Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Szpot Swarzędz

Wyniki - 8 maja 2016, Swarzędz

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 31152360Marta MaruniewiczSwarzędz1992K2071-72100:31:51305801:09:3501:06:36
#2 28612312Weronika ŚliwińskaBukBukowski Klub Biegacza1992K2054-59100:30:14277101:05:3901:03:38
#3 5643348Piotr HudowiczPoznań1992M2029529-00:22:3358700:46:0200:46:02
#4 21013630Mieczyslaw SzczechowiakPniewy1992M20931816-00:30:18278700:58:2400:58:24
#5 3151923Maciek PiotrowskiSwarzędzPolonez team1992M2015301-00:20:4326700:43:1800:42:27
#6 28752884Marcin WaliszkaSwarzędzDuxon Team1992M201162277-00:29:52266401:05:5901:03:34
#7 3388320Marlena KędzierskaSwarzędzMamy-Biegamy1992K2085-88300:33:56327501:16:4301:14:03
#8 5803447Krystian SzelejewskiStrzalkowoPasjonaci slupca1992M2030544-00:21:1934200:46:1600:46:07
#9 23813829Robert MizgajskiPoznańZM Technika1992M201031997-00:28:21224401:00:3000:58:40
#10 2894826Anna MoellenbrockWiryKGB Grzmot Komorniki1992K2055-60600:29:39260701:06:1101:04:46
#11 31601353Katarzyna WeberSwarzędz1992K2073-74700:32:01307901:10:3001:07:22
#12 8581901Arkadiusz MazalonJanowiec WlkpRodzinaPL1992M2044807-00:24:1698800:49:0500:49:05
#13 29112183Piotr ZagórskiŚremKMP instal-projekt1992M201172297-00:31:37304401:06:2201:05:00
#14 29191187Lucyna ŚmigielOsielsko1992K2058-62000:30:07273201:06:3101:04:18
#15 26661878Piotr BanaśKoziegłowy1992M201132169-00:30:54290401:03:1701:00:29
#16 24172878Kuba KowalczykPoznań1993M201042022-00:27:57212501:00:4700:59:43
#17 26752304Joanna ObarzanekRogoźno1993K2047-50200:30:35284801:03:2101:00:29
#18 3443572Natalia SupińskaSwarzędz1993K2087-92200:38:39342901:24:0401:21:03
#19 117632Mateusz MiskaPoznań1993M208111-00:19:2511500:39:5000:39:32
#20 8893224Małgorzata KrólPoznańCityzen Poznań - Rowing BKW Bydgoszcz1993K2010-5600:23:4987200:49:1900:48:53
#21 24312136Jagoda FlisikowskaPoznańBiegacze Juniora Runners Team1993K2039-40400:29:00241701:00:5400:58:51
#22 3861524Hubert GłódzGrodzisk Wlkp.1993M2019362-00:22:1752900:44:1000:44:10
#23 3922974Piotr StaniewskiSwarzędz1993M2020368-00:21:4142100:44:1300:44:13
#24 401642Marianna TrzeciakPoznańPiątkowo na Biegowo1993K206-2600:21:2937800:44:1900:44:02
#25 24563604Bartosz ŁapaczUjscie1993M201052044-00:28:47235701:01:0400:58:13
#26 29682589Maja BartosiewiczPoznań1993K2059-64000:30:51289601:07:1101:03:56
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1574031Małgorzata KołackaŚremsklebiegacza.pl1993K202-800:19:4413800:40:4400:40:40
#28 27181689Zuzanna OlszewskaSwarzędz1993K2048-52300:30:06272701:03:4901:01:11
#29 19513253Dawid UlanowskiPoznań1993M20881708-00:25:36141700:57:1900:54:28
#30 9323638Maciej RyfaBorówiecBorówiec1993M2049871-00:25:39142900:49:3900:49:39
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1691872Urszula KafarskaPoznańTrenertriathlonu.pl1993K203-900:19:5816700:41:0100:40:53
#32 29901188Sylwia SuchomskaCekcyn1993K2063-65000:32:32313301:07:3001:05:17
#33 6883982Zbyszko SiekierczakPoznań1993M2035649-00:23:1775000:47:2900:46:34
#34 4392264Grzegorz GarczykKostrzynWalka Kostrzyn1993M2023412-00:22:1652700:44:4900:44:22
#35 17263882Marek GrygielWronki1993M20781539-00:27:52208700:55:3400:55:34
#36 9642448Michał SzymaniakSwarzędz woj. wielkopolskie1993M2052900-00:25:27136200:49:5400:47:35
#37 9693225Kamil WojcińskiRogalinek1993M2053904-00:26:29166900:49:5700:49:57
#38 19941119Marta GrabowskaZłotów1993K2026-25200:26:51178200:57:3800:55:06
#39 7153417Kamil KacprzakŚrem1993M2037674-00:23:1875500:47:4300:47:12
#40 17483867Mateusz WittigSłupcaPasjonaci Słupca1993M20791555-00:26:34170000:55:4400:55:44
#41 9911005Rafał GrześkowiakPolwicaSekcja Bokserska KŁOS Zaniemyśl1993M2055924-00:25:05125500:50:0800:49:30
#42 10121473Agnieszka KonikPoznańVege Runners1993K2012-6900:24:0292600:50:1500:49:56
#43 5073169Mateusz SzklannyDolsk1993M2028475-00:22:4462600:45:2500:45:25
#44 30732194Krzysztofa KorbikCZEMPIŃ1993K2068-69500:30:53290301:08:4901:07:30
#45 25672444Tomasz JankowiakSwarzędzAWSSS1993M201082115-00:30:04271901:01:5901:00:15
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 163306Mateusz RodewaldWronkiMKS Juvenia Puszczykowo1993M20315-00:16:531300:34:3900:34:37
#47 2742831Natalia GraczPoznańZTL POZNAŃ AWF / PIJANI FOLKLOREM1993K204-1300:20:4727400:42:3700:42:29
#48 28501311Magdalena SzymańskaSwarzędzMamy-Biegamy1993K2053-58600:30:51289501:05:2901:02:48
#49 25962010Norbert KubiakPOZNAŃART-BENA TEAM1993M201102133-00:30:03271601:02:2100:59:07
#50 10701315Paweł KoralewskiPoznańKlub Pieśni i Tańca1993M2058995-00:26:41172700:50:3700:50:37
#51 20982095Urszula BełdzikowskaSwarzędz1993K2027-28500:27:14189600:58:2300:58:23
#52 51195Jakub MichalakŚREMNight Runners1993M20449-00:18:004600:37:0400:37:02
#53 20992348Łukasz SzmidPoznań1993M20911814-00:29:07245400:58:2400:55:37
#54 3092954Gabriela Maryka TrzepaczMilejówLKS Maraton Turek,1993K205-1400:21:2837200:43:1400:43:09
#55 18572754Michał StypułkowskiORION1993M20851635-00:28:23225200:56:3100:53:56
#56 26453991Katarzyna JankowiakKrzywiń1993K2046-48700:28:50236601:02:5401:02:48
#57 26493382Michał BobrowskiRogalinek1993M201122160-00:29:19250801:02:5701:00:19
#58 29093854Maja SkalskaPoznańPiątkowo na Biegowo1993K2056-61400:29:42261901:06:2201:03:55
#59 2143301Dorota PrzybylakSwarzędz1993K2028-29700:29:41261300:58:4100:58:41
#60 6082475Łukasz KołodziejLudomyBiegaj z WSL1993M2031572-00:22:5868400:46:4100:45:27
#61 29153860Katarzyna AdamczakSwarzędz1993K2057-61600:29:47264201:06:2501:03:57
#62 13833834Tomasz MajchrzakPoznan1993M20661263-00:24:37110000:52:5600:52:35
#63 31783590Agnieszka KaźmierczakSiedleczek1993K2074-75700:33:35325501:10:5101:07:32
#64 21581718Daria ZającMalanówKB Maraton Turek1994K2029-30400:27:13188900:58:4800:57:27
#65 13912278Filip HuebnerGniezno1994M20671271-00:29:02242200:53:0100:53:01
#66 24151302Agata SamelczakPoznań1994K2038-39500:29:05244001:00:4601:00:46
#67 21742642Mateusz KasprzakSwarzędz1994M20941864-00:28:39232600:58:5500:57:12
#68 6411566Hubert SypniewskiJanowiec WielkopolskiRodzinaPL1994M2032604-00:23:3079500:47:0200:47:02
#69 8992638Norbert NapartyObornikiHusaria Bogdanowo1994M2047842-00:23:5790000:49:2300:49:23
#70 1372741Szymon KukułaOborniki1994M209131-00:19:5115300:40:2000:40:09
#71 9093725Kacper BarańskiPoznań1994M2048850-00:24:59122200:49:2900:48:50
#72 1680213Krzysztof PurczyńskiBogucin1994M20751505-00:26:02155000:55:0400:53:21
#73 659886Marcin WódkowskiBydgoszcz1994M2033620-00:21:4944400:47:1400:47:06
#74 1441317Sebastian ChameraKomornikiLOS CHICOS1994M20681313-00:25:26135800:53:2200:51:03
#75 14433739Anna SwornowskaPoznań1994K2019-12900:25:00122900:53:2400:52:45
#76 6773676Szymon MichałekCerekwica1994M2034638-00:23:1473900:47:2300:46:32
#77 19772749Joanna JokajtySuwałki1994K2025-24800:26:06157000:57:3100:55:30
#78 22371646Andżelika KędzierskaŚremKMP instal-projekt1994K2033-33000:28:19223600:59:2100:58:10
#79 32611681Maja BernadPoznań1994K2077-80400:34:03328101:12:3401:09:23
#80 4483318Tomasz SzczepańskiNeklaUKS Szybki Lopes Nekla1994M2024421-00:21:5947700:44:5100:44:36
#81 9633992Tobiasz ŻalikGostyń1994M2051899-00:24:1598500:49:5400:49:49
#82 32793560Weronika SkowronekLasochów1994K2079-81300:33:32324801:13:0201:09:56
#83 27693028Piotr NowakCzapury1994M201152220-00:28:53238101:04:2401:02:12
#84 9823507Maria SwornowskaPoznań1994K2011-6700:23:5589200:50:0300:49:36
#85 25193771Krzysztof RogalaPłock1994M201062083-00:29:08245801:01:3001:01:30
#86 3288132Dawid BobrowskiSwarzędz1994M201232467-00:34:27331001:13:1101:11:22
#87 27782604Natalia BurzikKamionki1994K2049-55400:28:53238201:04:3701:02:25
#88 17583359Kuba MatuszczykPoznań1994M20801564-00:27:08186900:55:4800:53:28
#89 1759844Anna-Maria JakubowskaPoznańcrossfit rankor1994K2024-19500:25:57153200:55:4900:55:49
#90 2251035Piotr WalkowiakPoznańCYBINA TEAM1994M2011215-00:19:3312100:42:0000:41:59
#91 7381571Olga WawrzaszekSwarzędzKrysiewicz1994K208-4400:23:3179900:48:0000:47:43
#92 7393250Radosław GłowackiPoznańWSB Poznań1994M2039695-00:22:5567200:48:0000:47:40
#93 4932062Tomasz DąbekStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa Sokół1994M2027462-00:22:4060500:45:1500:45:15
#94 12612068Jowita KruczkowskaSwarzędzWalka Kostrzyn1994K2015-10000:25:11128500:52:0300:51:37
#95 2798825Joanna KsiążkiewiczTulceCYBINA TEAM1994K2050-56100:30:32283201:04:4901:02:42
#96 20421670Bartosz Sworekpoznan1994M20901777-00:28:18222900:58:0000:58:00
#97 1790364Kuba StarszakSwarzędzBiegaj z WSL1994M20821588-00:27:58212900:56:0300:56:03
#98 25593873Karol ZnojkiewiczSwarzędz1994M201072110-00:28:33229201:01:5500:59:10
#99 7683052Wojtek MatuszyńskiSwarzędzUnia Swarzędz Zapasy1994M2042724-00:22:0849700:48:1900:46:47
#100 12891424Joanna WittkeSwarzędz1994K2016-10400:25:12129100:52:1600:51:20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności