Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bukowski Bieg Księcia Mieszka I

Wyniki - 15 maja 2016, Buk

Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
-
-
-
-
#1 96149Miałkas SzymonBukNight Runners1986M16279100:23:5110600:47:5000:04:4700:47:46
#2 134210KaczmarczykPoznańNight Runners1977M304312100:26:2016200:50:5000:05:0500:50:34
#3 83247Ratajczak DariuszDolsknight runners Dolsk1972M45187900:23:018500:46:3800:04:3900:46:32
#4 48132Kuczyński PiotrPoznańNKB CHYŻY Nowy Tomyśl1956M5044600:21:325400:43:1400:04:1900:43:06
#5 76242Konieczny Piotrnowy TomyślNKB CHYŻY Nowy Tomyśl1981M30247200:23:119000:45:5500:04:3500:45:47
#6 94235Bielawa MaciejPaproćNKB CHYŻY Nowy Tomyśl1979M30308900:23:4810300:47:3800:04:4500:47:29
#7 125280Bielawa KamilaPaproćNKB CHYŻY Nowy Tomyśl1981K3051000:24:4813500:49:3700:04:5700:49:28
#8 50153Jakubowski PatrykOPALENICAOpalenica1980M30144800:21:485900:43:2100:04:2000:43:11
#9 70170Rychter PiotrOPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA1981M30226600:22:207000:45:2200:04:3200:45:12
#10 164213Domagalski MarcinOPALENICAOpalenicki Klub Biegacza1962M501614500:25:2814900:53:1800:05:1900:53:06
#11 17829Kunc AnnaOpalenicaOpalenicki Klub Biegacza1986K1692700:27:0118000:55:1200:05:3100:55:06
#12 186206Cichowlas WeronikaOpalenicaOpalenicki Klub Biegacza1987K16113000:26:5917800:55:3500:05:3300:55:18
#13 37245Wujec TomaszOpalenicaOSP OPALENICA1999M16123600:20:403700:41:5900:04:1100:41:57
#14 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5359Świątek AgataOpalenicaOSP OPALENICA1993K16-300:21:114900:43:3100:04:2100:43:28
#15 1127Cyprian JarosławOpalenicaOSP OPALENICA1969M452510600:24:1011400:48:4600:04:5200:48:40
#16 12998Wojciechowski KarolBukOSP SZEWCE1985M304111900:23:369600:50:3000:05:0300:50:13
#17 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !130205Wojtkowiak JoannaPoznańPiątkowo na Biegowo - Poznań1991K1621100:24:5113700:50:3100:05:0300:50:22
#18 23630Knopkiewicz AgnieszkaPoznańPiątkowo na Biegowo - Poznań1975K4066000:31:4123701:03:3800:06:2101:03:13
#19 43144Drobnik BłażejOpalenicaPromien Opalenica1987M16144200:21:004100:42:5000:04:1700:42:41
#20 5863Pyszkowski MariuszBabimostPYRA Team1981M30165500:22:136800:44:1000:04:2500:44:06
#21 65216Perz DariuszRokietnicaRosfit1984M30206200:21:516200:44:5400:04:2900:44:51
#22 135209Mikołajczyk MichałPoznańSabbra Cadabra1984M304412200:24:0011100:50:5400:05:0500:50:44
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 9234Zdanowski DawidPoznańSabbra Cadabra1991M163900:18:56700:38:4600:03:5200:38:43
#24 202147Kośmicka MarzenaDopiewoSIM Dopiewo1971K4043900:27:4519500:56:4500:05:4000:56:43
#25 147279Bawer MałgorzataPoznańsportowy team ŻABKA1980K3071600:26:2616400:52:1900:05:1300:52:11
#26 182134Grzelewski KarolGrodzisk Wlkp.STADO1977M305415400:27:5820200:55:2300:05:3200:55:08
#27 79199Śniegocki PawełTarnowo PodgórneStado Pędzących Ślimaków1978M30257500:22:176900:46:0500:04:3600:45:53
#28 161200Śniegocka MagdalenaTarnowo PodgórneStado Pędzących Ślimaków1979K3091900:26:1516100:52:5600:05:1700:52:45
#29 73115Malewicz RobertWolsztynStowarzyszenie AKTIW1984M30236900:22:056600:45:2700:04:3200:45:23
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !109208Chojnacka-MarysiakPowidzStrzałkowska Grupa Biegowa1981K302600:23:4910400:48:3700:04:5100:48:28
#31 10184Siołek MichałŚremTC PCP Runners1984M30349600:24:3612700:48:0600:04:4800:47:59
#32 10288Dopierała AdamŚremTC PCP Runners1980M30359700:24:3712800:48:1600:04:4900:48:09
#33 110138Kaptur WojciechCzempińTorpeda Czempiń1963M501110400:23:5610800:48:3700:04:5100:48:24
#34 242137Kaptur DanutaCzempińTorpeda Czempiń1968K4086600:34:2124601:09:3000:06:5701:09:14
#35 139154Minta MarcinBukUMP Biega1993M163712500:26:0415700:51:2200:05:0800:51:02
#36 91185Adamczak MaciejOpalenicaWojnowicka Setka1982M30298600:23:379700:47:0000:04:4200:46:49
#37 131269Mądroszyk JulitaOpalenicaWojnowicka Setka1984K3061200:24:4713400:50:3200:05:0300:50:20
#38 170186Koprucki RomanopalenicaWojnowicka Setka1961M501814900:26:5117400:54:2100:05:2600:54:09
#39 57103Zgoła PrzemysławLusówkoWUEF CLUB Decathlon Swadzim1971M45145400:22:257300:44:0800:04:2400:44:02
#40 62197Tabaczka PiotrTarnowo PodgórneWUEF CLUB Decathlon Swadzim1975M45155900:22:257200:44:2200:04:2600:44:15
#41 100268Szczepański MarekSępólno Kraj.Wysadzeni Z Fotela1981M30339500:24:1411500:47:5700:04:4700:47:49
#42 97225Woźny DariuszGrzebieniskożółw pędziwiatr1977M30329200:23:349400:47:5100:04:4700:47:30
#43 203277Kubis AgnieszkaGrodziskzumba team1975K4054000:28:1520700:56:4700:05:4000:56:37
#44 192183Fleiszerowicz PiotrZbąszyńŁabędzie Zbąszyń1965M502316000:28:4021500:56:0700:05:3600:55:50
#45 72203Kocurek EmilLusówkoŁączy Nas Sport Nie Narkotyki1996M16196800:22:267600:45:2500:04:3200:45:18
#46 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6119Skrzypczak AndrzejOcieszynŁanie i Byki1977M301600:18:37500:38:0400:03:4800:38:02

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności