Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Wisłok Trail

Wyniki - 7 maja 2016, Rzeszów

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
-
-
-
#1 -545Renata PacuszkaDubiecko---
#2 -516Krzysztof BułdakSanok---
#3 -501Tomasz HandziakLubaczów---
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3578Paweł BelcikRogi00:49:17302:06:5800:05:38-3
#5 11647Yurii MoklytsiaŁuck00:57:031102:31:5300:30:34-11
#6 12522Witold DziedzicRzeszów01:01:132102:32:4400:31:25-12
#7 16523Marcin BoguszRzeszów01:00:301602:35:3900:34:19-16
#8 18585Łukasz PastułaKolbuszowa01:00:361802:38:4800:37:28-18
#9 24587Szczepan BrzeskiBochnia01:00:251502:42:2000:41:01-23
#10 25513Mateusz KrólTułkowice01:02:552402:42:4100:41:22-24
#11 26598Michał ChołkaRzeszów01:05:212802:43:5400:42:34-25
#12 29634Dariusz BandzyraRzeszów01:05:412902:46:4700:45:28-28
#13 30543Tomasz BajekWysoka Głogowska01:09:244102:47:1800:45:59-29
#14 31635Marcin ŁaciakWarszawa01:03:162502:49:1900:48:00-30
#15 32573Dominik LiwoczRzeszów01:06:103002:49:4300:48:24-31
#16 38551Tomasz KarpińskiRzeszów01:06:153102:56:2800:55:09-37
#17 39506Krzysztof KopećRzeszów01:13:205802:56:3600:55:17-38
#18 40559Mateusz PasierbRzeszów01:10:064702:57:0400:55:45-39
#19 41633Mateusz GontarzWarszawa01:11:485102:57:1100:55:52-40
#20 42542Mirosław PantołRzeszów01:06:443302:57:1300:55:54-41
#21 43546Łukasz PasierbRzeszów01:10:054602:57:5300:56:34-42
#22 45569Piotr NicgorskiRzeszów01:10:084802:58:3700:57:18-44
#23 47582Jakub AletańskiRzeszów01:08:453702:59:1400:57:55-45
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 49645Kateryna YatsukŁuck01:02:54102:59:5900:19:173-
#25 50648Anna ShumakovaŁuck01:04:07303:00:0000:19:174-
#26 51638Agnieszka DziałoMielec01:11:36603:01:5600:21:145-
#27 52639Elżbieta HyjekMielec01:11:37703:01:5700:21:156-
#28 53586Jakub MachowskiRzeszów01:06:403203:01:5900:00:40-47
#29 55553Agata StopaBoguchwała01:12:16803:02:5500:22:137-
#30 56565Piotr FydaKrosno01:09:534503:04:5800:03:39-49
#31 57510Dariusz SkrodziukRzeszów01:11:414903:05:3700:04:17-50
#32 58627Piotr KustraRzeszów01:11:495203:07:1800:05:59-51
#33 61538Jakub PiękośStrzyżów01:13:376003:11:2300:10:04-53
#34 62591Tomasz MachajRzeszów01:11:505303:11:5800:10:39-54
#35 66609Leszek GurakGniewczyna01:19:367703:17:3100:16:12-58
#36 68646Viktor BortnykŁuck01:09:033903:18:0600:16:47-60
#37 70570Artur ŁozaGłogów Małopolski01:12:175503:18:5700:17:38-62
#38 71563Grzegorz SrokaZaczernie01:14:086403:19:4200:18:22-63
#39 72517Piotr ŚwiątekZaczernie01:14:076303:19:4200:18:22-64
#40 73594Piotr SpiradekJarosław01:13:235903:19:5400:18:34-65
#41 77505Paweł DąbekRudnik nad Sanem01:21:037803:22:0600:20:47-68
#42 80624Piotr GierulaRzeszów01:12:015403:23:2400:22:05-70
#43 81555Gabriela KisielewiczRzeszów01:21:481503:23:5000:43:0711-
#44 82625Michał KluskaRzeszów01:17:307203:24:1600:22:56-71
#45 85640Dariusz KoziołRzeszów01:21:218003:24:5600:23:36-72
#46 88575Anna SitekDębica01:22:251803:25:2900:44:4714-
#47 89644Jerzy BrzozowskiRzeszów01:08:573803:26:3900:25:19-75
#48 90615Robert PolańskiStrzyżów01:16:587103:27:5900:26:40-76
#49 91628Jakub KiełbRzeszów01:17:317303:28:2600:27:06-77
#50 93595Piotr ZiembaFrysztak01:22:218303:29:2000:28:01-78
#51 94610Katarzyna Kordowska-WochLublin01:26:262803:31:5400:51:1216-
#52 95630Wojciech RąpałaStalowa Wola01:27:388903:32:1300:30:54-79
#53 97508Elżbieta MazurRzeszów01:22:441903:34:2200:53:3917-
#54 98507Piotr MazurRzeszów01:22:418403:34:2200:33:03-81
#55 99537Małgorzata CzapczyńskaNiepołomice01:22:452003:34:4500:54:0218-
#56 100519Piotr MamczurRzeszów01:21:207903:34:4500:33:26-82
#57 101617Przemyslaw NaporaTrzebownisko01:16:427003:36:4300:35:23-83
#58 102622Paulina JandaRzeszów01:18:581303:37:0300:56:2119-
#59 103612Roman PieszkoJarosław01:18:277403:37:2100:36:01-84
#60 104641Tomasz KuliberdaRzeszów01:15:576703:37:4000:36:21-85
#61 110636Aneta TurczanikZamość01:23:312303:42:0900:01:2623-
#62 113529Dominika LitwinMielec01:27:392903:43:3400:02:5125-
#63 114577Krzysztof KulaTomaszów Mazowiecki01:23:448603:47:3200:46:12-89
#64 116536Anetta SzuraRzeszów01:24:372603:48:1900:07:3727-
#65 117607Agnieszka WójtowiczRzeszów01:29:593403:58:5400:18:1128-
#66 119526Teresa SołtysStalowa Wola01:29:023103:59:0400:18:2130-
#67 121611Bernadetta ŚlempJasionka01:29:393304:02:0600:21:2432-
#68 122584Joanna PazikRzeszów01:30:433504:04:0700:23:2533-
#69 127643Tomasz GrzecznikRudnik Nad Sanem01:31:329104:12:1100:10:51-91
#70 128581Kaja RyciukTrzebownisko01:29:043204:18:0400:37:2137-
#71 130544Kamil PoteraRzeszów01:43:499204:57:5200:56:33-93
#72 -614Michał StachurskiWarszawa---
#73 -601Marcin SądejStalowa Wola---
#74 -593Tomasz Bodniakustrzyki dolne---
#75 -567Piotr OwsickiRzeszów---
#76 -562Dominik PiątekRzeszów---
#77 -554Beata BeigertRzeszów---
#78 -547Krzysztof RogińskiSzkodna---
#79 111629Martyna PiątekRzeszów199701:22:492103:42:2800:01:4624-
#80 14534Michał PorczakRzeszówAgatha&Maja Team00:56:581002:33:5000:32:31-14
#81 20557Lukasz WalewskiRzeszówArs Dent01:02:072202:39:5200:38:33-20
#82 -540Paweł OchałZagorzyceAsseco Active Team---
#83 75515Arkadiusz StanioRzeszówAsseco Active Team01:13:386103:20:3300:19:14-67
#84 105548Jerzy MickiewiczJarosławB B L Jarosław01:21:448103:39:0000:37:41-86
#85 -558Miłosz AmbickiRzeszówBieg po lepsze jutro dla Siostry!---
#86 69514Zbigniew KłudkaRzeszówBubu Klub01:14:196503:18:5700:17:38-61
#87 131608Katherine LehmanHamburgBuffalo Rzeszow Sister Cities Group01:59:313805:32:1300:51:3038-
#88 -603Wiktor CozacLubaczówDżemojady---
#89 36521Marcin DziedzicRzeszówEstrada Rzeszowska01:09:284302:54:5900:53:39-35
#90 33535Dariusz StraciłoSiedliska BoguszFysie Team01:06:463402:53:3600:52:17-32
#91 6509Wacław TomasiakSokołów MałopolskiGB NA ZDROWIE00:55:08702:16:4000:15:21-6
#92 -606Paweł LeśkoRzeszówGOŃ ZAJĄCZKA SQAD---
#93 -568Damian PiątekGaćHeli-One Poland---
#94 96571Marcin KandeferRzeszówIdeo.pl01:22:578503:33:3400:32:15-80
#95 118572Ula KandeferRzeszówIdeo.pl01:23:022203:58:5900:18:1729-
#96 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2602Andrzej SzpunarRzeszówKM PSP RZeszów00:48:04202:04:5700:03:38-2
#97 60556Tomasz OleksakNiskoKMP Tarnobrzeg01:11:435003:10:5800:09:38-52
#98 67596Jacek GodzinaTarnobrzegKMP Tarnobrzeg01:16:026803:17:4500:16:26-59
#99 129502Wiesław BaćRacławówkaKMP Zabierzów01:55:209304:47:1500:45:56-92
#100 48604Dariusz NiedzielskiDynówKMPSP RZESZóW01:07:083602:59:5500:58:35-46

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności