Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Classic

Wyniki - 14 maja 2016, Poznań

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !110Jarczok Miłosz1989MFITNESS CLUB 24 (POL)-2I seria ELITE(08:40:00)101:34:41
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !220Senderski Przemysław1994MHusaria Race Team (POL)-1I seria ELITE(08:40:00)201:35:00
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 324Madejski Krzysztof1991MJW 1223 (POL)-3I seria ELITE(08:40:00)301:38:58
#4 416Ilnicki Darek1984MHusaria Race Team (POL)-4I seria ELITE(08:40:00)401:41:50
#5 52Karczmarski Mateusz1987MALGRAF TEAM (POL)-5I seria ELITE(08:40:00)501:42:22
#6 617Kasza Rafał1984MHusaria Race Team (POL)-6I seria ELITE(08:40:00)601:42:39
#7 722Surus Artur1989MHusaria Race Team (POL)-7I seria ELITE(08:40:00)701:43:21
#8 821Steg Tomasz1986MHusaria Race Team (POL)-9I seria ELITE(08:40:00)801:43:39
#9 94Pupkowski Kamil1984MALGRAF TEAM (POL)-10I seria ELITE(08:40:00)901:44:10
#10 1053Wesołowski Szymon1988M(POL)-8I seria ELITE(08:40:00)1001:44:14
#11 1111Kłaptocz Bogusław1989MFITNESS CLUB 24 (POL)-12I seria ELITE(08:40:00)1101:46:21
#12 12963Liput Paweł1987M(POL)-11XI seria (12:00:00)101:47:18
#13 1343Makarski Siarhei1987M(POL)-14I seria ELITE(08:40:00)1201:47:24
#14 1433Rozanski Rafal1978MTsunami Szczecinek (POL)-13I seria ELITE(08:40:00)1301:47:37
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1513Szaruga Małgorzata1988KFITNESS CLUB 24 (POL)1-I seria ELITE(08:40:00)1401:48:36
#16 16120Bohdanowicz Tomasz1994M(POL)-15II seria (09:00:00)101:49:46
#17 17208Kuźma Adam1985Mmucha nie siada (POL)-16III seria (09:20:00)101:51:20
#18 188Urynowicz Marek1983MCSLog (POL)-17I seria ELITE(08:40:00)1501:52:54
#19 19203Kmieciak Jakub1997MMongolscy przemytnicy rabarbaru-20III seria (09:20:00)201:54:19
#20 20202Idczak Piotr1985MMongolscy przemytnicy rabarbaru-21III seria (09:20:00)301:54:37
#21 2183Sienkiewicz Krzysztof1982MSPARTA POZNAŃ (POL)-18II seria (09:00:00)201:54:44
#22 22477Wierzowiecki Grzegorz1984M(POL)-19V seria (10:00:00)101:54:56
#23 235Wieczorek Mateusz1996MALGRAF TEAM (POL)-25I seria ELITE(08:40:00)1601:56:21
#24 24462Romanowicz Daniel1986M(POL)-22V seria (10:00:00)201:56:38
#25 25160Szcześniak Adam1989M(POL)-23II seria (09:00:00)301:56:52
#26 26226Puczka Bartosz1987MStreet Workout Gniezno (POL)-26III seria (09:20:00)401:57:06
#27 27262Wieczorek Tomasz1976M(POL)-27III seria (09:20:00)501:57:10
#28 28131Grabiński Michał1987MALGRAF TEAM (POL)-24II seria (09:00:00)401:57:10
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !291063Gruszewska Aurelia1980KDZIKIE DZIKI GORZÓW (POL)2-I seria ELITE(08:40:00)1701:57:41
#30 30591Kowalczuk Artur1978MDZIKIE DZIKI GORZÓW (POL)-28VII seria (10:40:00)101:58:54
#31 311044Pietrzak Tomasz1994M(POL)-29XII seria (12:20:00)101:59:16
#32 3215Blandzi Norbert1991MGFT Polska (POL)-34I seria ELITE(08:40:00)1801:59:39
#33 33794Szychta Rafał1986MJAKDOJADE (POL)-30IX seria (11:20:00)101:59:51
#34 34790Kubiak Dominik1986MJAKDOJADE (POL)-31IX seria (11:20:00)201:59:52
#35 351023Kwiatek Maciej1994MNORDCITY (POL)-32XII seria (12:20:00)202:00:36
#36 36645Janka Dawid1992M(POL)-37VII seria (10:40:00)202:01:10
#37 37662Rosolski Dawid1987M(POL)-33VII seria (10:40:00)302:01:20
#38 38779Trocki Patryk1988M(POL)-36VIII seria (11:00:00)102:01:34
#39 39778Trocki Konrad1985M(POL)-38VIII seria (11:00:00)202:01:37
#40 40750Gałęzowski Marcin1992M(POL)-39VII seria (10:40:00)402:02:15
#41 4174Manikowski` Daniel1994MMolte Volte (POL)-40II seria (09:00:00)502:02:21
#42 42615Morgaś Mariusz1986MPO CO MI TO BYŁO (POL)-42VII seria (10:40:00)502:02:22
#43 4372Nagórski Patryk1989MKTN Łowcy Przygód (POL)-35II seria (09:00:00)602:02:36
#44 44763Łagosz Dawid1984M(POL)-45VIII seria (11:00:00)302:02:50
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4534Kasiel Anna1987KTwoje Zwycięstwo (POL)3-I seria ELITE(08:40:00)1902:02:54
#46 46922Stolarek Sebastian1989MRun4Rum (POL)-46XI seria (12:00:00)202:02:55
#47 47900Zajączkowski Paweł1986MKIA Nowicki (POL)-43XI seria (12:00:00)302:03:15
#48 4812Skrobol Adam1975MFITNESS CLUB 24 (POL)-53I seria ELITE(08:40:00)2002:03:22
#49 49766Nowak Marek1989M(POL)-44VIII seria (11:00:00)402:03:35
#50 50315Sarbinowski Grzegorz1986MMiłosław Biega (POL)-41IV seria (09:40:00)102:03:35
#51 51907Dziurla Krzysiek1980MNew Balance Eska Team (POL)-47XI seria (12:00:00)402:03:44
#52 523Komenda Przemysław1983MALGRAF TEAM (POL)-52I seria ELITE(08:40:00)2102:03:51
#53 531071Brak Danych1980M(POL)-49VIII seria (11:00:00)502:03:52
#54 54759Kisielewski Krystian1990M(POL)-48VIII seria (11:00:00)602:03:54
#55 55636Fonferek Mikołaj1991M(POL)-51VII seria (10:40:00)602:04:02
#56 56584Paciorek Wojciech1988MDobra Wpisz Cokolwiek (POL)-50VII seria (10:40:00)702:04:27
#57 57608Piąstka Michał1983MPANDA TEAM (POL)-54VII seria (10:40:00)802:04:58
#58 58117Adamek Damian1984M(POL)-55II seria (09:00:00)702:04:59
#59 59154Prędki Robert1971M(POL)-56II seria (09:00:00)802:05:29
#60 60599Kaczmarski Piotr1983MHardcorowe Wychylylybymy (POL-59VII seria (10:40:00)902:05:52
#61 61396Szkurat Karol1985MMagiel Running Team (POL)-60V seria (10:00:00)302:06:20
#62 62979Suchenek Łukasz1989M(POL)-57XI seria (12:00:00)502:06:24
#63 6351Szczęsny Gracjan1994M(POL)-63I seria ELITE(08:40:00)2202:06:24
#64 6438Cierpicki Marcin1977M(POL)-64I seria ELITE(08:40:00)2302:06:43
#65 65182Wrzesiński Mikołaj1989MFabryka Formy Suchy Las (POL)-62III seria (09:20:00)602:06:45
#66 661070Brak Danych1980M(POL)-61IV seria (09:40:00)202:06:58
#67 67316Warczygłowa Adam1978MMiłosław Biega (POL)-58IV seria (09:40:00)302:07:01
#68 6823Urbański Paweł1988MHusaria Race Team (POL)-69I seria ELITE(08:40:00)2402:07:56
#69 69566Kmiecik Radosław1980M(POL)-65VI seria (10:20:00)102:08:12
#70 70158Sikora Piotr1990M(POL)-68II seria (09:00:00)902:08:16
#71 71153Płusa Marcin1994M(POL)-73II seria (09:00:00)1002:08:49
#72 72240Kapral Łukasz1988M(POL)-74III seria (09:20:00)702:08:54
#73 73593Pura Robert1977MDZIKIE DZIKI GORZÓW (POL)-70VII seria (10:40:00)1002:08:58
#74 74752Imiolczyk Roland1970M(POL)-71VIII seria (11:00:00)702:08:58
#75 751060Lizak Norbert1989M(POL)-66V seria (10:00:00)402:09:09
#76 76129Ginter Łukasz1994M(POL)-67II seria (09:00:00)1102:09:13
#77 77943Dziurla Marcin1984M(POL)-72XI seria (12:00:00)602:09:46
#78 78738Kamiński Mateusz1998MUSM (POL)-75VIII seria (11:00:00)802:09:58
#79 79739Rybicki Artur1998MUSM (POL)-76VIII seria (11:00:00)902:10:11
#80 80976Rutka Jarosław1987M(POL)-78XI seria (12:00:00)702:10:24
#81 81500Konieczny Krystian1986MDziki Gniezno (POL)-77VI seria (10:20:00)202:10:24
#82 82504Wojtaszek Michał1987MDziki Gniezno (POL)-79VI seria (10:20:00)302:10:44
#83 83138Juszczak Błażej1980M(POL)-81II seria (09:00:00)1202:10:59
#84 8444Olejnicki Sebastian1983M(POL)-89I seria ELITE(08:40:00)2502:11:05
#85 85503Wojtaszek Maciej1984MDziki Gniezno (POL)-83VI seria (10:20:00)402:11:12
#86 86987Władysiak Jacek1988M(POL)-88XI seria (12:00:00)802:11:30
#87 87959Kowalski Mateusz1988M(POL)-87XI seria (12:00:00)902:11:30
#88 8886Jaceczko Marek1976MSZKOŁA PODOFICERSKA WOJSK L-80II seria (09:00:00)1302:11:41
#89 89540Szczepaniak Marcin1984MStreet Workout Konin (POL)-84VI seria (10:20:00)502:11:44
#90 90597Jobda Łukasz1986MHardcorowe Wychylylybymy (POL-90VII seria (10:40:00)1102:11:44
#91 911061Łajp Sebastian1983MPIJĄKI (POL)-94VII seria (10:40:00)1202:11:59
#92 9294Skodkowski Jacek1973MSZKOŁA PODOFICERSKA WOJSK L-82II seria (09:00:00)1402:12:08
#93 93541Walczak Patryk1989MStreet Workout Konin (POL)-93VI seria (10:20:00)602:12:09
#94 9488Lachor Katarzyna1991KSZKOŁA PODOFICERSKA WOJSK L4-II seria (09:00:00)1502:12:12
#95 95100Witkowski Rafał1977MSZKOŁA PODOFICERSKA WOJSK L-86II seria (09:00:00)1602:12:20
#96 961016Truszkowski Michał1987MCROSSFITOWCY UMIĘŚNIENI NA-91XII seria (12:20:00)302:12:21
#97 9768Pająk Michał1982MIdź bydz bądź lochem gdzie indziej-85II seria (09:00:00)1702:12:28
#98 98845Ćwik Szymon1994M(POL)-92IX seria (11:20:00)302:12:30
#99 9967Puzon Aleksandra1977KFITNESS CLUB 24 (POL)5-II seria (09:00:00)1802:12:38
#100 10064Wojdarski Przemysław1994Me-Lech '02 (POL)-100II seria (09:00:00)1902:13:29

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności