Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bukowski Bieg Księcia Mieszka I

Wyniki - 15 maja 2016, Buk

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
-
-
-
-
#1 10184Siołek MichałŚremTC PCP Runners1984M30349600:24:3612700:48:0600:04:4800:47:59
#2 10288Dopierała AdamŚremTC PCP Runners1980M30359700:24:3712800:48:1600:04:4900:48:09
#3 10374Rekowski RobertGrodziszczko1969M45239800:24:0811300:48:1700:04:4900:48:07
#4 10467Skąpski TomaszSłupca1973M45249900:23:309300:48:1800:04:4900:48:02
#5 10519Gawarzewski TomaszOpalenicaBuk24.info / Opalenicki Klub Biegacza1989M162810000:23:419900:48:2100:04:5000:48:11
#6 106275Dudkiewicz WojciechBukBukowski Klub Biegacza1989M162910100:23:088800:48:3200:04:5100:48:22
#7 107142Kaczmarek PrzemysławWolsztyn1989M163010200:23:088700:48:3200:04:5100:48:22
#8 108118Najdek ŁukaszGrodziskGrodziski Klub Biegacza1988M163110300:23:4810200:48:3600:04:5100:48:31
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !109208Chojnacka-MarysiakPowidzStrzałkowska Grupa Biegowa1981K302600:23:4910400:48:3700:04:5100:48:28
#10 110138Kaptur WojciechCzempińTorpeda Czempiń1963M501110400:23:5610800:48:3700:04:5100:48:24
#11 111282Jankowski DawidMirosławiec1982M303610500:23:5310700:48:4000:04:5200:48:32
#12 1127Cyprian JarosławOpalenicaOSP OPALENICA1969M452510600:24:1011400:48:4600:04:5200:48:40
#13 11315Mańczak AdamSieroslaw1970M452610700:23:269200:48:4600:04:5200:48:39
#14 114126Konieczny MichałOpalenica1983M303710800:24:2912200:48:5400:04:5300:48:42
#15 11552Kocik PrzemysławBukBukowski Klub Biegacza1988M163210900:24:3212500:49:0200:04:5400:48:50
#16 11673Kwiatkowski DariuszBukBukowski Klub Biegacza1974M452711000:24:1411600:49:0400:04:5400:48:57
#17 11754Jastrzębski OlgierdOpalenicaBuk24.info1989M163311100:24:2512000:49:0400:04:5400:48:54
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 11827Chraplewska KarolinaBuk1981K303700:23:5710900:49:0400:04:5400:49:00
#19 119250Wilczyński JarosławWągrowiecJEDNA CHWILA1978M303811200:24:0511200:49:0900:04:5400:49:08
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12053Sznycer MirosławaBukBukowski Klub Biegacza1966K501800:24:1511700:49:1100:04:5500:49:04
#21 121159Stręk TomaszpoznańEXTREME HOBBY1978M303911300:24:3112300:49:2100:04:5600:49:07
#22 122158Czekała AdampoznańEXTREME HOBBY1987M163411400:24:3212400:49:2700:04:5600:49:12
#23 123120Cybal KatarzynaGrodzisk Wlkp.1980K304900:24:3812900:49:2800:04:5600:49:19
#24 1245Żuchlewski AndrzejBukBukowski Klub Biegacza1975M452811500:24:4313300:49:3700:04:5700:49:23
#25 125280Bielawa KamilaPaproćNKB CHYŻY Nowy Tomyśl1981K3051000:24:4813500:49:3700:04:5700:49:28
#26 126265Stern KrzysztofMurowana GoslinaJEDNA CHWILA1981M304011600:24:4313200:49:3900:04:5700:49:39
#27 12783Ejsmont MaciejSwarzędz1990M163511700:24:2411800:49:5200:04:5900:49:40
#28 1283Plewa AdamDobieżynBukowski Klub Biegacza1988M163611800:24:3612600:50:1600:05:0100:50:04
#29 12998Wojciechowski KarolBukOSP SZEWCE1985M304111900:23:369600:50:3000:05:0300:50:13
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !130205Wojtkowiak JoannaPoznańPiątkowo na Biegowo - Poznań1991K1621100:24:5113700:50:3100:05:0300:50:22
#31 131269Mądroszyk JulitaOpalenicaWojnowicka Setka1984K3061200:24:4713400:50:3200:05:0300:50:20
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13295Kempa EwaStrykowo1973K4011300:24:4813600:50:4200:05:0400:50:34
#33 133222Śliwiński KrzysztofSopot1977M304212000:25:0314100:50:4700:05:0400:50:30
#34 134210KaczmarczykPoznańNight Runners1977M304312100:26:2016200:50:5000:05:0500:50:34
#35 135209Mikołajczyk MichałPoznańSabbra Cadabra1984M304412200:24:0011100:50:5400:05:0500:50:44
#36 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 13631Łodyga MilenaGrodzisk1991K1631400:25:3715200:51:0700:05:0600:51:00
#37 137192Gluza JanuszOpalenicaGP Opalenica1964M501212300:24:4213100:51:1700:05:0700:51:05
#38 13825AdamczakOPALENICA1982M304512400:24:4213000:51:2100:05:0800:51:19
#39 139154Minta MarcinBukUMP Biega1993M163712500:26:0415700:51:2200:05:0800:51:02
#40 14085Witczak RomanBuk1970M452912600:25:3815300:51:3200:05:0900:51:14
#41 141244Grześkowiak LeszekGRODZISKGrodziski Klub Biegacza1956M501312700:25:1214300:51:3600:05:0900:51:32
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !142246Kusiak DanutaGrodziskGrodziski Klub Biegacza1960K5021500:25:1214200:51:3600:05:0900:51:32
#43 14377Badziński AdrianBuk1989M163812800:24:2812100:52:0300:05:1200:51:55
#44 14420Łukawski MarcinPoznań1984M304612900:26:0615900:52:0300:05:1200:51:55
#45 145121Cybal MichałGrodzisk Wlkp.1974M453013000:25:2014600:52:0400:05:1200:51:55
#46 146233Marchwicki PiotrPoznań1955M501413100:25:2414800:52:0700:05:1200:51:55
#47 147279Bawer MałgorzataPoznańsportowy team ŻABKA1980K3071600:26:2616400:52:1900:05:1300:52:11
#48 148164Woś KlaudiaStęszew1995K1641700:25:2815000:52:2400:05:1400:52:18
#49 149123SzymkowskiBuk1991M163913200:25:1614500:52:2500:05:1400:52:13
#50 150122Zatoń GrzegorzPlewiska1981M304713300:25:1514400:52:2800:05:1400:52:10
#51 151290Wojcieszak MateuszNowytomyśl1992M164013400:24:5513900:52:3100:05:1500:52:21
#52 152106Badziński DamianBuk1996M164113500:24:5113800:52:4000:05:1600:52:33
#53 153193Arent JacekRakoniewice1977M304813600:26:4316900:52:4300:05:1600:52:26
#54 154231Zadoń MarcinGrodzisk Wlkp.1981M304913700:24:5514000:52:4500:05:1600:52:36
#55 155273Krzyżaniak AgnieszkaKamionki1984K3081800:25:2014700:52:4700:05:1600:52:41
#56 156169Jarosz MichałNowy Tomyśl1981M305013800:26:0916000:52:4800:05:1600:52:37
#57 15787Olenderek AndrzejKonarzewo1990M164213900:25:5215500:52:4900:05:1600:52:44
#58 158215Szykowny TomaszPoznańEJBRY1980M305114000:26:2616300:52:5000:05:1700:52:45
#59 15946Cyprian MaciejOpalenicaniezrzeszony1992M164314100:25:5215400:52:5300:05:1700:52:48
#60 160171Lampkowski MarcinPoznań1974M453114200:24:2511900:52:5300:05:1700:52:48
#61 161200Śniegocka MagdalenaTarnowo PodgórneStado Pędzących Ślimaków1979K3091900:26:1516100:52:5600:05:1700:52:45
#62 16268Bartkowiak PiotrGrodzisk Wlkp.Grodziski Klub Biegacza1976M453214300:26:0515800:53:0600:05:1800:52:57
#63 16360Przybylak PawełLesznoAlmark Leszno1963M501514400:26:3116600:53:1700:05:1900:53:06
#64 164213Domagalski MarcinOPALENICAOpalenicki Klub Biegacza1962M501614500:25:2814900:53:1800:05:1900:53:06
#65 16534Paszkowska-JodkoBatorowoJodko Brothers Running Team1978K30102000:26:2916500:53:1900:05:1900:53:13
#66 16675Gamrowski GrzegorzGrodzisk WlkpGrodziski Klub Biegacza1957M501714600:26:0215600:53:2600:05:2000:53:18
#67 167238Klarecki KamilWłocławek1994M164414700:25:3115100:53:2700:05:2000:53:27
#68 168194Jędrzejczak RenataRakoniewice1982K30112100:26:4417000:54:0300:05:2400:53:47
#69 169190Kaczmarek JakubGrodzisk Wlkp.1991M164514800:26:4517100:54:0800:05:2400:53:53
#70 170186Koprucki RomanopalenicaWojnowicka Setka1961M501814900:26:5117400:54:2100:05:2600:54:09
#71 171182Pawlak PatrycjaBOLEWICEKlub Biegacza Bolewice1987K1652200:26:4316800:54:2900:05:2600:54:15
#72 172180Brambor ZuzannaNowy Tomyśl1995K1662300:26:4316700:54:3800:05:2700:54:24
#73 173151Stempowski DariuszPoznań1982M305215000:26:5117500:54:3800:05:2700:54:23
#74 174188Żybura MarlenaLwówek1988K1672400:26:5817700:54:4000:05:2800:54:34
#75 175162Bręk NataliaOpalenica1989K1682500:26:5017300:55:0400:05:3000:55:02
#76 176100Kantor JarosławPoznańDoradcaRN.pl1965M501915100:28:0120400:55:0700:05:3000:54:52
#77 17792JózefowiczSZAMOTUŁY1979K30122600:26:5317600:55:0700:05:3000:55:06
#78 17829Kunc AnnaOpalenicaOpalenicki Klub Biegacza1986K1692700:27:0118000:55:1200:05:3100:55:06
#79 179133Kunc MichałOpalenica1985M305315200:27:0117900:55:1300:05:3100:55:06
#80 18097Wróbel MarekŁaskniezrzeszony1950M502015300:27:2218400:55:2100:05:3200:55:13
#81 181135Stryszak KatarzynaGrodzisk Wlkp.1989K16102800:27:5920300:55:2300:05:3200:55:10
#82 182134Grzelewski KarolGrodzisk Wlkp.STADO1977M305415400:27:5820200:55:2300:05:3200:55:08
#83 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !18313Szymańska DonataBukBukowski Klub Biegacza1971K4022900:26:4817200:55:2700:05:3200:55:14
#84 184202Ofierzyński RomanLubońarch1952M502115500:27:2018200:55:2800:05:3200:55:14
#85 185229Piątas WiesławBuk1957M502215600:27:2418600:55:3100:05:3300:55:19
#86 186206Cichowlas WeronikaOpalenicaOpalenicki Klub Biegacza1987K16113000:26:5917800:55:3500:05:3300:55:18
#87 187255Włodarczyk MaciejPoznańJebać biedę!1986M164615700:27:4119000:55:3500:05:3300:55:21
#88 18870Rogoziński HenrykBukBukowski Klub Biegacza1976M453315800:27:3718700:55:4900:05:3400:55:36
#89 18966Skąpski ErykSłupca1980M305515900:27:1718100:55:5900:05:3500:55:41
#90 190248Kufel MagdalenaDobieżyn1993K16123100:27:4219300:56:0400:05:3600:55:47
#91 191300Mensfeld ŻanetaBuk1983K30133200:27:5119800:56:0600:05:3600:56:00
#92 192183Fleiszerowicz PiotrZbąszyńŁabędzie Zbąszyń1965M502316000:28:4021500:56:0700:05:3600:55:50
#93 193101Roszyk SylwiaKoziegłowy1978K30143300:27:2118300:56:1000:05:3700:56:07
#94 194253Franek-LehmannKamieniec1987K16133400:27:4219200:56:1200:05:3700:56:03
#95 195109Najder JarosławSZAMOTUŁY1986M164716100:27:2318500:56:1500:05:3700:56:11
#96 19644Boińska KatarzynaDobieżyn1978K30153500:28:2821100:56:1700:05:3700:56:07
#97 19757Kubiak KarolinaTarnowo Podgórne1978K30163600:28:0520500:56:2000:05:3800:56:03
#98 198232Torchała MarcinLwówekBero Team1986M164816200:27:5620000:56:2100:05:3800:56:15
#99 199211Kaczmarek EmiliaBUKOWIECBero Team1993K16143700:27:5620100:56:2100:05:3800:56:15
#100 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 20076Szymczak MagdalenaGrodzisk1973K4033800:27:3918800:56:2700:05:3800:56:11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności