Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Wisłok Trail

Wyniki - 7 maja 2016, Rzeszów

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1650Kacper PiechKrakówRunonline.pl/Eskadra Kraków00:47:50102:01:19-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2602Andrzej SzpunarRzeszówKM PSP RZeszów00:48:04202:04:5700:03:38-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3578Paweł BelcikRogi00:49:17302:06:5800:05:38-3
#4 4550Piotr KobylarzRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy00:50:48402:10:1900:09:00-4
#5 5520Andrzej WitasKrakówKW Kraków/Lachoteam00:51:23502:15:2300:14:04-5
#6 6509Wacław TomasiakSokołów MałopolskiGB NA ZDROWIE00:55:08702:16:4000:15:21-6
#7 7528Łukasz KotRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy00:56:40802:24:2400:23:04-7
#8 8589Paweł KrupaStalowa Wolawww.serwisdrzewny.com00:57:361202:26:1400:24:54-8
#9 9631Jakub SzwajkaWrocławmój tata biegnie 115km i jest kozak00:56:54902:26:5800:25:39-9
#10 10600Marcin PoradaJasionkaRUN_HELPERS00:54:06602:27:0500:25:46-10
#11 11647Yurii MoklytsiaŁuck00:57:031102:31:5300:30:34-11
#12 12522Witold DziedzicRzeszów01:01:132102:32:4400:31:25-12
#13 13597Marcin GrelaKrakówKrwawe Suty01:01:012002:33:3700:32:18-13
#14 14534Michał PorczakRzeszówAgatha&Maja Team00:56:581002:33:5000:32:31-14
#15 15527Damian PyrkoszRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy01:00:321702:34:3200:33:12-15
#16 16523Marcin BoguszRzeszów01:00:301602:35:3900:34:19-16
#17 17552Łukasz NowakStrzyżówReprezentujSiebie.pl01:02:542302:37:4100:36:22-17
#18 18585Łukasz PastułaKolbuszowa01:00:361802:38:4800:37:28-18
#19 19649Bartosz MazurRzeszówMTU Aero Engines Polska01:00:481902:39:1100:37:52-19
#20 20557Lukasz WalewskiRzeszówArs Dent01:02:072202:39:5200:38:33-20
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21504Magdalena MusialikRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy01:03:31202:40:421-
#22 22616Marcin UrbanBoguchwałaVelux team01:04:032602:40:4400:39:24-21
#23 23590Grzegorz RogalaBoguchwałaKoral Team01:00:071402:41:5000:40:31-22
#24 24587Szczepan BrzeskiBochnia01:00:251502:42:2000:41:01-23
#25 25513Mateusz KrólTułkowice01:02:552402:42:4100:41:22-24
#26 26598Michał ChołkaRzeszów01:05:212802:43:5400:42:34-25
#27 27605Krzysztof LeniartNowy BorekRzeszowskie Gazele i Gepardy01:04:452702:45:0700:43:48-26
#28 28541Andrzej PaluchMielecZabiegani Mielec01:00:011302:45:5200:44:33-27
#29 29634Dariusz BandzyraRzeszów01:05:412902:46:4700:45:28-28
#30 30543Tomasz BajekWysoka Głogowska01:09:244102:47:1800:45:59-29
#31 31635Marcin ŁaciakWarszawa01:03:162502:49:1900:48:00-30
#32 32573Dominik LiwoczRzeszów01:06:103002:49:4300:48:24-31
#33 33535Dariusz StraciłoSiedliska BoguszFysie Team01:06:463402:53:3600:52:17-32
#34 34621Łukasz GurdakNowa DębaMTU Aero Engines Polska01:09:124002:54:2000:53:01-33
#35 35588Piotr NyzioBłędowa TyczyńskaRes Motors01:09:274202:54:5800:53:39-34
#36 36521Marcin DziedzicRzeszówEstrada Rzeszowska01:09:284302:54:5900:53:39-35
#37 37613Artur PasiszNiepołomiceShell SBO Kraków01:09:424402:56:2000:55:00-36
#38 38551Tomasz KarpińskiRzeszów01:06:153102:56:2800:55:09-37
#39 39506Krzysztof KopećRzeszów01:13:205802:56:3600:55:17-38
#40 40559Mateusz PasierbRzeszów01:10:064702:57:0400:55:45-39
#41 41633Mateusz GontarzWarszawa01:11:485102:57:1100:55:52-40
#42 42542Mirosław PantołRzeszów01:06:443302:57:1300:55:54-41
#43 43546Łukasz PasierbRzeszów01:10:054602:57:5300:56:34-42
#44 44637Maciej MacStrzyżówPrzebiegli Strzyżów01:13:586202:58:2600:57:06-43
#45 45569Piotr NicgorskiRzeszów01:10:084802:58:3700:57:18-44
#46 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !46530Weronika KlingerOrłyPrzemyski Klub Biegacza01:05:38402:58:4300:18:012-
#47 47582Jakub AletańskiRzeszów01:08:453702:59:1400:57:55-45
#48 48604Dariusz NiedzielskiDynówKMPSP RZESZóW01:07:083602:59:5500:58:35-46
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 49645Kateryna YatsukŁuck01:02:54102:59:5900:19:173-
#50 50648Anna ShumakovaŁuck01:04:07303:00:0000:19:174-
#51 51638Agnieszka DziałoMielec01:11:36603:01:5600:21:145-
#52 52639Elżbieta HyjekMielec01:11:37703:01:5700:21:156-
#53 53586Jakub MachowskiRzeszów01:06:403203:01:5900:00:40-47
#54 54632Andrzej MarciniecSędziszów MałopolskiSC/IC Przemyśl01:06:553503:02:4900:01:30-48
#55 55553Agata StopaBoguchwała01:12:16803:02:5500:22:137-
#56 56565Piotr FydaKrosno01:09:534503:04:5800:03:39-49
#57 57510Dariusz SkrodziukRzeszów01:11:414903:05:3700:04:17-50
#58 58627Piotr KustraRzeszów01:11:495203:07:1800:05:59-51
#59 59618Aneta KiełóbowiczBrzóza KrólewskaLNB01:12:57903:10:0600:29:248-
#60 60556Tomasz OleksakNiskoKMP Tarnobrzeg01:11:435003:10:5800:09:38-52
#61 61538Jakub PiękośStrzyżów01:13:376003:11:2300:10:04-53
#62 62591Tomasz MachajRzeszów01:11:505303:11:5800:10:39-54
#63 63561Mateusz KudasikRzeszówRZESZOWIACY I GÓRALE01:14:456603:14:5500:13:35-55
#64 64599Marek BujakRzeszówMTU Aero Engines Polska01:18:337603:16:5000:15:31-56
#65 65566Jerzy MikaDębicaMTU Aero Engines Polska01:18:327503:16:5000:15:31-57
#66 66609Leszek GurakGniewczyna01:19:367703:17:3100:16:12-58
#67 67596Jacek GodzinaTarnobrzegKMP Tarnobrzeg01:16:026803:17:4500:16:26-59
#68 68646Viktor BortnykŁuck01:09:033903:18:0600:16:47-60
#69 69514Zbigniew KłudkaRzeszówBubu Klub01:14:196503:18:5700:17:38-61
#70 70570Artur ŁozaGłogów Małopolski01:12:175503:18:5700:17:38-62
#71 71563Grzegorz SrokaZaczernie01:14:086403:19:4200:18:22-63
#72 72517Piotr ŚwiątekZaczernie01:14:076303:19:4200:18:22-64
#73 73594Piotr SpiradekJarosław01:13:235903:19:5400:18:34-65
#74 74626Jacek CeglarzKielnarowaWOGI TEAM01:16:356903:20:3300:19:14-66
#75 75515Arkadiusz StanioRzeszówAsseco Active Team01:13:386103:20:3300:19:14-67
#76 76518Agnieszka WalczakBolesławolkuszbiega.pl01:16:291003:22:0500:41:229-
#77 77505Paweł DąbekRudnik nad Sanem01:21:037803:22:0600:20:47-68
#78 78512Zbigniew KlimaszTyczynRzeszowskie Gazele i Gepardy01:24:128703:23:0400:21:45-69
#79 79511Barbara KlimaszTyczynRzeszowskie Gazele i Gepardy01:24:112403:23:0400:42:2210-
#80 80624Piotr GierulaRzeszów01:12:015403:23:2400:22:05-70
#81 81555Gabriela KisielewiczRzeszów01:21:481503:23:5000:43:0711-
#82 82625Michał KluskaRzeszów01:17:307203:24:1600:22:56-71
#83 83574Izabela TomaszewskaTarnowskie GóryWKB Meta Lubliniec01:17:101103:24:3900:43:5712-
#84 84500Paulina ChlebińskaRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy01:19:141403:24:5600:44:1313-
#85 85640Dariusz KoziołRzeszów01:21:218003:24:5600:23:36-72
#86 86503Janusz KrasońBudy GłogowskieRKM SOPELEK01:12:315603:25:1600:23:57-73
#87 87531Wiesław GomółkaGłogów MałopolskiRKM "SOPELEK"01:12:315703:25:1600:23:57-74
#88 88575Anna SitekDębica01:22:251803:25:2900:44:4714-
#89 89644Jerzy BrzozowskiRzeszów01:08:573803:26:3900:25:19-75
#90 90615Robert PolańskiStrzyżów01:16:587103:27:5900:26:40-76
#91 91628Jakub KiełbRzeszów01:17:317303:28:2600:27:06-77
#92 92583Bernadetta MardeuszDębicaSpartan Race Training Group Dębica01:22:191703:29:2000:48:3815-
#93 93595Piotr ZiembaFrysztak01:22:218303:29:2000:28:01-78
#94 94610Katarzyna Kordowska-WochLublin01:26:262803:31:5400:51:1216-
#95 95630Wojciech RąpałaStalowa Wola01:27:388903:32:1300:30:54-79
#96 96571Marcin KandeferRzeszówIdeo.pl01:22:578503:33:3400:32:15-80
#97 97508Elżbieta MazurRzeszów01:22:441903:34:2200:53:3917-
#98 98507Piotr MazurRzeszów01:22:418403:34:2200:33:03-81
#99 99537Małgorzata CzapczyńskaNiepołomice01:22:452003:34:4500:54:0218-
#100 100519Piotr MamczurRzeszów01:21:207903:34:4500:33:26-82

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności