Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI SZÓSTKA POGORII

Wyniki - 8 maja 2016, Dąbrowa Górnicza

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Mateusz Drąg499MTYCHYUKS CHROMIK MYSŁOWICE00:15:46
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Tomasz Marcinek500MRACIBÓRZAZS AWF KATOWICE00:16:33
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Damian Kowalik382MMYSŁOWICEKB CHROMIK MYSŁOWICE00:16:42
#4 4Michał Pająk440MDĄBROWA GÓRNICZA00:17:17
#5 5Paweł Jarzębowicz498MOŚWIĘCIM00:17:27
#6 6Piotr Nagło496MSOSNOWIECSOLVERE TEAM00:17:36
#7 7Roch Pająk495MSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIEC00:17:49
#8 8Paweł Tomaszewski488MŚWIĘTOCHŁOWICE00:18:01
#9 9Daniel Pietrasiak491MSOSNOWIECPROFORMA00:18:11
#10 10Łukasz Hrabia449MDĄBROWA GÓRNICZA00:18:13
#11 11Marcin Bierlet489MKWAŚNIÓW00:18:16
#12 12Artur Motyl472MOLKUSZTEAM OLKUSZ00:18:18
#13 13Dariusz Hyla494MDĄBROWA GÓRNICZACAFEMOBIL TEAM00:18:20
#14 14Kamil Tuszyoski451MDĄBROWA GÓRNICZA00:18:21
#15 15Dalia Delewska493KDĄBROWA GÓRNICZAMKS- MOS PŁOMIEO SOSNOWIEC/ ADIDAS RUNNING00:18:24
#16 16Maciej Garnowski490MSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEBIEGIEMNAPOMOC.PL00:18:28
#17 17Marek Lubnau375MSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIEC00:18:30
#18 18Paweł Świerkot492MCHORZÓW00:18:33
#19 19Marcin Pszczoła487MBĘDZIN00:18:39
#20 20Mariusz Drabioski463MJAWORZNOJUNGHEINRICH TEAM00:18:40
#21 21Adam Cis503MSOSNOWIECAS SOSNOWIEC00:18:46
#22 22Sławomir Grucel485MSOSNOWIEC00:18:52
#23 23Marcin Bednarczyk277MKATOWICE00:18:58
#24 24Dominika Kozak201KSIEMIANOWICE ŚLĄSKIETRIATHLON X-TEAM00:19:02
#25 25Kamil Klimas162MKATOWICE00:19:04
#26 26Rafał Turek486MDĄBROWA GÓRNICZAOWOCOWA KRAINA00:19:14
#27 27Artur Czado443MSOSNOWIECCZADKOWSKI TEAM00:19:34
#28 28Michał Piatek447MKATOWICE00:19:37
#29 29Krzysztof Szaraniec434MSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIEC00:19:48
#30 30Mariusz Jagieła426MZAWIERCIE00:19:50
#31 31Maurycy Langner445MDĄBROWA GÓRNICZA00:19:50
#32 32Michał Zasępa453MDĄBROWA GÓRNICZAOD NIEMOWLAKA DO PŁYWAKA00:19:52
#33 33Michał Kuszka459MMIKOŁÓWBBL MIKOŁÓW00:20:05
#34 34Beata Jarzębowicz427KOŚWIĘCIMZADYSZKA OŚWIĘCIM/NIEWYMIĘKACZE00:20:08
#35 35Bogdan Godlewski425MDĄBROWA GÓRNICZA00:20:11
#36 36Mariusz Bieo431MDĄBROWA GÓRNICZA00:20:12
#37 37Przemysław Markowski432MBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:20:18
#38 38Wojciech Najuch433MTARNOWSKIE GÓRY (REPTY)TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE00:20:18
#39 39Karolina Szojda456KTYCHY00:20:18
#40 40Sławomir Sprycha429MCZELADŹ#CZELADZBIEGA / STRONG HOUSE CZELADŹ00:20:18
#41 41Łukasz Noga428MSOSNOWIECDARE2RUN00:20:24
#42 42Paweł Cieślik419MSOSNOWIEC00:20:25
#43 43Damian Sarkowicz380MKATOWICEOD NIEMOWLAKA DO PŁYWAKA00:20:26
#44 44Przemysław Kurczyna405MDĄBROWA GÓRNICZAPOZYTYWNIE ZAKRĘCENI00:20:32
#45 45Rafał Olejnik436MCHORZÓW00:20:35
#46 46Beniamin Szczepanek420MSOSNOWIEC00:20:35
#47 47Łukasz Jakóbczak396MŻARKIBIEGAJ Z ŻARKAMI00:20:36
#48 48Radosław Szlembarski450MCZELADŹCSIR AGATSU00:20:36
#49 49Konrad Gawron439MSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIEC00:20:37
#50 50Marta Rus442KSŁAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE00:20:40
#51 51Marcin Trzopek438MUJSOŁY00:20:41
#52 52Marcin Saganowski335MTYCHYADS MASNA KRYTYCZNA00:20:42
#53 53Rafał Kowalewski384MSILESIA00:20:48
#54 54Wojciech Wawrzyk417MDĄBROWA GÓRNICZA00:20:49
#55 55Jan Hajduk446MSOSNOWIECSTRONG HOUSE CZELADŹ00:20:50
#56 56Tomasz Przybylski408MDĄBROWA GÓRNICZA00:20:51
#57 57Konrad Bilnik398MDĄBROWA GÓRNICZA00:20:52
#58 58Seweryn Dybowski281MCHORZÓW00:20:53
#59 59Bartosz Derlatka295MCZELADŹ00:20:57
#60 60Barbara Chrzanowska430KBĘDZINZDZIERAJ KAPCIE WWW.AGATSU.PL00:20:58
#61 61Albert Żywiołek437MSTARY KOCIN00:21:03
#62 62Łukasz Sypuła402MMIKOŁÓW00:21:04
#63 63Wojciech Madejek435MSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIEC00:21:05
#64 64Łukasz Kasprzyk378MBĘDZIN00:21:06
#65 65Krystian Stępnik354MDĄBROWA GÓRNICZA00:21:09
#66 66Sebastian Strzodka504MSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIEC00:21:10
#67 67Bartosz Gorgoo315MZAWIERCIE00:21:11
#68 68Tymoteusz Paokowski271MWOJKOWICETYMBAR TEAM00:21:12
#69 69Stanisław Głodowicz424MMIKOŁÓW00:21:13
#70 70Michał Garbat411MSOSNOWIEC00:21:14
#71 71Michał Balcerek372MBĘDZINOD NIEMOWLAKA DO PŁYWAKA00:21:14
#72 72Marcel Klata359MSOSNOWIECUNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH00:21:17
#73 73Mirosław Baranowski455MKATOWICE00:21:20
#74 74Dominik Gołębiowski128MDĄBROWA GÓRNICZA00:21:24
#75 75Sebastian Literowicz275MSOSNOWIEC00:21:24
#76 76Łukasz Dziadek311MSOSNOWIEC00:21:24
#77 77Jakub Szczotka403MDĄBROWA GÓRNICZA00:21:26
#78 78Łukasz Krawczyk400MBĘDZINLEGIA WARSZAWA00:21:27
#79 79Wojciech Czarnecki268MSOSNOWIEC00:21:31
#80 80Karol Urbaoski342MBĘDZINW POGONI ZA DUCHEM00:21:31
#81 81Bartosz Dziurka409MSOSNOWIEC00:21:32
#82 82Maciek Kulioski374MZAWIERCIE00:21:33
#83 83Paweł Rojek394MDĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEM00:21:34
#84 84Piotr Więczkowski454MKATOWICEKUŹNIA TRIATHLONU00:21:35
#85 85Ewelina Ciszewska307KSOSNOWIEC00:21:36
#86 86Michał Krawczyk325MDĄBROWA GÓRNICZA00:21:39
#87 87Tomasz Bujok391MSOSNOWIEC00:21:39
#88 88Sebastian Żero250MBĘDZINGHOSTBIKERS00:21:42
#89 89Wojciech Szczygieł369MŁAZY00:21:42
#90 90Przemysław Lechowicz360MSOSNOWIEC00:21:44
#91 91Ireneusz Gajewski312MSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIEC00:21:47
#92 92Tomasz Baran303MDĄBROWA GÓRNICZA00:21:48
#93 93Dariusz Niemiec387MGDYNIAFUNDACJA POCANCEROWANI00:21:49
#94 94Kamil Pałka366MCHRUSZCZBRÓD00:21:50
#95 95Paweł Mysłek356MCZELADŹ#CZELADZBIEGA00:21:51
#96 96Paweł Probierz358MDĄBROWA GÓRNICZA00:21:53
#97 97Patryk Pieczaba256MSOSNOWIECDZIKWORKOUT00:21:54
#98 98Daniel Wieczorek452MSOSNOWIECMADOR00:21:54
#99 99Dariusz Kołodziej320MDĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA MORSUJE00:21:56
#100 100Damian Staszkiewicz340MDĄBROWA GÓRNICZA00:21:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności