Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 3154977Karolina Barałkiewicz-SokalPoznań1975K40107-74200:32:23311601:10:2001:07:39
#2 3158857Joanna KaszyńskaPlewiska1976K40108-74500:33:16320801:10:2901:07:48
#3 26483008Iwona FirlejMiędzychódBMW Running Team1972K4072-48900:29:46263801:02:5701:01:29
#4 2904806Renata KoszelaZalasewonon mollare mai1974K4088-61000:30:33284001:06:2001:03:52
#5 16273322Wioleta WołyńskaPoznań1975K4028-16400:26:10159200:54:4600:53:03
#6 29073446Magdalena Jakubowskapoznań1973K4089-61200:29:51265901:06:2101:03:50
#7 3421939Renata MalisSwarzedzDrużyna Szpiku1972K40140-90400:37:18341301:19:5701:17:25
#8 26542004Alina Matuszak-FlejszmanSiekierki Wielkie1972K4073-49200:28:37232301:03:0300:59:52
#9 18882320Magdalena NaterLuboń1973K4038-22700:27:50207700:56:4800:55:43
#10 21442118Joanna WierzbickaMurowana GoślinaGEPARD Murowana Goślina1975K4044-29800:27:48207300:58:4200:57:37
#11 24033535Małgorzata LauerPoznań1976K4057-39200:28:41233901:00:4000:58:22
#12 3171851Renata BilskaNekla1973K40109-75200:35:35338301:10:4701:10:47
#13 34271737Małgorzata PietrzakZalasewo1975K40141-90900:38:02342401:20:4201:18:13
#14 3429238Małgorzata BębelGortatowo1975K40142-91100:36:11340001:21:0301:17:53
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3672952Marzena WojtczakPoznań1969K451-2300:21:3138300:43:5500:43:44
#16 21592523Izabela DanielewiczPoznańKiribatiClub1969K4520-30500:27:56211200:58:4800:57:39
#17 1906900Ewa NowickaPoznańTrenertriathlonu.pl1970K4514-23100:26:53179600:56:5500:54:47
#18 2420880Ewa NowińskaPoznańPoznań1969K4527-39700:28:34229801:00:4800:58:24
#19 21651578Anna JaniszewskaDaszewice1971K4521-30700:28:36231000:58:5000:58:50
#20 19101989Edyta Brzezińska - KapłonPOZNAŃ1968K4515-23300:28:20223800:56:5700:56:57
#21 31973078Ewa KremkowskaPoznańHernik Team1971K4543-76800:33:14320501:11:1801:08:09
#22 14071636Dorota KaszyńskaPoznańNie ma lipy Swarzędz Team1970K455-12100:24:33107000:53:0900:52:13
#23 24362572Kasia MatelskaBiskupice1969K4528-40600:29:05244201:00:5800:58:19
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 908888Hanna SkrzypczakMiłosław1967K453-5900:24:31105600:49:2900:49:29
#25 32232319Lidia MatlakgnieznoLady Cat1971K4544-78300:33:26323001:11:5401:09:50
#26 14571722Agnieszka GizelskaPoznańPiątkowo na Biegowo1971K456-13200:26:36171000:53:2900:53:29
#27 17193468Anna PiaskowskaKoninfinanser.pl1970K458-18700:27:17191100:55:3000:53:01
#28 30103106Grażyna ŁukasikGniezno1968K4537-66400:30:25280601:07:4801:05:27
#29 17313724Agnieszka MieleckaGĄSAWA1969K459-18900:26:03155500:55:3500:54:00
#30 30122405Jolanta ŁaweckaGnieznoNight Runners Gniezno1971K4538-66600:30:43287101:07:4901:05:20
#31 3013751Małgorzata WronkaSwarzędz1969K4539-66700:31:10295101:07:5101:05:37
#32 32702648Blanka WinnickaPoznań1968K4545-80900:32:38314901:12:5101:09:52
#33 2503756Ewa GenderaPoznańPink Team1971K4529-43200:29:56267901:01:2300:58:56
#34 17403420Donata WietrzyńskaGniezno1970K4510-19000:27:05185800:55:4000:55:40
#35 25131167Małgorzata PodalakPoznań1970K4530-43500:30:37285201:01:2801:01:28
#36 20021851Małgorzata KosmaczewskaPobiedziska1968K4516-25300:28:15221800:57:4400:57:44
#37 30322273Marta HernikWrocławSTRAŻ MIEJSKA WROCŁAW1970K4540-67700:31:17298001:08:0901:05:31
#38 25293889Daria ZawrotniakBiskupice1969K4531-44000:28:37232201:01:3500:59:10
#39 33062295Jolanta GwizdałaPoznań1970K4546-83100:32:43315601:13:3501:10:44
#40 12601740Arleta RogalińskaWrześniaKB Kosynier Września1971K454-9900:24:34108000:52:0300:51:39
#41 33112172Beata CichewiczSwarzędzKobiety biegają1969K4547-83400:33:50327001:13:5201:10:49
#42 2805288Ewa ŁaganowskaSWARZĘDZ1969K4534-56600:29:31256701:04:5501:01:50
#43 33193033Danuta Reguła BobrowskaPoznań1970K4548-83900:34:42333801:14:0401:11:07
#44 1528520Mariola CugierGolina1970K457-14500:26:47176300:54:0200:54:02
#45 2296599Maria SadowskaZłotów1969K4522-35200:28:26226700:59:4600:57:16
#46 20503069Izabela Szajek SiudaLubońIzMark1970K4517-27000:26:44174500:58:0200:57:41
#47 18082728Danuta DominiakStarkówiec Piatkowski1971K4511-20800:28:48236200:56:0800:56:08
#48 28423389Anna Jerzyńskaśroda wlkpśroda wlkp1971K4535-58200:31:57307201:05:2301:05:23
#49 33591373Irena BednarekTrzemesznoBOLT Trzemeszno1968K4549-86400:34:22330201:15:3501:12:47
#50 33602817Alina Abramowska-GuzikPoznań1967K4550-86500:34:29331301:15:3701:13:47
#51 23442691Ewa Gackowska-PawlakPoznańKiribatiClub1968K4523-37300:26:59183101:00:0500:58:57
#52 23533784Joanna PłatekPoznań1969K4524-37600:30:14276901:00:1101:00:11
#53 31241746Marlena FilipowskaSWARZĘDZCYBINA TEAM1971K4541-72600:33:20321301:09:4701:09:47
#54 21063025Renata KlawiterKOSTRZYN WIELKOPOLSKIPKOBPSA1971K4518-28800:27:28196800:58:2600:56:06
#55 33861574Renata FilipczakTurek1967K4551-88100:34:54334901:16:4201:14:01
#56 33871575Ewa KujawińskaTurek1967K4552-88200:34:54335001:16:4201:14:01
#57 26223792Agnieszka PrzybylczakPoznańPoznań1970K4532-47900:27:56212001:02:4001:00:18
#58 26322252Agnieszka Szuleta-KosickaJankowoKB Maniac Poznań1970K4533-48400:29:36258901:02:4501:00:27
#59 18701516Barbara ZaranekOborniki1971K4512-22500:27:25194900:56:3700:54:46
#60 31533070Sylwia LobaPoznań1971K4542-74100:31:27301701:10:1901:08:30
#61 2900503Bernadeta Kowalczyk-KrólOstrów Wlkp1971K4536-60900:30:34284601:06:1701:03:36
#62 3414711Małgorzata MedigerPoznań1967K4553-89900:35:16337001:19:2101:16:28
#63 21362627Małgorzata JanuszakOBORNIKITEAM JANO1969K4519-29600:28:20224100:58:3700:57:21
#64 23962238Arleta ŚwietlikSuchy LasKocham każdy kilometr1969K4525-38800:29:24253501:00:3600:58:23
#65 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !861105Katarzyna BurdajewiczDolskUKS KUSY DOLSK1971K452-5200:24:0594600:49:0800:49:08
#66 18862024Agnieszka HaglauerWolsztynWolsztyńska Akademia Biegowa1971K4513-22600:27:43204300:56:4700:56:47
#67 23982984Joanna ChłystaPoznań1970K4526-38900:30:46287901:00:3801:00:38
#68 34232064Marzena CiemniakPoznań1969K4554-90500:36:02339501:20:0101:17:01
#69 34254026Iwona TorbiczKrakówScandal egzotyka.tv1968K4555-90700:37:45342201:20:2001:17:11
#70 34302122Magdalena SzymaniecPoznań1969K4556-91200:36:14340101:21:2001:18:17
#71 34342266Edyta LudzkowskaMurowana GoślinaKB Katorżnik Murowana Goślina1968K4557-91500:38:19342701:22:2301:19:12
#72 24271230Halina JarusKobylinGB Jutrosin - Kobylin i Przyjaciele1964K5012-40200:27:44205501:00:5100:59:39
#73 29462812Anetta SzarzyńskaKórnik1962K5024-63300:30:32283501:06:5501:04:38
#74 1678928Ewa SobkowiakPoznańBrylant Kórnik1963K506-17500:26:02154900:55:0400:53:21
#75 29612587Elżbieta Pawlak-KozakPoznań1964K5025-63700:31:21300401:07:0401:04:18
#76 32193824Dorota NowakPoznań1964K5027-78000:32:56317501:11:5101:09:25
#77 27122084Małgorzata SwornowskaPoznań1962K5017-52000:29:38260201:03:4801:02:15
#78 32473030Halina GajewskaOlsztynGajówka1963K5028-79600:32:55317301:12:1401:09:25
#79 12031062Elżbieta CzekalskaPobiedziskaPobiedziska Running Team1962K504-8800:25:07126200:51:3900:51:39
#80 27493711Halina KołdaChodzież1962K5018-53900:28:41234101:04:1101:02:04
#81 27741928Małgorzata ŻychlińskaGrodzisk Wlkp.1965K5019-55100:29:25254401:04:3201:02:06
#82 22663419Grażyna Wincenty - CichaPoznań1963K5010-33800:27:51208300:59:3400:57:36
#83 12673556Irena NowakSkokiUKS SKOCZEK Skoki1966K505-10200:25:20132500:52:0500:52:05
#84 28062707Bogumiła FelczakKoziegłowy1963K5020-56700:29:11247301:04:5601:02:18
#85 20473074Lucyna KrzyminskaKobylnicaApetyt na sport1965K508-26800:29:20250900:58:0100:58:01
#86 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2583946Dorota PrzybyszGrodzisk WlkpGRODZISKI KLUB BIEGACZA1966K501-1200:21:3538800:42:2100:42:17
#87 25662769Małgorzata GębickaGniezno1962K5013-45200:29:46263501:01:5901:00:20
#88 25692178Alina Siejakowska-ChruszczPOZNANAM STUDIO1966K5014-45300:29:08245901:02:0001:00:25
#89 33421367Iwona MajewskaZłotniki1962K5029-85300:34:36332101:14:4201:12:05
#90 18172866Beata FalkowskaPoznań1965K507-21100:28:07217900:56:1300:56:13
#91 33552066Arleta DąbekStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1966K5030-86300:35:29337501:15:2601:12:50
#92 2847964Dorota KurzawaSwarzędz1965K5021-58400:30:34284401:05:2801:03:06
#93 2340247Elżbieta GórniakSwarzędz1966K5011-37100:29:58269101:00:0401:00:04
#94 28533100Grażyna LedzionSwarzędz1965K5022-58700:30:42286901:05:3001:03:58
#95 25981120Elżbieta GrabowskaZłotów1965K5015-46500:28:27227001:02:2300:59:52
#96 2604376Małgorzata PrzybylskaŚrem1963K5016-47000:29:35258501:02:2601:00:06
#97 33781813Lidka MieszkowskaPaczkowo1963K5031-87700:34:26330901:16:2501:13:46
#98 2104466Sławomira KoczorowskaGruszczyn1965K509-28600:26:45175500:58:2600:56:35
#99 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !32433Aleksandra DzierzkowskaKoziegłowyMalta Poznań1962K502-1500:21:2435400:43:2100:43:18
#100 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8573661Beata Lewicka-PłaczekpoznanMalta Poznań1964K503-5100:23:4987100:49:0500:48:59

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności