Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 4491368Maciej MarciniakPoznań1964M5022422-00:21:4743300:44:5100:44:27
#2 12501369Piotr MaciejewskiSwarzędzBOLS Swarzędz1991M251721153-00:25:09127400:51:5800:51:22
#3 28461370Adrian CzarneckizalasewoBemarc1978M354682263-00:30:00269801:05:2701:03:14
#4 16421371Krzysztof SochaTRZEMESZNO1980M353121477-00:28:16221900:54:4900:54:49
#5 29631372Agnieszka BarczykowskaPoznań1976K4093-63800:30:04272301:07:0401:04:24
#6 33591373Irena BednarekTrzemesznoBOLT Trzemeszno1968K4549-86400:34:22330201:15:3501:12:47
#7 22991374Waldemar SztelleKaźmierz1966M50991947-00:27:42204100:59:4700:57:02
#8 151375Andrzej GromadzińskiGnieznoKPP Gniezno1973M40414-00:17:162000:34:3800:34:37
#9 25051377Sławomir RatajczakPromniceDrużyna Szpiku1977M354342073-00:28:17222501:01:2500:59:45
#10 22851378Aleksandra PrządakSiekierki Wielkie1998K169-34700:27:59213700:59:4100:57:44
#11 17571379Paula PrządakSiekierki Wielkie1997K165-19400:25:27136400:55:4700:53:52
#12 1611380Piotr MajewskiKÓRNIKBrylant Kórnik1961M558153-00:19:3512200:40:4800:40:48
#13 26461381Marta KotwasLuboń1991K25105-48800:29:31256601:02:5501:00:21
#14 2701382Wojciech MelinskiZielona GóraBractwo Biegaczy Zielona Gora1954M605258-00:20:2623300:42:3300:42:28
#15 5291383Robert WaleriańczykStrumianyMorsy Swarzędz1980M35101496-00:23:1272800:45:4100:45:41
#16 16251385Witek GłodekPoznań1987M252061462-00:25:34140500:54:4600:52:45
#17 20371386Piotr KobrzenieckiKomornikiKGB Grzmot Komorniki1978M353761773-00:28:10219500:57:5900:55:48
#18 26101388Piotr CalŚwiebodzinSeminarium Świebodzińskich Sztuk i Sportów Walki1969M451732138-00:29:24253701:02:2901:00:04
#19 27451389Bartłomiej FrydrychJanowiec Wlkp.RodzinaPL1984M303952209-00:30:03271701:04:0801:01:12
#20 17271390Grzegorz PerlikBydgoszczmiałem szczęście...1955M60361540-00:28:44234700:55:3400:55:34
#21 32821392Alicja KasprukZalasewo1981K35171-81600:35:19337101:13:0501:10:26
#22 4611393Tomasz ZajączkowskiBabki1985M3053431-00:22:4462300:44:5700:44:57
#23 6431394Adrian KrzyżaniakSwarzędz1984M3088606-00:22:4361800:47:0400:46:31
#24 21271395Rafał RybarskiMurowana GoślinaMurowana Goślina1970M451451835-00:25:54152100:58:3500:56:25
#25 18911396Bartek MichalskiPoznań1978M353531664-00:26:55180500:56:5000:56:29
#26 13061397Grzegorz NowakPoznańNowaczki.pl1974M402391199-00:25:59153700:52:2300:51:48
#27 30531398Maria AndrzejakPoznańNight Runners1987K25132-68600:33:32324401:08:3101:05:29
#28 30551399Agnieszka DylaZalasewoNight Runners1987K25133-68700:33:32324501:08:3101:05:29
#29 25121401Szymon KucharskiSWARZĘDZ1986M303662078-00:29:05244301:01:2700:58:33
#30 32721402Paulina DydymskaŚroda Wielkopolska1992K2078-81100:31:36304201:12:5201:10:09
#31 32741403Mateusz MokrackiŚroda Wielkopolska1991M253512463-00:31:32303001:12:5301:10:07
#32 32001404Sebastian JasickiGruszczyn1976M404582432-00:33:02318501:11:2301:09:00
#33 9061405Krystian WaleriańczykGułtowyStowarzyszenie Morsy Swarzędz1978M35181848-00:24:57121200:49:2800:49:28
#34 12921406Paweł PiaskowskiSIEDLECAMATOR1972M402351188-00:24:32106400:52:1600:51:07
#35 12311407Dariusz SzymalakŁubowo1974M402181140-00:24:0494400:51:5000:50:54
#36 1161408Robert MatusiewiczGRUSZCZYNDRUŻYNA Z GRUSZCZYNA1973M4026110-00:19:4914600:39:4800:39:48
#37 27231409Sylwia MatusiewiczGRUSZCZYNDRUŻYNA Z GRUSZCZYNA1973K4079-52500:29:56268301:03:5201:01:44
#38 14921410Agnieszka WłodarczykGruszczynDRUŻYNA Z GRUSZCZYNA1972K4023-13800:26:12160100:53:4700:51:37
#39 15501411Robert LigmanowskiPobiedziska1980M352971400-00:26:14161100:54:0900:52:05
#40 25441412Grzegorz KosińskiDobrzyca1982M303712099-00:27:46206601:01:4801:00:28
#41 34001413Hubert RatajczakBytkowoBytkowiak Bytkowo1977M355262510-00:36:43340501:17:2601:15:00
#42 2491414Adrian StasiakObrzycko1988M2541238-00:20:5228600:42:1500:42:07
#43 16361415Rafał SochaWierzenicaCASTORAMA SWARZĘDZ - One Team1975M402981472-00:25:36141600:54:4800:53:41
#44 5421416Grzegorz FoćZalasewoVolkswagen Poznań1976M40107506-00:21:2435600:45:4900:45:17
#45 13781417Dariusz Kuczewskigniezno1973M402481259-00:25:29137400:52:5300:52:53
#46 11941418Jan BiskupGrodzisk Wlkp1986M301841110-00:24:33106900:51:3500:49:49
#47 7351419Marcin BorowczykKoźmin Wlkp.Koźmin Biega1978M35145692-00:22:4865100:47:5900:47:29
#48 23071420Marcin PaterPoznańAltom Gniezno1987M252821952-00:29:09246300:59:5000:57:55
#49 30821421Magdalena SzcześniakSwarzędz1978K35150-70100:32:05308501:08:5401:05:37
#50 9831423Piotr NiżnikPoznań1992M2054916-00:24:31105700:50:0300:49:07
#51 12891424Joanna WittkeSwarzędz1994K2016-10400:25:12129100:52:1600:51:20
#52 25791425Dariusz WlazPaczkowoParkrun Poznań1963M501072124-00:29:50265401:02:0500:59:50
#53 16321426Ryszard StockiToruń1949M65141468-00:28:25226400:54:4800:54:48
#54 26181427Maciej DziembowskiSwarzędzLINEAFIT Doradztwo dietetczne1984M303782142-00:29:34257801:02:3701:00:30
#55 8591429Mariusz MatuszewskiBłońskoBłońsko1974M40168808-00:25:18131300:49:0500:49:05
#56 26191430Monika DziembowskaSwarzędzLINEAFIT Doradztwo dietetczne1984K30100-47700:29:34257901:02:3701:00:30
#57 25001431Marek WróbelŁask1950M65222070-00:28:47236001:01:2200:58:56
#58 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22541433Wojciech GrochockiPoznanKB Malta Poznan1936M75+21918-00:28:45235000:59:2900:57:32
#59 28721434Robert PękalaPoznańNavigare necesse est1971M451852275-00:31:42304801:05:5601:03:40
#60 33401435Martyna BolewickaPoznańNight Runners1996K2083-85200:34:13329001:14:4001:12:22
#61 16901436Kacper JanickiGowarzewo1997M16321512-00:27:46206200:55:0900:55:09
#62 20261438Sebastian LachSwarzędz1997M16361765-00:27:57212300:57:5600:57:56
#63 32141439Dorota KubiakTULCEART-BENA TEAM1987K25151-77600:33:03318701:11:4601:08:53
#64 32131440Artur KubiakTULCEART-BENA TEAM1979M355082438-00:33:03318601:11:4501:08:51
#65 15471441Małgorzata KałużnaPoznań1987K2540-14900:26:33169500:54:0700:54:01
#66 6371443Wojciech SterczewskiPoznańNew Qrde Balance1949M657600-00:23:1272900:47:0100:46:55
#67 27021445Beata KrawczykMalanowKB Maraton Turek1975K4076-51600:29:59269601:03:4301:02:22
#68 32341447Ewelina BaczyńskaJanowiec WielkopolskiRodzinaPL1987K25154-78800:32:28312601:12:0801:09:09
#69 32331448Krzysztof SkibińskiJanowiec WielkopolskiRodzinaPL1987M253472446-00:32:28312501:12:0701:09:08
#70 22151449Andrzej BaczyńskiJanowiec WielkopolskiRodzinaPL1984M303311889-00:27:56211400:59:1200:56:16
#71 121454Dawid JagłaJarocinJarocin1990M25511-00:17:111700:34:3500:34:33
#72 1581455Łukasz BecmerPoznań1988M2524150-00:19:4514100:40:4500:40:26
#73 19431456Karolina MaćkowiakPniewyKK Poland1988K2558-24100:26:57181500:57:1600:56:30
#74 8771457Błażej BębelPoznańRataye1984M30123824-00:22:5466900:49:1500:48:53
#75 19961458Mikolaj OlszowiecPoznań1987M252501744-00:26:22164000:57:4000:54:53
#76 3301459Michał WachockiKonin1984M3032314-00:21:2937400:43:2600:43:05
#77 32091460Slawek WiśniewskiKoziegłowykkk1970M451962436-00:33:33324901:11:3601:09:46
#78 5281461Wiesław ChojniakPoznańCYBINA TEAM1973M40105495-00:22:5366100:45:3900:45:28
#79 19451462Anna WoźniczkaPniewyPostęp Team1987K2559-24200:26:57181600:57:1700:56:31
#80 19971463Krzysztof SilskiSwarzędzCYBINA TEAM1981M353691745-00:28:34229600:57:4100:57:41
#81 15791464Krzysztof WitczakSwarzędz1978M353041423-00:27:04185300:54:2300:53:27
#82 28581465Grzegorz KoperskiJerzykowo1975M404392270-00:28:33229301:05:3601:03:23
#83 9621466Jacek UrbanowskiPoznańMaltańska Grupa Biegowa1980M35194898-00:22:3057600:49:5300:49:34
#84 29441468Joanna WójtowiczPoznań1986K30137-63200:31:35303901:06:5201:04:10
#85 28741471Marzena BanachPoznań1989K25119-59800:31:11295701:05:5801:03:21
#86 31791472Piotr KaźmierczakSiedleczekMaratończyk Brzeżno1962M501292422-00:33:34325001:10:5101:07:31
#87 10121473Agnieszka KonikPoznańVege Runners1993K2012-6900:24:0292600:50:1500:49:56
#88 28301474Kamil KasprzakZalasewo1986M304042256-00:30:02271201:05:1501:02:26
#89 171475Przemysław FornalikLwówekKM Lwówek Wielkopolski1975M40516-00:17:151900:34:4200:34:40
#90 3661476Sławomir RodziewiczPoznań1985M3036344-00:21:4643000:43:5500:43:21
#91 11081477Michał KardaszSwarzędz1979M352331031-00:24:41113100:50:5400:50:26
#92 2431479Wojciech NiklausSwarzędz1987M2538232-00:20:5529300:42:1200:41:29
#93 12661480Błażej PanekKrzyszkowo1981M352631165-00:25:32139200:52:0500:52:05
#94 33761481Filip KaczorowskiPoznań1978M355242501-00:34:41333701:16:1401:13:15
#95 33751482Agnieszka KosmalskaPoznań1986K30183-87500:34:41333601:16:1401:13:15
#96 28111483Dariusz RonkaPoznań1969M451832242-00:29:53266801:04:5901:02:28
#97 32041484Klaudia GrajewskaKostrzyn1996K2075-77200:33:48326901:11:2801:09:38
#98 16791485Krzysztof WichtowskiZalasewo1964M50801504-00:28:08218400:55:0400:55:04
#99 20051486Piotr ChudySwarzedz1981M353711751-00:26:40172600:57:4500:54:39
#100 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 841489Wioletta PaduszyńskaGorzow WielkopolskiPretorian Gorzów1985K303-500:18:498000:38:4200:38:42

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności