Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła IIi

Wyniki - 8 maja 2016, Konstantynów Łódzki

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
-
#1 201159Tadeusz Kacprzak1955KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:23:2600:23:2500:11:1200:04:41M177M 608
#2 20294Mariusz Bogdan1983ŁÓDŹPOLSKASONOCO LPC RUNNING TEAM00:23:3100:23:2500:11:1300:04:41M178M 3072
#3 203290Paweł Paczkowski1973ŁÓDŹPOLSKADIABECIAKI00:23:4300:23:2700:12:5700:04:41M179M 4047
#4 204115Igor Porczyński1983ŁÓDŻPOLSKA00:23:4700:23:2800:12:0400:04:42M180M 3073
#5 205474Marcin Szpak1979ŁÓDŹPOLSKA00:23:4400:23:2900:11:4800:04:42M181M 3074
#6 206496Tomasz Sośnierz1987ŁÓDŹPOLSKA00:23:4300:23:2900:11:3600:04:42M182M 2033
#7 207113Michał Nowak1989KAZINKOPOLSKA00:23:4200:23:3100:11:5700:04:42M183M 2034
#8 208234Konrad Kluza1984ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:23:5300:23:3100:11:4100:04:42M184M 3075
#9 209398Jakub Ochota1990OZORKÓWPOLSKA00:24:0100:23:3600:12:1400:04:43M185M 2035
#10 21059Rafał Balicki1997ŁÓDŹPOLSKA00:23:5800:23:3700:12:2300:04:43M186M 165
#11 211469Tomasz Tokarczyk1984ZELÓWPOLSKA00:23:5000:23:3800:12:0000:04:44M187M 3076
#12 212481Aleksandra Szpoton1984KAZIMIERZPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:23:5900:23:3800:12:3300:04:44K25K 3010
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !213459Tadeusz Szewczyk1946ŁÓDŹPOLSKA00:23:5100:23:4200:11:5300:04:44M188M 701
#14 21427Łukasz Cichański1987ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:23:5800:23:4300:11:4700:04:45M189M 2036
#15 215343Magdalena Pola1978ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:23:5800:23:4300:11:4700:04:45K26K 3011
#16 216417Julita Titz-Koza1981ŁÓDŹPOLSKA00:24:0400:23:4300:11:4400:04:45K27K 3012
#17 21774Grzegorz Goliński1980ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:24:1300:23:4400:12:0900:04:45M190M 3077
#18 218411Jacek Tarka1979KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:24:0500:23:4500:11:5400:04:45M191M 3078
#19 21983Agnieszka Drzazga- Koch1975ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:23:5600:23:4600:12:0400:04:45K28K 408
#20 220238Dariusz Kubiak1983ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:24:0600:23:4800:12:0400:04:46M192M 3079
#21 221492Teresa Stefańczyk1969ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:24:0200:23:4900:11:5100:04:46K29K 409
#22 222174Daniel Jasiński1982ŁÓDŹPOLSKAJ TEAM00:23:5600:23:5000:11:2500:04:46M193M 3080
#23 223382Damian Rikszajd1989KSAWERÓWPOLSKAMAGELLAN S.A.00:24:0700:23:5200:11:5400:04:46M194M 2037
#24 224358Anita Małecka1988SZCZERCÓWPOLSKATATE & LYLE ACTIVE TEAM00:24:0400:23:5400:11:4300:04:47K30K 208
#25 225390Paweł Malinowski1975SZCZAWIN DUŻYPOLSKA00:24:0400:23:5400:11:4600:04:47M195M 4048
#26 226354Paweł Olejniczak1987ZGIERZPOLSKA00:24:1700:23:5500:12:5300:04:47M196M 2038
#27 227162Leszek Kuras1980ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:24:0800:23:5900:11:3800:04:48M197M 3081
#28 228182Adam Kucharski1973ZGIERZPOLSKA00:24:1100:24:0000:12:0100:04:48M198M 4049
#29 229228Marcin Jarząbek1980TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA00:24:1700:24:0100:12:0200:04:48M199M 3082
#30 23065Piotr Góralczyk1973ŁÓDŹPOLSKAGET RUN00:24:1300:24:0200:11:5700:04:48M200M 4050
#31 231317Rafał Przybysz1950ŁÓDŹPOLSKA00:24:0500:24:0300:11:3300:04:49M201M 609
#32 232292Dominik Płacek1982ŁÓDŹPOLSKAUMED IT00:24:1400:24:0400:11:5000:04:49M202M 3083
#33 233310Arkadiusz Pupar1974ŁÓDŹPOLSKASONOCO LPC RUNNING TEAM00:24:1400:24:0400:12:0400:04:49M203M 4051
#34 234266Paulina Chmiel1985ŁÓDŹPOLSKASALUS00:24:3000:24:0500:12:1400:04:49K31K 3013
#35 235192Daniel Łaposek1996ŁÓDŹPOLSKAJBŻ00:24:1900:24:0600:12:1900:04:49M204M 2039
#36 236484Pawel Szczurtek1977TOMASZOW MAZOWIECKIPOLSKAAMATOR00:24:2000:24:0600:12:1100:04:49M205M 3084
#37 23766Krzysztof Colonna-Walewski1985RĄBIEŃPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:24:2700:24:0700:12:1600:04:49M206M 3085
#38 238291Piotr Papuziński1984ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:24:3100:24:0700:12:2500:04:49M207M 3086
#39 23918Przemysław Domański1970ŁÓDŹPOLSKA00:24:2700:24:1600:11:3400:04:51M208M 4052
#40 240101Sylwia Bratkowska1969KONSTANTYNÓWPOLSKA00:24:2600:24:1800:12:0100:04:52K32K 4010
#41 24133Michał Klekowski1977KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:24:4800:24:1800:12:1200:04:52M209M 3087
#42 242315Michał Rajczak1986ŁÓDŹPOLSKA00:24:3800:24:2100:12:0200:04:52M210M 3088
#43 243453Adam Sarzyński1973ŁÓDŹPOLSKASONOCO LPC RUNNING TEAM00:24:5000:24:2400:13:0900:04:53M211M 4053
#44 24468Anna Bartosik1986DOBRAPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:24:4300:24:2600:12:1300:04:53K33K 3014
#45 245384Ewa Wonko1986ŁÓDŹPOLSKA00:24:4900:24:2900:12:2900:04:54K34K 3015
#46 246114Justyna Radwańska1983ŁÓDŹPOLSKAATAS RUNNING TEAM00:24:4500:24:3400:11:5600:04:55K35K 3016
#47 24780Adam Ałaszewski1973ŁÓDŹPOLSKA00:24:4300:24:3400:11:5100:04:55M212M 4054
#48 248378Łukasz Smolarek1984ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:24:5800:24:3800:12:3200:04:56M213M 3089
#49 249347Mariusz Popławski1979ŁÓDŹPOLSKA00:24:5400:24:4200:11:5800:04:56M214M 3090
#50 250155Agnieszka Koźba1980ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:24:5900:24:4300:12:1800:04:57K36K 3017
#51 251439Wojtek Stefański1987PABIANICEPOLSKA00:25:0000:24:4300:12:1800:04:57M215M 2040
#52 252450Agnieszka Średniak1978ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:25:0000:24:4500:12:2200:04:57K37K 3018
#53 253357Stanisław Osiński1961ŁÓDŹPOLSKA00:25:0400:24:5400:12:3200:04:59M216M 5017
#54 254151Patrycja Kruk1985ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:25:0500:24:5400:12:2200:04:59K38K 3019
#55 255223Monika Jaworska1981FLORENTYNÓWPOLSKA00:25:0200:24:5500:12:1300:04:59K39K 3020
#56 25658Jacek Balicki1963ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:25:1600:24:5500:12:3800:04:59M217M 5018
#57 25723Cezary Imiński1968ZGIERZPOLSKA00:25:0200:24:5600:12:1300:04:59M218M 4055
#58 258116Paulina Trzewikowska1983ŁÓDŹPOLSKA00:25:0400:24:5900:12:1500:05:00K40K 3021
#59 259170Ewelina Kłos1986BUCZEKPOLSKABIEGING TEAM ZELÓW00:25:1000:25:0300:12:1500:05:01K41K 3022
#60 260171Filip Kłos1986BUCZEKPOLSKA00:25:1000:25:0400:12:0600:05:01M219M 3091
#61 261246Maciej Kulesza1977ŁÓDŹPOLSKAMAXIMUS00:25:2300:25:0500:12:5100:05:01M220M 3092
#62 262247Sylwia Kulesza1980ŁÓDŹPOLSKAMBANK00:25:2300:25:0500:12:5000:05:01K42K 3023
#63 263397Łukasz Ochota1990OZORKÓWPOLSKA00:25:2900:25:0500:12:3700:05:01M221M 2041
#64 264265Adrian Pacześ1996KONSTANTYNOWPOLSKA00:25:1400:25:0500:12:2400:05:01M222M 2042
#65 265419Łukasz Szybka1986ŁÓDŹPOLSKAMOBICA00:25:3100:25:0600:12:5700:05:01M223M 3093
#66 266418Wojciech Szybka1957ŁÓDŹPOLSKAKRWINKA00:25:3600:25:0800:12:5900:05:02M224M 5019
#67 26785Patrycja Bednarek1987PABIANICEPOLSKARUN&SMILE PABIANICE00:25:4100:25:1000:13:1100:05:02K43K 209
#68 26898Ewa Hajzer1986ŁÓDŹPOLSKARYSIE / EVERRUN00:25:3200:25:1200:12:3900:05:02K44K 3024
#69 26941Bartosz Dziemidowicz1988ŁÓDŹPOLSKA00:25:2500:25:1200:12:3600:05:02M225M 2043
#70 2703Dariusz Anderwald Anderwald1967PORSZEWICEPOLSKAKLUB BIEGAJĄCYCH ORNITOLOGÓW00:25:3700:25:1400:13:0500:05:03M226M 4056
#71 271270Jacek Grams1973ŁÓDŹPOLSKA00:25:2800:25:1700:12:3500:05:03M227M 4057
#72 272191Katarzyna Kwestarz1995ŁÓDŹPOLSKA00:25:2600:25:1800:12:3200:05:04K45K 2010
#73 2737Jacek Cieślik1975ŁÓDŹPOLSKA00:25:3100:25:2000:12:3700:05:04M228M 4058
#74 274359Joanna Pawlak1980ŁÓDŹPOLSKA00:25:3900:25:2100:13:3100:05:04K46K 3025
#75 275119Klaudia Kobus1992ŁÓDŹPOLSKASZAKALE BAŁUT00:25:3800:25:2200:12:5900:05:04K47K 2011
#76 276168Lidia Jucha1972ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM/PARKRUN ŁÓDŹ00:25:3800:25:2300:12:5100:05:05K48K 4011
#77 27716Waldemar Bojarczuk1956TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKATIME4RUNNING00:25:4200:25:2400:13:0400:05:05M229M 6010
#78 278348Justyna Pastwińska1989ŁÓDŹPOLSKA00:25:5000:25:2400:12:5900:05:05K49K 2012
#79 279163Magda Lis1991KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:25:3400:25:2500:12:2400:05:05K50K 2013
#80 280289Aleksandra Paruszewska1978KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKAKITA TEAM00:25:4400:25:2600:12:5200:05:05K51K 3026
#81 28187Damian Czarnecki1992PABIANICEPOLSKA00:25:5400:25:2600:13:0800:05:05M230M 2044
#82 282100Agata Andrzejewska1979ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSICE00:25:4500:25:2900:12:5800:05:06K52K 3027
#83 283306Sylwia Pastuszka1978ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSICE00:25:4700:25:3000:12:5900:05:06K53K 3028
#84 284386Karolina Pawlik1989ŁÓDŹPOLSKA00:25:3800:25:3300:12:3200:05:07K54K 2014
#85 285375Marta Rawecka1981ŁÓDŹPOLSKARYSIE00:25:5700:25:3300:12:5800:05:07K55K 3029
#86 286314Natalia Rajczak1985ŁÓDŹPOLSKA00:25:5200:25:3500:12:4100:05:07K56K 3030
#87 287472Robert Szkudlarek1967PABIANICEPOLSKATATA I AGATA00:25:4700:25:3500:12:5500:05:07M231M 4059
#88 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !288473Agata Szkudlarek1999PABIANICEPOLSKATATA I AGATA00:25:4800:25:3600:12:2500:05:07K57K 162
#89 28984Przemysław Ciekański1989PAWLIKOWICEPOLSKA00:25:5200:25:3700:12:3400:05:07M232M 2045
#90 290499Sylwia Wylazlowska1977ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:25:4300:25:3800:12:2300:05:08K58K 3031
#91 291212Agnieszka Kruk-Kamińska1985ŁÓDŹPOLSKA00:25:5100:25:3800:12:4000:05:08K59K 3032
#92 292128Jacek Papierkowski1962ŁÓDŹPOLSKA00:26:0100:25:3900:12:5300:05:08M233M 5020
#93 293253Aleksandra Kruk1974ŁÓDŹPOLSKA00:26:0000:25:4000:12:4100:05:08K60K 4012
#94 294301Paweł Lisiak1964ŁÓDŹPOLSKA00:26:0400:25:4000:12:5000:05:08M234M 5021
#95 295106Jacek Koziarski1970ŁÓDŹPOLSKA00:26:0200:25:4000:12:5000:05:08M235M 4060
#96 296241Piotr Kolasa1987ŁÓDŹPOLSKA00:25:5400:25:4100:13:1900:05:08M236M 2046
#97 29747Beata Dembińska1975ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSICE00:25:5900:25:4300:12:5800:05:09K61K 4013
#98 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 298457Magdalena Sikora1998ŁÓDŹPOLSKA00:26:2200:25:4800:13:0900:05:10K62K 163
#99 299160Michał Lipiejko1990ŁÓDŹPOLSKA00:26:0600:25:5200:12:2700:05:10M237M 2047
#100 30061Sylwia Dyrkacz1980ŁÓDŹPOLSKA00:26:1000:25:5400:12:5000:05:11K63K 3033

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności