolecki JakubGDAŃSKMaciej nie dałby rady1988M2055000:28:0700:59:4801:00:09-2546
#66 392278Piórko EwaGDAŃSK1975K4021200:32:4701:05:4301:07:041118-
#67 428879Dodot MagdalenaŁEBCZBiegamy Razem Władysławowo1980K3053900:33:5401:11:0601:11:541351-
#68 238280Bolda WioletaCHŁAPOWOBiegamy Razem Władysławowo1980K3015200:26:4000:54:4700:54:59364-
#69 308081Zwoliński ŁukaszGDAŃSKOTK Rzeźnik1982M3099700:31:3400:58:4301:09:19-2449
#70 420882Rasmus SylwesterGDYNIA1975M4075100:34:1201:09:4301:10:13-2908
#71 133383Bernatowicz KarolGDYNIA1989M2026900:23:4100:49:2700:50:01-1223
#72 111384Wrzos KrzysztofWŁADYSŁAWOWOBiegamy Razem Władysławowo1969M4026000:24:3800:48:2200:48:45-1030
#73 52885Maksymiuk PiotrGDAŃSKRun4Emma1982M3020600:22:0000:44:3700:44:46-497
#74 69586Buczyński PawełTRĄBKI MAŁENorwood Biega1973M4015600:22:1100:45:4200:45:45-657
#75 58087Stumski OlafGDYNIAPIORUNki1999M161200:22:0600:44:5500:45:25-545
#76 93788Dydyna KrzysztofKĄTY RYBACKIEWojsko Polskie1969M4022600:22:3400:47:2600:47:27-882
#77 300589Woźnikowska MagdalenaELBLĄGWoeMKa / Padł Na Ryj Team1982K3023700:28:4400:58:1200:58:56594-
#78 56690Bednarek KrzysztofGDYNIASPORTEVO1968M4012800:21:0500:44:5000:44:54-534
#79 428092Słowińska AnetaWŁADYSŁAWOWOBiegamy Razem Władysławowo1976K4026600:34:1501:10:5401:11:421346-
#80 102193Gąsiorowski MichałGDAŃSKF3TEAM / MTR21984M3040700:23:5300:47:5200:47:59-955
#81 153194Elmiś GrzegorzHELBiegacz Portowy Hel1975M4035400:24:2300:50:2100:55:36-1384
#82 394495Kacprzak MichałGDYNIA1985M30113000:29:4401:05:5501:06:28-2810
#83 432896Janus ElżbietaGDYNIA1980K3054900:34:5601:11:4501:12:391376-
#84 6497Felon MichałGDYNIAOpec Gdynia1977M302300:18:3100:37:4800:37:50-61
#85 438598Topolewicz JerzyGDYNIATOP1965M5022600:37:1101:14:4301:16:15-2970
#86 13499Łowicki BartoszPRUSZCZ GDANSKIPruszcz Biega1989M204300:19:4100:39:4000:39:45-122
#87 2322100Nelka TomaszGDYNIA1979M3080300:27:0200:54:2900:55:07-1979
#88 2993101Bluj ElżbietaGDYNIA1985K3023400:29:2100:58:0600:59:13590-
#89 988102Serafin BartłomiejELBLĄG1982M3039100:23:1600:47:4100:47:44-919
#90 3753103Witkowska BeataGDYNIAOPEC Gdynia1969K4019000:30:5301:04:0701:04:281003-
#91 4387104Topolewicz BeataGDYNIATOP1967K4028500:37:1201:14:5401:16:251416-
#92 2265105Sokolowska AnnaGDYNIA1982K3013100:27:1200:54:0900:54:34320-
#93 1071106Bluj RomanGDYNIA1960M505800:23:0900:48:0900:48:14-997
#94 325107Albecki WitoldWEJHEROWOAKKUS1972M406700:20:4800:42:3500:42:47-306
#95 1805108Sokołowski MaciejGDYNIA1982M3067000:25:1800:51:4600:52:11-1604
#96 1934109Szary MarcinGDYNIASZARY.PL1972M4044800:24:5600:52:2900:52:31-1713
#97 3757110Wróbel MaciejGDYNIA1986M30111100:29:0601:04:1101:04:39-2749
#98 1252112Stukan MaciejSOPOT1985M3049800:24:5300:49:0100:49:44-1151
#99 348113Nikel MartynaRUMIA1991K201200:20:4600:42:5200:43:0421-
#100 3764114Kugler PatrycjaELBLĄG1978K3040700:31:1201:04:1701:04:311010-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności