Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bukowski Bieg Księcia Mieszka I

Wyniki - 15 maja 2016, Buk

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
-
-
-
-
#1 23173Wzięch PiotrWągrowiec1984M3082200:19:482100:40:1500:04:0100:40:10
#2 2462Baer TomaszBabimost1968M4562300:20:002600:40:2000:04:0200:40:16
#3 25112Fliegner TomaszBuk1996M1672400:19:291700:40:2900:04:0200:40:26
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2696Stawicki AdamOborniki1966M5012500:19:542400:40:3100:04:0300:40:27
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !28117Pawłowski MarekPoznań1964M5022700:20:142900:41:0100:04:0600:40:59
#6 3035Badyna AdamBuk1983M3092900:19:582500:41:0700:04:0600:41:03
#7 319Boiński BartoszDobieżyn1992M1693000:20:243100:41:0900:04:0600:41:05
#8 32152Musiał TomaszPniewy1986M16103100:20:463800:41:1800:04:0700:41:11
#9 3522Zieliński SebastianDuszniki1970M4583400:20:283200:41:4300:04:1000:41:39
#10 39174Wzięch MichałWągrowiec1980M30113800:20:524000:42:1200:04:1300:42:08
#11 4161Piosik ArturBabimost1976M45104000:21:014200:42:1800:04:1300:42:14
#12 49160Kóska WojciechGrodzisk1993M16164700:21:114800:43:1600:04:1900:43:09
#13 51139Ratajczak RajmundPoznań1962M5054900:21:245100:43:2500:04:2000:43:18
#14 52276Perz TomaszOpalenica1986M16175000:21:024300:43:3000:04:2100:43:18
#15 55230Targosz WojciechOpalenica1976M45135200:21:485800:43:5800:04:2300:43:48
#16 5626Moryl KrystianOtusz1979M30155300:21:526300:44:0600:04:2400:43:48
#17 59146Piechota PitekOpalenica1984M30175600:21:145000:44:1000:04:2500:44:05
#18 60179Stachowiak MichałOpalenica1977M30185700:21:496000:44:1900:04:2500:44:14
#19 61219Stachowiak TomaszWolsztyn1978M30195800:21:496100:44:1900:04:2500:44:14
#20 6480Jankowski MarekŚrem1987M16186100:21:315300:44:4100:04:2800:44:36
#21 84178Beder GrzegorzNowy Tomysl1986M16248000:22:367900:46:3900:04:3900:46:31
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !85237Przewoźna KatarzynaBuk1995K161500:22:327800:46:4000:04:4000:46:38
#23 8679Haj TomaszBuk1974M45198100:22:498400:46:4000:04:4000:46:32
#24 88262Frański ŁukaszNOWY TOMYŚL1976M45208300:23:259100:46:4500:04:4000:46:31
#25 9082Jarusz MichałOborniki1983M30288500:22:488300:46:5600:04:4100:46:45
#26 92274Mikołajczak DominikWojnowice1986M16258700:23:399800:47:0000:04:4200:46:50
#27 93130Górczak ArkadiuszBuk1995M16268800:23:4910500:47:1300:04:4300:46:56
#28 95165Wolff MaciejPoznań1977M30319000:23:349500:47:4600:04:4600:47:28
#29 99239Bromberek ZbigniewPoznań1955M50109400:23:4210000:47:5600:04:4700:47:42
#30 10374Rekowski RobertGrodziszczko1969M45239800:24:0811300:48:1700:04:4900:48:07
#31 10467Skąpski TomaszSłupca1973M45249900:23:309300:48:1800:04:4900:48:02
#32 107142Kaczmarek PrzemysławWolsztyn1989M163010200:23:088700:48:3200:04:5100:48:22
#33 111282Jankowski DawidMirosławiec1982M303610500:23:5310700:48:4000:04:5200:48:32
#34 11315Mańczak AdamSieroslaw1970M452610700:23:269200:48:4600:04:5200:48:39
#35 114126Konieczny MichałOpalenica1983M303710800:24:2912200:48:5400:04:5300:48:42
#36 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 11827Chraplewska KarolinaBuk1981K303700:23:5710900:49:0400:04:5400:49:00
#37 123120Cybal KatarzynaGrodzisk Wlkp.1980K304900:24:3812900:49:2800:04:5600:49:19
#38 12783Ejsmont MaciejSwarzędz1990M163511700:24:2411800:49:5200:04:5900:49:40
#39 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13295Kempa EwaStrykowo1973K4011300:24:4813600:50:4200:05:0400:50:34
#40 133222Śliwiński KrzysztofSopot1977M304212000:25:0314100:50:4700:05:0400:50:30
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 13631Łodyga MilenaGrodzisk1991K1631400:25:3715200:51:0700:05:0600:51:00
#42 13825AdamczakOPALENICA1982M304512400:24:4213000:51:2100:05:0800:51:19
#43 14085Witczak RomanBuk1970M452912600:25:3815300:51:3200:05:0900:51:14
#44 14377Badziński AdrianBuk1989M163812800:24:2812100:52:0300:05:1200:51:55
#45 14420Łukawski MarcinPoznań1984M304612900:26:0615900:52:0300:05:1200:51:55
#46 145121Cybal MichałGrodzisk Wlkp.1974M453013000:25:2014600:52:0400:05:1200:51:55
#47 146233Marchwicki PiotrPoznań1955M501413100:25:2414800:52:0700:05:1200:51:55
#48 148164Woś KlaudiaStęszew1995K1641700:25:2815000:52:2400:05:1400:52:18
#49 149123SzymkowskiBuk1991M163913200:25:1614500:52:2500:05:1400:52:13
#50 150122Zatoń GrzegorzPlewiska1981M304713300:25:1514400:52:2800:05:1400:52:10
#51 151290Wojcieszak MateuszNowytomyśl1992M164013400:24:5513900:52:3100:05:1500:52:21
#52 152106Badziński DamianBuk1996M164113500:24:5113800:52:4000:05:1600:52:33
#53 153193Arent JacekRakoniewice1977M304813600:26:4316900:52:4300:05:1600:52:26
#54 154231Zadoń MarcinGrodzisk Wlkp.1981M304913700:24:5514000:52:4500:05:1600:52:36
#55 155273Krzyżaniak AgnieszkaKamionki1984K3081800:25:2014700:52:4700:05:1600:52:41
#56 156169Jarosz MichałNowy Tomyśl1981M305013800:26:0916000:52:4800:05:1600:52:37
#57 15787Olenderek AndrzejKonarzewo1990M164213900:25:5215500:52:4900:05:1600:52:44
#58 160171Lampkowski MarcinPoznań1974M453114200:24:2511900:52:5300:05:1700:52:48
#59 167238Klarecki KamilWłocławek1994M164414700:25:3115100:53:2700:05:2000:53:27
#60 168194Jędrzejczak RenataRakoniewice1982K30112100:26:4417000:54:0300:05:2400:53:47
#61 169190Kaczmarek JakubGrodzisk Wlkp.1991M164514800:26:4517100:54:0800:05:2400:53:53
#62 172180Brambor ZuzannaNowy Tomyśl1995K1662300:26:4316700:54:3800:05:2700:54:24
#63 173151Stempowski DariuszPoznań1982M305215000:26:5117500:54:3800:05:2700:54:23
#64 174188Żybura MarlenaLwówek1988K1672400:26:5817700:54:4000:05:2800:54:34
#65 175162Bręk NataliaOpalenica1989K1682500:26:5017300:55:0400:05:3000:55:02
#66 17792JózefowiczSZAMOTUŁY1979K30122600:26:5317600:55:0700:05:3000:55:06
#67 179133Kunc MichałOpalenica1985M305315200:27:0117900:55:1300:05:3100:55:06
#68 181135Stryszak KatarzynaGrodzisk Wlkp.1989K16102800:27:5920300:55:2300:05:3200:55:10
#69 185229Piątas WiesławBuk1957M502215600:27:2418600:55:3100:05:3300:55:19
#70 18966Skąpski ErykSłupca1980M305515900:27:1718100:55:5900:05:3500:55:41
#71 190248Kufel MagdalenaDobieżyn1993K16123100:27:4219300:56:0400:05:3600:55:47
#72 191300Mensfeld ŻanetaBuk1983K30133200:27:5119800:56:0600:05:3600:56:00
#73 193101Roszyk SylwiaKoziegłowy1978K30143300:27:2118300:56:1000:05:3700:56:07
#74 194253Franek-LehmannKamieniec1987K16133400:27:4219200:56:1200:05:3700:56:03
#75 195109Najder JarosławSZAMOTUŁY1986M164716100:27:2318500:56:1500:05:3700:56:11
#76 19644Boińska KatarzynaDobieżyn1978K30153500:28:2821100:56:1700:05:3700:56:07
#77 19757Kubiak KarolinaTarnowo Podgórne1978K30163600:28:0520500:56:2000:05:3800:56:03
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 20076Szymczak MagdalenaGrodzisk1973K4033800:27:3918800:56:2700:05:3800:56:11
#79 204249Króliczak AgataBuk1989K16154100:27:3918900:57:0500:05:4200:57:03
#80 205161Michalska MonikaGrodzisk1996K16164200:28:2521000:57:0900:05:4200:57:02
#81 208184Zygmaniak MateuszMurowana Goślina1991M164916500:27:4219100:57:3200:05:4500:57:24
#82 209220Korpik MarzenaPniewy1984K30174400:28:4221600:57:4300:05:4600:57:33
#83 210201Demkowicz KrystianLubin1995M165016600:29:1322400:57:4400:05:4600:57:31
#84 213241Szymański MarekCzempiń1970M453616800:28:3421200:58:0800:05:4800:57:51
#85 21494Mensfeld JoannaBuk1984K30194600:27:5419900:58:1800:05:4900:58:11
#86 216223Zapał - Śliwińskasopot1985K30204700:28:5922000:58:1900:05:4900:58:05
#87 22465Czeberak UlkaSłupca1980K30235300:29:0622300:59:2300:05:5600:59:05
#88 225114Glinka NataliaBuk1994K16205400:29:4222700:59:5500:05:5900:59:44
#89 227155Polus BeataRokietnica1984K30245500:29:0022201:00:0200:06:0000:59:54
#90 228156Rydlewski MiłoszPoznań1991M165317300:29:4922901:00:3000:06:0301:00:13
#91 229125Konieczna NataliaOpalenica1985K30255600:29:5923101:00:5500:06:0501:00:43
#92 2312Olszewska JustynaElbląg1991K16215800:29:3322601:01:2200:06:0801:01:08
#93 234281Bobrowski AndrzejMirosławiec1956M502517600:30:2323401:03:1200:06:1901:03:12
#94 23781Haj DobromiłaBuk1975K4076100:30:2223301:03:5100:06:2301:03:37
#95 238212Boińska IwonaDobieżyn1979K30286200:31:4823801:04:0000:06:2401:03:52
#96 239260Bartkowiak KatarzynaDuszniki1979K30296300:32:4423901:07:1100:06:4301:07:05
#97 24064Kosicka JolantaNOWY TOMYŚL1996K16226400:34:1124201:08:4200:06:5201:08:31
#98 241278Bednarek AnnaBuk1978K30306500:34:1324301:09:2300:06:5601:09:11
#99 243124Biegańska MonikaBuk1980K30316700:34:1524401:09:3900:06:5701:09:26
#100 24449Rekawek IzabelaPoznan1973K4096800:34:1724501:09:4700:06:5801:09:39

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności