Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła IIi

Wyniki - 8 maja 2016, Konstantynów Łódzki

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
-
#1 413218Emilia Kaczmarek1977ŁÓDŹPOLSKA00:30:5100:30:3600:14:2600:06:07K111K 3047
#2 122219Radosław Kacprzak1975ŁÓDŹPOLSKAKLUB BIEGACZA - PROVIDENT00:21:3200:21:2800:10:4100:04:18M112M 4029
#3 131220Marek Lisicki1957ŁÓDŹPOLSKAKB ARTURÓWEK ŁÓDŹ00:21:4400:21:3700:10:5000:04:19M119M 5012
#4 440221Weronika Kobierska1999ŁÓDŹPOLSKA00:32:3300:32:2400:15:1700:06:29K129K 168
#5 391222Monika Kobierska1973ŁÓDŹPOLSKA00:29:1500:29:0600:14:1500:05:49K99K 4020
#6 255223Monika Jaworska1981FLORENTYNÓWPOLSKA00:25:0200:24:5500:12:1300:04:59K39K 3020
#7 428224Piotr Jędrasik1990ŁÓDŹPOLSKA00:31:4900:31:3000:14:5700:06:18M308M 2057
#8 430225Marek Kopeć1987ŁÓDŹPOLSKASW00:32:0300:31:4200:15:4900:06:20M309M 2058
#9 435226Tomek Kapczyński1969WOLA MOSZCZENICKAPOLSKA00:32:0300:31:5000:15:5200:06:22M311M 4079
#10 85227Robert Kaliński1984ŁÓDŹPOLSKASTRAŻ MIEJSKA ŁÓDŹ00:20:3800:20:3200:10:3600:04:06M80M 3031
#11 229228Marcin Jarząbek1980TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA00:24:1700:24:0100:12:0200:04:48M199M 3082
#12 68229Michał Karwowski1981ŁÓDŹPOLSKANIKE GALERIA ŁÓDZKA00:19:5900:19:5600:09:4500:03:59M63M 3026
#13 107230Łukasz Kłos1983ŁÓDŹPOLSKA25BDOW00:21:2100:21:0500:10:4300:04:13M100M 3041
#14 397231Martyna Kauc1990BEŁCHATÓWPOLSKA00:29:2900:29:2300:13:5200:05:53K102K 2028
#15 448232Dorota Lewandowska1969ŁÓDŹPOLSKA00:33:1800:33:1400:15:3900:06:39K135K 4028
#16 46233Michał Lewandowski1992ŁÓDŹPOLSKA00:19:0000:18:5500:09:3100:03:48M45M 2017
#17 208234Konrad Kluza1984ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:23:5300:23:3100:11:4100:04:42M184M 3075
#18 311235Piotr Jarosik1986ZGIERZPOLSKA00:26:3400:26:1100:12:4700:05:14M243M 3095
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 130236Dagmara Koziróg1972PABIANICEPOLSKAKORONA PABIANICE00:21:4600:21:3500:10:5500:04:19K12K 403
#20 359237Monika Kubiak1990ŁÓDŹPOLSKA00:28:0700:27:4700:12:4900:05:33K86K 2023
#21 220238Dariusz Kubiak1983ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:24:0600:23:4800:12:0400:04:46M192M 3079
#22 318239Tomasz Łaski1981ŁÓDŹPOLSKAŁASKI TEAM00:26:3900:26:2100:12:5000:05:16M249M 3098
#23 52240Konrad Kosecki1977ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKAKB GEOTERMIA UNIEJÓW00:19:3100:19:2200:09:4300:03:52M51M 3019
#24 296241Piotr Kolasa1987ŁÓDŹPOLSKA00:25:5400:25:4100:13:1900:05:08M236M 2046
#25 61242Marcin Krebs1986PABIANICEPOLSKARUN&SMILE PABIANICE00:20:0000:19:5000:10:1100:03:58M60M 3023
#26 438243Celina Krebs1989PABIANICEPOLSKARUN&SMILE PABIANICE00:32:3700:32:0300:16:1700:06:25K127K 2033
#27 442244Aleksandra Kazimierczak1986PABIANICEPOLSKARUN&SMILE PABIANICE00:33:0100:32:3100:16:1600:06:30K131K 3057
#28 8245Michał Kosior1992ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:16:4800:16:4800:08:1700:03:22M8M 205
#29 261246Maciej Kulesza1977ŁÓDŹPOLSKAMAXIMUS00:25:2300:25:0500:12:5100:05:01M220M 3092
#30 262247Sylwia Kulesza1980ŁÓDŹPOLSKAMBANK00:25:2300:25:0500:12:5000:05:01K42K 3023
#31 464248Krzysztof Piguła1962ŁÓDŹPOLSKADELIA COSMETICS TEAM00:42:1700:41:4600:21:1500:08:21M320M 5033
#32 80249Mateusz Pawlak1992TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA00:20:2600:20:1700:09:5400:04:03M75M 2021
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !87250Kamila Jeziorska1981KUTNOPOLSKA00:20:3600:20:3300:10:0800:04:07K6K 302
#34 72251Krzysztof Jaworski1980ŁÓDŹPOLSKARYSIE / EVERRUN00:20:0900:20:0600:09:4900:04:01M67M 3028
#35 75252Łukasz Jasiński1984KONSTANTYNOW LODZKIPOLSKAKKS WŁÓKNIARZ00:20:1500:20:0900:09:5900:04:02M70M 3030
#36 293253Aleksandra Kruk1974ŁÓDŹPOLSKA00:26:0000:25:4000:12:4100:05:08K60K 4012
#37 190254Jarosław Kruk1970ŁÓDŹPOLSKA00:23:1600:23:0900:11:3600:04:38M167M 4043
#38 91255Marcin Kucharski1974KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKAKPPMK00:20:4100:20:3600:10:3900:04:07M85M 4017
#39 303256Anna Czekalak1984STARE KRASNODĘBYPOLSKA00:26:0600:25:5600:13:1100:05:11K64K 3034
#40 149257Paulina Dębska1985KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:22:3000:22:1900:11:1300:04:28K16K 307
#41 145258Szymon Dębski1985KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:22:2300:22:1100:10:4400:04:26M130M 3051
#42 386259Andrzej Bajerski1972TUSZYNPOLSKA00:29:2000:28:5200:14:2000:05:46M291M 4074
#43 385260Maciej Gruszka1968ŁÓDŹPOLSKARYSIE00:29:1800:28:4900:14:0000:05:46M290M 4073
#44 307261Małgorzata Gruszka1971ŁÓDŹPOLSKARYSIE00:26:3600:26:0700:13:3200:05:13K67K 4014
#45 380262Beata Katarzyna Chyb Chybowska1976ŁÓDŹPOLSKA00:29:0500:28:4000:14:1900:05:44K94K 4019
#46 379263Jarosław Chybowski1977ŁÓDŹPOLSKA00:29:0500:28:4000:14:1900:05:44M286M 30112
#47 69264Michał Jucha1976ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM-PARKRUN ŁÓDŹ00:20:0300:19:5800:09:5500:04:00M64M 4011
#48 264265Adrian Pacześ1996KONSTANTYNOWPOLSKA00:25:1400:25:0500:12:2400:05:01M222M 2042
#49 234266Paulina Chmiel1985ŁÓDŹPOLSKASALUS00:24:3000:24:0500:12:1400:04:49K31K 3013
#50 17267Piotr Józwiak1980ŁÓDŹPOLSKAKITA TEAM00:17:2800:17:2700:08:2300:03:30M17M 306
#51 457268Sławomir Jezierski1980GDAŃSKPOLSKASAAB00:35:2200:34:5000:16:2200:06:58M317M 30122
#52 458269Zdzisław Jezierski1954ŁÓDŹPOLSKAMAJAPOLA00:35:2300:34:5200:16:2300:06:58M318M 6014
#53 271270Jacek Grams1973ŁÓDŹPOLSKA00:25:2800:25:1700:12:3500:05:03M227M 4057
#54 425271Mateusz Kurek1985MACIEJÓWPOLSKA00:31:4500:31:2200:15:2100:06:16M307M 30119
#55 452272Anna Lipert1983KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:33:5100:33:3800:16:2400:06:44K137K 3058
#56 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6287Maciej Jagusiak1981ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:16:4400:16:4400:08:1600:03:21M6M 302
#57 5288Krzysztof Krygier1991ŚWINICE WARCKIEPOLSKASPIESZSIEPOWOLI.PL/MAGELLAN S.A.00:16:2700:16:2600:08:1000:03:17M5M 204
#58 280289Aleksandra Paruszewska1978KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKAKITA TEAM00:25:4400:25:2600:12:5200:05:05K51K 3026
#59 203290Paweł Paczkowski1973ŁÓDŹPOLSKADIABECIAKI00:23:4300:23:2700:12:5700:04:41M179M 4047
#60 238291Piotr Papuziński1984ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:24:3100:24:0700:12:2500:04:49M207M 3086
#61 232292Dominik Płacek1982ŁÓDŹPOLSKAUMED IT00:24:1400:24:0400:11:5000:04:49M202M 3083
#62 196293Maciej Kobalczyk1984ŁÓDŹPOLSKA00:23:3400:23:1800:11:2200:04:40M172M 3069
#63 39294Dariusz Kudra1973DŁUTÓWPOLSKA00:18:4400:18:4200:09:0400:03:45M38M 406
#64 102295Jakub Kupniewski1971WARSZAWAPOLSKA00:21:0800:20:5900:10:5200:04:12M95M 4022
#65 19296Łukasz Kubiak1988UNIEJÓWPOLSKAKB GEOTERMIA UNIEJÓW00:17:3900:17:3900:08:4100:03:32M19M 2011
#66 459297Iwona Knypl1966ŁÓDŹPOLSKA00:36:0200:35:2700:17:2700:07:05K141K 506
#67 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4298Artur Kamiński1980JAJKOWICEPOLSKAGMINA SADKOWICE00:16:2400:16:2400:08:1000:03:17M4M 301
#68 94299Adam Jezierski1979ŁÓDŹPOLSKAMAJAPOLA00:20:4600:20:4400:09:5000:04:09M88M 3035
#69 294301Paweł Lisiak1964ŁÓDŹPOLSKA00:26:0400:25:4000:12:5000:05:08M234M 5021
#70 344302Anna Pogocka1981WIKTORÓWPOLSKA00:27:3600:27:2500:13:3700:05:29K80K 3038
#71 319303Anna Rędzikowska1983KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:26:4800:26:2500:13:4800:05:17K70K 3037
#72 316304Ola Majchrzak1986KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:26:3700:26:1900:13:2200:05:16K69K 3036
#73 315305Darek Remblewski1960ŁÓDŹPOLSKA00:26:3700:26:1900:13:2200:05:16M247M 5024
#74 283306Sylwia Pastuszka1978ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSICE00:25:4700:25:3000:12:5900:05:06K53K 3028
#75 51307Wojtek Odrzywół Vel Nawentura1980ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:19:3300:19:2000:09:4600:03:52M50M 3018
#76 461308Józef Suski1978ŁÓDŻPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA00:36:1500:35:4700:17:1400:07:09M319M 30123
#77 375309Tadeusz Pupar1998ŁÓDŹPOLSKASONOCO LPC RUNNING TEAM00:28:4000:28:2900:13:3800:05:42M283M 166
#78 233310Arkadiusz Pupar1974ŁÓDŹPOLSKASONOCO LPC RUNNING TEAM00:24:1400:24:0400:12:0400:04:49M203M 4051
#79 447311Agnieszka Pietrzak1976ZGIERZPOLSKAAMATOR00:33:1700:33:0900:16:1100:06:38K134K 4027
#80 383312Marcin Młynarczyk1976KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKAPRZEDMIEŚCIE KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI00:29:2000:28:4700:15:4500:05:45M289M 4072
#81 320313Dominik Piasecki1980KUTNOPOLSKA00:26:3300:26:2600:12:3500:05:17M250M 3099
#82 286314Natalia Rajczak1985ŁÓDŹPOLSKA00:25:5200:25:3500:12:4100:05:07K56K 3030
#83 242315Michał Rajczak1986ŁÓDŹPOLSKA00:24:3800:24:2100:12:0200:04:52M210M 3088
#84 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 420316Anita Paszkiewicz-Kęsiak1953ŁÓDŹPOLSKAFOREVER YOUNG ŁÓDŹ00:31:2400:30:5700:15:4600:06:11K115K 603
#85 231317Rafał Przybysz1950ŁÓDŹPOLSKA00:24:0500:24:0300:11:3300:04:49M201M 609
#86 424318Monika Majewska-Markiewicz1979PABIANICEPOLSKA00:31:4200:31:2200:16:1000:06:16K118K 3051
#87 371319Krzysztof Pabich1964PIOTRKÓW TRYB.POLSKAPKB ENDORFINA00:28:4500:28:2100:14:1600:05:40M281M 5031
#88 105320Arkadiusz Machura1976WOLA JEDLIŃSKAPOLSKAKLUB BIEGACZA WARTA00:21:1200:21:0400:10:4900:04:13M98M 4023
#89 410321Dorota Ptak1971ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM/PARKRUN ŁÓDŹ00:30:4800:30:2200:15:3600:06:04K110K 4023
#90 467322Janina Michalak1964GIECZNIPOLSKA--
#91 113323Tomasz Nowak1987ŁOWICZPOLSKASTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ00:21:2300:21:1800:10:1800:04:16M104M 2025
#92 408324Antoni Polanowski1952TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA00:30:3100:30:1900:14:3800:06:04M300M 6013
#93 133325Bartłomiej Radzik1986KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:21:4900:21:4300:10:3000:04:21M121M 3048
#94 400326Katarzyna Palczewska1982DOBRAPOLSKA00:29:5300:29:3400:15:2400:05:55K105K 3044
#95 110327Paweł Maciaszczyk1973ŁÓDZPOLSKADRUŻYNA DBAM O ZDROWIE00:21:1500:21:0900:10:2500:04:14M102M 4024
#96 314328Kazimierz Makowski1952KSAWERÓWPOLSKA00:26:1900:26:1500:12:4200:05:15M246M 6011
#97 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 21329Piotr Rosiak1976ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:17:5000:17:4900:08:5300:03:34M21M 403
#98 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 108330Karolina Matusiak1990ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:21:1200:21:0500:10:1800:04:13K8K 203
#99 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7331Jakub Piech1986BIAŁA PODLASKAPOLSKAAZS UJ KRAKÓW00:16:4600:16:4600:08:2500:03:21M7M 303
#100 330332Julia Ochal1999PABIANICEPOLSKA00:27:0600:26:5700:12:2500:05:23K77K 165

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności