Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła IIi

Wyniki - 8 maja 2016, Konstantynów Łódzki

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
-
#1 209398Jakub Ochota1990OZORKÓWPOLSKA00:24:0100:23:3600:12:1400:04:43M185M 2035
#2 21059Rafał Balicki1997ŁÓDŹPOLSKA00:23:5800:23:3700:12:2300:04:43M186M 165
#3 46663Marta Drajling1971KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:16:04--
#4 211469Tomasz Tokarczyk1984ZELÓWPOLSKA00:23:5000:23:3800:12:0000:04:44M187M 3076
#5 467322Janina Michalak1964GIECZNIPOLSKA--
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !213459Tadeusz Szewczyk1946ŁÓDŹPOLSKA00:23:5100:23:4200:11:5300:04:44M188M 701
#7 216417Julita Titz-Koza1981ŁÓDŹPOLSKA00:24:0400:23:4300:11:4400:04:45K27K 3012
#8 218411Jacek Tarka1979KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:24:0500:23:4500:11:5400:04:45M191M 3078
#9 221492Teresa Stefańczyk1969ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:24:0200:23:4900:11:5100:04:46K29K 409
#10 225390Paweł Malinowski1975SZCZAWIN DUŻYPOLSKA00:24:0400:23:5400:11:4600:04:47M195M 4048
#11 226354Paweł Olejniczak1987ZGIERZPOLSKA00:24:1700:23:5500:12:5300:04:47M196M 2038
#12 227162Leszek Kuras1980ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:24:0800:23:5900:11:3800:04:48M197M 3081
#13 228182Adam Kucharski1973ZGIERZPOLSKA00:24:1100:24:0000:12:0100:04:48M198M 4049
#14 229228Marcin Jarząbek1980TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA00:24:1700:24:0100:12:0200:04:48M199M 3082
#15 231317Rafał Przybysz1950ŁÓDŹPOLSKA00:24:0500:24:0300:11:3300:04:49M201M 609
#16 23918Przemysław Domański1970ŁÓDŹPOLSKA00:24:2700:24:1600:11:3400:04:51M208M 4052
#17 240101Sylwia Bratkowska1969KONSTANTYNÓWPOLSKA00:24:2600:24:1800:12:0100:04:52K32K 4010
#18 24133Michał Klekowski1977KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:24:4800:24:1800:12:1200:04:52M209M 3087
#19 242315Michał Rajczak1986ŁÓDŹPOLSKA00:24:3800:24:2100:12:0200:04:52M210M 3088
#20 245384Ewa Wonko1986ŁÓDŹPOLSKA00:24:4900:24:2900:12:2900:04:54K34K 3015
#21 24780Adam Ałaszewski1973ŁÓDŹPOLSKA00:24:4300:24:3400:11:5100:04:55M212M 4054
#22 248378Łukasz Smolarek1984ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:24:5800:24:3800:12:3200:04:56M213M 3089
#23 249347Mariusz Popławski1979ŁÓDŹPOLSKA00:24:5400:24:4200:11:5800:04:56M214M 3090
#24 251439Wojtek Stefański1987PABIANICEPOLSKA00:25:0000:24:4300:12:1800:04:57M215M 2040
#25 253357Stanisław Osiński1961ŁÓDŹPOLSKA00:25:0400:24:5400:12:3200:04:59M216M 5017
#26 255223Monika Jaworska1981FLORENTYNÓWPOLSKA00:25:0200:24:5500:12:1300:04:59K39K 3020
#27 25723Cezary Imiński1968ZGIERZPOLSKA00:25:0200:24:5600:12:1300:04:59M218M 4055
#28 258116Paulina Trzewikowska1983ŁÓDŹPOLSKA00:25:0400:24:5900:12:1500:05:00K40K 3021
#29 260171Filip Kłos1986BUCZEKPOLSKA00:25:1000:25:0400:12:0600:05:01M219M 3091
#30 263397Łukasz Ochota1990OZORKÓWPOLSKA00:25:2900:25:0500:12:3700:05:01M221M 2041
#31 264265Adrian Pacześ1996KONSTANTYNOWPOLSKA00:25:1400:25:0500:12:2400:05:01M222M 2042
#32 26941Bartosz Dziemidowicz1988ŁÓDŹPOLSKA00:25:2500:25:1200:12:3600:05:02M225M 2043
#33 14444Szymon Sobczak1996BRZEZINYPOLSKA00:17:1000:17:1000:08:2700:03:26M14M 208
#34 15394Daniel Romanowicz1990ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:17:2300:17:2300:08:1600:03:29M15M 209
#35 271270Jacek Grams1973ŁÓDŹPOLSKA00:25:2800:25:1700:12:3500:05:03M227M 4057
#36 272191Katarzyna Kwestarz1995ŁÓDŹPOLSKA00:25:2600:25:1800:12:3200:05:04K45K 2010
#37 2737Jacek Cieślik1975ŁÓDŹPOLSKA00:25:3100:25:2000:12:3700:05:04M228M 4058
#38 274359Joanna Pawlak1980ŁÓDŹPOLSKA00:25:3900:25:2100:13:3100:05:04K46K 3025
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !20485Rafał Ślusarski1973WĄWAŁPOLSKA00:17:3900:17:3700:08:3200:03:32M20M 402
#40 278348Justyna Pastwińska1989ŁÓDŹPOLSKA00:25:5000:25:2400:12:5900:05:05K49K 2012
#41 279163Magda Lis1991KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:25:3400:25:2500:12:2400:05:05K50K 2013
#42 2495Bartłomiej Błaszczyk1985ŁÓDŹPOLSKA00:18:0300:18:0100:08:5300:03:37M24M 308
#43 33710Krzysztof Ciekański1974KOLONIA WOLA ZARADZYŃSKAPOLSKA1 DYWIZJON LOTNICZY00:27:2300:27:0900:13:3900:05:26M260M 4065
#44 107230Łukasz Kłos1983ŁÓDŹPOLSKA25BDOW00:21:2100:21:0500:10:4300:04:13M100M 3041
#45 36376Monika Hetmanek1973PABIANICEPOLSKAAFLOFARM RUNNING TEAM00:28:1100:28:0300:14:1700:05:37K89K 4017
#46 30928Milena Ciemieniewska1982ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIA JUDO ŁÓDŹ00:30:0000:26:0800:16:3600:05:14K68K 3035
#47 45129Jarosław Ciemieniewski1981ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIA JUDO ŁÓDŹ00:38:1700:33:3200:19:5600:06:42M315M 30121
#48 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 108330Karolina Matusiak1990ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:21:1200:21:0500:10:1800:04:13K8K 203
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2462Łukasz Wojnicki1990KUTNOPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:16:1900:16:1800:08:1000:03:16M2M 202
#50 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3373Jan Wychowałek1990PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:16:2000:16:2000:08:1000:03:16M3M 203
#51 8245Michał Kosior1992ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:16:4800:16:4800:08:1700:03:22M8M 205
#52 12139Marcin Nadratowski1994ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:17:0500:17:0400:08:2400:03:25M12M 206
#53 16425Kamil Skrzypczak1991ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:17:2500:17:2400:08:2300:03:29M16M 2010
#54 1862Jarosław Cichosz1985ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:17:3600:17:3500:08:3000:03:31M18M 307
#55 88109Mariusz Wiszowaty1975PABIANICEPOLSKAAMATOR00:20:4000:20:3500:10:1300:04:07M82M 4016
#56 182424Sebastian Zamojski1976PODDĘBICEPOLSKAAMATOR00:23:2000:22:5700:11:3500:04:35M160M 4040
#57 447311Agnieszka Pietrzak1976ZGIERZPOLSKAAMATOR00:33:1700:33:0900:16:1100:06:38K134K 4027
#58 236484Pawel Szczurtek1977TOMASZOW MAZOWIECKIPOLSKAAMATOR00:24:2000:24:0600:12:1100:04:49M205M 3084
#59 56198Marcin Pilichowski1982ŁÓDŹPOLSKAAMATOR RETKINIA00:19:3700:19:3600:09:3100:03:55M55M 3021
#60 282100Agata Andrzejewska1979ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSICE00:25:4500:25:2900:12:5800:05:06K52K 3027
#61 283306Sylwia Pastuszka1978ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSICE00:25:4700:25:3000:12:5900:05:06K53K 3028
#62 29747Beata Dembińska1975ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSICE00:25:5900:25:4300:12:5800:05:09K61K 4013
#63 165117Kamila Kwiecień - Lipińska1975ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSICE00:22:4600:22:3900:11:0400:04:32K18K 405
#64 175154Paweł Kozłowski1972ŁÓDŹPOLSKAARGAL ŁÓDŹ00:22:5200:22:4700:11:0900:04:33M155M 4037
#65 246114Justyna Radwańska1983ŁÓDŹPOLSKAATAS RUNNING TEAM00:24:4500:24:3400:11:5600:04:55K35K 3016
#66 319303Anna Rędzikowska1983KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:26:4800:26:2500:13:4800:05:17K70K 3037
#67 6669Krystian Bohdanowicz1980ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:19:5800:19:5500:09:5400:03:59M62M 3025
#68 332204Szymon Kulczycki1982ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:27:2200:26:5700:13:5000:05:23M255M 30101
#69 333205Łukasz Kulczycki1980ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:27:2200:26:5800:13:5000:05:24M256M 30102
#70 356140Paweł Matczak1982ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:28:0700:27:4200:13:5400:05:32M273M 30108
#71 358196Lena Kowalska1987ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:28:0700:27:4400:13:5400:05:33K85K 2022
#72 10357Tomasz Gaweł1978KRZYWIECPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:21:0200:20:5900:10:3500:04:12M96M 3039
#73 1462Piotr Erbel1984ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:22:3200:22:1100:11:2300:04:26M131M 3052
#74 212481Aleksandra Szpoton1984KAZIMIERZPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:23:5900:23:3800:12:3300:04:44K25K 3010
#75 21983Agnieszka Drzazga- Koch1975ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:23:5600:23:4600:12:0400:04:45K28K 408
#76 238291Piotr Papuziński1984ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:24:3100:24:0700:12:2500:04:49M207M 3086
#77 24468Anna Bartosik1986DOBRAPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:24:4300:24:2600:12:1300:04:53K33K 3014
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7331Jakub Piech1986BIAŁA PODLASKAPOLSKAAZS UJ KRAKÓW00:16:4600:16:4600:08:2500:03:21M7M 303
#79 54138Krzysztof Tekielski1979ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:19:3000:19:2600:09:3000:03:53M53M 3020
#80 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3221Małgorzata Frankenberg1955ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:26:5300:26:3400:12:5000:05:19K71K 601
#81 461308Józef Suski1978ŁÓDŻPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:36:1500:35:4700:17:1400:07:09M319M 30123
#82 220238Dariusz Kubiak1983ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:24:0600:23:4800:12:0400:04:46M192M 3079
#83 25658Jacek Balicki1963ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:25:1600:24:5500:12:3800:04:59M217M 5018
#84 11770Janusz Góral1961ŁÓDŹPOLSKABIEGAMPOLODZI.PL00:21:3500:21:2000:10:5300:04:16M108M 5011
#85 259170Ewelina Kłos1986BUCZEKPOLSKABIEGING TEAM ZELÓW00:25:1000:25:0300:12:1500:05:01K41K 3022
#86 43443Maciej Stępień1983TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKABRAK00:18:5100:18:3900:09:2900:03:46M42M 3015
#87 464248Krzysztof Piguła1962ŁÓDŹPOLSKADELIA COSMETICS TEAM00:42:1700:41:4600:21:1500:08:21M320M 5033
#88 203290Paweł Paczkowski1973ŁÓDŹPOLSKADIABECIAKI00:23:4300:23:2700:12:5700:04:41M179M 4047
#89 110327Paweł Maciaszczyk1973ŁÓDZPOLSKADRUŻYNA DBAM O ZDROWIE00:21:1500:21:0900:10:2500:04:14M102M 4024
#90 4250Marek Bartosik1976ŁÓDŹPOLSKAE-WAMP00:18:5000:18:4700:09:2000:03:46M41M 408
#91 38187Konrad Jastrząbek1981ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:18:4000:18:3700:09:0300:03:44M37M 3014
#92 143352Aneta Okunska Wejdman1976ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:22:1100:22:0700:10:5500:04:25K15K 404
#93 152477Dariusz Wejdman1973ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:22:2700:22:2300:10:5500:04:29M136M 4033
#94 187188Agnieszka Jastrząbek1984ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:23:1600:23:0600:11:3600:04:37K23K 309
#95 208234Konrad Kluza1984ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:23:5300:23:3100:11:4100:04:42M184M 3075
#96 250155Agnieszka Koźba1980ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:24:5900:24:4300:12:1800:04:57K36K 3017
#97 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4897Czesław Błaszczyk1964KROŚNIEWICEPOLSKAEXPOM KROŚNIEWICE00:19:1600:19:1400:09:3700:03:51M47M 502
#98 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 420316Anita Paszkiewicz-Kęsiak1953ŁÓDŹPOLSKAFOREVER YOUNG ŁÓDŹ00:31:2400:30:5700:15:4600:06:11K115K 603
#99 345194Adam Przybył1976LODZPOLSKAGEERS TEAM00:27:4100:27:2600:13:4900:05:29M265M 4067
#100 23065Piotr Góralczyk1973ŁÓDŹPOLSKAGET RUN00:24:1300:24:0200:11:5700:04:48M200M 4050

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności