Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Półmaraton Mustanga

Wyniki - 14 maja 2016, Szklarska Poręba

Msc
Nr
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !141Bartosz Gorczyca01:33:2700:00:00M18Salco Sport Team
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2156Artur Baran01:37:1500:03:48M18Ks Limanowa Forrest
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3253Tomasz Gawrooski01:37:5200:04:25M18UMKS Nadir
#4 4263Grzegorz Ziejewski01:42:5700:09:30M35
#5 53Jerzy Krzemioski01:43:5000:10:23M18
#6 678Krzysztof Pieniądz01:45:5800:12:31M35Ruczaj
#7 78Kamil Kozioł01:46:0100:12:34M18Breaking Obstacles
#8 8178Krzysztof Puzia01:47:3800:14:11M50Nautica Kraków
#9 9121Marcin Rachwał01:47:5900:14:32M35Ad Serwis Agro-bud CROSS-SPOT
#10 1085Marek Sokołowski01:49:5200:16:25M35RMD MONTRAIL TEAM
#11 11265Tomasz Piąstka01:52:2700:19:00M35UKS Lider
#12 12194Robert Dudzik01:54:4900:21:22M18
#13 1386Jan Nawieśniak01:55:3700:22:10M18JM Sport Team
#14 14108Sławomir Pieniążek01:56:2900:23:02M35
#15 152Jarosław Maślanka01:56:5400:23:27M35Pega Runners
#16 1667Łukasz Jankowski01:57:5900:24:32M18Training- Connecting People
#17 17164Krzysztof Pieniążek01:58:5200:25:25M35
#18 18269Martyna Kantor01:59:2300:25:56K18Hercog Running Team/Nowa Huta Team
#19 19154Jacek Migacz01:59:5100:26:24M35
#20 20123Dariusz Ślaga02:00:1200:26:45M50KS Chochołów
#21 21262Paweł Derlatka02:01:0600:27:39M35Nowa Huta Team
#22 2214Emilia Romanowicz02:01:1800:27:51K18Dare 2be Team
#23 2316Grzegorz Krawczyk02:02:0800:28:41M35Niepołomice Biegają
#24 2481Andrzej Szlachtowski02:03:0000:29:33M35
#25 2599Karol Mik02:03:2200:29:55M18SWD
#26 2666Ewa Majer02:03:3000:30:03K18Solgar Polska
#27 27251Michał Janik02:04:2200:30:55M35Poszła Czołgiem
#28 28187Paweł Ulbrich02:04:3900:31:12M18Chachary ze Starego
#29 295Kazimierz Rak02:04:4900:31:22M18TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
#30 3064Piotr Boryło02:05:2100:31:54M18KW Kraków
#31 31266Tomasz Świętoo02:05:2300:31:56M18
#32 32106Maciej Ulas02:06:2300:32:56M35
#33 33254Zbigniew Radomski02:06:2400:32:57M65TKKF Beskidek Bielsko-Biała
#34 3446Rafał Leśniewski02:06:3300:33:06M35BICIUFAPSZTRI
#35 3584Dariusz Grubarek02:06:4400:33:17M35
#36 36117Marek Figiel02:07:1900:33:52M35F.C.PO 40TCE
#37 3730Daniel Ryczkowski02:07:2900:34:02M18Karpacz Sport
#38 38193Jakub Bem02:09:1900:35:52M18Nowa Huta Team
#39 397Konrad Kawa02:09:4400:36:17M18Speed team Brzeszcze
#40 4029Filip Duski02:10:2800:37:01M18
#41 4137Dominik Szczurek02:10:4300:37:16M35TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
#42 4212Wojciech Radecki02:10:5100:37:24M35Niepołomice Biegają
#43 43197Maciej Osetek02:10:5700:37:30M18
#44 44112Norbert Dworak02:11:1100:37:44M35
#45 4544Kaja Milanowska02:11:1600:37:49K18TKKF Uklejna Myślenice
#46 46259Edward Mucha02:11:1900:37:52M50SKIADEVOL TEAM
#47 47124Katarzyna Kanclerz-Januszewska02:12:1200:38:45K50
#48 48252Józef Wyrobiec02:12:1300:38:46M50UMKS Nadir
#49 4935Paweł Wojtasiewicz02:13:0100:39:34M18
#50 5055Krzysztof Michalczyk02:13:1000:39:43M18
#51 51126Jarosław Chudnicki02:13:1800:39:51M18W.Ch.S.Z.T. Team
#52 5258Szymon Błachuta02:13:2000:39:53M18
#53 5324Krzysztof Marczak02:13:2700:40:00M35PKO Bank Polski
#54 54131Konrad Duda02:14:5100:41:24M18
#55 55179Piotr Perczyoski02:15:1100:41:44M18
#56 56182Kinga Pachura02:15:2200:41:55K35Ceneria.pl/Goryonline.com
#57 5771Grzegorz Antolak02:15:3800:42:11M35Nowy Targ Runners
#58 58188Tomasz Wiater02:16:4700:43:20M35Chachary ze Starego
#59 59104Marek Misiuk02:17:0800:43:41M35
#60 60102Michał Rękas02:17:1900:43:52M18Dziady Borowe
#61 61160Krzysztof Zębala02:17:2400:43:57M18
#62 62153Piotr Hyży02:17:3500:44:08M35
#63 6363Łukasz Świtalski02:17:4200:44:15M18
#64 64260Janusz Pytel02:17:5900:44:32M50Sokół Zakopane
#65 6533Cezary Dąbrowski02:18:2100:44:54M35MAXI Piaseczno
#66 6613Łukasz Adamik02:18:2300:44:56M18
#67 67145Leszek Janasik02:18:4100:45:14M35TURBO Pruszków / STO-nogi Milanówek
#68 6845Krzysztof Gostyoski02:19:1400:45:47M35
#69 69161Darek Gruszka02:19:2000:45:53M35Niepołomice Biegają
#70 7026Marek Bartosz02:19:3100:46:04M35Nowa Huta Team
#71 7142Jaroslaw Oleksy02:19:3200:46:05M50ks limanowa forrest
#72 72138Paweł Kania02:19:3600:46:09M35Saint-Gobain Squad
#73 73101Paweł Sułkowski02:19:4300:46:16M18KS LIMANOWA FORREST
#74 74113Dariusz Balicki02:19:5500:46:28M35Wolny strzelec
#75 751Piotr Paszczak02:20:3100:47:04M18KAC ZAKWAS
#76 7697Bogusław Gottman02:20:3300:47:06M50Pocztowa Grupa Biegowa
#77 7749Tomasz Laszczak02:21:0900:47:42M35KW Bielsko-Biała
#78 7852Ewa Machul02:21:1400:47:47K18Power Training
#79 7948Vittoriano Reno'02:21:2300:47:56M18
#80 80258Przemysław Lechowicz02:21:3100:48:04M35
#81 8165Maciej Piwowarski02:21:5500:48:28M18
#82 82195Piotr Kocoo02:22:1400:48:47M35
#83 83135Robert Szewczyk02:22:1500:48:48M35
#84 8454Janusz Łuczyk02:23:0600:49:39M35Bóbr Tłuszcz
#85 854Małgorzata Łysek02:23:3100:50:04K18Niepołomice Biegają
#86 8657Sławomir Tracz02:24:5500:51:28M35TKKF Uklejna Myślenice
#87 87267Marek Brzezioski02:25:0500:51:38M35Korup Motion
#88 889Marcin Bałaga02:25:0700:51:40M35Kto dogoni Psa?
#89 8953Jakub Płócienniczak02:25:0800:51:41M35Power Training
#90 9022Piotr Zgliczynski02:25:1200:51:45M50
#91 91143Agnieszka Lisowska-Woś02:25:3600:52:09K18Niepołomice Biegają
#92 9234Wojciech Kulik02:25:5800:52:31M35
#93 93111Sergei Loginov02:26:1600:52:49M35
#94 94172Grzegorz Grochowski02:26:2600:52:59M35Grupa Nomax
#95 9588Kasia Stępieo-Zgliczyoska02:26:3000:53:03K18PlaceToTri
#96 96180Artur Słonina02:26:4100:53:14M35running.krakow.pl
#97 9759Bożena Sikora02:27:1000:53:43K18TKKF UKLEJNA Myślenice
#98 98174Marcin Zarzycki02:27:1100:53:44M18BIO-REH TEAM
#99 99130Michał Zathey02:27:3200:54:05M35
#100 10047Lech Ulman02:27:5600:54:29M18TKKF Uklejna Myślenice

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności