Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 14682756Andrzej GrocholewskiORION1973M402651335-00:26:42172900:53:3200:53:32
#2 253229Marian Szkudlarek1960M55832092-00:29:17249601:01:3801:01:32
#3 18572754Michał StypułkowskiORION1993M20851635-00:28:23225200:56:3100:53:56
#4 109930Grzegorz Taterka1979M352291022-00:23:5288500:50:4900:50:42
#5 34132753Arkadiusz PłochaORION1980M355272515-00:37:35341901:19:1601:16:19
#6 162411Marian Czub1967M451181461-00:26:34169900:54:4600:54:42
#7 14833244Bogusław PietrusiewiczBabimostBabimojski Klub Biegowy Bakcyl1965M50641347-00:27:35200300:53:4000:53:40
#8 11213294Marcin PaciejewskiBabimost1977M352361043-00:23:4585500:50:5700:50:57
#9 4611393Tomasz ZajączkowskiBabki1985M3053431-00:22:4462300:44:5700:44:57
#10 17492932Piotr StruzikBaranowoBevo Team1989M252221556-00:27:42204000:55:4400:55:44
#11 33671331Justyna ŚliwińskaBelęcin1985K30180-87000:34:57335201:15:5601:13:09
#12 993678Adam MłynarzBiadkiKS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI1996M20793-00:19:1710500:39:2100:39:17
#13 16102997Arkadiusz DziwińskiBiałaSMK1986M302531450-00:25:40143600:54:4000:51:49
#14 9871057Marek ŚwierczyńskiBiedrusko1979M35198920-00:25:25135000:50:0600:50:06
#15 25411990Maciej DurkaBiedrusko1983M303692097-00:29:30256101:01:4600:58:39
#16 21091197Krzysztof GroszakBiedruskoKB NATURA BIEDRUSKO1984M303211821-00:28:24226000:58:2800:56:10
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9463156Alicja SikoraBielsko Biała1952K601-6300:24:32105900:49:4500:49:15
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2563155Stefan SikoraBielsko Biała1949M653245-00:21:1031300:42:1800:42:13
#19 164197Michał MajewskiBierzglinekSPIN FORCE RUNNERS1984M3016156-00:20:0719000:40:5100:40:37
#20 26872731Paulina WolskaBiskupice1981K3598-50700:30:32283101:03:3101:01:58
#21 24362572Kasia MatelskaBiskupice1969K4528-40600:29:05244201:00:5800:58:19
#22 30272466Piotr GodekBiskupice1964M501232353-00:31:46305601:08:0501:05:36
#23 25293889Daria ZawrotniakBiskupice1969K4531-44000:28:37232201:01:3500:59:10
#24 253844Bartosz GilwatowskiBiskupicePobiedziska Running Team1976M404122095-00:29:19250701:01:4000:59:04
#25 10833961Marek KrzyżaniakBiskupice1973M401991007-00:24:48117500:50:4300:49:40
#26 31701842Jolanta ZapaśnikBiskupiceNight Runners1979K35158-75100:33:08319601:10:4601:08:26
#27 6963586Jarosław KrobskiBiskupice WLKP1981M35137656-00:22:5667600:47:3400:47:21
#28 29954011Julia ŁukowskaBiskupice Wlkp.1975K4095-65300:31:12296101:07:3301:04:54
#29 29963666Paulina ŁukowskaBiskupice Wlkp.1996K2064-65400:31:12296201:07:3401:04:54
#30 10012407Aneta GłowackaBodzanówSokół Bodzanów1986K3017-6800:24:1197300:50:1300:49:56
#31 32063591Katarzyna SienickaBogucin1981K35165-77300:33:24322101:11:3001:08:19
#32 1680213Krzysztof PurczyńskiBogucin1994M20751505-00:26:02155000:55:0400:53:21
#33 7503206Maciej TyranBolechówkoMSICS Poznań1970M4562706-00:23:0570500:48:0900:47:54
#34 1621098Mirosław GilBolechowo OsiedleZPC TEAM1977M3527154-00:19:029100:40:4900:40:43
#35 30003783Gosia GrzelkaBorek Wielkopolski1988K25127-65700:32:15310401:07:3601:07:36
#36 16521349Mariusz PawlickiBORÓWIECPOSNANIA1968M451201486-00:25:53151400:54:5200:51:51
#37 892111Ireneusz FechnerBorówiecBiegaj z WSL1952M6017835-00:23:3481200:49:2100:48:04
#38 24381074Hubert KmiećBorówiec1973M404042031-00:28:41234001:00:5800:59:18
#39 9323638Maciej RyfaBorówiecBorówiec1993M2049871-00:25:39142900:49:3900:49:39
#40 4683714Andrzej KandulskiBorówiecMalta Poznań1953M608438-00:21:5746700:45:0000:44:51
#41 7301824Paweł ŚmiglakBorówiec1976M40140688-00:22:2255100:47:5200:47:35
#42 2686490Joanna Weinert- DudzińskaBorowo Młyn1959K554-50600:29:15249101:03:3101:00:38
#43 12332972Joanna ŚwiderskaBoruszynKB UE Poznań1989K2522-9200:25:07126300:51:5100:51:09
#44 24882433Elżbieta CzerniakBorzykowoKB Kosynier Września1954K606-42500:28:26226801:01:1800:58:57
#45 9662436Henryk CzerniakBorzykowoKB Kosynier Września1948M6510901-00:23:5890300:49:5400:49:54
#46 1033708Cezary ChałupniczakBorzykowo1990M25144960-00:22:4362200:50:2400:50:11
#47 10892215Janusz DomanBRZOZAUKS SZABLA BRZOZA1953M60221013-00:24:1699100:50:4400:50:44
#48 24662211Wiesław PiątasBuk1957M55792050-00:28:30228101:01:1000:58:15
#49 27272317Anna SzpurekBukBukowski Klub Biegacza1981K35103-52800:31:21300101:03:5601:03:56
#50 1723533Przemysław KocikBukBukowski Klub Biegacza1988M252201536-00:27:18191600:55:3300:53:18
#51 1953910Sławek SibilskiBuk1972M4046185-00:20:1820900:41:3200:41:15
#52 2441881Tomasz FliegnerBuk1996M2012233-00:20:2422600:42:1300:41:54
#53 20672288Urszula MigdałekBukPerschmann Running Team1979K3545-27700:27:10188100:58:0800:57:29
#54 28612312Weronika ŚliwińskaBukBukowski Klub Biegacza1992K2054-59100:30:14277101:05:3901:03:38
#55 8292313Daniel WojtalakBukBukowski Klub Biegacza1990M25124782-00:25:32139100:48:5600:48:56
#56 31831322Marzena BaczyńskaBydgoszczRodzinaPL1980K35162-76000:32:48316401:10:5501:07:56
#57 19161711Anna LooseBydgoszczRUN Bydgoszcz1989K2556-23600:28:04216200:56:5900:56:59
#58 6381804Marek SypniewskiBydgoszczRodzinaPL1972M40122601-00:23:2979300:47:0200:47:02
#59 19203301Piotr KrasińskiBydgoszcz1975M403391684-00:27:31198500:57:0200:54:10
#60 24482124Maciej ZielińskiBydgoszcz1988M252902037-00:27:51208401:01:0100:59:14
#61 659886Marcin WódkowskiBydgoszcz1994M2033620-00:21:4944400:47:1400:47:06
#62 32351323Maciej BaczyńskiBydgoszczRodzinaPL1979M355112447-00:32:48316501:12:0801:09:10
#63 30043300Katarzyna KrasińskaBydgoszczBydgoszcz1981K35138-65900:31:46305501:07:4101:04:49
#64 17271390Grzegorz PerlikBydgoszczmiałem szczęście...1955M60361540-00:28:44234700:55:3400:55:34
#65 2518705Mateusz KorecińskiBydgoszczRun & Fun1987M252952082-00:31:08294601:01:3001:01:30
#66 10402176Cyprian PrusakowskiBydgoszcz1988M25145967-00:23:5689600:50:2600:48:40
#67 34001413Hubert RatajczakBytkowoBytkowiak Bytkowo1977M355262510-00:36:43340501:17:2601:15:00
#68 1882732Artur GrzesiakBytom1974M403331657-00:28:52237500:56:4600:56:46
#69 9572302Maciej PosanowBłażejewo1980M35193894-00:24:0292400:49:5100:47:35
#70 11222762Artur KapłonBłażejewo1984M301631044-00:24:39111800:50:5700:48:40
#71 8591429Mariusz MatuszewskiBłońskoBłońsko1974M40168808-00:25:18131300:49:0500:49:05
#72 29901188Sylwia SuchomskaCekcyn1993K2063-65000:32:32313301:07:3001:05:17
#73 3682341Jacek GorońskiCeradz KościelnyDemoco1977M3562345-00:21:4643100:43:5700:43:37
#74 6773676Szymon MichałekCerekwica1994M2034638-00:23:1473900:47:2300:46:32
#75 20541317Jan JózefiakChludowo1985M303121783-00:28:12220200:58:0400:58:04
#76 2075223Jerzy NowakChludowo1950M65171796-00:27:32198800:58:1000:55:56
#77 4773519Robert KowalskiChocicza1987M2572447-00:21:2736800:45:0700:44:50
#78 6933266Aron PrzybyłChoczKKB Finisz Kalisz1984M3096653-00:23:0369900:47:3300:47:27
#79 23673125Jakub PacholewiczChocz1994M201021987-00:28:35230601:00:1701:00:17
#80 25653915Grzegorz KuczmajaChodeczGrzegorzKuczmaja.PL1988M253002114-00:28:31228501:01:5900:59:19
#81 3913973Piotr KrupaChodzieżCYBINA TEAM1973M4077367-00:21:3639300:44:1300:44:10
#82 24903024Mikołaj KrupaChodzież1986M303642064-00:30:07272901:01:1800:58:04
#83 27493711Halina KołdaChodzież1962K5018-53900:28:41234101:04:1101:02:04
#84 21342526Zenon Marciniakchodzież1953M60421840-00:27:18191900:58:3700:56:56
#85 23591341Izabela WylegałaChodzież/Rataje1980K3567-37800:28:17222401:00:1500:57:59
#86 23601342Michał WylegałaChodziez/Rataje1978M354171982-00:28:18223101:00:1500:58:00
#87 4633871Krzysztof ChrzanowskiChojnybud-rem koło1957M5517433-00:22:1953900:44:5800:44:33
#88 20323872Adan ChrzanowskiChojny1985M303101770-00:27:58213100:57:5800:55:24
#89 1686125Miłosz DziewulskiChomęcice1979M353191509-00:27:44205000:55:0700:55:07
#90 33543375Aga SzraubeChomęcice1977K35182-86200:33:28323701:15:2101:12:32
#91 10761192Radosław KargeChrzypsko Wielkie1983M301551000-00:23:5288400:50:4000:50:16
#92 18652394Ludwik ObrockiChrzypsko Wielkie1959M55561642-00:26:33169800:56:3500:56:10
#93 1142852Krystian PawłowskiChwalibogowo1980M3520108-00:19:5014800:39:4600:39:37
#94 29361845Barbara GołębiewskaChwalibogowoNight Runners1979K35134-62800:32:34313901:06:4201:04:23
#95 342958Błażej PawlakChwalibogowoCLIP Logistics1981M35433-00:17:463700:36:1400:36:12
#96 12463351Julia ŚwiątekChybyERGO-BHP TEAM1982K3020-9600:24:51118800:51:5600:50:44
#97 4863352Jarek ŚwiątekChybyERGO-BHP TEAM1983M3059455-00:21:3639600:45:1200:44:53
#98 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1789596Wiesław KowalskiCiążeńCiążeń1938M75+11587-00:26:41172800:56:0300:54:04
#99 27283471Maciej BudzyńskiCielimowo1983M303932200-00:28:57240501:03:5801:02:19
#100 1012212Paweł BłażutyczCieszkówKS KROTOSZ KROTOSZYN1973M402095-00:19:3912700:39:2500:39:21

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności