Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 16942659Ania IskierskaKrosnoFREAKSPORT.PL1982K3037-18000:28:35230100:55:1100:55:11
#2 19502352Milena DeraPOZNAŃFRASTAŚ POZNAŃ1984K3049-24300:27:54209800:57:1800:54:46
#3 27181689Zuzanna OlszewskaSwarzędz1993K2048-52300:30:06272701:03:4901:01:11
#4 22073140Agnieszka MrózTUREK1976K4047-32300:26:49177400:59:0900:57:50
#5 2463322Alicja KuraszyńskaGolęczewo1981K3573-41500:30:08273501:01:0801:01:08
#6 32313358Aleksandra PawłowskaPoznań1988K25153-78600:32:45316101:12:0401:09:03
#7 19523726Kamila RoikSwarzędzRoikowo1980K3537-24400:29:03242500:57:1900:57:19
#8 24641688Agnieszka WłodarczakKościan1976K4060-41600:28:48236301:01:0900:58:37
#9 2720198Magdalena BartkowiakCzapuryKobiety biegają1984K30113-52400:29:13248101:03:5001:01:26
#10 3232950Malwina TaborowskaPoznań1984K30166-78700:34:50334601:12:0501:09:05
#11 29771965Agnieszka ŻerkoGruszczyn1995K2060-643-01:07:2001:04:36
#12 11861749Ada MeissnerSwarzędzCYBINA TEAM1988K2519-8300:24:0293000:51:3300:50:09
#13 29783285Alina SzafranLubońMatka wariatka1984K30140-64400:30:12276001:07:2001:04:43
#14 32341447Ewelina BaczyńskaJanowiec WielkopolskiRodzinaPL1987K25154-78800:32:28312601:12:0801:09:09
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4193146Beata BecelewskaSłupca1978K353-2700:21:4843900:44:3300:44:24
#16 14433739Anna SwornowskaPoznań1994K2019-12900:25:00122900:53:2400:52:45
#17 22112169Aleksandra HebelNiechlówHernik Team1991K2577-32400:29:19250600:59:1100:59:11
#18 27231409Sylwia MatusiewiczGRUSZCZYNDRUŻYNA Z GRUSZCZYNA1973K4079-52500:29:56268301:03:5201:01:44
#19 29793264Monika DominiakLubońMatka wariatka1988K25124-64500:30:13276601:07:2101:04:45
#20 27241856Agnieszka MaciaszczykGdańsk1989K25107-52600:30:09274501:03:5401:03:54
#21 29801966Katarzyna MalickaJasin1995K2061-64600:32:31312901:07:2201:04:37
#22 3236849Katarzyna WiciakPoznań1988K25155-78900:32:16310901:12:0801:09:40
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9332949Marta Mikolajczykwarka1948K651-6200:24:28104000:49:4000:49:11
#24 22131191Ola BudzichowskaTarnowo PodgórneUTAL1976K4048-32500:28:51236800:59:1100:59:11
#25 24693118Joanna MaćkowiakPoznańPoznań1978K3574-41700:28:13221001:01:1100:59:14
#26 29812476Martyna PawlikowskaKostrzyn1988K25125-64700:32:16310701:07:2201:04:31
#27 32372142Krystyna IwaszczukPoznań1986K30167-79000:34:38332501:12:0801:09:26
#28 19583060Katarzyna JackowskaPoznań1974K4041-24500:26:44174400:57:2200:55:47
#29 22141716Aleksandra Burnos-PaszczakPoznańHernik Team1987K2578-32600:29:20251100:59:1200:59:12
#30 27263751Joanna HałaszynPoznań1991K25108-52700:28:37232401:03:5601:02:06
#31 29822240Dagmara BrodziszewskaSwarzędz1996K2062-64800:29:08246001:07:2201:05:38
#32 32383663Katarzyna JanowieckaPoznań1987K25156-79100:33:19321101:12:0801:10:23
#33 14473312Dorota TeretykaKamionki1974K4019-13000:24:47117400:53:2700:52:15
#34 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 17033290Krystyna GórnaPoznań1954K603-18100:26:44174200:55:1800:54:36
#35 24714036Agnieszka TrząsalskaPoznańMuse Sp. z o.o.1984K3089-41800:28:13221101:01:1200:59:46
#36 27272317Anna SzpurekBukBukowski Klub Biegacza1981K35103-52800:31:21300101:03:5601:03:56
#37 1192681Katarzyna BuśkiewiczTulcePowers Partner1978K3514-8400:24:40112800:51:3400:51:09
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1691872Urszula KafarskaPoznańTrenertriathlonu.pl1993K203-900:19:5816700:41:0100:40:53
#39 24732524Magdalena DanielewiczPoznańKiribatiClub1995K2041-41900:30:15277501:01:1301:00:04
#40 27293273Ewa EickeZagórów1988K25109-52900:30:57291901:03:5901:01:12
#41 32412392Marta LabrzyckaGrodzisk Wlkp.DANFLOR TEAM1985K30168-79200:32:59318101:12:1101:09:24
#42 1706519Agnieszka ChmielewskaSwarzędz1996K2022-18200:25:52150800:55:1900:55:03
#43 24744037Barbara RewersPoznań1984K3090-42000:28:13221201:01:1300:59:47
#44 32422399Agnieszka SzudobajSwarzędz1989K25157-79300:33:04319001:12:1201:09:29
#45 17073223Patrycja KochanPoznańSpeed Szuracz1977K3527-18300:27:29197100:55:1900:55:19
#46 19632695Malwina OlejniczakKostrzyn1985K3050-24600:26:17162200:57:2600:55:53
#47 11962577Aneta JarmużekPoznań1979K3515-8500:24:28104400:51:3600:50:19
#48 14521047Sylwia JakusPoznań1980K3522-13100:26:08157500:53:2800:53:28
#49 17083039Agnieszka WojtaszekKościanKościan1990K2545-18400:26:04156400:55:2000:52:49
#50 29883424Joanna KlakPoznańSłodziaki1983K30141-64900:31:34303401:07:2601:04:39
#51 32441329Aleksandra WrzesińskaSwarzędz1987K25158-79400:33:21321701:12:1301:08:48
#52 3245820Katarzyna KaniaTulceCYBINA TEAM1984K30169-79500:33:43326601:12:1301:09:20
#53 1198431Kamila Mikłapoznań31 Baza Lotnictwa Taktycznego / Mamy- Biegamy1980K3516-8600:25:02123700:51:3800:50:30
#54 17102846Katarzyna Sosinska-KotŚRODA WIELKOPOLSKAśroda wlkp1975K4033-18500:26:46175800:55:2000:53:58
#55 27343434Katarzyna JabłońskaPoznanZM Technika1974K4080-53000:30:19279101:04:0201:02:10
#56 29901188Sylwia SuchomskaCekcyn1993K2063-65000:32:32313301:07:3001:05:17
#57 11992086Marta MroczekSiedlceMarta Mroczek1976K4011-8700:25:03124500:51:3800:51:38
#58 1711736Magdalena OdważnyDĄBROWA1979K3528-18600:27:35200400:55:2100:55:21
#59 22232495Anna Chojnacka-MarysiakPowidzStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1981K3554-32700:26:57181800:59:1500:58:03
#60 24791Izabela CiesielczykPoznan1984K3091-42100:30:58292301:01:1501:01:15
#61 29912555Anna LusiakPoznań1983K30142-65100:32:37314801:07:3101:04:51
#62 32473030Halina GajewskaOlsztynGajówka1963K5028-79600:32:55317301:12:1401:09:25
#63 27363435Agnieszka TrębickaPoznanZM Technika1977K35104-53100:30:20279301:04:0401:02:12
#64 29922809Monika MatuszakPoznań1987K25126-65200:31:07294301:07:3201:04:39
#65 689484Izabela BudnaGłuchowoKGB Grzmot Komorniki1973K405-4000:23:0068800:47:3000:47:21
#66 14571722Agnieszka GizelskaPoznańPiątkowo na Biegowo1971K456-13200:26:36171000:53:2900:53:29
#67 2737296Agnieszka Figaj-GrajekKobylnica1974K4081-53200:31:25301101:04:0501:04:05
#68 32492159Katarzyna KaczmarekKoziegłowy1985K30170-79700:33:27323301:12:2001:11:05
#69 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9463156Alicja SikoraBielsko Biała1952K601-6300:24:32105900:49:4500:49:15
#70 19703197Natalia Ziomek-SzajkowskaPoznań1985K3051-24700:27:04185500:57:2900:54:35
#71 24821691Magda PiotrowskaKomorniki1980K3575-42200:28:40233401:01:1600:58:49
#72 27382897Marta ChmuraCzerniejewo1981K35105-53300:29:35258701:04:0501:04:05
#73 3250510Katarzyna BłażejewskaRokietnica1988K25159-79800:35:40338501:12:2101:12:21
#74 12031062Elżbieta CzekalskaPobiedziskaPobiedziska Running Team1962K504-8800:25:07126200:51:3900:51:39
#75 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1459435Patrycja GóreckaSwarzędz1998K163-13300:26:08157600:53:2900:53:29
#76 24831926Izabela WitkowskaKamionkiII LO Poznań1998K1613-42300:27:56211801:01:1600:59:28
#77 2739890Monika Brzezinskaswarzedznie1990K25110-53400:30:44287301:04:0601:01:09
#78 29954011Julia ŁukowskaBiskupice Wlkp.1975K4095-65300:31:12296101:07:3301:04:54
#79 3251289Anna MaciejakSwarzędz1980K35166-79900:33:24322201:12:2201:09:31
#80 180838Magdalena KitaPoznań1982K306-1000:20:0017300:41:1500:41:11
#81 29963666Paulina ŁukowskaBiskupice Wlkp.1996K2064-65400:31:12296201:07:3401:04:54
#82 27423859Anita KraskaMiłosław1976K4082-53500:31:21300201:04:0701:04:07
#83 2998349Patrycja BożkiewiczMurowana GoślinaLOBO-TECHNIK1980K35137-65500:33:06319401:07:3501:04:57
#84 32542461Marta FormanekKostrzyn1984K30171-80000:33:20321401:12:2501:09:36
#85 17193468Anna PiaskowskaKoninfinanser.pl1970K458-18700:27:17191100:55:3000:53:01
#86 22311300Małgorzata KlimorowskaPoznańPnB1978K3555-32800:28:58240600:59:1800:59:18
#87 24873237Anna DziewulskaPoznań1980K3576-42400:28:50236501:01:1800:58:48
#88 29993629Adriana NowickaDobrzyca1992K2065-65600:31:25301201:07:3601:07:36
#89 24882433Elżbieta CzerniakBorzykowoKB Kosynier Września1954K606-42500:28:26226801:01:1800:58:57
#90 27443399Monika GraczykWrześniaHURAGAN NADARZYCE1979K35106-53600:30:05272401:04:0801:02:37
#91 30003783Gosia GrzelkaBorek Wielkopolski1988K25127-65700:32:15310401:07:3601:07:36
#92 32563759Kinga GrajekLusowoLusowo na biegowo1976K40119-80100:33:08319701:12:2701:09:21
#93 19772749Joanna JokajtySuwałki1994K2025-24800:26:06157000:57:3100:55:30
#94 2489787Angela Sienna-KostrzewaPoznań1979K3577-42600:28:00214301:01:1800:59:49
#95 32572422Sylwia TomaszewskaWrześnia1979K35167-80200:34:17329301:12:3101:09:43
#96 2234622Monika OwczarczakPoznańWilda Biega1984K3070-32900:28:39232700:59:1900:59:19
#97 2746464Kasia MalickaLuboń1982K30114-53700:30:47288401:04:0901:04:09
#98 12113065Klaudia CiborPoznańBody Chief Running Team1990K2520-8900:25:25135200:51:4200:51:42
#99 27473616Ola BoreckaPoznań1978K35107-53800:30:01270101:04:1001:01:26
#100 30032516Julia NosalskaPoznań1985K30143-65800:32:08309101:07:4001:04:52

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności