Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Półmaraton Mustanga

Wyniki - 14 maja 2016, Szklarska Poręba

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
-
-
#1 751Piotr Paszczak02:20:3100:47:04M18KAC ZAKWAS
#2 152Jarosław Maślanka01:56:5400:23:27M35Pega Runners
#3 53Jerzy Krzemioski01:43:5000:10:23M18
#4 854Małgorzata Łysek02:23:3100:50:04K18Niepołomice Biegają
#5 295Kazimierz Rak02:04:4900:31:22M18TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
#6 397Konrad Kawa02:09:4400:36:17M18Speed team Brzeszcze
#7 78Kamil Kozioł01:46:0100:12:34M18Breaking Obstacles
#8 889Marcin Bałaga02:25:0700:51:40M35Kto dogoni Psa?
#9 1509Marcin Bałaga03:01:5101:28:24M35Kto dogoni Psa?
#10 13810Mariusz Dyk02:47:4501:14:18M35
#11 13511Jacek Hubner02:43:5801:10:31M35
#12 4212Wojciech Radecki02:10:5100:37:24M35Niepołomice Biegają
#13 6613Łukasz Adamik02:18:2300:44:56M18
#14 2214Emilia Romanowicz02:01:1800:27:51K18Dare 2be Team
#15 15315Bogusław Brożek03:05:5301:32:26M50
#16 2316Grzegorz Krawczyk02:02:0800:28:41M35Niepołomice Biegają
#17 15818Tomasz Smołuch03:12:1101:38:44M35Saint-Gobain SQUAD
#18 12319Tomasz Handziak02:37:5501:04:28M18
#19 10220Marek Litwora02:28:1100:54:44M35TKKF Uklejna Myślenice
#20 9022Piotr Zgliczynski02:25:1200:51:45M50
#21 5324Krzysztof Marczak02:13:2700:40:00M35PKO Bank Polski
#22 7026Marek Bartosz02:19:3100:46:04M35Nowa Huta Team
#23 4029Filip Duski02:10:2800:37:01M18
#24 3730Daniel Ryczkowski02:07:2900:34:02M18Karpacz Sport
#25 6533Cezary Dąbrowski02:18:2100:44:54M35MAXI Piaseczno
#26 9234Wojciech Kulik02:25:5800:52:31M35
#27 4935Paweł Wojtasiewicz02:13:0100:39:34M18
#28 17436Katarzyna Krauzowicz03:46:3602:13:09K18
#29 4137Dominik Szczurek02:10:4300:37:16M35TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
#30 15738Żaneta Banaś03:11:3901:38:12K18
#31 13139Łukasz Leśniak02:41:2701:08:00M18Riders & Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta
#32 14540Aleksandra Kozieo02:56:4001:23:13K18Riders & Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta
#33 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !141Bartosz Gorczyca01:33:2700:00:00M18Salco Sport Team
#34 7142Jaroslaw Oleksy02:19:3200:46:05M50ks limanowa forrest
#35 4544Kaja Milanowska02:11:1600:37:49K18TKKF Uklejna Myślenice
#36 6845Krzysztof Gostyoski02:19:1400:45:47M35
#37 3446Rafał Leśniewski02:06:3300:33:06M35BICIUFAPSZTRI
#38 10047Lech Ulman02:27:5600:54:29M18TKKF Uklejna Myślenice
#39 7948Vittoriano Reno'02:21:2300:47:56M18
#40 7749Tomasz Laszczak02:21:0900:47:42M35KW Bielsko-Biała
#41 16051Piotr Stefanik03:13:3301:40:06M18
#42 7852Ewa Machul02:21:1400:47:47K18Power Training
#43 8953Jakub Płócienniczak02:25:0800:51:41M35Power Training
#44 8454Janusz Łuczyk02:23:0600:49:39M35Bóbr Tłuszcz
#45 5055Krzysztof Michalczyk02:13:1000:39:43M18
#46 12856Piotr Żółtek02:40:2901:07:02M35PGB Sportowa Paczka
#47 8657Sławomir Tracz02:24:5500:51:28M35TKKF Uklejna Myślenice
#48 5258Szymon Błachuta02:13:2000:39:53M18
#49 9759Bożena Sikora02:27:1000:53:43K18TKKF UKLEJNA Myślenice
#50 15961Anna Liro03:13:3201:40:05K18
#51 13462Joanna Furgał-Żurek02:43:4201:10:15K35
#52 6363Łukasz Świtalski02:17:4200:44:15M18
#53 3064Piotr Boryło02:05:2100:31:54M18KW Kraków
#54 8165Maciej Piwowarski02:21:5500:48:28M18
#55 2666Ewa Majer02:03:3000:30:03K18Solgar Polska
#56 1667Łukasz Jankowski01:57:5900:24:32M18Training- Connecting People
#57 14368Marcin Popiołek02:53:5401:20:27M35Turbo Pruszków/Sto-Nogi Milanówek
#58 10669Alicja Zarzycka02:32:5100:59:24K18BIO-REH Team
#59 5771Grzegorz Antolak02:15:3800:42:11M35Nowy Targ Runners
#60 13072Sławomir Litwin02:41:0301:07:36M35Gonie Psonie
#61 12973Agnieszka Nowak02:41:0201:07:35K35Pogoria Biega
#62 16974Paula Tulejko03:23:0301:49:36K18
#63 12075Jacek Slendak02:36:3301:03:06M18998 Pabianice
#64 12576Maciej Kramarczyk02:38:3801:05:11M35
#65 11977Łukasz Pałka02:36:3201:03:05M18
#66 678Krzysztof Pieniądz01:45:5800:12:31M35Ruczaj
#67 15480Agata Pakuła03:07:2401:33:57K18
#68 2481Andrzej Szlachtowski02:03:0000:29:33M35
#69 3584Dariusz Grubarek02:06:4400:33:17M35
#70 1085Marek Sokołowski01:49:5200:16:25M35RMD MONTRAIL TEAM
#71 1386Jan Nawieśniak01:55:3700:22:10M18JM Sport Team
#72 10387Jarosław Prokopiuk02:28:1700:54:50M50PROCAR Gdynia
#73 9588Kasia Stępieo-Zgliczyoska02:26:3000:53:03K18PlaceToTri
#74 11889Maciej Witkowski02:36:2101:02:54M18Nowa Huta Team
#75 11190Ewa Pałuzewicz02:33:5001:00:23K35Visegrad Maraton Rytro
#76 14491Stefan Baran02:54:4701:21:20M35Visegrad Maraton Rytro
#77 16192Anna Bemben03:13:3901:40:12K50Nowosarzyoska Grupa Biegowa
#78 17093Roman Bemben03:24:2901:51:02M35
#79 14894Karolina Pochodyła02:59:4001:26:13K18
#80 10996Dariusz Borodziej02:33:4101:00:14M35Niepołomice biegają
#81 7697Bogusław Gottman02:20:3300:47:06M50Pocztowa Grupa Biegowa
#82 11498Krzysztof Juszko02:35:5901:02:32M35
#83 2599Karol Mik02:03:2200:29:55M18SWD
#84 73101Paweł Sułkowski02:19:4300:46:16M18KS LIMANOWA FORREST
#85 60102Michał Rękas02:17:1900:43:52M18Dziady Borowe
#86 166103Kinga Czyrnek03:22:3901:49:12K18Myślenice
#87 59104Marek Misiuk02:17:0800:43:41M35
#88 162105Katarzyna Mazur03:13:4101:40:14K18Night Runners
#89 32106Maciej Ulas02:06:2300:32:56M35
#90 108107Paweł Krystyniecki02:33:2400:59:57M35
#91 14108Sławomir Pieniążek01:56:2900:23:02M35
#92 156109Robert Gosiewski03:07:3801:34:11M35Ziomki OrkanoChronki
#93 155110Ewelina Kapusta03:07:3801:34:11K18Ziomki OrkanoChronki
#94 93111Sergei Loginov02:26:1600:52:49M35
#95 44112Norbert Dworak02:11:1100:37:44M35
#96 74113Dariusz Balicki02:19:5500:46:28M35Wolny strzelec
#97 142114Magdalena Korus02:52:3801:19:11K35RIDERS & RUNNERS TEAM Stajnia Przylesie Borzęta
#98 137116Ryszard Dziamski02:44:2901:11:02M35Fundacja Iskierka - Biegam dla Mirki
#99 36117Marek Figiel02:07:1900:33:52M35F.C.PO 40TCE
#100 112119Radosław Iwan02:33:5401:00:27M35Dziady Borowe

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności